a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventBoisko
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
Biorę udział w meczu siatkówki

Napisz przynajmniej cztery posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.
Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

#5

Jackie potrzebowała odreagowania i po prostu dobrej zabawy, bo ostatnio bardzo się stresowała. Co prawda to nie był ten zły rodzaj stresu, bo przecież dostała zlecenie na organizację wesela, a to było coś, co chciała robić tak na sto procent, zostawiając dziennikarstwo w tle, ale wiedziała doskonale że jest jeszcze świeżakiem. Nie miała kontaktów, sprawdzonych miejscówek, zaufanych dostawców i innych osób, które mogłyby jej zaoferować zniżki, czy po prostu sprawdzone usługi. Jedyny plus był taki, że była stąd i miała jakieś pojęcie o lokalnych biznesach i dostawcach, ale… no wciąż było tyle niewiadomych. Dlatego spora odpowiedzialność siedziała na jej barkach, ale zamierzała jej podołać! No ale, nie dzisiaj, bo dzisiaj razem z Audrey miały się dobrze bawić i Jackie zamierzała naprawdę się przyłożyć. I dlatego uznała sport za dobrą rozgrzewkę.
- No dalej, sprawdzimy jak bardzo zardzewiałaś po zimie - rzuciła z rozbawieniem, zostawiając torebkę, kapelusz i buty na boku, a potem idąc w stronę grających, żeby się dołączyć. - Kiedy ostatnio grałaś w jakąś grę? Jakąkolwiek... fizyczną? - zapytała rozbawiona, zerkając na siostrę, bo jak wiadomo gry na komputerze, na komórce i na pleju się w tym równaniu nie liczą, a tylko sporty kontaktowe! Sama Jackie zawsze była aktywna i chętna na takie rozgrywki, ale w przeciwieństwie do siostry nie miała córki i swojej firmy na głowie. No... jeszcze. Co prawda z robieniem dzieci się za bardzo nie spieszyła, bo i po co, ale swoją firmę mogłaby założyć! Ale potrzebowała do tego celu jeszcze kilku klientów, odrobiny doświadczenia i czego jeszcze? A no oczywiście, kapitału!
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Jak to nie miała zaufanych dostawców? Przecież nie od dziś wiadomo, że jednym z ważniejszych elementów całego ślubu jest tort weselny, a Audrey chyba śmiertelnie by się obraziła, gdyby siostra zamawiała słodkości u kogoś innego. W końcu, od przeszło dwóch lat sama przygotowywała wypieki do swojej kawiarnii i to w głównej mierze właśnie one przyciągały mieszkańców Hope Valley i turystów do Venice, zapewniając jej całkiem spore grono stałych bywalców. Poza tym, łapała się też innych zleceń, bo jednak każdy pomysł na biznes dobry. Wracając jednak do aspiracji Jackie, to w razie potrzeby mogła też liczyć na lokal - przecież nie wszyscy szukają wystawnej sali balowej, niektórzy wolą zorganizować wesele w kameralnych, urokliwie przystrojonych kafejkach, a właścicielką takiej była przecież młodsza Willoughby. Co prawda, nie rozważała takiej dywersyfikacji usług, ale swojej bliźniaczce rzadko kiedy potrafiła czegoś odmówić.
No i pewnie wlaśnie dlatego pozwoliła się wyciągnąć na plażę.
- Żeby się zaraz nie okazało, że ty bardziej! - odparła, mrugając do niej porozumiewawczo. - Zabawa w berka z dwulatką się liczy? Bo jak tak to... wczoraj? - zaśmiała się, bo siostra ewidentnie nie doceniała tego, jak bardzo trzeba było być aktywnym, kiedy miało się takiego żywiołowego berbecia. A trudno ukryć, że Josephine rosła jak na drożdżach, za dwa miesiące miała skończyć dwa latka i odkąd w pełni opanowała zdolność chodzenia, to Audrey trudno było za nią nadążyć. Czasami, kiedy razem z Rhysem siadali padnięci na kanapie, zastanawiali się, skąd ta dziewczynka bierze takie ilości energii i czy czasem nie mogłaby ich trochę użyczyć.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

Tort to jedno, ale cała reszta cateringu drugie. A jak ktoś już się czymś zatruje na weselu, to raczej czymś, co wchodziło w skład kolacji, a nie tort… a przynajmniej Jackie nie słyszała o niczym takim. Poza tym na początku musiała szukać opcji jednak trochę tańszych, a nie chciała żeby siostra schodziła dla niej z ceny. Bo jej praca była warta tej kwoty w stu, a nawet i dwustu procentach! Tak, Jackie była jedną z tych osób, które zamiast mówić “a może taniej, po znajomości?”, wolały “a może po znajomości drożej”, żeby wspierać biznesy osób, które były dla niej ważne. A na tej liście Audrey miała swoje honorowe miejsce, no oczywka!
I w sumie, wesele jest jednak bardziej skomplikowaną sprawą, bo to nie tylko tort, ale i różne ciasta, więc musiała najpierw wiedzieć, że siostra się ze wszystkim wyrobi i nie będzie to dla niej zbyt wiele pracy. Nie chciałaby żeby ta siedziała z pracownikami do trzeciej, czy tam czwartej nad ranem, skoro mogła ten czas spędzić z córką. No ciężka sprawa, nic nie było takie czarno-białe, jak mogłoby się wydawać! Aczkolwiek, póki co jeszcze nie wiedziała jak będzie, na pewno potem zapyta siostrę o radę! Może nawet teraz, kto wie.
A lokal... owszem, był słodki. Ale to zamknięcie lokalu na jeden dzień, Audi musiałaby przekalkulować, czy takie coś by jej się opłaciło, czy jednak więcej by zarobiła z dziennymi, normalnymi klientami.
- Jeśli tak, przyjmę to na klatę! Potrafię przegrywać z wdziękiem i godnością - zauważyła, oczywiście się nabijając, nie wiedziała nawet, czy ktoś tu liczy punkty, czy odbija się tylko dla przyjemności. - Miałam na myśli taką z piłką... bo prawdę mówiąc, chyba od kilku lat nie miałam takowej w ręce.. w siatkówce się kozłuje, nie? - zapytała, oczywiście się zgrywając, bo wiedziała jak się gra. A potem ustawiła się do meczu, bo halo, gra się toczy!
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

ubranie

Adrian był sceptycznie nastawiony do pójścia na festyn organizowany na rzecz rodziny, której spłonął dom. Sama inicjatywa niebywale mu się podobała, jednak patrząc na to, jak wiele miało się tam pojawić osób, a co za tym szło, będzie po prostu tłoczno, robiło mu się gorąco. Nigdy nie lubił takiego natłoku ludzi w jednym miejscu, czując się tak, jakby każdy z nich go obserwował. Zwłaszcza po tym, co całkiem niedawno zrobił jego brat. Mógł zostać uniewinniony, ale zarówno Adrian, jak i reszta społeczeństwa wiedzieli, że był winny. To odcisnęło piętno nie tylko na samym sprawcy, ale również na jego bracie, którego myśli krążyły w głowie teraz piętnaście razy szybciej, nie dając mu spokoju nawet w nocy. Już przed tym wystarczająco źle się czuł. Teraz momentami miał wrażenie, że spada, nie mając żadnych szans na to, by się czegoś złapać.
Krótka wymiana wiadomości z jedynym przyjacielem, przynajmniej tym obecnym fizycznie w jego życiu, przekonała go chociaż trochę do tego, aby jednak wyjść i zrobić coś dobrego. Podobno z lękami trzeba było walczyć, a przecież ludzie nie mogli oceniać jego na podstawie tego, co zrobił starszy brat?
Chociaż nie, zdecydowanie mogli i to właśnie robili. Spotkał się z tym często na uczelni, nie mówiąc o tym, że właśni rodzice patrzyli na niego tak, jakby wszystko było jego winą.
Przetarł twarz, przeglądając się w lusterku. Chyba wyglądał dobrze. Do plecaka spakował jeszcze kostium, w którym miał chodzić zbierając datki. Ta część podobała mu się wyjątkowo. Poza tym miał również spotkać się z przyjacielem, który wybierał się na festiwal ze swoją randką nierandką. Mimo wszystko Adrian mu zazdrościł, on nie miał szans znaleźć kogoś takiego. Po ostatnim razie za bardzo się zdystansował, by teraz ponownie się otworzyć. Nie, kiedy wokół niego znajdowała się jego rodzina.
W pierwszej kolejności skierował się w stronę boiska. Widział, że mecz się jeszcze nie rozpoczął, a sądząc po ilości graczy, brakowało paru osób.
-Chętnie wezmę udział - powiedział do organizatora, który wskazał mu następnie połowę boiska należącą do niego.
Rozejrzał się po zebranych i na chwilę krew w nim zamarzła. Czy naprawdę miał aż takiego pecha, że musiał się mierzyć z młodszym bratem osoby, którą zabił jego własny?

Daniel Calvert
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Czy to oznaczało, że kiedy wpadała do Venice na kawę i ciacho to za nie płaciła? Bo Audrey z całą pewnością siostry nie kasowała, choć ciężko było jej odpowiadać za swoich pracowników. Jakby nie patrzeć, ex szwagier Jackie to pewnie nie wydawał się zadowolony z jej częstych wizyt. Zupełnie inaczej sprawa się miała z częstymi napadami bliźniaczki na jej lodówkę albo z naciąganiem na zamawianie pizzy, gdy już przychodziła z wizytą. Najmłodsza z Willoughbych mogła się cicho podśmiechiwać z tego pod nosem, ale zawsze chętnie karmiła bliźniaczkę i jej bezdenny żołądek. Może dlatego, że kiedyś były przecież jedną komórką i tak jakby ten żołądek był też trochę jej?
W każdym razie, jakby już się zdecydowała na ponowny slub (a kto wie, to akurat mogło zdarzyć się o wiele szybciej, niż mogło się wydawać), to z całą pewnością do jego organizacji zatrudni Jackie i to po wyższej stawce, bo przecież Rhys zapłaci, a za drugim razem to już sobie na żadne szczególne ekstrawagancje nie zamierzała pozwolić, więc mogli zainwestować w wedding plannerkę, nie?
- Bo nabrałaś w tym już spore doświadczenie - pokazała jej przekornie język i mrugnęła do niej porozumiewawczo. - Z piłką jesteśmy na etapie turlania jej po ziemii i odbijania tak wysoko, żeby uderzyła w sufit, bo to świetna zabawa jak potem tatuś zastanawia się czym to zamalować, ale z łapaniem to jeszcze jej nie wychodzi - jak na każdą dumną mamę przystało, streściła siostrze postępy, jakie czyniło jej dziecko. Kiedyś strasznie ją denerwowało takie nieustanne paplanie o kaszojadach, ale jednak kiedy miała swojego, łapała się na tym, że trudno tego nie robić.

Jackie Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

No jasne że tak, chciała ją wspierać! Poza tym to naprawdę dla niej nie był najmniejszy problem, przecież to kilka dolców. I pewnie były chwile, kiedy akceptowała od niej darmowe ciacha i kawki, ale tak ogólnie to jednak wolała żeby sobie Audrey zarobiła i żeby na przykład kupiła coś fajnego małej Josie. W końcu Audrey nigdy nie dostawała na nią żadnych alimentów, więc cóż, wszystko było na jej głowie.
I no, zwykle Jackie była w lepszej kondycji finansowej, po prostu teraz wywalenie tysięcy na ślub, który się ostatecznie nie odbył (no ale jednak był zaplanowany i odwołali go w dzień ślubu, więc nie mogli liczyć na stracenie wyłącznie zaliczek, musieli zapłacić całość), więc nie stać jej było na zamawianie tylu pizz ile by chciała. Co nie zmienia faktu, że przez lata Jackie zamawiała tak wiele, albo nawet i więcej do domu siostry na własny rachunek, więc mogła jej trochę w tym momencie odpuścić, aż ta się nie odkuje. I no była to prawda, dzieliły się komórka, potem macicą, no i oczywiście krwią matki, z której jak pijawki pobierały wszystko, czego potrzebowały do życia i rośnięcia, a potem jako dzieci dzieliły się też mlekiem matki. Czasem Jackie się zastanawiała, czy w tym ciągu przebierania, karmienia i usypiania rodzicom się czasem myliło który bobas jest którą z nich… może tak naprawdę Jackie to Audrey, a Audrey to Jackie? Hasztag: spooky!
- To pamiętaj, tej nie rzucamy do kosza, tylko podrzucamy w górę i staramy się przebić poza siatkę - przypomniała jej, jak już ustawiła na pozycji i zaśmiała się cicho - a jak chcesz mocno uderzyć, to wiesz czyją twarz sobie wyobrazić na piłce… - dodała, trochę ciszej, a potem odbiła piłkę, która znalazła się w jej zasięgu i podała ją do innej osoby, bo co się tak od razu na jakieś ataki będzie rzucać…
- Myślisz że Jos poczuje jakąś miętę do sportów? - zapytała, zaciekawiona czy Audrey już miała milion wizji na przyszłość swojej córki w swojej głowie... heh!
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Owszem, Audrey nie dostawała na Josephine żadnych alimentów, ale jak miałaby je dostawać skoro Josie miała ojca i w dodatku ten ojciec mieszkał razem z nimi i dokładał się do wszystkich wydatków? Ba! Rozpieszczał małą tak, że czasem musiała wkraczać ze swoim zdrowym rozsądkiem, aby nie rozpuścili jej zbytnio. Bo choć jej córka nie miała oczu ani nosa po Rhysie, to niezaprzeczalnie była jego dzieckiem - zarówno w świetle prawa, jak i właśnie dla samej Willoughby.
Tak na dobrą sprawę, to najbardziej cieszyła się z tego, że znowu ma swoją bliźniaczkę blisko - przez pierwsze lata życia były właściwie nierozłączne, ale od czasu gdy poszły na studia ich losy potoczyły się zupełnie inaczej. Jackie podróżowała, Audrey robiła karierę w korporacjach w Miami i bywały takie chwile, gdy naprawdę jej brakowało jej swojego klona. W końcu, była nie tylko jej siostrą, ale też najlepszą przyjaciółką.
- No popatrz jak szybko nauczyłaś się wszystkich reguł gry - zaśmiała się brunetka, przypominając sobie czasy, kiedy w liceum często grywały ze znajomymi w siatkówkę na plaży. Cóż, takie uroki wychowywania się w urokliwej nadmorskiej miejscowości, gdzie wakacje trwały praktycznie cały rok. - Nie kuś mnie, bo wygramy zanim piłka znajdzie się w grze i popsuję całą zabawę - rzuciła, przejmując piłkę od siostry i przebijając ją na drugą stronę siatki. Jak chciały, to potrafiły być naprawdę zgranym duetem.
- Nie mam pojęcia. Z jednej strony to żywe srebro i mogłaby wiecznie biegać w kółko, ale z drugiej bardziej, niż jakieś zabawy ruchowe przekonują ją kredki i wszystkie wydające dźwięki zabawki, więc równie dobrze może mieć większe zapędy w tę stronę - podsumowała, zastanawiając się nad tym na chwilę. Niezależenie od tego, co wybierze Josie, Audrey i tak będzie ją wspierać we wszystkich pasjach. Właściwie, już się szykowała do tego, by zostać darmowym Uberem.

Jackie Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

Tak, ale ten który faktycznie powinien je płacić i który miałby szansę płacić o wiele więcej, nie wiedział nawet, że jest ojcem… i oczywiście na szczęście, Jackie uważała, że mała Josie ma się o wiele lepiej z dala od niego, nie wiedząc jak paskudną rodzinę ma wpisaną w swoim DNA. Bo Jackie wciąż nie rozumiała jak można sie tak zachować, tak kogoś wykorzystać i skrzywdzić. Podejrzewała, że Lance tak naprawdę nigdy Audrey nie kochał, bo nie jest zdolny do prawdziwych uczuć. Liczy się dla niego tylko zysk i jego własne cztery litery. No dobra, może i jego rodzinki także, skoro od rodzinki w ogóle ma kasę i pracę…. I na pewno lepiej żyła bez świadomości, że ktoś taki jest jej tatą. Nie musiała się obawiać, że z czasem się z niego zmieni…
- Ty mnie tutaj nie zagaduj tylko odbijaj - rzuciła z rozbawieniem, bo naprawdę podobała jej się ta rozgrywka! Dawno nie grała, a to przecież całkiem fajna zabawa. No i sam ruch i integracja z ludźmi też były przyjemne, jeden z graczy przeciwnej drużyny zdecydowanie wpadł jej w oko, heh.
- Na zdrowie - rzuciła z rozbawieniem, bo Audrey zasługiwała na zdrowe sposoby rozładowania emocji i złości, więc czemu sobie nie skorzystać z okazji teraz.
- Czy to nie jest niesamowite? Zupełnie przypadkiem, kompletnie się nie starając, przypadkiem stworzyłaś człowieka, który ma w sobie tyle potencjału - zauważyła, unosząc brwi, a potem zaśmiała się cicho. - Zastanawiałaś się kiedyś nad tym? Uczymy się przez wiele lat żeby tworzyć rzeczy, a człowieka? Tak skomplikowany organizm można zrobić zupełnie przypadkiem - zauważyła i zaśmiała się, odbijając kolejną piłkę, która znalazła się w zasięgu jej wzroku.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
180

Post

#1 + Outfit

Jakoś mu się nie uśmiechało wyjście na festyn, zwłaszcza kiedy wciąż nie pogodził się ze stratą brata. No jak tu się bawić, kiedy cała rodzina wciąż była pogrążona w żałobie? I pewnie by nie poszedł, gdyby nie przyjaciel i szczytny cel, który mimo wszystko chciał jakoś wspomóc, żeby nie zamykać się tak na świat i innych ludzi. Nie mógł porównać tych dwóch tragedii, ale oni mieli jeszcze szansę na szczęście.
Na mecz siatkówki umówił się z przyjacielem, który wybrał się na festyn z jakąś nową dupą, którą pewnie oleje na koniec dnia, by następnego dnia poszukać kolejnej naiwnej. Nie jego sprawa, bo nie był dla nich materacem, poza tym miał inne rzeczy do roboty niż interesować się czyimś życiem seksualnym.
Ustawił się z Deanem na jeden połowie boiska i zaczęli rozmawiać zresztą swojej drużyny, próbując ogarnąć kto dobrze sobie radzi i powinien częściej dostawać piłkę, a kto powinien stać z boku i nie przeszkadzać. Na szczęście trafiła mu się całkiem dobra drużyna i jeśli tylko uda im się zgrać na pewno wygrają ten mecz. Ale jeśli chodzi o pomoc rodzinie, wygrana przecież nie była najważniejsza, a jedynie dobra zabawa.
Szkoda, że skończyła się jak tylko zobaczył po drugiej stronie boiska osobnika, którego nie chciał widywać poza momentami, których naprawdę nie mógł pominąć. Nienawidził rodziny Hoffmanów całym sercem, odkąd jeden z nich spowodował wypadek w którym zginął jego starszy brat. Jego wzór do naśladowania i powiernik sekretów. Najbliższa osoba w jego życiu, która już nigdy nie udzieli mu przydatnej rady. Nic nie przywróci mu życia, ale nie przeszkadzało mu to w uprzykrzaniu życia Adrianowi, który studiował ten sam kierunek co on. Przynajmniej tak mógł odreagować.
— Wypuścili Cię dzisiaj z klatki, co? — warknął, podchodząc bliżej do siatki i mierząc Adriana nienawistnym spojrzeniem. Jak on w ogóle śmiał się tu pokazywać? — Uważaj na buźkę, Hoffman, bo nigdy nie wiesz gdzie piłka poleci. Obyś miał dobry refleks. — powiedział, gestem dając mu znać, że ma na niego oko i wrócił do swojej drużyny.
W międzyczasie dołączyło jeszcze kilku graczy i mecz mógł się rozpocząć, ale najpierw kapitanowie wybrani przez organizatorów losowali, która drużyna zaczyna i trafiło akurat na tę w której był Adrian. No trudno. Ustawił się na swoim miejscu i czekał, aż będzie mógł przypadkiem wycelować piłką prosto w środek twarzy Hoffmana.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Prima Aprilis! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY ZIMĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU STUDENT
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Dla Audrey sprawa nie była tak prosta i czarno-biała, nie wątpiła w to, że Lance kiedyś ją kochał i - patrząc na jego aktualne zachowanie - najpewniej kochał nadal. Gdyby sprawy potoczyły się nieco inaczej, gdyby nie próbował ukrywać przed nią prawdy być może oboje wyjechaliby z Miami, odcięli się od jego toksycznych rodziców i ich fortuny i dalej byliby razem, ale jednak pewnych rzeczy nie dało się wybaczyć. Z resztą, Willougby wcale nie rozpaczała nad tym, że się rozstali, bo dzięki temu Rhys i ona odnaleźli drogę do siebie, a teraz zaczynało im się układać lepiej, niż kiedykolwiek. Josie też wychowywała się w szczęśliwej i kochającej rodzinie, a Wheeler szalał na jej punkcie, więc tak na dobrą sprawę, alimenty nie miały najmniejszego znaczenia.
- Tak, nie da się zaprzeczyć, że było to zupełnym przypadkiem - mruknęła tylko, w końcu nikt o zdrowych zmysłach nie planuje dziecka w trakcie rozwodu. A Audrey dowiedziała się, że jest w ciąży właściwie zaraz po tym, jak rozstała się z Gallagherem, więc... zdecydowanie było jej przez to podwójnie trudno. - Bo to tak naprawdę najbardziej prymitywne z zachowań jakie mamy, Jacks. Zwierzęta nie potrafią budować rakiet kosmicznych, a doskonale wiedzą jak się rozmnażać. Tak nas zaprogramowała natura i raczej ciężko się tego pozbyć, prawda? Bo popatrz, możesz nie chcieć mieć dzieci, ale wcale nie jest powiedziane, że ci się same nie przytrafią - rzuciła, łapiąc się pod bok, gdy piłka przypadkiem wyleciała daleko poza boisko i ktoś pobiegł ją przynieść. Każda chwila była dobra, żeby złapać oddech i nieco odpocząć.

z/t

Jackie Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

Starał się nie myśleć, jak wiele osób znajdowało się na około niego. Jak wiele twarzy raz po raz obracało się w jego kierunku, rozpoznając, kim był. Piętno starszego brata odcisnęło się nawet na nim i nie miał spokoju. Co z tego, że nikt nie posyłał w jego stronę żadnych komentarzy, czy złośliwości. Nie musieli mówić, żeby Adrian wiedział, że mają go za takiego samego potwora, jak resztę jego rodziny. Za ludzi, którym wszystko uchodzi płazem, a konsekwencje dotykają każdego innego, ale nie ich. Czy naprawdę nikt nie mógł zrozumieć, że on był od nich daleki? Nie wyznawał ich zasad i nie uważał, że może wszystko, bo mieli wpływy. Niestety, społeczeństwo wyrobiło sobie zdanie, przyklejając łatkę również i jemu.
Zaczął się bawić nerwowo materiałem bluzy, którą miał na siebie narzuconą. Wdech i wydech, nie stanie się nic złego, prawda? A może nawet pomoże. Co z tego, że inni jemu pomocy by nie udzielili. On chciał pokazać, że wiele różni go od rodziny, w której się urodził, a która miała go za najgorszą osobę świata. Chciał się dorzucić i mieć świadomość, że przyczynił się chociaż odrobinę do czyjegoś szczęścia, skoro z własnym sobie nie radził.
Czemu więc los postanowił postawić na jego drodze osobę, z którą najmniej chciał mieć do czynienia. Czemu nie mógł w spokoju spędzić kilku godzin, nie myśląc o tym, że znajduje się blisko kogoś, kto nienawidził go całym sercem. Czy naprawdę wszystko tam na górze tak bardzo go nienawidziło?
Przełknął ślinę, spoglądając na Daniela. Nie musiał być specjalnie spostrzegawczy, by dostrzec, że ten patrzy na niego z nienawiścią. Nerwowo się rozejrzał, byleby tylko uniknąć spojrzenia młodego chłopaka.
-Nie musisz być taki uszczypliwy - powiedział cicho, wyjątkowo niepewnie. Zawsze w jego obecności tak było. Dziwnie się go obawiał i nad tym nie panował. - Zawsze możemy trafić razem do drużyny - odpowiedział, ale sam w to nie wierzył.
Kiedy gra się rozpoczęła, nie pozostało mu nic innego, jak uważać na piłkę, którą z pewnością Daniel będzie celował w niego.

Daniel Calvert
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ