Lokatorzy: Aaron McKay
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Sobota była dniem, w którym niemal każdy normalny przedstawiciel społeczeństwa mógł odpocząć od pracy, zajmując się sobą - swoim hobby, zainteresowaniami, czy zwyczajnym relaksem, czy to w domu, czy na świeżym powietrzu.
Dzisiaj Aaron mógł poczuć się właśnie tak, jak typowy przedstawiciel. Bez myślenia o szajkach, o podejrzanych osobach, zachowaniach. Dzisiaj skupiał się na sobie i bardzo mu to odpowiadało, bo nie często zdarzało się, że od rana miał wolne. Jasne, liczył się z tym, że w każdym momencie mógł dostać wezwanie, ale póki co cieszył się odpoczynkiem, którego potrzebował.
Pierwsze, co zrobił po wstaniu, to wziął długą kąpiel. Nie prysznic w biegu, bardzo często chłodny, by się obudzić, a długą, niemal godzinną kąpiel, żeby bez większych powodów poleżeć w wannie, pozwalając, by jego skóra zaczęła przypominać suszoną śliwkę. Kiedy ostatnio mógł pozwolić sobie na tak zabawne doświadczenie?
Następnie zjadł śniadanie. Nie zwykłego tosta z dżemem, bo te robiło się najszybciej, a trzydaniowe śniadanie, w skład którego wchodziły gofry z syropem klonowym, jajecznica na bekonie i owsianka. Niby nie zjadł wszystkiego, ale jeśli raz poczęstuje psa czymś takim, nic mu się nie stanie.
Na koniec postanowił podlać trawnik. Z racji tego, że nie zatrudnił jeszcze ogrodnika, wszystkiego doglądał sam, odnajdując w tym nawet radość. Kto by pomyślał, że przycinanie roślin może okazać się tak wciągające.
Był właśnie w trakcie zajmowania się jednym z krzewów różanych, mając za kompana Tobena i Zizi, kiedy niespodziewanie pies poderwał się z trawy, biegnąc w stronę wejścia do domu. Nie robił tak często, chyba, że wymagała tego sytuacja.
McKay popatrzył w tamtą stronę, dostrzegając dziecko. Dość znajome dziecko, które ostatnio również latało samo. Na litość boską, serio?
Odłożył nożyce, podchodząc do chłopczyka.
-Czy twój nieodpowiedzialny brat znowu cię zostawił? I on wypominał mi ostatnio, że go osądzam - westchnął, biorąc dziecko za rączkę. - Spokojnie, zaraz cię do niego zaprowadzimy - powiedział.
Szkoda, że nie wiedział, gdzie właściwie ów chłopak mieszkał. Zdecydowanie tym razem będzie musiał wziąć od niego imię i nazwisko, aby sprawdzić go w bazie.

Jaemin Jung
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

- I kto to mówi. Czy to nie ty ostatnio prawie zgubiłeś dziecko i gdyby nie ten jakże przy- -Przerwał nu syknięciem do telefonu i nawet jeśli nie widział przyjaciela, wiedział że ten przewróci oczami. Cichy chichot wydobył się z ust młodego Lee.
- Mark ostrzegam cię jeżeli cokolwiek stanie się Jisungowi i jeżeli nie wrócisz za moment z nim do domu to żywcem obedrę cię ze skóry i dam na pożarcie Ruby. - Rzucił do telefonu niczym panienka tryskająca jadem w trakcie okresu i nie usłyszawszy żadnej odpowiedzi, stęknął cicho, masując skronie. Czym życie go tak kara? To karma za to wszystkich z którymi się pieprzyłem do tej pory?
- Jae, JAE! Jesteś tam? Jisung jest u twojego sąsiada na przeciwko. - Odetchnął z ulgą. - Nie mówiłeś, że masz takiego- - Nie słuchając co ma więcej do powiedzenia, wyparował z domu w kierunku domu sąsiada, którego o dziwo nie zdążył jeszcze poznać.

- Stary poważnie, nie chciałem go zgubić. Na chwilę się odwróciłem i potem go już nie była, haha. Poważnie, schowaj mnie albo zaraz-
- LEE MINHYUNG! - Mark był przerażony, oj był wiedząc dokładnie co go czeka. Jaemin był gorszy niż niejedna laska, jego uderzenia były bolesne. Już może pożegnać się z życiem. Świeć panie nad jego duszą.
- No to po mnie. - Mark odwrócił się w kierunku przyjaciela, lekko machając do niego dłonią. Musiał wymyślić jakiś plan B. Ucieczka nie wchodziła w grę bo ten krasnal i tak by go złapał. Chyba, że?
Jaemin był jak w transie. Spoglądał na sąsiada w szoku. Nie jego się tutaj spodziewał. Momentalnie wrócił myślami do tamtego dnia, teraz to on na pewno zniszczy go słownie. Świetnie, po prostu świetnie.
- Jae ja.. - Nie patrząc na Marka, podniósł lekko dłoń, dając mu do zrozumienia żeby zamilkł. Nie spuszczał jednak wzroku z mężczyzny trzymającego jego dziecko za rękę. Wskazał na nim palcem, mrużąc powieki.
- Ty! Pilnuj Jisunga, za chwilę wracam. - Odwrócił się do Lee, który powoli próbował wycofywać się w kierunku jego domu. NOT ON MY WATCH. Chwycił go za ucho, lekko ciągnąc w kierunku domu. - A z tobą się zaraz policzę.
I na nic mu były jego ał, ałć i inne płaczki z ust Lee.
Aaron McKay
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Jedno było pewne - Aaron wprost nienawidził nieodpowiedzialnych osób tym bardziej, jeśli ich nieodpowiedzialność ukierunkowana była w stronę dziecka, które narażało się na niebezpieczeństwo. Nie rozumiał rodziców, jak i krewnych malucha, którzy nie zwracali uwagi na swoje pociechy, pozwalając im biegać wszędzie, gdzie popadnie, a później dziwili się, że ostatecznie dzieciakowi coś się stało. Przecież to aż prosiło się o wypadek, bo chociaż dzielnica, w której mieszkał McKay należała raczej do bezpiecznych i to nie tylko dlatego, że był w niej on, a wiadomo, jak ludzie reagują na policjantów, tak nadal były ulice, były zwierzęta biegające bez smyczy, były niebezpieczne przedmioty. Mogło się stać dosłownie wszystko, czy do tego cholernego gówniarza to nie docierało? Chciał uchodzić na dorosłego, to niech w końcu taki zacznie być, bo następnym razem McKay nie będzie tak wyrozumiały. Ile można było oglądać się za cudzym dzieckiem, którego brat miał najwidoczniej gdzieś.
-Umiesz mi powiedzieć, gdzie mieszkasz? Byleby tylko twój brat specjalnie cię tu nie przyprowadził, bo skończy jeszcze gorzej - mruknął do siebie, nie chcąc bardziej stresować malca, który z pewnością nie czuł się dobrze z obcym człowiekiem, z którym nie powinien być.
Niespodziewanie pojawił się przy nim młody chłopak, mniej więcej w wieku tego, z którym widział dzieciaka ostatnim razem. Szybko okazało się, że to on miał się nim zajmować.
-Czy to u was rodzinne, że zostawiacie dzieci? A może wolicie zajmować się sobą, niż waszym bratem? - zmierzył go szybkim spojrzeniem, póki co nie puszczając ręki dziecka. Skąd miał wiedzieć, czy on faktycznie był jego opiekunem? Koniecznie musi porozmawiać z rodzicami, którzy pozwalali zajmować się im rodzeństwem. Przecież to była paranoja, by w ciągu zaledwie dwóch dni zdarzyło się niemal to samo.
-Nie mieszajcie mnie w tę komedię - powiedział niemal gniewnie, odsuwając się z malcem, który zainteresował się Zizi i jej ogonem. Mógł przewidzieć, że to nie skończy się dobrze, ale zbyt był pochłonięty widokiem dwóch chłopaczków szamoczących się i rzucających dziwnymi zdaniami. Tym powinna się zainteresować co najmniej opieka społeczna.
-Och, z pewnością zrobię to lepiej, niż ty - odpowiedział jedynie, zanim tamten zniknął z owym Markiem. - Wariatkowo - rzucił. A chwilę później usłyszał płacz dziecka.
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

Mógł się spodziewać tego, że jego przygoda z owym nieznajomym będzie miała jeszcze miejsce. Czy tak trudno było wysłuchać jego życzeń temu na górze? Już dość namieszał mu w życiu, więc po co robił to dalej? Aż taką miał z tego frajdę? Odkąd skończył kilka lat mścił się na nim jakby co najmniej krzywdził go swoim jestestwem.
Puścił ucho Marka, chodząc w kółko jak zazwyczaj miał kiedy się denerwował.
- Cholera, prosiłem byś nie spuszczał go z oczu. Wiesz przecież, że mam od cholery roboty i psychicznie nie daję sobie ze wszystkim roboty. Nie jestem na ciebie zły, to przede wszystkim moja wina, że nie potrafię zająć się własnym dzieckiem. - Machając rękami na wszystkie strony, podszedł do Marka, opierając mu czoło o ramię. - Na dodatek ten gbur aka mój sąsiad od siedmiu boleści to dokładnie ten sam, który znalazł Jisunga ostatnio. - Mruknął, odsuwając się od Lee. - Teraz na pewno mnie gdzieś zgłosi. Nie mogę pozwolić na to by zabrali mi Suna, Mark. - Jęknął z przerażeniem, szarpiąc chłopaka za ramiona.
- Jae, wyluzuj. Nic się nie stanie. Nie podejrzewam by gość był aż tak wielkim chujem. - Przytakując głową, westchnął ciężko.
- Czasami chciałbym cofnąć czas i nie popełnić błędu odpowiadając czymś tak głupim do twojego brata, Mark.
Płacz. I doskonale znał ten płacz.
- Idź do domu. Za chwilę wrócę. Już na policzę się z tym burakiem. - I tyle go widzieli nim pędem ruszył w kierunku domu sąsiada.
- Sungie, skarbie. - Uklęknął przed synem, chwytając w dłonie jego policzki. - Co się stało do cholery? Czemu on płacze?
Dopiero po chwili spojrzał na jego lekko zadrapaną rękę, zapewne przez kota, spoczywającego dumnie koło właściciela. - Oh Ji.. - Zgarnął młodego w ramiona, kołysząc nim lekko. Zawsze go to uspokajało. Tak również było i tym razem. Po chwili dzieciak przestał płakać, a Jae odsunął od lekko od siebie, ocierając łzy z policzków. - Już nie boli? Myślę, że pan Louis, Markie i Ruby nie chcieliby widzieć twoich łez. A w szczególności pa nie chciałby ich widzieć. Nawet nie wiesz jak bolą go twoje łzy. No już, do wesela się zagoi. - Zaśmiał się cicho, całując jego zadrapaną rękę.
Przełknąwszy ślinę, podniósł spojrzenie na sąsiada, przygryzając policzek.
- J-ja przepraszam za tą całą szopkę. Umm..znowu się spotykamy, tak znowu w takich okolicznościach..dzięki jeszcze raz? - Drapiąc się po karku, posłał mu lekki uśmiech. - Mm, masz może plaster? Wprowadziłem się ostatnio i jeszcze nie miałem okazji zaopatrzyć się w jak widać najpotrzebniejsze rzeczy. - Podniósł się z ziemi. Jak bardzo jego honor podupadnie płaszcząc się przed owym nieznajomym?
Aaron McKay
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

W tym wszystkim najbardziej chciał, aby ta cała sytuacja okazała się żartem, który ktoś postanowił mu wyciąć sprawdzając, jak się zachowa. Że nie było nieodpowiedzialnego gówniarza, że nie było niemal porzuconego dziecka, które biegało po podwórkach sąsiadów, szukając dla siebie zajęcia. Ach, jak pragnął, by faktycznie się tak stało. Nie musiałby się tak denerwować, nie musiałby w myślach wyklinać nieodpowiedzialności, a już z pewnością nie zastanawiałby się nad tym, co powie rodzicom, kiedy już ich spotka. A chciał, by do tego doszło. Wolał nie myśleć, czy byli zapracowanymi osobnikami, mającymi gdzieś swoje dzieci, czy może mieli problemy z nałogami. Szczerze? Nijak go to nie obchodziło. Aktualnie najbardziej na uwadze miał dobro tego brzdąca, który szczęśliwym, a może i nie, trafem trafił właśnie do McKaya, jakby opatrzność wiedziała, że akurat on dobrze się nim zajmie nawet, jeśli nie miał z dziećmi wielkiego doświadczenia.
Nie zostało mu nic innego jak poczekać, aż chłopaczek, który okazał się być jego sąsiadem (idealnie, to znacznie ułatwiało sprawę rozmowy z jego rodzicami), łaskawie wróci, poświęcając czas dzieciakowi. Wyglądał dla niego podejrzanie już na samym początku, teraz należało mu się przyjrzeć jeszcze bardziej.
Chwilowo skupił uwagę na dziecku, które rozpłakało się po tym, jak Zizi go udrapała. Najwidoczniej za mocno pociągnął za ogon, niedobrze.
-Psik, kocie. Idź do domu, a nie straszysz mi dzieciaka - pogonił ją, chociaż nie nawykł tego robić. - No już, zaraz się tym zajmiemy, co? - otarł mu łzy.
W tej też chwili pojawił się jego sąsiad od siedmiu boleści.
Proszę, jaki on nagle troskliwy się zrobił. Zupełnie, jakby zaczęło mu zależeć. Gdyby nie wcześniejsze doświadczenia, Aaron mógłby się nabrać. Niestety, w głowie miał już te dwie sytuacje, których nie dało się tak łatwo pozbyć.
-Gdybyś zajmował się nim tak, jak teraz, kiedy płacze, niemal niczego nie można by było ci zarzucić - skomentował, uważnie mu się przyglądając. Nie, to zdecydowanie niczego nie zmieniało. On musiał mieć pewność, że to nigdy więcej się nie powtórzy.
-Och, zdecydowanie masz za co przepraszać, ale nie mnie powinieneś, tylko jego. Kiedyś przez twoją nieodpowiedzialność, stanie się coś poważniejszego. Masz szczęście, że to do mnie postanowił przyjść, a nie dwa domy dalej, gdzie na łańcuchu jest ten niebezpieczny pies - zmarszczył brwi. Czy do niego nie docierała powaga tego wszystkiego? - Będę musiał porozmawiać z twoimi rodzicami. Są w domu? - spytał. Tym razem nie odpuści tak łatwo.
-Kuchnia, pierwsza szuflada przy zlewie - wskazał mu na swój dom. Nie z nim te numery. On pójdzie po plastry, a młody spierdoli z dzieciakiem. Niedoczekanie.

Jaemin Jung
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

Miał ochotę zabrać młodego pod pachę i zniknąć z posesji sąsiada. Wcale nie podobał mu się sposób w jaki ten się do niego odnosił na dobrą sprawę kompletnie nie wiedząc o nim nic. Nieważne jak bardzo wypruwał sobie flaki by idealnie rozplanować swój czas by wszystkim dogodzić tak zawsze znajdzie się ktoś kto będzie wytykał mu jego błędy.
Sąsiad przyprawiał go o ból głowy, dosłownie, zdecydowanie będzie musiał zainwestować w proszki na ból. Czemu wcześniej o tym nie pomyślał? I o kupieniu plastrów przez co już dawno mógłby zabrać Sunga i po prostu iść do domu.
- Widzę, że nadal nie możesz powstrzymać się od zgryźliwych uwag. Sposób w jaki się nim zajmuję nie powinien być dla ciebie większym problemem, prawda? - Wycedził przez zęby, przeczesując lekko oklapniętą grzywkę z czoła syna.
Jedno było pewne. Nie dążył do niczego dobrego kłótniami. Oczywiście, na język cisnęły mu się różne obelgi, którymi naprawdę chętnie by go obsypał, ale nie przy Sungu, na pewno nie.
Spojrzał na niego dziwacznie, unosząc brew kiedy ten wspomniał o jego rodzicach. Czy on był w jakimś gównianym show? Zaraz wyskoczą ludzie z kamerami mówiąc mu że to jakże najzabawniejszy żart świata, jak bardzo dał się nabrać.
Nic nie wskazywało jednak na to, wyraz twarzy mężczyzny całkowicie się nie zmieniał i Jung naprawdę miał ochotę strzelić mu w twarz. Spoko, zajebiście młodo wyglądał, ale żeby od razu z rodzicami rozmawiać?
- O czym ty mówisz? Rodziców nie ma w domu. - Mruknął. - I nie będzie. - Syknął, nie chcąc nawet wspominać tej dwójki, która doszczętnie zniszczyła jego życie.
- Nie będę szperał w szufladach w TWOIM domu. - Za kogo on go miał, co?
Aaron McKay
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Nie było mowy, aby tym razem odpuścił z taką łatwością , pozwalając mu odejść, jak gdyby nigdy nic. Za pierwszym razem faktycznie mógł przymknąć na to oko uznając, że to może jedynie jednorazowe niedopatrzenie, ale teraz było inaczej; teraz wiedział, że to faktycznie wynikało z braku kompetencji, jak również rozwagi chłopaka przed nim. Rozumiał roztargnienie, rozumiał, że człowiek mógł się przysłowiowo zajebać w akcji, ale to zalatywało nieodpowiedzialnością na kilometr. Aaron nie chciał mieć na sumieniu tego małe brzdąca, któremu trzeba było poświęcić znacznie więcej czasu. Najwidoczniej jednak jego nowy sąsiad postanowił bardziej zabawić się ze swoim kolegą, w co nie wnikał. Nie jego sprawa, kto kogo do domu sprowadza, jeśli tylko nikomu nie dzieje się krzywda.
Dziecku się działa.
-Podobnie, jak ty nie możesz powstrzymać się od gubienia małego dziecka. Chyba jesteśmy kwita, co? - spojrzał na niego uważnie. Nie powinien być problemem. Teoretycznie, bo jako funkcjonariusz i osoba, która dbała o dobro ludzi, problemem było. - Masz tego pecha, że to jednak jest mój problem, bo nie mam zamiaru później przeczytać w gazecie, że jakiś gnojek doprowadził do śmierci brata. Może ci się to nie podobać, ale są ludzie, którzy zwracają na coś takiego uwagę - dodał, spoglądając na Tobena, który merdał radośnie ogonem, chcąc podejść bliżej dziecka. Lubił je, Aaron już dawno to zauważył.
Przez kilkanaście sekund wpatrywał się w jego twarz, kiedy odpowiedział odnośnie rodziców. Nie będzie? Czyli co, zostawili na jego głowie młodszego syna i zwiali?
W głowie zapaliła mu się czerwona lampka, która kazała następnego dnia sprawdzić pewne rzeczy, bo coś mówiło mu, że akurat ten koleś nie powie wszystkiego.
A może jednak?
-Jak to nie będzie? - Jasne, że się zainteresował. To zdawało się być w tym wszystkim, najważniejsze. Kolejni nieodpowiedzialni rodzice, którzy postanowili dać dzieciakowi kasę i pozbyć się ciężaru w postaci swoich pociech. Wspaniale. Czyli co, miał się nastawić na ciągłe imprezy? - Ile ty masz właściwie lat? - spytał. Czuł się trochę jak na przesłuchaniu, które sam prowadził.
-Dobrze, w takim razie… - powiedział i wziął malca na ręce, zanim tamten zdążył cokolwiek zrobić. - Możesz iść z nami, a możesz zostać - stwierdził, kierując się w stronę własnego domu, do którego chwilę później wszedł.

Jaemin Jung
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

Zmarszczył brwi wpatrując się w nieznajomego. Irytował go, a może nawet już wkurwiał tym swoim patrzcie to na mnie jaki ja jestem odpowiedzialny, a jak bardzo jung ssie fiuta w opiece nad dzieckiem.
Nie ssał i doskonale o tym wiedział. A ten gbur nie musiał mu wcierać tych bezużytecznych słów prosto w twarz. Wypadki się zdarzają jak już za pierwszym razem zdążył zaznaczyć owemu królewiczowi od siedmiu boleści. Kim on do cholery był, że w ogóle wypytywał go o prywatne sprawy?
Jednym z tych popularnych tabloidów, które tylko żywiły się wpadkami celebrytów, sprowadzając ich na samo dno. Tak, ci tutejsi byli zdecydowanie gorsi niż koreański dispatch.
Niedoczekanie jego, jeśli myśli, że tak w jakikolwiek sposób zagrozi jego karierze. Prędzej Jung mu wyrwie nogi z dupy nim ten zdąży wyciągnąć długopis, aparat czy cokolwiek on tam używa do przyłapywania innych na gorącym uczynku.
- Mówił ci ktoś już, że jesteś irytującym dupkiem? - Spojrzał na niego, krzywiąc się odrobinę. Taki przystojny, a tak sukowaty.
Co on w ogóle wygadywał. Tak, na tylko uważnie wsłuchiwał się w jego słowa by wyłapać to specyficzne słówko na które miał ochotę się roześmiać, a potem mu przyłożyć.
- Co ty w ogóle wygadujesz, koleś? Nafurałeś się, czy jak? Jaki znowu brat? - Wyrzucił ręce w górę, poirytowany. - Słuchaj, nie wiem czego ty chcesz, naprawdę nie wiem. Nie mieszaj się w sprawy moje i mojego dziecka. Nie wiem w którym magazynie pracujesz. Nie wiem ile ci płacą za informacje na mój temat i mojej rodziny, ale daruj sobie. - Warknął, wskazując na niego palcem. - Bo jeżeli w jakikolwiek sposób zagrozisz mnie i mojemu dziecku to ostro tego pożałujesz.
No i co on tak patrzył? Zdziwiło, że nie mieszkał z rodzicami?
- Nie będzie. Nie mieszkam z rodzicami dla twojej informacji. - Zaśmiał się na jego kolejne słowa, porządnie się zaśmiał. - Wystarczająco dużo. Pasuje taka odpowiedź?
Prawie oszalał kiedy ten chodzący falus, wziął Sunga na ręce i naprawdę dobrze go wcięło na kilka sekund, zanim zorientował się że tamten porwał mu dziecko?
- HEJ! Ty-ty penisie, oddawaj w tej chwili moje dziecko albo zadzwonię na policje, a oni już dobrze się tobą zajmą. - Krzyknął, biegnąc za nim do domu. - Wyraziłem się chyba jasno. Łapy. Precz. Od. Mojego. Syna. - Wycedził przez zęby, zabierając mu dziecko z rąk.
Aaron McKay
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Cała ta sytuacja była wyjątkowo abstrakcyjna i nawet Aaron musiał to przyznać. No bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że aż za bardzo skupiał się na tym dzieciaku, który nijak nie wiedział jak się dziećmi zajmować? Powinien to po prostu zgłosić, to wszystko, zamiast poświęcać mu tak wiele swojego cennego czasu. Ale nie, on uznał, że na początku lepiej będzie być dobrym sąsiadem (którym oczywiście był), a dopiero później wnieść to wszystko na wyższy poziom, jeśli jego słowa nie przyniosą rezultatu.
Cóż, nie przyniosły, tego mógł być pewien.
-Tak wiele razy, że zacząłem to traktować niemal jako komplement. Ewentualnie moje drugie imię - stwierdził, patrząc na niego. Był policjantem, słyszał naprawdę wiele tekstów pod swoim adresem i nic, co mógłby powiedzieć chłopak, nie byłoby nowością. Ba, on tak naprawdę niemal wyraził się o nim pieszczotliwie.
Po jego kolejnych słowach nastąpił pewien zwrot akcji, jak również znacznie podskoczenie czujności McKaya. Syn? Na litość boską, jak to mógł być jego syn, skoro ten dzieciak był takim młodym gówniarzem? Jakoś nie bardzo chciało mu się w to wszystko wierzyć i chociaż nie powinien ingerować, miał zamiar od teraz mieć na nich oko. Tyle dobrego, że mieszkał po drugiej stronie ulicy.
-W takim razie tym bardziej powinieneś na niego uważać, jeśli to twój… syn - ostatnie słowo wypowiedział dość sceptycznie, jakby nie do końca przekonany. To wymagało zbadania. - Po pierwsze, żaden ze mnie dziennikarz. Po drugie grożenie policjantowi jest karalne, jeśli nagle naszłoby cię na powiedzenie czegoś więcej - uprzedził. Jasne, nie korzystał z tego, bo miał twardą dupę, ale niech się chociaż dzieciak opamięta przy brzdącu głaskającym Tobena.
Przemilczał jego następne słowa, bardziej tylko brwi marszcząc. Zakodował wszystkie te informacje. Tak na przyszłość, kto wie.
Zaraz jednak zaniósł malca do kuchni, gdzie miał zamiar opatrzyć jego ranę. Szkoda, że ojciec od siedmiu boleści nie dał mu takiej szansy. Co innego, że McKay zadziałał instynktownie, teraz widząc, że to faktycznie mogło wyglądać na porwanie.
-Ogarnij się chłopie. Nie mam zamiaru go porywać. Mam zamiar zająć się jego zadrapaniem, skoro ty nie bardzo potrafisz - skomentował, kręcąc głową.
Sięgnął po plastry z szuflady, podając je nieznajomemu.

Jaemin Jung
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

Po co on w ogóle zadawał mu tyle pytań. Czy nie brzmiał wiarygodnie oznajmiając mu, że jest ojcem Jisunga? Chyba ten dupek nie mógł być mieć tylko i wyłącznie jednej komórki mózgowej by nie uwierzyć zupełnie obcej dla niego osobie, że ta ma dziecko, nawet jeśli Jaemin wyglądał na młodszego niż jest w rzeczywistości to nie mógł wyglądać AŻ tak niedojrzale by nie mieć własnego dziecka.
To wszystko wydawało mu się i zabawne i irytujące, z czego to drugie ewidentnie przewyższało to pierwsze.
- Zaskocz mnie pierwszym. Albo nie czekaj zgadnę sam..nadęty buc? - Rzucił, uśmiechając się przy tym sztucznie uroczo.
Niech on tylko spróbuje zbliżyć się do niego i do jego dziecka w jakikolwiek sposób kiedy ten przekroczy próg jego mieszkania i pójdzie sobie w najlepsze.
Poważnie, Jung nie chciał mieć nic wspólnego już nigdy więcej z mężczyzną z naprzeciwka. Będzie musiał zainwestować zdecydowanie w jakieś szelki dla młodego by już nigdzie mu nie uciekł. Tak będzie najbezpieczniej. Kolejnej konfrontacji z tym przystojnym, ale bucem już nie zdzierży i nie gwarantuje, że kolejny raz nie przyłoży mu w pysk.
- Jakiś problem z informacją o tym, że to moje dziecko? - Uniósł brew, prychając. - Może jeszcze oprócz nieodpowiedzialnym posądzisz mnie o kłamstwa? - Usłyszawszy, że jest policjantem dało mu wiele do zrozumienia dlaczego w taki sposób kierował do niego swoje słowa. Co nadal nie zmieniało faktu, że to nie jego interes i tego się trzymajmy. - To wiele wyjaśnia dlaczego jest pan takim bucem, panie policjancie. - Mruknął.
Może i nie miał zamiaru porywać mu dziecka, ale jako rodzic było jasne, że nie pasowało mu to kiedy jakiś obcy koleś próbował mieszać się w jego wychowywanie dziecka jak i również, sam nawet nie potrafił tego określić, bo jak wyjaśnić to że sam nie chciał iść po ten głupi plaster, obawiając się zostawiać dziecko z własnym rodzicem. Tak to nie działa.
- Skoro tak usilnie twierdzisz, że nie potrafię zająć się swoim dzieckiem, dlaczego doszło do tego że ma na ręce zadrapanie? No słucham panie idealny. - Wziął od niego plaster, podchodząc do syna przy którym wyraz jego twarzy diametralnie się zmienił. Soft Jae wkroczył do akcji.
- Boli bardzo słońce? - Spojrzał na niego, wysuwając dolną wargę kiedy młodszy skinął głową. - Pa zaraz zmieni się w Pottera i sprawi, że nie będzie bolało, co? - Uśmiechnął się szeroko, całując syna w czoło.
Aaron McKay
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Naprawdę mało się starasz. Myślałem, że młode osoby mają większą kreatywność, jeśli chodzi o przezwiska - uśmiechnął się lekko, chyba po raz pierwszy odkąd w ogóle zamienili pierwsze słowo. Nie jego wina, że już na starcie wyrobił sobie zdanie o młodym chłopaku przed nim. Nawet, jeśli nie powinien wiedząc, że wszystko może się zmienić, to było silniejsze od niego. Nie jego wina, że już dwa razy stało się niemal to samo, na czego punkcie McKay serio był mocny wyczulony. Raz mógłby przeboleć, ale drugi? Tylko czekać, kiedy następnym razem też Aaron wpadnie na dzieciaka latającego samego po okolicy.
-Po prostu wydajesz się być, cóż, młody - powiedział jedynie, lekko ramionami wzruszając. Niby zdarzały się przypadki, gdzie nastolatkowie mieli dzieci, ale nie zmieni już tego, że w głowie mężczyzny pojawiła się czerwona lampka, której nie dało się ot tak zgasić. Najpierw będzie musiał się upewnić, zrobić małe śledztwo, by ostatecznie zakodować, że nie ma się czym martwić. Co nie zmienia faktu, że nadal miał go za nieodpowiedzialnego i będzie na niego uważał. Tak, jakby był wujkiem tego brzdąca. - Czyżby jakiś awersja do przedstawicieli służb porządkowych? - Niby zwyczajnie zadane pytanie, ale odpowiedź miała wpłynąć na wiele. Cóż, McKay wiedział, jak zadawać pytania, by nie wzbudzić podejrzeń, ale wyciągnąć to, co najbardziej chciał wiedzieć.
-Niedopatrzenie. Nie podejrzewałem, że Zizi tak się zdenerwuje, kiedy mały pociągnie ją za ogon. Mój błąd. Widzisz? Ja się umiem do nich przyznać, zamiast wypierać, czy zwalać winę na drugą osobę - powiedział. Faktycznie tak było. Jego kot normalnie był łagodny, chyba, że akurat miał podły dzień. Chłopczyk chyba na taki trafił.
Przyglądał się chwilę poczynaniom młodego chłopaka, nalewając sobie w tym czasie wody do szklanki.
-Gdyby nie fakt, że tak często gubisz swoje dziecko, można by powiedzieć, że całkiem dobry z ciebie… ojciec - powiedział, nieświadomie wahając się przy ostatnim słowie. Ups, niedopatrzenie.

Jaemin Jung
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

Miał tupet, naprawdę miał tupet wmawiając mu, że ten zwalał na kogoś winę. Dodatkowo twierdząc, że nie był ojcem dziecka. Na jakiej podstawie on w ogóle nie wierzył w jego słowa. Może wyglądał młodo, ale cholera nie znał go, prawda? To wszystko był cholernie pogmatwane i już naprawdę miał tego wszystkiego po dziurki w nosie.
Nie miał zamiaru przebywać dłużej z jegomościem w jednym pomieszczeniu, który swoim zachowaniem doprowadzał go do szewskiej pasji.
Ignorując go, w świętym spokoju opatrzył rękę dziecka, czując jednak palące spojrzenie na swojej skórze. Aż tak się obawiał, że zgubi dziecko ponownie, że nie ściągał z niego spojrzenia?
- Chodź bobasie. - Zaśmiał się cicho, widząc naburmuszoną minę dziecka, zgarniając go na ręce.
Odwróciwszy się do sąsiada ponownie na jego ustach zagościł grymas. - Wydaje mi się, że ostatnim razem ostatecznie przyznałem się do winy. Zarówno mnie jak i tobie zdarzyło się spuścić dziecko z oka. Jeśli chcesz wiedzieć tak boli mnie to, że tak zrobiłem. Tak, nie wybaczę sobie nigdy tego, że mogło skończyć się to znacznie gorzej gdyby nie ty. Tak, jestem wdzięczny za to, że trafił na ciebie. - Odchrząknął, nabierając głęboko powietrza po chwili je wypuszczając. Nienawidził takich konfrontacji, był zbyt emocjonalny na to wszystko. - Ale nie wmawiaj mi, że jestem nieodpowiedzialnym gnojkiem. Znam siebie. Nie jestem idealny, wiem. Jednak patrząc na zaistniałą sytuację śmiem twierdzić, że ty również nie jesteś. A teraz jeśli pozwolisz, zabiorę swoje dziecko i sobie pójdę. Nie mam zamiaru dłużej stać pod twoim dachem, będąc bezpodstawnie ocenianym. - Z naciskiem na swoje dziecko, odwrócił się na pięcie wychodząc z jego domu.

zakończone
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
ODPOWIEDZ