a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

ubranie

Przez natłok zajęć, późniejsze mało przyjemne akcje, jak również przez liczne spotkania z Hunterem, z którym ostatecznie Creed się dogadał, chwilowo nawet u niego pomieszkując, zupełnie nie miał czasu na nic innego, a co za tym szło, ostatnia wizyta u kuzyna miała miejsce Bóg jeden wie kiedy.
Krótka wymiana wiadomości uświadomiła studentowi, że powinien już dawno odwiedzić rodzinę. Nawet swoich rodziców nie widział jakiś czas, nie chcąc ich tym wszystkim martwić. Był pewien, że mama od razu dostrzegłaby, że coś było nie tak, a nie wiadomo, jakby Whittemore zareagował pod ostrzałem pytań, których rodzicielka z pewnością by sobie nie darowała. Tym bardziej wolał poczekać, aż sytuacja się ustabilizuje.
Teraz, kiedy zdawało się, że nad wszystkim ma kontrolę, był gotów pojechać do Miami, oczywiście po licznych zapewnieniach McKaya, że nic mu nie było i śmiało mógł gdzieś wyjść sam. Chciał odwiedzić kuzyna, jak również pójść do tych wszystkich swoich ulubionych miejsc, które tak dobrze znał.
Wsiadł w autobus, wysyłając krótkiego SMSa do Jaspera, że niedługo będzie, więc może się szykować.
Po kilkudziesięciu minutach wysiadł na przystanku, na którym czekał nie kto inny, jak właśnie kuzyn.
-Cześć - rzucił, przytulając się do niego. - Wiesz, że mogłeś poczekać w domu? Nie obraziłbym się na ciebie, gdybyś po mnie nie wyszedł - skomentował, zerkając na niego. A może jakimś cudem wiedział, co takiego przydarzyło się chłopakowi, dlatego wolał mieć pewność, że nikt więcej go nie napadnie? Nie, to niemożliwe, by wiedział. Hunter z nim nie rozmawiał, Aaron pewnie go nie znał, a reszta osób, która wiedziała co się stało, była lojalna i wyrozumiała, więc nie powiedzieliby niczego bez zgody Creeda.
Chyba.
-Co słychać kuzynku? Jak na studiach? Napisałeś już jakiś ciekawy, plotkarski artykuł? - zaśmiał się. Zawsze lubił sposób, w jaki Jasper pisał i chociaż wątpił, aby zabrał się za plotki, tak musiał mieć na koncie jakieś fascynujące artykuły. Nawet, jeśli dopiero się uczył!

Jasper Moore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
172

Post

#1 + Outfit

Sam miał sporo zajęć na uczelni, ale pewnie znalazłby czas na spotkanie z kuzynem, którego tak dawno nie widział. Ostatnio nawet mało ze sobą pisali, bo Creed zbywał go brakiem czasu. Rozumiał, bo natłok zajęć i pracy czasem doprowadzał do tego, że trzeba było wybierać między wyjściem gdzieś, a spaniem. Do tego Creed kogoś miał, więc prędzej tej osobie powinien poświęcać cały swój wolny czas. Do tego byli rodziną, więc jak mógłby się na niego gniewać?
Po wiadomości od Creeda upewnił się, że wszystko ma i wyszedł na przystanek, żeby go odebrać. Mógł niby poczekać w domu, ale coś mu kazało po niego wyjść. Ostatnie wiadomości chłopaka były dla niego niepokojące i mógł jedynie wymyślać co takiego się stało, ale prawdy dowie się dopiero od kuzyna. Jego rodzice nic nie mówili kiedy ostatni raz przyszli na kawę, więc pewnie też nie wiedzieli, ale Jasper wolał ich nie martwić dziwnymi pytaniami. Miał tylko nadzieję, że nie będzie musiał nikogo zabić za skrzywdzenie jego kuzyna.
Na przystanku czekał parę minut zanim podjechał autobus z którego wysiadł Creed. Wyglądał… inaczej.
— Creed! — zawołał, przytulając chłopaka. Dobrze, że byli prawie tego samego wzrostu i żaden z nich nie musiał się schylać. — Wolałem mieć pewność, że nie zgubisz się po drodze. No i od razu możemy gdzieś pójść. Pewnie jesteś głodny, co? — zapytał, zerkając na kuzyna. Wydawało mu się czy był szczuplejszy niż kiedy ostatni raz się widzieli? A podobno ten Hunter czy jak mu tam o niego dbał. Chyba będzie musiał to sprawdzić.
— Na studiach świetnie. Plotkarski? No nie przesadzaj, co niby miałbym napisać? Że profesor został wyrzucony z uczelni za romans ze studentką i że byli przyłapani na seksie w gabinecie rektora? Pewnie każdy by się zachwycał, ale aż mnie cringe łapie jak myślę o tym. — zaśmiał się, obejmując Creeda ramieniem. Wiedział, że któregoś dnia będzie musiał pisać podobne artykuły, chociaż na próbę żeby się wykazać, ale wolałby jakiś inny temat. — A u Ciebie? Jesteś już najlepszym tancerzem na uczelni i załatwiają Ci rolę na Broadway’u? — zapytał, prowadząc kuzyna do ich ulubionej kawiarni. Musiał się jak najszybciej wszystkiego dowiedzieć, a tam jak usiądą w kącie to nikt im nie będzie przeszkadzał.

Creed Whittemore
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ PRACA W GASTRONOMII Mam własny samochód Lunatykuje
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

Jeszcze trochę, a zupełnie zapomniałby, jak jedzie się do domu Jaspera. Naprawdę powinien poświęcać mu znacznie więcej czasu, tym bardziej, że był tutaj drugą najbliższą rodziną, jaką posiadał. Zawsze dobrze się dogadywali i chociaż faktycznie Whittemore ograniczył przyjazdy, głównie dlatego, że spędzał czas z Milo (niekoniecznie z własnej woli, ale dla dobra wszystkich, których kochał, był skłonny udać się do niewoli), a później z Hunterem, był pewien, że Jasper to rozumie ciesząc się, że jego “brat” się z kimś spotyka i jest szczęśliwy.
Koniec końców udało się zgrać terminy i teraz, kiedy przywitał się z kuzynem dotarło do niego, jak bardzo za nim tęsknił. Obiecał tym samym sobie wewnętrznie, że będzie zaglądał do niego częściej, niż zaledwie raz w miesiącu, co było śmieszne, skoro mieszkali tak blisko. Powinni jak nic widywać się minimum raz w tygodniu! Czuł się winny, że nie wpadł tuż po tym wszystkim, co zaszło w jego życiu.
-No tak, ja i moja umiejętność zgubienia się wszędzie. Chociaż duże miasta nie są dla mnie tak szkodliwe, jak małe mieściny. Żebyś ty mnie widział w Hope Valley - zaśmiał się. Właśnie podczas jednej z podobnych schadzek, która skończyła się zajęciem miejsca na środku chodnika, poznał Huntera. Osobę, która w oczach studenta była idealna. - Nie ukrywam, że coś bym zjadł. Może pójdziemy do tej tajskiej knajpy, do której tak często lataliśmy? - zaproponował. Brakowało mu smaku tego wyśmienitego makaronu, który chyba nigdy w życiu mu się nie znudzi.
-Zaraz, co? Miałeś taką historię i ja nic nie wiem? Widzę, że naprawdę wiele mnie ominęło. Teraz czas nadrobić. To jak było z tym profesorem? - zerknął na kuzyna, idąc za nim w stronę ich miejsca docelowego. Nie był typem plotkarza, ale teraz potrzebował odwlec nieuniknione. Wiedział, że będzie musiał wszystko powiedzieć kuzynowi, ale potrzebował psychicznego przygotowania.
-Jeszcze nie, ale dążę do tego uparcie. Profesor mówi, że mam potencjał, więc grzechem byłoby go zmarnować - odpowiedział. Rozmowa o uczelni wydawała mu się aktualnie najbardziej neutralnym tematem.

Jasper Moore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
172

Post

Bardzo brakowało mu Creeda. Nie rozumiał tylko dlaczego tak nagle przestali się spotykać tak często jak kiedyś, ale liczył, że dzisiaj wszystko zostanie mu wyjaśnione. Nie miał mu tego za złe. Mógł być zajęty uczelnią czy innymi sprawami. Jasper też miał swoje zajęcia, do tego ostatnio zajmował się szukaniem nowego asystenta dla Felixa, więc parę dni był zajęty, ale dla kuzyna znalazłby czas gdyby tylko ten wyraził chęć spotkania się. Ale w końcu udało się i mogli porozmawiać na spokojnie.
— No to czemu tam mieszkasz? Czemu nie wybrałeś Miami albo Nowego Jorku? — zapytał, śmiejąc się. Creed naprawdę czasem był niemożliwy. Nie rozumiał jak można się zgubić w małym mieście. Hope Valley wydawało mu się na tyle małe, że z jednego końca pewnie można było zauważyć drugi koniec miasta. Jak można tama mieszkać? — No to tajskie. Też dawno tam nie byłem. — przyznał, kiwając głową. Odkąd nie widywał się z Creedem mniej jadł na mieście. Jego mama dobrze gotowała, ale czasem lubił wyjść ze znajomymi i próbować nowych rzeczy. Felix był czasem zbyt wymagający i czasem ściągał na siebie uwagę innych, bo laski chciały sobie popatrzeć na przystojnego modela, którego mogły oglądać na okładkach magazynów, więc nigdy nie mieli spokoju podczas takich wyjść.
— No akurat takie coś się trafiło. Ja rozumiem romans, bo jednak laska jest już pełnoletnia i może robić co chce, ale po co uprawiać seks na uczelni? Dreszczyk emocji jest fajny, ale bez przesady. — mruknął. Jak już chcieli się bawić to mogli chociaż zamknąć drzwi, a potem uciekać oknem czy coś, a tak zawalili po całej linii i zostali wyrzuceni. Czy było warto? Raczej nie, bo facet nie znajdzie teraz pracy w zawodzie.
— No to super. Pamiętaj, żeby załatwić mi zaproszenie w pierwszym rzędzie na twój pierwszy występ. Nie chciałbym tego przegapić. — powiedział, zerkając na kuzyna. Wiedział o tym jak uwielbia taniec i uparł się, żeby tym właśnie się zajmować w życiu. Jasper był zdania, że trzeba wspierać takie osoby, więc w rodzinie był jego największym fanem i nie mógł się doczekać, aż zobaczy go na scenie. I będzie szczęśliwa nawet jeśli będzie tańczył z tyłu jako drzewo.

Creed Whittemore
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ PRACA W GASTRONOMII Mam własny samochód Lunatykuje
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Szczerze? Jest taniej. A nie chcę siedzieć ciągle na głowie mamie. Ostatecznie jestem już dorosły, więc pasuje się ustatkować - skomentował, mówiąc mu tylko połowiczną część prawdy. Jakoś nie wyobrażał sobie, że miałby tak nagle wyjaśnić kuzynowi, że z Hope Valley ma znacznie bliżej do pracy, której daleko było do zaledwie polewania drinków. Wił się na scenie pod osłoną nocy, dając upust emocjom. Szkoda tylko, że właśnie to omal go nie zgubiło i to właśnie przez klub wplątał się w liczne, mało przyjemne sytuacje, z których ostatnia przerażała go najbardziej.
-Masz to pod nosem i dawno nie byłeś? To gdzie ty jadasz, Jasper? - pokręcił lekko głową, szturchając kuzyna. Uwielbiał go. Niezależnie co się działo, zawsze mógł na niego liczyć, mając w nim oparcie niczym w najlepszym przyjacielu. Ach, otaczało go tak wiele wspaniałych osób, że jego wyrzuty sumienia stawały się tym większe. Kłamanie nigdy nie było jego mocną stroną i zawsze czuł się nieswojo, kiedy dochodziło do zatajenia prawdy.
-Co, chciałbyś przeżyć taki dreszczyk emocji? Przyznaj się, że jesteś zazdrosny, że ta dziewczyna mogła uprawiać seks ze swoim nauczycielem - zaśmiał się. Jakoś ciężko było mu wyobrazić sobie kuzyna w takiej odsłonie. Może to i lepiej. Wystarczyło, że to Whittemore z tej dwójki był znacznie bardziej zdeprawowany. Niech chociaż Jas zostanie człowiekiem niewinnym, który nie zabawia przypadkowych osób tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy. - Ja tam kiedyś chciałbym się kochać w miejscu publicznym. Wiesz, nie tak, że na widoku, ale wydaje mi się, że świadomość, że ktoś może cię przyłapać jest podniecająca - stwierdził po chwili namyślenia. Z Jasperem mógł rozmawiać o wszystkim, więc nawet nie wstydził się własnych słów. Wszystko było dla ludzi, jeśli tylko znało się umiał i miało jakiekolwiek zasady moralne.
-Kochany, ty zostaniesz moim prywatnym reporterem. Ktoś będzie musiał pisać o wszystkich moich sukcesach, a komu, jak nie tobie, mógłbym pod tym względem zaufać - wyszczerzył się do niego. Mógłby z nim pracować. Zawsze uważał, że Jas miał dar do pisania i cieszył się, że postanowił iść tą drogą.
Chwilę później znaleźli się w knajpie, zajmując jeden wolnych stolików.
-Od tych zapachów robię się głodny - zauważył, zerkając na menu.

Jasper Moore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
172

Post

— No niby tak. W sumie też chyba powinienem, ale z domu mam blisko do pracy i na uczelnię. Nie wiem czy znalazłbym coś w okolicy, a jak się wyprowadzić to chyba gdzieś dalej, żeby mama nie mogła wpadać codziennie i sprawdzać czy posprzątałem. — zaśmiał się. Wiedział, że prędzej czy później będzie musiał wyprowadzić się z domu. Rodzice co prawda go nie wyganiali, ale powinien w końcu wziąć za siebie odpowiedzialność i się usamodzielnić, żeby mu było łatwiej w przyszłości. Mama przecież zawsze przy nim będzie, ale nie powinna już opiekować się dorosłym synem. Szkoda, że jego brat nie uważał tak samo.
— W domu albo w innych miejscach. Powiedzmy, że to należy do nas i nie chcę tam zapraszać byle kogo. — odparł, pokazując mu język. Knajpa była naprawdę świetna i czasem bał się, że jak zacznie ściągać tam znajomych to oni sprowadzą swoich i nie będzie już tam dla niego miejsca. Dlatego chodził tam tylko z Creedem i czasem zabierał tam Felixa, ale to tyle.
— No wiesz? Po pierwsze on nie był nawet przystojny. To musiałby być naprawdę niezły facet, żebym dał mu się przelecieć na szkolnej ławce. A po drugie wybrałbym raczej miejsce, gdzie nikt by nas nie przyłapał, bo szkoda robić sobie problemów czy psuć opinię. — rzucił rozbawiony. Nie był głupi. Chcąc być dobrym dziennikarzem sam musiał unikać skandali, by potem nikt nie mógł go szantażować. Nie z nim te numery. — No to zaciągnij swojego kochasia w jakieś publiczne miejsce, połóż rękę na jego kroczu i powiedz czego chcesz. Jestem pewien, że Ci nie odmówi. — powiedział, szturchając go ramieniem. Faceci na ogół nie mieli nic przeciwko takim propozycjom. Nie znał chłopaka z którym spotykał się Creed, ale pewnie łatwo by mu uległ.
— W takim razie mam pracę na przyszłość. Dobrze wiedzieć. — zachichotał. Creed był utalentowany i nie mógł się doczekać aż będzie mógł napisać jego imię i nazwisko w artykule. Na pewno powiesi go sobie w pokoju jak już zostanie wydrukowany.
Rozsiadł się wygodnie na swoim miejscu, czując jak burczy mu w brzuchu. Naprawdę był głodny.
— Prawda? Co bierzemy? Chcę coś z kurczakiem. I jakiś makaron. — powiedział, zerkając na kuzyna. Tacy szczupli, a byli w stanie dużo zjeść kiedy mieli na to ochotę.

Creed Whittemore
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ PRACA W GASTRONOMII Mam własny samochód Lunatykuje
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Po co masz się wyprowadzać z domu, jak masz wszystko pod ręką? Twoi rodzice pewnie są zadowoleni, że mają cię tak blisko - stwierdził. Gdyby podejrzewał swojego kuzyna o ukrywanie jakiejś mrocznej tajemnicy, pewnie nakłaniałby go, by się wyprowadził, tym samym sprawiając, że jego sekret będzie bezpieczny, ale tego, czego Whittemore był pewien to to, że Jasper nijak nie nadawał się do żadnych machlojek. Tylko czy również Creed nie wyglądał na kogoś, kto ma coś do ukrycia? Zdecydowanie bardziej wolał żyć w przekonaniu, że jednak był tak nieskazitelny, jak zawsze sądził.
-W takim razie czuję się wyróżniony i tym większe mam wyrzuty sumienia, że poświęcałem ci ostatnio niewiele czasu. Ogólnie wiszę ci porządne przeprosiny i wyjaśnienia, ale o tym zaraz. Póki co usiądźmy i chociaż się czegoś napijmy bo obawiam się, że jak zbombarduję cię newsami, to możesz zemdleć - powiedział, spoglądając na kuzyna.
Miał wiele informacji, z czego większość powinien powiedzieć już dawno. Miał nadzieję, że kuzyn nie będzie na niego wściekły za to, że ukrywał przed nim coś naprawdę istotnego, nie przyznając się również, że wylądował w szpitalu przez jedną, toksyczną znajomość. Chciał powiedzieć mu wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, bo właśnie na prawdę Jasper zasługiwał.
-Jas! Skąd w twojej głowie takie pomysły! - oburzył się udawanie, kręcąc głową. Mógł to zrobić, Hunter z pewnością nie powiedziałby nie, tym bardziej, że Creed nadal miał w głowie to, co stało się w samolocie. Teraz ten środek transportu będzie mu się kojarzył tylko z jednym. - Wiesz w ogóle kto teraz jest moim kochasiem? - spytał, bo nie miał pewności, na czym chłopak stał. Czy nadal był na etapie Milo, czy już zaczął w jego głowie pojawiać się Hunter.
-Coś dobrego. Kurczak, makaron, może jakaś zupa i krewetki? Dawno nie jadłem - stwierdził.
Po kilkunastu minutach złożyli zamówienie u miłej kelnerki, która do nich podeszła.
-A teraz muszę ci powiedzieć coś bardzo ważnego - zaczął, kiedy pojawiło się na stole jedzenie. - Chociaż może najpierw trochę zjedz…

Jasper Moore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
172

Post

— Niby tak, ale no ile można mieszkać z rodzicami? Ale jeszcze mama ma za mnie prać moje majtki? — zaśmiał się. Prędzej czy później i tak będzie musiał to zrobić, więc po co zwlekać? Znajdzie sobie jakieś małe i niedrogie mieszkanko, a może poszuka większego i znajdzie współlokatora? Jeszcze musi nad tym pomyśleć, ale przynajmniej ma różne opcje.
— Nie szkodzi, rozumiem. Miałeś swoje sprawy do załatwienia, ale na pewno musisz mi sporo wyjaśnić, żebym nie musiał się o Ciebie martwić. Ale tak, powinniśmy usiąść i wtedy mi wszystko opowiesz. — powiedział, kiwając głową. Był ciekaw co takiego ukrywał przed nim kuzyn. Nie sądził, żeby to było coś złego. Creed był uroczym chłopakiem, nieszkodliwym i delikatnym, więc co złego mogło się z nim dziać? Może pokłócił się z chłopakiem? Albo miał problemy w pracy? Na pewno nie podejrzewał tego co wkrótce na niego spadnie.
— No co? Nie mów że o tym nie myślałeś! — zaśmiał się. Wyobraźnię akurat miał dobrą, a patrząc na zdjęcia Creeda i jego chłopaka na instagramie mógł zauważyć, że musiał być niezły w te klocki i kuzyn nie miał na co narzekać. Ale nie chciał mówić mu, że jego obecny chłopak wygląda jak taki typowy ruchacz, bo jeszcze by się na niego obraził i zacząłby podejrzewać swojego kochasia o zdrady, a tego wolałby uniknąć. — No Hunter. Pisałeś mi o nim, zapomniałeś? Ale wiem o jakimś Milo tylko nie wiem co się z nim stało, więc liczę, że zaraz mi o tym opowiesz. — odparł. Śledził profil swojego kuzyna i widział zmiany, ale nigdy sam nie pytał. Wolał poczekać aż Creed sam mu wyjaśni czemu tak nagle przeskoczył od jednego faceta do drugiego. O Hunterze słyszał wiele razy, ale myślał, że są jedynie przyjaciółmi, a tu proszę bardzo. Ale jeśli był dobry dla jego kuzyna to czemu miałby mieć coś przeciwko?
— Bierzemy wszystko. A potem może jeszcze jakiś deser. — rzucił, uśmiechając się do kuzyna, po czym złożyli zamówienie.
Westchnął, patrząc na te wszystkie pyszności, a potem wepchnął sobie do ust sporą ilość makaronu. Żuł to przez chwilę, wyglądając przy tym jak chomik i przełknął, popijając wodą. — Zjadłem. To teraz mów.

Creed Whittemore
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ PRACA W GASTRONOMII Mam własny samochód Lunatykuje
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Są osoby, które mieszkają z nimi do trzydziestki, więc masz jeszcze trochę czasu - zaśmiał się. Istniało spore prawdopodobieństwo, że gdyby nie pewne tajemnice Whittemore, sam nie opuściłby rodzinnego domu mniej więcej do czasu zakończenia studiów. Nie chciał jednak ryzykować i widzieć rozczarowania na twarzy swoich rodziców, gdyby tylko mroczne sekrety ujrzały światło dzienne. I tak wystarczająco wiele osób wiedziało czym zajmował się student, jak również co nadal robił jeszcze z tym nie kończąc. Jak zareaguje szef, kiedy dowie się, że jedna z chodzących maszynek do pieniędzy chce zrezygnować. Przeciągał spotkanie w nieskończoność będąc pewnym, że nie skończy się to dla niego zbyt miło.
-Nie musisz się o mnie martwić, tego możesz być pewien. Ostatecznie zawsze sobie poradzę, co? - uśmiechnął się do niego, chociaż w tym uśmiechu było coś dziwnego. Faktycznie przeszedł swoje, niemniej trzeba powiedzieć, że kosztowało go to wiele. Na ostatnim etapie to właśnie Hunter okazał się być jego rycerzem na białym koniu, zabierając go do siebie. I tak już mniej więcej zostało. Teraz jedynie musiał wyjaśnić wszystko kuzynowi, aby ten widział, że Whittemore jest bezpieczny.
-Może myślałem, może nie. To spotkanie chyba nie ma na celu rozprawiania na temat moich fantazji seksualnych, co? - pokręcił głową, cicho prychając. Mogli, naprawdę mogli o tym porozmawiać, jednak chłopak nie chciał póki co aż tak odbiegać od meritum. Zależało mu, by tym razem przeprowadzić szczerą rozmowę z kimś, kto zasługiwał na prawdę bardziej, niż niejedna osoba. - W takim razie nie jesteś aż tak do tyłu… - mruknął. To mogło wiele ułatwić. W tym wszystkim tak bardzo się zaplątał, że już niemal zapomniał, co dokładnie pisał Jasperowi.
Wspomnienie imienia, które teraz pojawiało się w jego koszmarach sprawiło, że lekko się wzdrygnął, czując irracjonalny chłód na ciele. Czy od teraz zawsze właśnie tak będzie reagował?
-No właśnie z Milo jest dość skomplikowana sprawa, o której powinienem ci powiedzieć znacznie wcześniej… - zaczął. Tak, zdecydowanie powinien. Teraz nie pozostawało mu nic innego jak żyć nadzieją, że Jasper nie rzuci mu jedzeniem w twarz z tego wszystkiego.
Dłubał przez chwilę w swoim talerzu, co rusz podjadając. Stresował się, co poradzić.
-Bo chodzi o to, że… - zaczął. A gdy ledwo wypowiedział pierwsze słowa, reszta poleciała samoistnie. Opowiedział mu o tym, co robił, jak Milo się nim zainteresował. O szantażu, zmuszeniu do zranienia Huntera, a w konsekwencji do bolesnego dosłownie zerwania, kończącego się pobiciem.

Jasper Moore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
172

Post

— No niby tak, ale potem na pewno trudniej jest się wyprowadzić, więc lepiej zrobić to teraz, a tak przynajmniej nauczę się odpowiedzialności i tak dalej. No już mi tu nie marudź, bo to będzie twoja wina jak się nie wyprowadzę, bo mi za wygodnie. — zaśmiał się, szturchając kuzyna w ramię. Creed mieszkał sam. Co prawda przyczepa nie była szczytem jego marzeń, ale czasem od czegoś trzeba zacząć, prawda? Było ciasno, nie można swobodnie zaprosić znajomych na parapetówkę, ale przynajmniej miało się jakiś własny kąt.
— Niby tak, ale jednak jesteśmy rodziną. Wolę mieć pewność, że nic Ci nie jest niż mieć tylko taką nadzieję. — stwierdził. Wolał wiedzieć o problemach od razu, by móc pomóc bliskiej osobie, niż dowiadywać się już w trakcie albo kiedy jest po wszystkim. Czułby się potem nieprzydatny i bał się, że bliska osoba nie ufa mu na tyle, żeby powiedzieć mu o wszystkim. On był w stanie powiedzieć Creedowi o wszystkim, chociaż w jego życiu i tak nie działo się nic ekscytującego.
— No w sumie racja, bo jeszcze zrobię się zazdrosny, że ja nie mam faceta, który jest dobry w łóżku i nie może ze mną robić takich rzeczy jak twój. — zaśmiał się. Niby sypiał z różnymi osobami, udało mu się nawet zaliczyć byłego asystenta Felixa jak i z samym Felixem miał jeden epizod, bo się podpuszczali i żaden nie chciał odpuścić w tej sprawie, ale jednak nie miał nikogo na stałe. A chyba czas sobie kogoś takiego znaleźć. Albo żeby był przynajmniej zaufany na tyle, żeby spać z nim więcej niż raz. — A jak dużo przegapiłem? — zainteresował się. Najwidoczniej w życiu jego kuzyna wiele się działo i naprawdę musiał sporo nadrobić. Dobrze, bo przynajmniej będą mieli o czym rozmawiać o ile nie było to coś złego.
Uniósł delikatnie brew do góry, zauważając dziwną reakcję kuzyna na imię jego byłego. Chcąc być dziennikarzem musiał uczyć się o mowie ciała, więc zauważał takie rzeczy, ale póki co tego nie komentował.
— Skomplikowana? W takim razie zamieniam się w słuch. — odparł, patrząc wyczekująco na kuzyna. Co takiego tam się działo, że tyle czasu to ukrywał i tak bał się mu powiedzieć? Nie poganiał go. Po prostu milczał, podjadając trochę w międzyczasie.
I w końcu Creed wyrzucił z siebie wszystko. Patrzył na niego z wysoko uniesionymi brwiami, nie mogąc więcej przełknąć jedzenia na które tak miał ochotę. Nie wyobrażał sobie, że jego kuzyn mógł wpakować się w coś takiego.
— Przecież ja zabiję tego sukinsyna jak go spotkam. Urwę mu jaja i nakarmię nimi jakiegoś psa. Powinieneś był nam powiedzieć o tym wcześniej. Ten psychopata pewnie był zdolny do wszystkiego. Policja powinna się nim zająć. Masz jego adres? — wypytywał, bo nie mógł tego tak zostawić.

Creed Whittemore
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ PRACA W GASTRONOMII Mam własny samochód Lunatykuje
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Pewnie tak, ale z drugiej strony jeśli ktoś dobrze się dogaduje, pewnie w ogóle nie chce się wyprowadzać. Chociaż ja osobiście nie wyobrażam sobie, że przyprowadzam do siebie chłopaka i robimy te wszystkie rzeczy wiedząc, że rodzice są za ścianą i mogą wszystko usłyszeć - powiedział, śmiejąc się. Już z Hunterem działo się wiele, więc jak miałby siedzieć cicho, kiedy ten się do niego dobierał? Sama świadomość, że ktoś może podsłuchiwać była dziwna, chociaż wtedy w samolocie wyjątkowo go to podnieciło. Co innego jednak takie pieszczoty, a co innego ostry seks, na który sobie pozwalali, próbując wszelkich możliwości i szukając tego, co najbardziej ich zadowalało. - Zawsze mogę ci pomóc szukać, jeśli już postanowisz opuścić rodzinne gniazdko - rzucił. Kto wie, może jakaś przyczepa na początek obok niego? Wtedy widywałby swojego kuzyna znacznie częściej, a nie sporadycznie, kiedy już każdy z nich wygospodarował odpowiednią ilość czasu.
-A umawiasz się z kimś? Chociażby przez portale? Albo możemy iść do klubu jeśli chcesz. Znam taki jeden dla wszystkich orientacji, więc możesz poznać kogoś kto faktycznie najbardziej będzie ci odpowiadał - stwierdził. Nie miał na myśli tego, w którym pracował, bo nie było mowy, aby zabrał tam kuzyna, ale w okolicy był jeszcze jeden, mniej ekskluzywny, ale nadal dostatecznie fajny, by się tam zapuścić. - Nie to, żebym chciał cię na siłę zeswatać, ale przydałby ci się ktoś fajny. Ewentualnie ktoś do zaspokajania potrzeb. No chyba, że o czymś mi nie mówisz - spojrzał na niego uważnie. Jasper mu się nie zwierzał z takich spraw, a przynajmniej nie tak często, jakby Creed tego chciał, więc kto wie, może też miał tajemnicę.
Kiedy wyrzucił z siebie wszystko, poczuł się znacznie lepiej. Niemal tak, jakby wielki ciężar usunięto z jego ramion. Rozmowa oczyszczała i nawet, jeśli druga strona miała nie zareagować, on sam miał pewność, że zrobił wszystko. Z opóźnieniem, ale zawsze.
-Wiem, że powinienem, ale nie chciałem was narażać. Przecież wiesz, że jesteście dla mnie zbyt ważni. Nie denerwuj się, dobrze? Nie chcę, żebyś wpakował się w jakieś kłopoty z mojego powodu - powiedział, spoglądając na niego.

Jasper Moore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
172

Post

— No właśnie. Wiesz jakie to byłoby krępujące? Po to się z kimś spotykasz, żeby być tak głośno jak masz na to ochotę, a nie udawać przed rodzicami, że nic nie robicie. — odparł. Nie ma nic gorszego, niż świadomość, że rodzice są za ścianą i mogą usłyszeć każdy twój jęk. Chyba by umarł ze wstydu gdyby to mu się przytrafiło, więc pewnie dlatego umawiał się na randki gdzieś na mieście. Wolał, żeby mama potem nie wypytywała go o to kiedy przyprowadzi chłopaka na obiad. Oni nie rozumieli, że można się z kimś spotkać jeden raz i potem więcej się nie widzieć, a jednorazowy seks to już w ogóle dla nich coś nowego i niemoralnego. — Dzięki. Na pewno się do Ciebie zgłoszę jak już postanowię się wyprowadzić. — zapewnił. Z kimś zaufanym na pewno łatwiej mu będzie coś znaleźć, a będąc samemu pewnie nabrałby się na zapewnienia właściciela, że to idealne warunki jak za taką cenę, kiedy rzeczywistość byłaby zupełnie inna.
— Nie umawiam się. Raczej… eksperymentuję, ale to nic na stałe. Po prostu korzystam z życia. A do klubu puści Cię ten twój kochaś? Bo wiesz, jak ja będę kogoś szukał nie dam rady pilnować, żeby każdy trzymał się od Ciebie z daleka. — zaśmiał się. Creed zawsze przyciągał wzrok ludzi dookoła. Wiele ludzi zachwycało się jego idealną twarzą i pulchnymi ustami. Kto nie chciałby ich spróbować? A w klubie pewnie kręciłoby się mnóstwo osób, które chciałyby go wyciągnąć na szybki numerek. Nie chciał mieć potem problemów z Hunterem, który wyglądał całkiem groźnie. — Bo nie ma o czym mówić. Nawet nie pamiętam imion połowy ludzi z tego miesiąca. — zaśmiał się. Nie szalał aż tak, ale świętoszkiem też nie był. Z resztą po co się ograniczać? Seks był dla ludzi.
To wszystko wydawało mu się takie nierealne. Że ktoś jeszcze w ogóle robił takie rzeczy? Szantaż, żeby mieć kogoś na własność. Aż tak zdesperowany był ten Milo, żeby przy sobie kogoś mieć kto nawet nie darzy go uczuciami? Cholerny dupek.
— Wiem, ale cholera nie jesteśmy dziećmi. On jest jeden, a nas ilu. Poradzilibyśmy sobie, a ty… nie tkwiłbyś w tym bagnie. Nie uderzyłby Cię. Ale byłeś w szpitalu? Nie powinieneś tego tak zostawiać… — powiedział, sięgając przez stół po dłoń kuzyna. Martwił się o niego.

Creed Whittemore
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ PRACA W GASTRONOMII Mam własny samochód Lunatykuje
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ