Lokatorzy: Oliver Jung, George Leeds
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

#1 + Outfit

Wcale nie podobało mu się mieszkanie u jakiejś rodziny, której ma usługiwać przez całą dobę. Ale matka przekonywała go, że to dobry pomysł. Nie będą musieli płacić za czynsz i rachunki, dzięki czemu odłożą na coś własnego i może studia dla niego? Matka dalej próbowała go namówić na wybranie jakiegoś kierunku, bo przecież papierek da mu więcej możliwości, ale on nie był przekonany. Bo niby co miałby wybrać? Nie widział tam niczego związanego ze swoimi zainteresowaniami, dlatego starał się to odwlekać najbardziej jak się da. Miał nadzieję, że praca w tym domu da mu czas na znalezienie czegoś dla siebie i zajmie trochę myśli mamy, żeby przestała go namawiać.
Właściciele domu wcale nie byli tacy źli. Mieli jeszcze syna, który powinien wkrótce wrócić do domu z jakiegoś pokazu czy czym się on tam zajmował w Miami. George póki co jakoś bardzo się nim nie interesował, bo po co? Kolejna osoba, której będzie usługiwał między domowymi obowiązkami. Czyszczenie basenu to katorga. Zanim weźmie się do roboty chyba z piętnaście minut stoi dwa metry od krawędzi, a w głowie przewijały mu się wspomnienia z tamtego dnia. Bolała go też noga przypominając o tym, że rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce i nic mu się nie przyśniło. Ale musiał w końcu wziąć się do roboty, żeby rodzina nie uznała go za jakiegoś świra. Starał się wyobrazić sobie, że zamiast wody w basenie jest jakaś magiczna substancja i jedyne co może go zaatakować to żelkowe misie, które przecież nie zrobią mu krzywdy. Prawda? I jeśli nikt go nie zdekoncentrował, udało mu się wyczyścić basen i w podskokach wracał do domu szukając jakiegoś zajęcia, które zajmie jego myśli.
— George już skończyłeś z basenem? Oliver będzie tu wkrótce i rodzice chcieli z nim zjeść obiad. Możesz nakryć do stołu kiedy ja zajmuję się obiadem? — zapytała jego matka, kiedy tylko przechodził obok kuchni.
Spojrzał w jej kierunku, kiwając głową. — Pewnie, mamo. — czyli czas poznać rozpieszczonego gówniarza. To będzie ciekawe. Ruszył do salonu i otworzył szafkę przy oknie gdzie trzymali elegancką zastawę. Wyciągnął najpierw biały obrus, który rozłożył na stole i zajął się sztućcami i talerzami, nucąc coś pod nosem.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

ubranie

Podróż do Miami była dla niego prawdziwym wyzwaniem, podobnie jak był nią pokaz mody, który poniekąd Oliver nadzorował. Uwielbiał to - błysk reflektorów, udzielane wywiady, pochwały, które przecież mu się należały za tak ciężką pracę, którą w to wszystko włożył. Owszem, nie był to jeszcze jego oficjalny debiut, bo na ten musiał jeszcze trochę poczekać, ale widział po wielu twarzach, że jego twórczość im się podobała. Jasne, nie każda modelka i nie każdy model wyglądał tak jak powinien, ale wina leżała jedynie po ich stronie. Mówił, żeby przez tydzień nie jeść jakiegoś syfu i trzymać dietę, ale nie, jedna z dziewczyn najwyraźniej wiedziała lepiej, przez co ostatecznie sukienka, którą na sobie miała, była zbyt opięta na brzuchu. Przynajmniej wie, kogo następnym razem nie zatrudniać.
Kiedy wysiadł z samochodu, który przed domem zaparkował szofer (wiadomo przecież, że Oliver nie woził się ani taksówką, ani nie prowadził samemu), poczuł, jak bardzo jest zmęczony. Czas spędzony w samochodzie był dla niego katorgą i teraz jedyne o czym naprawdę marzył, to ciepła kąpiel, książka i jakaś miła muzyka. No i zdecydowanie coś dobrego do jedzenia, ale o to zawsze dbała ich gosposia.
Wniósł do domu swoją torbę, walizkę zostawiając do zabrania Jasperowi i już wtedy coś zaczęło mu nie pasować. Nie słyszał typowego dla Berty dźwięku krzątania się po domu. Zapomniała, że dzisiaj wracał? Przecież już dawno pisał, że to właśnie dzisiaj, o tej właśnie godzinie, zjawi się w domu i z pewnością będzie głody wiedząc, że matka tym bardziej niczego nie zrobi. Była zbyt zapracowana i wiecznie wychodziła, aby pokazywać się wszędzie, tylko nie we własnym domu, co samemu Jungowi było na rękę. Czuł się niemal tak, jakby był sam w domu, bo ojciec to już w ogóle niemal tu nie mieszkał, latając po świecie i dogadując się ze znanymi markami czy projektantami.
Z tym, że aktualnie Oliver miał wrażenie, że w jego własnym domu panuje zupełnie inna atmosfera, daleka do tej, którą znał.
Odstawił ostrożnie torbę, przeczesując włosy. Już teraz były zmierzwione, ale nic się nie stanie, jeśli doda im jeszcze trochę powiewu nowoczesności bez grzebienia.
Pierwsze kroki skierował do salonu, w którym zawsze czekała na niego Winter. tym jednak razem zamiast niej zobaczył jakiegoś typa, który buszował koło szafki z zastawą.
-Proszę, proszę. Dość bezczelny jesteś, skoro okradasz nas w biały dzień - rzucił do niego, krzyżując dłonie na piersi. Jedna chwila, a zjawi się tutaj policja.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Był tak zajęty pracą i skupianiem się na tym, żeby niczego nie potłuc bo pewnie jeden talerz kosztował tyle co jego rocznej utrzymanie, a nie chciał narobić matce problemów na samym początku pracy, że nie słyszał otwieranych drzwi. Tak się domem zajmował! I dalej próbował zrozumieć, czemu matka to jego wysłała do takiej roboty. Wiedziała przecież, że z niego taka łamaga, że nie powinien się do takich drogich rzeczy dotykać bez rozłożenia na podłodze poduszek i innych miękkich rzeczy, które ochronią cenne przedmioty przed potłuczeniem się.
Słysząc obcy głos spiął się lekko, ściskając w palcach mocniej talerze, żeby ich przypadkiem nie upuścić. Odwrócił się przodem i zobaczył twarz, którą widział na różnych zdjęciach w domu. Czyli to jest.. jak on miał? Oliver? Miał nadzieję, że dobrze zapamiętał i ten zaraz go nie poprawi jakimś Olafem albo Oskarem.
— Nie okradam. Pracuję tutaj. — odparł, odkładając talerze na stół. Bo co miał zrobić? Kłaniać mu się przecież nie będzie, bo tego chyba już się nie robi. — Jesteś…
— No i czemu się obijasz? Mówiłam Ci, że Oliver zaraz tu będzie. — jego matka jak zwykle postanowiła wpaść w idealnym momencie, niosąc dzbanek z wodą. Zatrzymała się w połowie drogi do stołu, zauważając Olivera w pomieszczeniu. George od razu do niej podszedł, odbierając od niej naczynie i odkładając je na stół. Jakoś nie zaprzątał sobie głowy robieniem za komitet powitalny dla gościa, który pewnie będzie nim pomiatał gorzej niż szmatą. — Ach, przepraszam. Nie zauważyłam Cię. Jestem Isobel, nowa gosposia. A to mój syn George i będzie mi pomagał. Jakbyś czegoś potrzebował nie krępuj się go poprosić, a teraz wybaczcie, ale muszę przypilnować obiadu. W razie czego jestem w kuchni. — no to mamusia załatwiła za niego prezentacje i uciekła do kuchni, zostawiając go samego z Oliverem. Cudnie. Do tego ta niezręczna cisza, którą przerwało jedynie stukanie talerzy, które nerwowo rozłożył na stole.
— Za chwilę będzie obiad, więc jeśli niczego nie potrzebujesz ode mnie pozwolisz, że wrócę do pracy. — powiedział, zerkając na Junga i odwrócił się po chwili, żeby wyciągnąć sztućce, które również rozłożył na stole. Dobra, teraz kieliszki. Otworzył oszkloną szafkę z kredensu obok i trochę go zatkało, bo kompletnie nie znał się na kieliszkach do wina i nie wiedział które powinien wyciągnąć.
— No to klops… — mruknął pod nosem, nie zdając sobie sprawy z tego, że pewnie Oliver go słyszał jeśli stał gdzieś z tyłu, bo nawet nie zainteresował się tym czy syn właścicieli został na miejscu czy poszedł do siebie.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Oliver nie miał zbyt często styczności z osobami, które postanowiły przywłaszczyć sobie rzeczy, które należały do Azjaty. Ba, do tej pory nie przypominał sobie, aby kiedykolwiek mieli włamanie, głównie dlatego, że zawsze ktoś był w domu. Co jednak, jeśli gosposia przysnęła, oglądając jeden ze swoich seriali, a matki po raz kolejny nie było? Idealna pora dla kogoś, kto stawiał na łatwy zarobek, zamiast obudzić w sobie jakieś zainteresowanie, dzięki któremu znacznie by się wzbogacił. Na litość wszystkiego, jakie to było prymitywne. Domyślał się, że wiele osób zazdrościło mu wszystkiego, co posiadał, niemniej nie było to usprawiedliwienie przestępstwa. Ostatecznie istniały jakieś ośrodki pomocy społecznej, do którego można było się udać, jeśli już życie ostro dawało w kość.
Przyjrzał się chłopakowi, który obrócił się do niego przodem po tym, jak został nakryty na próbie przywłaszczenia sobie drogiej zastawy. Zdawał się być z twarzy raczej nieporadny, niemniej pozory mogły mylić. Chociaż czy nie kierował się głupotą, skoro tutaj przylazł?
-Pracuję tutaj. Dość kreatywnie. Takiej wymówki normalnie nie słyszy się od złodziei - odpowiedział, klaszcząc nawet ironicznie w dłonie, chcąc w ten sposób pokazać bardziej, że nijak mu nie wierzył. - Moja rodzina nie zatrudnia nikogo tak młodego. No, może poza ogrodnikiem, ale on aktualnie jest na urlopie - powiedział, przestając się uśmiechać.
Sięgnął po telefon, by zadzwonić na policję, kiedy w pomieszczeniu pojawiła się dodatkowo obca kobieta. Czy to jakiś rodzinny biznes, czy o co w tym wszystkim chodziło.
-Od kiedy zatrudniamy nową gosposię? - skomentował słowa kobiety, do której o dziwo odnosił się z szacunkiem. Wiele osób by się tego po nim nie spodziewało, niemniej jeśli chodziło o starsze od niego osoby, Oliver potrafił być niemal wzorem, jeśli chodziło o maniery.
-Oliver, miło mi panią poznać. Jakiego uroczego ma pani syna - powiedział, patrząc chłodno na dzieciaka. Czyli co, od teraz będzie mu się po domu panoszył? Ewidentnie musi porozmawiać z własną matką i wyperswadować jej ten durny pomysł. Przecież ktoś tego pokroju nawet nie pasował do wystroju tego domu.
-Proszę, proszę. Pomoc domowa w postaci kogoś takiego - rzucił. Ton jego głosu znacznie się zmienił po tym, jak kobieta wróciła do kuchni. Do niej nic nie miał, a jej syn to już inna sprawa. - Nalej mi wody - skomentował. Skoro był od pomagania, proszę bardzo. Już Jung sprawi, aby odechciało mu się tu mieszkać.
-Zapewne pierwszy raz widzisz tyle rodzajów kieliszków. Do tej pory win piłeś jedynie z butelki, hm? - powiedział, siadając na fotelu. Och, to będzie cudowna zabawa.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Kompletnie nie ogarniał całej tej sytuacji. Jak syn Jungów mógł nie wiedzieć, że w ich domu pracują teraz nowe osoby? Według niego takie rzeczy mówiło się praktycznie od razu, ale jeszcze chyba nie rozumiał, że ta rodzina działa zupełnie inaczej od tych, które znał. Co prawda zauważył, że rodziców Olivera nie ma zbyt często w domu, ale od czego były rozmowy przy śniadaniu czy kolacji? Już nawet nie mógł o weekendach, które teoretycznie powinny być dniem wolnym dla wszystkich i wtedy była okazja do rodzinnych spotkań.
— Od kilku dni, ale o poprzednią musisz chyba zapytać swoich rodziców, skarbie. Mam nadzieję, że szybko się dogadacie, bo jesteście chyba w tym samym wieku. — dodała jego matka, zanim zniknęła. Uwielbiał w niej to, że była tak urocza i kochana dla wszystkich, ale chyba czasem powinien zwrócić jej uwagę, że nie każdy na to zasługiwał, a Oliver jak nic należał właśnie do tej grupy osób. Takie przynajmniej odniósł wrażenie przez pierwszą minutę ich spotkania. Jeszcze tego brakowało, żeby matka kazała mu się z nim przyjaźnić. Już chyba nie było z nim aż tak źle, żeby sam nie umiał sobie znaleźć kolegów w tym wieku?
Zmarszczył brwi, kiedy tamten nazwał go pomocą domową. No pięknie, czyli teraz będzie wykorzystywany w każdym możliwym aspekcie przez tego rozpieszczonego gówniarza. I nie mylił się, kiedy ten poprosił o wodę. I tak dobrze, że zaczął spokojnie, a nie od razu z grubej rury. Skinął jedynie głową i sięgnął po pierwszą lepszą szklankę, nalewając do niej wodę z dzbanka i położył ją na stole. — Proszę. — rzucił, wracając do swojego zajęcia.
Liczył, że uda mu się wymknąć do kuchni i wypytać matkę które kieliszki powinien wyciągnąć, żeby nie strzelić jakiejś gafy podając Jungom wino w kieliszkach do szampana. Spiął się, słysząc za sobą głos Olivera, który najwidoczniej postanowił dłużej się nad nim poznęcać.
Why?
— Raczej nie jestem fanem win. — stwierdził, zerkając na niego przez ramię. Z resztą czemu on się mu w ogóle tłumaczył? Czy on nie powinien być zmęczony czy coś? Bogaci ludzie zwykle nie odświeżają się przed obiadem? Westchnął ciężko, przecierając twarz dłonią i ostatecznie sięgnął po kieliszki z górnej półki licząc na to, że nadają się do czerwonego wina i ułożył je na stole.
— Czy coś jeszcze mogę dla Ciebie zrobić, zanim pójdę sprawdzić czy nie potrzeba czegoś w kuchni? — zapytał, krzyżując ręce za plecami.
Daj mi spokój i pozwól mi sobie iść, proszę.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Nie podobała mu się informacja o tym, że nagle jego rodzina postanowiłą zmienić gosposię. Lubił tą wcześniejszą, głównie dlatego, że doskonale wiedziała co takiego Oliver jadł, w jakich porcjach i o jakich porach, jeśli już był w domu. Wiedziała o jego alergiach, o rzeczach, których nie chciał widzieć na talerzu, jak również jak w ogóle miała mu jedzenie podawać. Posiadała również szczegółowe informacje na temat płynu do płukania, ulubionej pościeli i kiedy właściwie mogła mu przeszkodzić, jeśli znajdował się w pracowni. A tu proszę, nagle wracał po wcale nie tak długiej nieobecności o dowiadywał się, że bum, będzie się domem teraz zajmował ktoś zupełnie nowy. Na dodatek z jakimś gnojkiem, który nie miał pojęcia, jak się ubrać. Wprost wspaniale. Idealna niespodzianka na powrót do domu. Aż chciało się obrócić na pięcie i wyjść, uznając, że to nie miało miejsca.
Z tym, że to był do Olivera, przynajmniej po części, a to znaczyło, że osobą, która miała opuścić lokum był chłopaczek panoszący się przy kredensie z zastawą. O ile zakład, że pewnie połowę z tego i tak wyniesie.
-Och, jestem pewien, że zostaniemy przyjaciółmi. Proszę się o to nie martwić - uśmiechnął się uroczo do kobiety. Zdecydowanie zbyt bardzo, ale przecież nie mogła wiedzieć, że ten uśmiech nie zwiastował niczego dobrego. Zaraz popatrzył na chłopaka, posyłając mu chłodniejsze spojrzenie, jakby fakt, że miał nową gosposię był jego winą.
-Proszę, jaki posłuszny. Oby tak dalej, a może pokuszę się o danie ci napiwku. Bo chyba na niego liczysz, nie? - skomentował, zerkając na niego. Oczywiście nie tknął wody, którą mu nalał. Nie, to był zaledwie test, który miał sprawdzić, czy chłopak faktycznie zrobi wszystko. A przecież podobnych akcji miał Oliver jeszcze pełno w głowie.
-Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Podejrzewam, że dobrego i tak nigdy nie piłeś - rzucił, siadając na krześle przy stole, nie spuszczając z niego wzroku, jakby tym samym mówił mu, że dzisiaj niczego nie zwinie. Nie, kiedy Jung tutaj był. - Złe - zauważył jedynie, uśmiechając się przy tym ironicznie. Na litość wszystkiego i on serio miał tutaj pracować? Przecież to było żenujące.
-Przygotuj mi kąpiel. Pięćdziesiąt mililitrów płynu o zapachu trawy cytrynowej, dodany w chwili napełnienia się wanny do jednej czwartej objętości. Temperatura koło trzydziestu dwóch stopni - odpowiedział.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

O nie mamusiu, on nie zamierzał się przyjaźnić z jakimś rozpieszczonym gnojkiem i pewnie z wzajemnością. Z miejsca było widać, że nie złapią wspólnego języka i nie łączy ich nic co mogłoby być chociaż jakimś fundamentem dla ich przyjaźni.
— To nie jest konieczne. — powiedział, kręcąc głową. Niby dodatkowa gotówka by się przydała, ale nie wykonywał teraz jego poleceń tylko dla pieniędzy. To była jego praca za którą i tak już dostawał całkiem niezłe wynagrodzenie, dlatego postara się utrzymać tę posadę nie tylko ze względu na siebie, ale i matkę. O wiele bardziej wolał, żeby na starość zajmowała się gotowaniem i sprzątaniem jakiegoś domu gdzie miała ciszę i spokój, niż żeby męczyła się w jakiejś restauracji czy innej fabryce. Tam on nie mógłby jej pomagać, a tutaj bez problemu zastąpi ją w wielu obowiązkach jak będzie trzeba.
Wzruszył jedynie ramionami. Jakoś nie specjalnie mu to przeszkadzało i nie planował szybko tego zmienić. Już wolał pić piwo jak już. Zagryzł nerwowo dolną wargę kiedy ten powiedział, że postawił złe kieliszki. Jaką mógł mieć pewność, że ten go nie wkręca czy coś? No ale postanowił zaryzykować i zabrał kieliszki, żeby na ich miejsce postawić te z półki niżej. Może teraz się uda, ale na następny raz nauczy się które kieliszki są do czego.
Słysząc polecenie Olivera dosłownie go na moment zatkało i stał tak jak jakiś kołek wpatrując się w niego nie wiedząc co ma powiedzieć. Zaraz, coo? On chciał kąpiel czy jakieś wypasione spa? Skrzywił się nieznacznie jak już udało mu się przetrawić tę informację. Koleś serio miał coś nie tak z głową.
— Yyy... Jasne. W takim razie jestem w łazience. — odparł, kierując się do łazienki Olivera w jego pokoju, a po drodze powtarzał w myślach słowa jak pięćdziesiąt mililitrów, trawa cytrynowa, jedna czwarta napełniania i trzydzieści dwa stopnie. Dopiero teraz tak naprawdę okazję przyjrzeć się jak wygląda jego pokój bo wcześniej jego matka tylko przelotnie im go pokazała,a sprzątaniem zajmowała się jego matka więc nie miał powodu żeby tu przychodzić. Sam by tak sobie pokoju raczej nie urządził, ale chyba dawało się w nim mieszkać. Skierował kroki do łazienki i pustka. Co on miał zrobić? Niepewnie podszedł do półki z kosmetykami i sięgnął po płyn o zapachu cytrusów. Czy to miał być ten? Na pewno coś z cytryną było, ale już zapomniał co. Westchnął i zaczął napełniać wannę nawet nie sprawdzając temperatury. Przysiadł na jej brzegu, czytając przez chwilę etykietę od płynu i nim zauważył wanna była pełna w połowie, więc od razu dolał płyn (pewnie nawet więcej niż te pięćdziesiąt mililitrów) i dopiero wtedy sprawdził temperaturę wody. Zdecydowanie za gorąca, dlatego odkręcił kurek z zimną wodą mając nadzieję, że trochę to pomoże i jak uznał, że wszystko jest gotowe zakręcił wodę i rozejrzał się czy wszystko zrobił jak należy.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Nawet przez myśl mu nie przeszło, aby na poważnie myśleć chociażby o próbie zaprzyjaźnienia się z tym chłopakiem przed nim. Przecież z miejsca było widać, że nie znajdą wspólnego języka, niezależnie od wszystkiego. Różniło ich niemal wszystko, począwszy od ubioru, na stylu bycia i podejściu do życia kończąc. Ten przed nim zdawał się być taki mało ambitny. Zupełnie, jakby na niczym mu nie zależało na tyle, aby zabrać się za to całym sobą. A już samo to było dla Olivera czymś zwyczajnie żałosnym. Był pewien, że wystarczyło chcieć, żeby stać się kimś wielkim, ale najwidoczniej tamtemu pasowało usługiwanie innym. A skoro tak, Jung nie miał zamiaru niczego sobie odmawiać.
Uśmiechnął się jedynie ironicznie, bo przecież tylko tym mógł uraczyć tamtego chłopaka. George, czy jak mu tam właściwie było.
-Już wiem, czemu moja rodzina cię zatrudniła. Szybko się uczysz, ale to dobrze. Męczy mnie tresowanie ludzi, bo mam ważniejsze sprawy na głowie, niż poświęcanie czas komuś podobnemu - rzucił i zmierzył go spojrzeniem. Oczywiście, że czuł się tutaj lepszy. Ostatecznie on mógł sobie pozwolić na zatrudnienie służby, a ten drugi niekoniecznie. To była, zdaniem chłopaka, wielka różnica, której tamten nie będzie w stanie niczym i nigdy zbić.
Obserwował, jak tamten zmierza do łazienki. Uśmiechnął się lekko. Zdecydowanie jego obecność będzie zabawna. Przynajmniej do czasu, aż stąd nie odejdzie, bo to właśnie na tym Oliverowi najbardziej zależało. Nie potrzebował obcej osoby w domu i chociaż nie miał niczego przeciwko jego mamie, tak on sam mu tutaj nie pasował. Czemu więc rodzice postanowili tym razem zatrudnić dwie osoby? Jakaś litość, czy za dużo kasy mieli?
Wypił zawartość szklanki, którą odstawił na stół, kierując się do łazienki. Był pewien, że tamten coś pomyli. Zapewne dlatego, że aktualnie Jung nie posiadał płynu do kąpieli o zapachu trawy cytrynowej, a sam osobiście preferował pomarańcze.
Prześlizgnął się cicho za chłopakiem, opierając się o framugę drzwi. Nie dało się nie zauważyć, jak George był skonfundowany, chyba nie do końca wiedząc, co robić. Tak, ten dzień był chociaż trochę lepszy.
-A jednak się pomyliłem. Nie uczysz się aż tak szybko, ale to zrozumiałe - skomentował, patrząc na niego. Jego nowym hobby będzie zdecydowanie utrudnianie mu życia. - To są cytrusy, ogólnie. Powiedz mi, że chociaż czytać umiesz, bo ja zajęć nie mam zamiaru ci opłacać. - rzucił.
Odbił się od framugi, podchodząc do niego bliżej.
-Już mi się znudził ten zapach. Kwiat wiśni poproszę - uśmiechnął się słodko, tym samym dając mu do zrozumienia, że ma na nowo przygotować kąpiel.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Czy on serio uważał, że ludzi trzeba tresować pod siebie? Albo w ogóle tresować? Jak on w ogóle śmiał używać takiego określenia? Był człowiekiem. Biedniejszym, ale również zasługiwał na szacunek. Już nie mówiąc o tym jak na niego patrzył. Dlatego właśnie nie lubił bogatych ludzi, bo uważali, że mając pieniądze mogą wszystko. A co jeśli kiedyś powinie im się noga i zostaną z niczym?
Drgnął zaskoczony, słysząc głos Olivera za sobą. Serio? Nie mógł mu dać spokoju chociaż przez chwilę? Westchnął i odwrócił się w jego stronę, mając nadzieję, że zaraz będzie mógł opuścić tę cholerną łazienkę i nie będzie musiał stać tu przez całą jego kąpiel co pewnie nie byłoby najprzyjemniejszym widokiem.
Czyli co? Jednak coś pomylił? Ale w którym miejscu? Powtórzył jeszcze raz w myślach to co Oliver mu przekazał i dopiero za piątym razem ogarnął, że chodziło o trawę cytrynową, a nie cytryny. A zresztą czy to nie było to samo? Najwidoczniej nie, ale po co to olać? On by tak zrobił, ale nie był rozpieszczonym gnojkiem, który mógłby się kąpać w kozim mleku gdyby chciał.
— Nie ma takiej potrzeby. — odparł, krzywiąc się. Potrafił czytać bez problemu, więc ta pomyłka nie dotyczyła tego, a jedynie zapomniał ze stresu. Ale czy to ważne?
I znowu zamiast zostać odesłanym usłyszał kolejne polecenie na które zareagował unosząc brwi do góry.
Serio koleś? Całe życie szmatą w pysk.
Schował ręce za plecami, żeby nie widział jak zaciska je w pięści, próbując się powstrzymać przed przywaleniem mu. Starał się myśleć o swojej mamie, której naprawdę zależało na tej pracy, która była naprawdę spokojna i łatwa, a przy jej zdrowiu było to naprawdę ważne. Nie pozwoli jej znowu pójść do fabryki przez którą nie miała siły na nic. Nie zniósłby zawodu na jej twarzy, gdyby zostali zwolnieni przez niego bo nie wykonał polecenia.
— Oczywiście. — powiedział i odwrócił się, żeby podejść do wanny i wyciągnąć korek, a jego ciężka praca spłynęła do ścieków. Cała biedna rodzina by się w tym wykąpała, a to od tak poszło się jebać przez kaprys takiego rozpieszczonego gówniarza. Starając się nie patrzeć w jego kierunku, sięgnął z półki płyn o zapachu kwiatu wiśni i kiedy woda całkiem spłynęła rozpoczął cały proces od nowa. Tym razem wcześniej sprawdził temperaturę, żeby leciała już odpowiednia i nalał płynu do wanny jak już się trochę napełniła. No bez przesady, nie będzie pilnował tej jednej czwartej bo nie zamierzał liczyć co do centymetra gdzie się znajduje bo co to w sumie za różnica? Parę chwil później zakręcił wodę i odwrócił się do Olivera.
— Kąpiel teraz odpowiada?
Błagam, powiedz, że mogę sobie iść. Albo mamo, błagam zawołaj mnie teraz do pomocy. Cokolwiek.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Czuł dziwną satysfakcję, kiedy okazało się, że George pomylił wszystko to, o co prosił go Oliver. Czy naprawdę tak ciężko było zapamiętać kilka podstawowych poleceń? Nie kazał mu robić niczego strasznego (jeszcze, bo oczywiście w zanadrzu Jung miał wiele pomysłów, jak poznęcać się nad chłopakiem, którego nie chciał u siebie w domu), a ten i tak się gubił. No i jak chciał tutaj przetrwać? To miała być pomoc jego matce? Z całą pewnością nie na to liczyły obie strony.
Zlustrował go raz jeszcze bezceremonialnie wzrokiem nijak nie kryjąc się z niechęcią. Tu nie musiał nawet przez chwilę udawać; matka przybłędy była na dole zajmując się obiadem i nie zanosiło się na to, by nagle miała się pojawić w łazience. To dawało mu swobodę we wszystkim, co tylko chciał. A aktualnie chciał, by do tego chłopaczka z niższych sfer społecznych dotarło, jak bardzo nie pasował do tego domu.
-Każdy twój błąd działa na twoją niekorzyść. Moja rodzina nie zatrudnia patałachów, a skoro z tym sobie nie radzisz, nie wróżę ci przyszłości w tym miejscu - odpowiedział przesadnie słodkim głosem, który miał być od teraz przeznaczony tylko dla tego wypłosza. Nikt, ani nic nie było w stanie zmusić go do tego, by nagle zaczął się przyjaźnić z tym chłopakiem. Co powiedzieliby o tym jego znajomi? Co pomyślałby o sobie on sam, gdyby nagle zaczął przyprowadzać ze sobą takiego… no jego? To było niedorzeczne.
-Grzeczny minionek - uśmiechnął się szeroko, kiedy ostatecznie zgodził się wypełnić jego polecenie. Jaka szkoda, już myślał, że chłopak dostarczy mu innego typu rozrywki. Nie podejrzewał go o umiejętność bicia się, ale prawdziwą komedią byłoby patrzenie, jak próbuje.
Stanął za nim pochylając się nad jego sylwetką, kiedy ten sam był zgięty. Szukał czegoś do czego mógłby się przyczepić, niemniej tym razem chłopak zdawał się doskonale wiedzieć co robi. A przecież Oliver potrzebował rozrywki!
-Sprawdź i mi powiedz - uśmiechnął się niebezpiecznie, chwilę później zwyczajnie pchając chłopaka w stronę wanny tak, że wylądował w niej tyłkiem i środkową częścią ciała. - I jak, nada się? Chociaż nie, teraz woda jest brudna - rzucił, uśmiechając się ironicznie.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Ani trochę nie odpowiadała mu ta sytuacja. Zamiast siedzieć na dole i pomagać mamie stał w łazience i po raz kolejny przygotowywał kąpiel, która tak samo jak teraz spłynęłaby do ścieków jedynie z dodatkiem brudu Olivera, a tak wszystko szło na marne przez głupi kaprys. Ale wolał się póki co nie odzywać, żeby nie narobić sobie problemów. Może trzeba było to zrobić?
Westchnął i już miał odwrócić się i sprawdzić czy woda jest odpowiednia do kąpieli, kiedy stało się coś nieoczekiwanego. Poczuł ręce Olivera na swoich ramionach, a potem że leci do tyłu wprost do napełnionej wanny. To było nieuniknione, więc na nic jego próby zachowanie równowagi czy łapania się czegoś i po chwili leżał w wannie cały mokry i pokryty pianą. I siedział tak przez chwilę, nie ogarniając do końca co się tak naprawdę stało. Dopiero głos Olivera sprowadził go na ziemię. Nie, ten koleś zdecydowanie przesadził. Ma mu usługiwać, ale nie oznacza, że może go traktować jak śmiecia i robić z nim co mu się żywnie podobało. Zacisnął zęby, żeby nie palnąć czegoś głupiego, chociaż na usta cisnęło mu się wiele epitetów, których bardzo chętnie by użył wobec Olivera bo totalnie mu się należało i wyszedł z wanny, strzepując z siebie nadmiar piany. Zupełnie nie obchodziło go to, że moczył całą podłogę, bo jedyne na co miał ochotę to wyjść i nigdy nie wracać. Musiał jednak pamiętać o mamie, ale chyba nie zwolnią go jak mu się trochę odpłaci?
— Idealna. Miłej kąpieli, gnomie. — mruknął, odwdzięczając mu się tym samym i teraz to Oliver leżał w wannie. Rzucił mu jeszcze jedno krótkie spojrzenie i wyszedł bez słowa, kierując się prosto do kuchni gdzie jego matka upuściła na podłogę drewnianą łyżkę na jego widok.
— Przepraszam, ja…
— Ani słowa. Idziesz się teraz przebrać, a potem dopilnujesz tutaj wszystkiego jak ja posprzątam. Bez dyskusji. — no tak, jak jego matka się na coś uparła nawet nie warto było próbować. Westchnął i ze spuszczoną głową ruszył do swojego pokoju, zdjął przemoczone ubrania i rozwiesił je w łazience. Ręcznikiem osuszył włosy i przebrał się w coś suchego, a parę chwil później stał w kuchni mieszając jakiś dziwny sos, kiedy jego matka poszła posprzątać mokrą podłogę. Na pewno zobaczy wtedy przemoczonego Olivera i oberwie im się obojgu. To znaczy jemu i jego matce, bo tamten skrzat na pewno tak tego nie zostawi, bo to był taki typ. Miał tylko nadzieję, że chociaż matce pozwoli zostać, bo on sobie jakoś poradzi.

// zt. x2 <3

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ