Biznesowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

#5 Outfit

Dzisiejszy dzień skończył się całkiem dobrze. Nie było żadnych awantur i zapowiedziany przez nią sprawdzian odbył się bez większych problemów. Przynajmniej miała już plan na wieczór. Wyjątkowo dziś nie będzie czytać książek. A co do książek, będzie musiała odwiedzić miejską bibliotekę. Ostatnio zrobiła przegląd swoich i znalazła kilka pozycji, do których nie wróci, a szkoda wyrzucać, kiedy może obdarować miejską bibliotekę i ktoś inny może z nich skorzystać. Robiła tak, raz w roku. Od przyjaciół ciągle dostawała kupony rabatowe do różnych księgarni, dzięki czemu sama mogła kupić, to co jej się podoba. Chociaż nigdy nie zdarzyło się, że nie przeczytała czegoś co już dostała. Uważała, że to byłoby niegrzeczne podziękować za prezent i odłożyć go w kąt i nigdy nie przeczytać. Książek miała wiele, nie potrafiła przestać je kupować. A jeśli nie kupowała, to wypożyczała. Panie z biblioteki pozwoliły jej nawet na przekroczenie miesięcznego limitu. Ma się te znajomości!
Wychodząc z pracy zastanawiała się co zjeść. Miała też ochotę napić się dobrej kawy. Postanowiła iść do swojej ulubionej kawiarni. Przynajmniej wiedziała, że otrzyma dobrą kawę., a nie jakąś lurowatą zabarwioną na czarno wodę. Założyła okulary przeciwsłoneczne i wsiadła do auta. Dotarła na miejsce w jakieś 20 min. Na szczęście udało jej się ominąć korki.
Wchodzą do środka rozkoszowała się cudownym aromatem świeżo mielonej kawy. Uwielbiała ten zapach. Poprosiła o dużą i mocną kawę. Czekając na napój rozejrzała się. W samej klubokawiarni nie było dużo klientów. Jakieś 2 stoliki dalej siedziała para, która czule trzymała się za ręce. Tri odwróciła wzrok. Nie chciała na to patrzeć. Ciągle nie potrafiła poradzić sobie z uczuciem, kiedy widywała zakochane pary. Jeszcze pięć lat temu ona też była w szczęśliwym związku. No prawie. Bo jej ex-dupkowaty facet, najwyraźniej nie, skoro wchodził do łóżek innych kobiet. Barista postawił przed nią kubek z parującą kawą.
-Dziękuję - Podziękowała ładnie i rozejrzała się za wolnym stolikiem. Znalazła idealny zaraz pod oknem. Idealnie! Usiadła wygodnie i wyciągnęła książkę. Ona zawsze jakąś przy sobie miała. Otworzyła ją i zaczęła czytać nie zwracając uwagi na to co działo się dookoła niej.

craig c. breckenrigde
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

#3

Dzień Roberta zaczął się bardzo wcześnie, ponieważ musiał wstać o czwartej, pomińmy fakt, że poszedł spać jakoś po drugiej w nocy, więc nie można było nazwać tego snem, a bardziej drzemką. Na szczęście Rob to osoba, która nie potrzebuje dużej ilości snu do tego by pracować na pełnych obrotach. Bardzo wcześnie rano musiał być w Miami. Kiedy usłyszał godzinę, o której jeden z klientów chciał się spotkać to tylko przymknął oczy, ale jest bardzo profesjonalnym człowiekiem i nie odmówił. Nie może sobie pozwolić na utratę klienta, a tak by się mogło stać, gdyby nie daj chciał przełożyć spotkanie. Ważne szychy z Miami są okropnymi snobami i wszystko musi być tak jak oni czy one chcą, a ty masz latać za nimi jak pies. No cóż, takie życie. Co prawda, do Miami nie jest daleko, ale lubi przed wyjazdem sprawdzić dwa razy czy aby ma ze sobą to co trzeba.
Spotkanie poszło jak najbardziej po jego myśli, więc ciemnowłosy miał stosunkowo dobry humor i nawet się uśmiechał. Miał jeszcze kilka spraw do załatwienia w dużym mieście i potem od razu jechał do Hope Valey, ponieważ miał umówione spotkanie ze swoją dawną koleżanką ze szkoły. Fajnie wyszło, że na nowo udało im się odnowić znajomość. Musiał jeszcze wstąpić do domy, by się przebrać, ponieważ cały dzień paradował z garniturze i czuł się lekko nieświeżo, a przecież nie przyjdzie na spotkanie z kobietą w takim stanie! Było by to okazanie braku szacunku w stosunku do niej! Szybko się ogarnął i zarzucił na siebie wygodniejsze ciuchy i pojechał na spotkanie do kawiarni, w której się umówili.
Kiedy dotarł na miejsce nie od razu zauważył Trinity, w pewnym momencie nawet pomyślał, że nie przyszła, jednak dostrzegł jej drobną postać i ruszył w jej stronę.
- Witaj! - powiedział wesoło witając się z dziewczyną. - Mam nadzieje, że nie czekasz długo? - zapytał ze skruchą w głosie.

Trinity Morrow
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Robert McAllister

Nagle usłyszała znajomy głos i uniosła głowę. Na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Robert. Z nim, jak i z cała resztą znajomych ze szkoły nie rozmawiała przez całe studia. Sama nie wiedziała, jak to się stało, ale nagle każdy rozjechał się w różnych kierunkach i kontakt się urwał. Dopiero jakoś niedawno zaczęła odnawiać wszystkie kontakty. Potrzebowała wrócić do normalności. Tylko tak chociaż trochę odzyska dawną siebie. Przynajmniej miała taka nadzieje.
- Cześć - Na początku nie wiedziała, jak się zachować, ale w końcu postanowiła wstać i przytuliła go delikatnie. Przyjrzała mu się i jedyne co się w nim zmieniło to zarost na twarzy. Uśmiechnęła się i usiadła z powrotem na krześle.
- Nie, dopiero co zamówiłam kawę i przeczytałam kilka stron- Zamknęła czytaną wcześniej książkę i schowała ją do torebki. Nie chciała, żeby się martwił, że zbyt długo czekała. Dla niej to nie problem. Przyjaźniła się z Carla, która zawsze się spóźniała. Była w sumie do tego przyzwyczajona i właśnie wtedy książki były dla niej ratunkiem.
- Opowiadaj co tam u Ciebie słychać - Napiła się ze swojego kubka i usiadła wygodniej. Nie widzieli się jakiś czas i była pewna, że w jego życiu zawodowym na pewno wiele siędziało. U niej jak zwykle nuda. Oprócz spotkana z Marcusem, ale o tym nie chciała rozmawiać. Nie do końca wiedziała co o tym wszystkim myśleć. Kochała Marcusa od zawsze i jego nagłe pojawienie się w mieście, trochę nawiedzało w jej głowie i sercu.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

McAllister skupił się na swojej karierze, więc w zasadzie tez był winny temu, że kontakt im się urwał. Ale w jego głowie wtedy była ogromna chęć osiągnięcia czegoś więcej niż miał do tej pory. Rob był biednym dzieciakiem, który nie miał żadnej przyszłości, ale miał w sobie tyle determinacji by zostać prawnikiem. Bardzo ciężko pracował fizycznie i umysłowo, by zarobić na studia prawnicze, a jak wiemy te nie są za tanie w stanach, w ogóle studia nie są tanie. Miał małe stypendium, ale ono nie pokryło do końca wszystkich kosztów. Musiał pracować. Dzięki swojemu uporowi udało mu się dokonać tego co wydawało się niemożliwe. Nikt w niego nie wierzył. Jak chłopak z biedy mógł cokolwiek osiągnąć, jedynie do kopanie rowów, jak to się mówi. A tu proszę! Taka niespodzianka, teraz jest wziętym prawnikiem i bardzo dobrze zarabia przez co może sobie pozwolić, ale ostentacyjnie tym nie szpanuje, bo nie jest taki.
- Miło cie znów widzieć. - odparł z uśmiechem oddając uścisk. Robert należy do tego typu mężczyzn, który z wiekiem za bardzo się nie zmieniają, ewentualnie jakieś drobne oznaki mijającego czasu. Zarost w zasadzie nosi od niedawna. W pewnym sensie poszedł za modą, bo zarost teraz jest na czasie. A co! Stary człowiek też może dobrze wyglądać. - Niech będzie. - zaśmiał się. Od razu podeszła do nich kelnerka i prawnik zamówił dla siebie oczywiście kawę. Nie potrafił bez niej funkcjonować. - Udało mi się ukończyć studia prawnicze i mam teraz swoja kancelarię prawnicza, więc wykonałem swój cel. - rzucił pogodnie. Nie miał zamiaru się przechwalać, ale Trinity wiedziała jakie miał plany, gdy się ostatni raz widzieli. - A u ciebie co słuchać? Nic się nie zmieniłaś przez ten czas. - dodał cały czas się uśmiechając.

Trinity Morrow
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Z wieloma znajomymi straciła kontakt na długo. Studia tak ją pochłonęły, że całkowicie przestała odpisywać na wiadomości. Sama nie wiedziała dlaczego tak wyszło. Nowi znajomi, obce miasto i nawet sporadyczne wizyty w rodzinnym mieście nic nie pomogły. Tak wyszło i nie pozostało jej nic innego, jak tylko przeprosić i spróbować odnowić kontakty. Może i niektórzy jej tego nie wybaczą, ale nie może nikogo zmusić.
Prezentował się bardzo dobrze. Widać, że ubierał się modnie, ale wygodnie. Uśmiechnęła się, kiedy odwzajemnił jej uścisk. To był dobry znak. Była nadzieja, że nie jest jednym z tych, którzy mają do niej uraz przez to, że nie odzywała się do nich przez tyle lat.
- Gratuluje! Od zawsze marzyłeś, żeby pójść na studia prawnicze.- Wyciągnęła swoją drobną dłoń i uścisnęła jego. To miał był gest zastępujący kolejny uścisk. - I jak Ci idzie? Dużo masz klientów? W ogóle gdzie masz swoje biuro?- Pytania wypływały z jej ust i nie potrafiła ich zatrzymać. To z radości! Odkąd pamięta zawsze rozmawiali o tym co chciał robić w życiu i Triny od zawsze mu kibicowała.
- Ja zostałam nauczycielką- Wyprostowała się na krześle i uśmiechnęła się szeroko - Uczę angielskiego w podstawówce- Pewnie nie tego się spodziewał, bo przecież szła na ekonomie. A tu taka niespodzianka. Nie żałowała swojej decyzji.

Robert McAllister
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

Nie ma nic złego w tym, że Trinity skupiła się na sobie i na swoich marzeniach, bo on zrobił to samo. Oboje wybrali swoja drogę i nie ma za co przepraszać, ponieważ to oznacza, że żałuje się tego co się stało. Robert nie miał zamiaru jej tego wypominać, sam szedł swoją droga, które niejednokrotnie musiał sobie torować na różne sposoby. Nie miał innego wyjścia. Nie było mu łatwo, samo to wielokrotnie powtarzał. Skupił się na ty, by zostać prawnikiem, a jak wiadomo studia prawnicze są wymagające, w zasadzie jakie studia nie są wymagające? Prawnik, nauczyciel czy ekonomista. Na każdym z tych kierunków trzeba się uczyć. Nie podlega to żadnym wątpliwością. Nie należy nikomu zarzucać, że ma gorszy zawód.
Robert nie chowa urazy w takich sprawach, no chyba, ze ktoś zajdzie mu za skórę do wielkiego stopnia. W ich przypadku po prostu zadziałała dorosłość, jeżeli można tak powiedzieć, czyli żadne z nich nie zawiniło bezpośrednio. Czas, nowe znajomości i natłok obowiązków to spowodowały.
- Było ciężko, ale nie udało. - powiedział uśmiechając się do niej szczerze. Odwzajemnił gest. Może zabrzmi to trochę egoistycznie, ale jest bardzo dumny z tego co ma. Nie chwali się na prawo i lewo, ale widać, że odnosi sukces. - Miałem praktyki w dobrym miejscu i kiedy postanowiłem zacząć na własną rękę spora część klientów przeszła do mnie i ci sprowadzili kolejnych, więc nie narzekam. - odpowiedział po części na jej pytanie. - Mam kancelarię w swoim domu, tutaj, w Hope Valley. - O proszę! - rzucił zaskoczony, ale nie negatywnie. - Jeżeli mam być szczery to wybrałaś trudniejszy zawód. Podziwiam. - zaśmiał się krótko. - Odnajdujesz się w tym? Dzieciaki nie dają ci w kość? - zapytał, bo był naprawdę ciekawy jak to wygląda.

Trinity Morrow
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Obydwoje byli w takim okresie, że najważniejsze były studia i praktyki. Niektórzy ich znajomi w tym wieku stawali na ślubnym kobiercu, inni rodzili dzieci, a oni walczyli o swoje marzenia. Chodź na początku Triny marzyła o czymś zupełnie innym, ostatniecznie wyszła na tym lepiej. Może i nie płacili tak dobrze, ale była szczęśliwa. Wiedziała, że za kilka lat nie będzie żałować swojej decyzji.
-Ale się udało! A to najważniejsze - Uśmiechnęła się szczerze z dumną w oczach. Pomyślała, że mogłaby poznać Roberta z Noelle, która również marzy, żeby zostać adwokatem. Triny bardzo jej kibicuje i wie, że jeśli mocno się postara to pójdzie na wymarzone studia. Może Robert, już jako doświadczony adwokat mógłby jej doradzić.
Słuchała go uważnie, co jakiś czas kiwając głową ze zrozumieniem.
-Od dawna działasz na własną rękę? - Sięgnęła po kawę i napiła się z niej - Specjalizujesz się w czymś konkretnie np. Rozwody? Czy przyjmujesz wszystkie sprawy? - Nie do końca wiedziała, jak to wszystko wygląda, ale wydawało jej się, ze w Detroit kilka jej znajomych od samego początku zapowiadało, że będą zajmować się tylko rozwodami, a drugi, że chciałby zajmować się wszystkimi sprawami dla wielkich korporacji.
Zarumieniła się lekko, kiedy powiedział, że podziwia ją za wybór pracy.
- Na samym początku było ciężko, ale z czasem było coraz lepiej - Westchnęła przypominając sobie pierwsze tygodnie pracy - Bywają gorsze i lepsze dni, ale kocham to robić. Niektóre dzieci dają mi popalić, ale większość jest grzeczna i nie mam z nimi problemów - Powiedziała zgodnie z prawdą. Od ostatniej akcji z latającym plecakiem nie miała większych przygód. Nikt się z nikim nie kłócił, chłopcy przestał przynosić konsole to szkoły i nawet rozmowy z rodzicami przychodziły jej coraz łatwiej.

Robert McAllister
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

Robert od zawsze chciał zostać kimś więcej. Nie chciał skończyć jak jego rodzice – bezrobotni, bez wykształcenia i z gromadką dzieci. Nigdy nie przeszło mu przez myśl, by kiedykolwiek zostać ojcem. Jakoś nie miał na to ciśnienia. Sądził, że by się nie nadawał, aż do pewnego momentu, ale było minęło, trudno. Skupił się na swojej pracy i prze do przodu niczym czołg na froncie. To chyba najlepsze określenie tego jak działał Robert McAllister.
- Tak, ciesze się z tego bardzo. - powiedział zgodnie z prawdą. Ktoś może powiedzieć, że jest zapatrzony w siebie i egoistyczny, bo czuje dumę z tego co osiągnął, ale kto nas może docenić bardziej niż my sami? Trzeba znać swoją wartość i dzielić się doświadczeniem, więc jeżeli Trinity zapyta go o pomoc czy dobrą rade do swojej przyjaciółki to na pewno chętnie z nią porozmawia. Robert osiągał to co ma od zera. Musiał walczyć jak lew o każdy dzień by stać się tym, kim jest teraz. - Kilka lat. Matko jak to przeleciało. - powiedział, kiedy do niego dotarło jak to szybko przeleciało. - Nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. - zaśmiał się wesoło kręcąc głową. Życie jest zaskakujące, ale niestety szybko ucieka. - Nie mam konkretnej specjalizacji, jeżeli ktoś potrzebuje prawnika i zgłasza się do mnie to staram się pomóc. - odpowiedział na pytanie koleżanki ze szkoły. Nie wspomniał, że działa pro bono, gdy ktoś tego potrzebuje, bo niestety nie każdego stać na wynajęcie sobie prawnika, a tych stara się właśnie wesprzeć McAllister. - Czyli wyrobiłaś sobie szacunek wśród uczniów. - powiedział i uśmiechnął się do niej z dumą. Przecież chodził do szkoły i wiedział jak to jest. Nie uczył nigdy. - Ja to bym nie miał cierpliwości do tych wszystkich dzieciaków. - dodał zgodnie z prawdą.

Trinity Morrow
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Robert McAllister
Najważniejsze, że obojgu się udało. Może i po drodze utracili kontakt, nie tylko ze sobą, ale i z innymi osobami to teraz był czas na to, żeby to wszystko nadrobić. Dzieci, na to zawsze przyjdzie czas. Trinity wierzyła, że jeśli coś ma się wydarzyć, to stanie się to w odpowiednim czasie. Sama myślała już o dzieciach, ale przez ostatnie wydarzenia, wiedziała, że jeszcze długo nie będzie jej to dane.
-Widzę właśnie - Uśmiechnęła się do niego szczerze. To nic złego, że tak o sobie myślał. Już w szkole ciężko pracował, żeby osiągnąć to co ma teraz. Ona od zawsze miała łatwiej, ojciec jako pilot wojskowy zarabiał wystarczająco dużo i oszczędzając tyle lat mógł pozwolić sobie na wysłanie dwójki swoich dzieci na studia. Choć nie był szczęśliwy kiedy zmieniła kierunek, to i tak jej kibicował.
- Ile dokładnie? - Spytała patrząc na niego i uśmiechając się delikatnie widząc jego reakcje. Widać było, że przez cały ten czas był mocno zapracowany i nagle teraz dotarło do niego ile to już minęło czasu.
- Myślisz o tym, żeby wejść z kimś w spółkę, czy wolisz działać sam? - Napiła się swojej kawy. Miała nadzieje, że nie jest wścibska i swoimi pytaniami w żaden sposób go nie urazi.
-U dzieci tak, gorzej z rodzicami -Westchnęła pocierając dłonią czoło - Mam problem z komunikacją. Wiesz, niektórzy z nich uważają, że oni nie muszą nic robić i to ja jestem od tego, żeby wychować ich dziecko. - Przerwała na chwilę spoglądając na niego, czy rozumie o co jej chodzi
- Niektórzy nie przebierają w słowach- Skrzywiła się i spuściła głowę. Ciężko jej było o tym rozmawiać. Ogółem to nigdy nie narzekała na swoją pracę. Uwielbiała to robić i jedyne co mogłaby zmienić, to właśnie rozmowy z rodzicami. Nie każdy był niemiły , ale wystarczy jej jedna rozmowa z nieprzyjemnym rodzicem i już łapie doła.
- Dałbyś radę, choć sama czasami mam dość - Zaśmiała się cicho.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

Dokładnie! Najważniejsze jest to, że oboje robią to co chwieli, bo przecież to się liczy. To my wybieramy co chcemy zrobić z naszym życiem i jaki zawód będziemy wykonywać, a nie by rodzice nam wybierali, chociaż jego rodzice bardzo by chwili skorzystać na tym, że Robert dobrze zarabia, ale nie ma takiej opcji. Robert teraz skupił się na swojej pracy i totalnie porzucił myślenia o swojej rodzinie, bo to jest nie realne. Praca dla niego jest pewnikiem, czymś co będzie zawsze, a wiadomo jak to jest z ludźmi – przychodzą i odchodzą.
- Nigdy nie grzeszyłem skromnością. - zaśmiał się Robert. Po co niby miał to ukrywać? jeżeli jest się w czymś dobrym i się dąży do tego to nikt nie powinien sobie pozwolić na to by druga osoba nam to zniszczyła. Trzeba mieć silny charakter, albo twardą dupę – on osobiście wolał mieć to pierwsze. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościł, ponieważ to nie by decydujemy jakich mamy rodziców i na jakie życie jesteśmy przez nich skazani. Jeżeli Trinity miała dobrze to się cieszył, bo o to chodzi. - Dokładnie to pięć lat. - powiedział Trinity. W tym zawodzie naprawdę trudno się wybić, więc nic dziwnego, że mężczyzna ciężko na to pracował, a właściwie to harował na swoje dobre imię. Nic nie przychodzi przecież za darmo, no chyba, ze twoi rodzice podadzą ci wszystko na tacy to coś innego, wtedy człowiek tego nie docenia. - jeżeli mam być szczery to nie zastanawiałem się nad tym, ale chyba wolę pracować sam, zawsze byłem samotnikiem. - wcale nie była wścibska. Zdawała mu zwyczajne pytanie, gorzej jak by pytała ile zarabia i tak dalej, to coś innego. - Nie jestem rodzicem, ale rozumiem o co chodzi. Jesteś nauczycielką musisz wychować, bo to twoja rola. - rzucił sarkastycznie, ponieważ rodzice za dużą role przypisywali czasami nauczycielowi. A to przecież nie o to chodzi. - Potrafię być stanowczy. - zaśmiał się po raz kolejny. Tak, takiego rodzaju spotkania było mu potrzeba.

Trinity Morrow
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Trinity doskonale wiedziała coś o ludziach, którzy byli i za chwile odchodzili. Zawsze starała się zadowolić wszystkich swoich byłych partnerów, ale jak widać żaden nigdy tego nie docenił. Od tamtego czasu przestała starać się dla innych. Robiła to na co miała ochotę. Ojciec nie do końca popierał jej prace w oświacie i nie raz o to się kłócili. Było jej przykro. Od lat wiele ich rodzinnych obiadów kończyło się kłótnia. Właśnie dlatego uwielbiała to, ze mieszka sama. Nikt jej nie mówił co ma robić. Mogła zamknąć się w swoich czterech ścianach, popijać wieczorem wino , sprawdzać wypracowania i czytać książki. 
- Tak, ale bardzo lubię to w Tobie. Ty od zawsze wiedziałeś co chcesz robić. - Uśmiechnęła się słysząc jego śmiech. Może i w liceum wiedziała co chce osiągnąć w życiu, ale po tej całej sytuacji z Marcusem na studiach nieco zwątpiła w siebie. Na drugim roku zaczęła się zastanawiać co tak naprawdę chciałaby robić. Kiedy pojawiła się możliwość zmiany kierunku pomyślała Czemu nie. Warto spróbować. I całe szczęście, że podjęła taką a nie inna decyzję. Lubiła ekonomie, ale to nie było dla niej. Nie czuła tego. Za to cieszyła się, ze Robertowi tak dobrze idzie. Musiał naprawę dużo pracować skoro w ciągu 5 lat osiągnął tak wiele. -A po za pracą, co słychać? - Długo się nie widzieli i podejrzewała, że dużo się u niego zmieniło. - No jasne, przynajmniej nikt nie wisi ci nad głowa i masz spokój - Sam był sobie szefem i to było fajne. Ona nad sobą miała dyrektora i rodziców - Dokładnie. Nie rozumie tego i chyba nigdy nie zrozumiem. - Westchnęła opuszczając głowę. Objęła dłońmi kubek z kawą. Zaśmiała się razem z nim. - Podzielisz się tym trochę ze mną? - wciąż nieco rozbawiona spojrzała na Roberta. Ona nie potrafiła być stanowcza, nie jeszcze w grę wchodziła rozmowa z rodzicami. Może właśnie dlatego, tak kiepsko je znosiła.

Robert McAllister
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
ODPOWIEDZ