Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

Wszystko zaczęło się od durnego posta na Facebooku, jakiś tam fanpage związany z Hope Valley. Phoebe często wieczorami scrollowała internet, bo przecież jakby siedziała cały czas z Neilem to już wyrwałaby sobie wszystkie włosy z głowy i zamknęliby ją w wariatkowie. Chociaż Neilowi zapewne spodobałaby się ostatnia opcja, że zabraliby Pheebs w końcu od niego i przestałaby się nad nim znęcać. Cóż, nie ma jednak lekko. Przeczytała posta, który mówił o jakimś "nawiedzonym budynku" w okolicach HV i tam gadali, że fajnie byłoby się zebrać i pójść tam w to Halloween, że może być śmiesznie. Brooks była totalnie sceptykiem jeśli chodzi o takie sprawy. Totalnie nie wierzyła w żadne duchy i nie liczyła, że znajdą cokolwiek poza jakimiś butelkami po piwie i może trafią na jakąś siedzibę ćpunów, jednak wyjście gdzieś poza posiadłość Willoughby była niezwykle kusząca, więc Pheebs się ostatecznie zdecydowała tam pójść, zwłaszcza, że miała taką okazję, że Senior będzie w domu, więc Pheebs mogła wziąć wolny wieczór. Neil i tak usilnie jej nie potrzebował, że prędzej strzeliłby sobie w głowę niż wieczorem ją zawołał prosząc o pomoc. A nie, nie strzeliłby sobie w głowę, bo by nie trafił. Sad story.
Podjechała uberem na obrzeża HV a potem zdecydowała się pójść z buta. Miała na sobie wygodne, schodzone już mocno trepy, których kiedyś używała do chodzenia po kanadyjskich lasach, lekkie długie spodnie w khaki wzorek, czarną bokserkę na ramiączka i w pasie przeplecioną kurtkę. Niby była noc, ale proszę was, była z Kanady. Dla niej pewnie w "najgorszą zimę w Hope Valley" będzie jej gorąco i będzie chodziła w krótkich spodenkach. Włosy miała związane w dwa dobierane warkocze a w ręku miała latarkę, co by nie świecić cały czas telefonem, bo jak jej bateria padnie to nie będzie miała jak wezwać ubera. Kiedy podeszła, stały już tam dwie osoby, jakaś dziewczyna i chłopak. Coś tam pogadali i zdecydowali poczekać, czy ktoś więcej się zdecyduje zjawić.

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

15.

W życiu Lisbeth nie było zbyt wielu osób, czemu poniekąd sama była winna, zamykając się na rówieśników pod pretekstem przeżywanej żałoby po najlepszej przyjaciółce. Jeszcze całkiem niedawno wcale nie chciała tego zmieniać, uważając, że radzi sobie nieźle i niczego jej nie brakuje, tylko, że wiele się pozmieniało. Przede wszystkim przez relację z Remim, który ciągle dawał jej do zrozumienia, że powinna gdzieś wyjść i się zabawić, zmierzała właśnie na wydarzenie zwiedzania domu, w którym podobno straszy. Drugim powodem było jednak to, że za dużo myślała ostatnio o poznanej przypadkiem dziewczynie mężczyzny, to też czuła, że musi faktycznie się czymś zająć, no, a trzecim powodem... fakt, że nie doczytała nawet o co będzie chodziło w tej Halloweenowej atrakcji. Liczyła na jakieś warsztaty z wycinania dyni, czy coś w ten deseń. Z resztą nawet o tym myśląc, nie była pewna, czy nie obrócić się na pięcie i nie wrócić, ale jednak była w niej jakaś potrzeba pokazaniu światu, że świetnie dysponuje swoim życiem towarzyskim, nawet jeśli było to kłamstwem, a w dodatku tej manifestacji nikt nie zauważy. No, ale mniejsza z tym, nikt nigdy nie powiedział i raczej nie powie, że Lisbeth Fletcher podejmuje dobre decyzje.
Na miejscu było kilka osób i Lisa dość szybko zaczęła się obawiać, że jest jedyną uczestniczką, która przyszła sama. Mogła więc stać z boku i pewnie nawet by to zrobiła, gdyby nie fakt, że zaczęła już podejrzewać, że to wcale nie będą wesołe plastyczne warsztaty. Poprawiła więc czapeczkę z daszkiem, bo jak zwykle ubrana była w sportowe getry, luźną bluzę i adidasy, po czym podeszła do jakiejś czarnowłosej kobiety, zbierając w sobie wszystkie pokłady towarzyskości, której los niestety jej poskąpił.
- Umm, przepraszam - zwróciła na siebie uwagę, marszcząc nieco czoło i dbając o to, by jej głos był na tyle cichy, aby nikt poza nieznajomą jej nie usłyszał. - Czego tak właściwie ma dotyczyć te spotkanie? - dobra, no brzmiało to głupio, ale trudno. Jakby przywykła do tego, że dobre pierwsze wrażenie, to coś znajdującego się totalnie poza jej zasięgiem i chyba nic już tego nie zmieni. W każdym razie naprawdę liczyła, że kobieta jej nie zignoruje. W sumie wybrała ją z towarzystwa głównie przez to, że też ubrana była raczej luźno, więc jakoś dodawało to Lisie poczucia, że może się zrozumieją.

Phoebe Brooks
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

No to obie się zgrały, że nie były najbardziej towarzyskimi osobami we wszechświecie. No Pheebs przynajmniej nie miała problemu by jako tako podbić do kogoś i zagadać. Nie miała problemu, nazwijmy to odwagą, by samemu zacząć konwersacje... bardziej po prostu zazwyczaj nie odczuwała potrzeby jakiegoś szczególnego kontaktu z innymi. No, ale kiedy zaczęła spędzać cały czas w zasadzie z jedną osobą, to po prostu szło dostać pierdolca. Nie było na to innego określenia. Ta cała wyprawa do nawiedzonego domu może brzmiała nieco gówniarsko, ale naprawdę potrzebowała chwili innego towarzystwa, a nawet banda 19 latków, która przyszłaby z pretekstem najebania się, nie mogła być gorsza od Neila w jego fazie.
O dziwo na razie była przyjemnie zaskoczona. Nathan, z którym zagadała, wydawał się być całkiem w porządku. Wiadomo, to będzie ten typ, który będzie nakręcał cały ten wypad, będzie udawał, że coś widzi, będzie łapał ludzi po ciemku itp, to dało się stwierdzić po minucie rozmowy, ale Pheebs to nie przeszkadzało. Doszło kilka osób, którzy podbili bliżej. Spojrzała na dziewczynę, która się do niej odezwała i uniosła wysoko brew. Jak tu trafiła, nie wiedząc jaki jest cel tego wypadu? Ktoś ją zaprosił, ale nie powiedział na co?
- Idziemy do tego niby nawiedzonego domu. - odpowiedziała cicho z mocno kanadyjskim akcentem. - Chociaż zapewne jedyne co znajdziemy, to butelki po piwie albo jakiś skłot. - powiedziała już nieco głośniej, podrzucając świecącą się latarkę.
- Jeszcze pierwsza będziesz uciekać z krzykiem. - rzucił jeden z chłopaków z szerokim uśmiechem na ustach, świecąc na swoją twarz w "creepy" sposób, na co Pheebs wywróciła oczami. Jedynie brakowało, żeby zrobił "Woooo".
- Chyba nie ma co czekać na spóźnionych, eh? - rzuciła pytanie w eter, widząc, że zebrała się już całkiem niezła grupka osób.
- No chyba, że ktoś cię cyka i chce ucieccc... - jakaś dziewczyna rzuciła rozbawionym głosem, chyba już przyszli tu z ekipą podpici, bo było już bardzo im wesoło od samego początku

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

W chwili, w której kobieta uniosła brew, Lisbeth już pożałowała, że pytała. Dziewczyna miała to do siebie, że na jedną decyzję przypadało milion wątpliwości. Nie była przebojowa, na pewno też z tego towarzystwa najmniej rozrywkowa i czuła z każdą sekundą, że będzie odstawać. No, ale nie chciała rezygnować, co by nie było. Wmawiała sobie, że to dlatego, że naprawdę chce tu być, ale powodem był jednak sms, którego odebrała w drodze na zabawę. Skoro Remi świetnie się bawił na randce z Avą, to ona też powinna świetnie się bawić! Szkoda tylko, że nieco ją zszokowało, gdy usłyszała na co tak właściwie się porwała. W trakcie gdy ona to jakoś trawiła, między uczestnikami zawiązał się jakiś dialog, przez który jeszcze bardziej zaczęła się obawiać, że jest jedyną osobą, która przyszła w pojedynkę. Poza tym takie atrakcje niezwykle ją przerażały, ale nie było tego po niej widać. Nie bała się też tego, że ucieknie, chyba właśnie bardziej przerażała ją myśl, że przez własną dumę zostanie do końca, a potem będzie cierpiała.
- Dzięki, nie doczytałam posta do końca - przyznała, wzruszając ramionami, chociaż w środku wszystko to dość dotkliwie przeżywała. Nawet nie miała latarki, ale od czego jest telefon, więc w tym zaraz załączyła odpowiednią opcję i spojrzała po grupce. - Możemy iść - zgodziła się, mimo, że nie była zbyt rozmowna, to jednak zabieranie głosu odsuwało ją od tego wszystkiego, co działo się teraz w jej głowie.
- No to lecimy - mruknął jakiś chłopak i wyrwał się przodem, ciągnąc za sobą chichoczącą dziewczynę. Gdyby ktoś powiedział Lisie jeszcze kilka godzin temu, że tak będzie wyglądał jej wieczór, raczej by w to nie uwierzyła, ale no, nikt jej do tego nie zmuszał. Co chwila ktoś z kimś rozmawiał, żartował, śmiał się i przez to Fletcher chciała się też jakoś udzielić, wyjść ze skorupy. Niby nie powinna przyczepiać się do jednej osoby, ale skoro już wcześniej Kanadyjka jej odpowiedziała, to może i teraz nie będzie miała nic przeciwko, gdy Lisa ją zagada.
- Skoro nie wierzysz w duchy, to co tutaj robisz? - to nie miał być przytyk, ale raczej nie miałaby nikomu za złe, gdyby tak to odebrał. Często spotykała się z sytuacjami, w których wychodziła na chłodna, mimo, że nie chciała tego robić. Było coś w jej postawie, co mogło robić mylne wrażenie, pewnie to też brak uśmiechu i chociaż świadomie mogłaby z tym walczyć, to chyba jednak tak szczerzyć się i chichotać na zawołanie, jak inni, nie potrafiła.

Phoebe Brooks
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

Phoebe było to trochę wszystko obojętne, co będzie robiła tego wieczoru. Ważne by się gdzieś wyrwać, zanim będą musieli ją odziać w kaftan bezpieczeństwa i wyprowadzić do azylu. Trochę głupoty w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Zresetuje się, by móc ponownie wrócić do pracy z nową energią do znoszenia kaprysów jej piętnastoletniego trzydziestolatka. Zdecydowali się w końcu ruszyć z tego miejsca po środku niczego i w końcu udać się do celu tego ich całego spotkania. Spojrzała na dziewczynę, która zdecydowała się do niej zagadać i zaśmiała się lekko.
- Jestem nowa w Hope Valley, nie znam tu nikogo, więc w sumie jak zobaczyłam posta, to stwierdziłam, że dobra okazja by kogoś poznać, bo jedynie pracując, to niedługo zwariuje. - odpowiedziała szczerze, wywracając oczami, co było całkiem nieźle widać, bo mimo tego, że była noc, to ludzie świecili latarkami i telefonami, by patrzeć gdzie idą, więc było dość jasno. - Phoebe, tak w ogóle. - przedstawiła się, wyciągając rękę w stronę dziewczyny, przypominając sobie tę odrobinę manier, których chciał nauczyć ją jej brat wieki temu.
- Masz jakiś dziwny akcent. - rzucił jakiś chłopak, który szedł zaraz obok. Stwierdzenie "dziwny akcent" z pewnością było milsze niż jak Neil określił jej styl mówienia kanadyjskim szczekaniem, no ale dalej to było dla niej dość pejoratywne określenie. Dla niej to oni dziwnie mówili po angielsku.
- Bruh, bo jestem z Kanady. - Pheebs westchnęła, kręcąc głową. Ciekawe czy kiedyś ludzie przestaną zwracać uwagę na jej styl mówienia. Chyba dopiero wtedy, jak już przesiąknie amerykańskim angielskim.
- A ty jak tu trafiłaś, skoro nawet nie doczytałaś posta? Na co liczyłaś? - spytała dziewczyny z ciekawością w głosie, kompletnie ignorując już chłopaka. W tym czasie powoli na horyzoncie zaczęła się pojawiać opustoszała posiadłość. No niezła chałupka, z pewnością był w niej kiedyś jakiś skłot i stąd się wzięło, że jest nawiedzony. Nawet nie chciała wierzyć, że mogło być inaczej.

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Kilka razy wzrok jej uciekł w kierunku ikonki wiadomości na telefonie i gdy zdała sobie sprawę z tego, że chyba na coś czeka, pospiesznie zgasiła ekran, upominając się w głowie, że zachowuje się jak idiotka. W ostatnie dni dość często określała siebie tym mianem i uważała, że robi to jak najbardziej trafnie. Wolała się więc skupić na rozmowie z kobietą, nawet jeśli rozmowy nigdy jej mocnej strony nie stanowiły. Przynajmniej ucieszyło ją to, że podobnie jak Fletcher, także jej rozmówczyni nikogo tutaj nie zna, może nie powinna zwracać na to uwagi, ale jednak podnosiło ją to na duchu. Chciała też zaraz zadać jakieś pytanie o pracę, zgodnie z poradami, że chcąc prowadzić konwersacje, warto zawsze kończyć jakimś zapytaniem, ale wtrącił się jakiś chłopak i chyba jego uwaga nie przypadła kobiecie do gustu. Jeśli chodzi o Fletcher, nie miała ona problemu raczej z żadnym akcentem, jako zawodniczka olimpijska spotykała się z najróżniejszymi ludźmi z większości krajów, więc w życiu nie powiedziałaby, że Phoebe mówi jakoś dziwnie.
- Lisbeth - przedstawiła się grzecznie, kiedy tamten chłopak zajął się już kimś innym. - Masz taką obciążającą pracę? - zagadnęła więc o tą kwestię, by zaraz zastanowić się nad odpowiedzią na pytanie, które Phoebe skierowała do niej. Akurat dojrzała wtedy ten upiorny budynek i przełknęła ślinę. W zasadzie to gotową wypowiedź miała na zawołanie, tylko, że raczej nie mogła z nich skorzystać. Wyszłaby na nienormalną, gdyby obcej kobiecie zaczęła mówić o tym, że jest tutaj przez mężczyznę, który ma dziewczynę i bawi się z nią świetnie, więc Lisbeth chce pokazać, że ona też może się bawić równie dobrze. Po pierwsze sama przed sobą nie chciała tego przyznać, a po drugie, raczej do dupy jej ten plan wychodził.
- Po prostu... na jakąś opcję, aby wyrwać się z domu - wzruszyła w końcu ramionami, decydując się na prawdę, nawet jeśli nieszczególnie rozwiniętą. - Potrzebowałam sobie odetchnąć, zobaczyła post i uznałam, że to znak, ale najwyraźniej... kiepsko wychodzi mi czytanie znaków - podsumowała kwaśno, wzdychając przy tym cicho, a zaraz drgnęła, bo podeszli już do tego domu, patrząc na wejście, więc naturalnie ktoś musiał już coś krzyknąć, strasząc dziewczynę z przodu. Cudownie, na pewno będzie już tylko gorzej.

Phoebe Brooks
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

Pheebs nigdy nie była osobą jakoś szczególnie kontaktową i mającą duże grono znajomych, ale czasem potrzebowała jednak odpoczynku nawet od spędzania czasu ze swoim bratem. Inny głos, inna twarz po prostu chwila czegoś innego, inaczej idzie zwariować. Nie przemyślała tego, wyprowadzając się do totalnie innego kraju, ale jak widać jakoś można było sobie poradzić, nawet na jakiś głupi wypad. Z pewnością nie mogła dłużej zostać w swoim poprzednim miejscu zamieszkania, zwariowałaby tam do końca. Pewnie gdyby nie ten wypad, to skończyłoby się tym, że wyskoczyłaby do jakiegoś baru, porozmawiać chwilę z barmanem czy barmanką.
- W zasadzie 24h, 7 dni w tygodniu. - odpowiedziała na pytanie o pracę po chwili namysłu. - Jestem aktywizatorką i opiekunką osoby niewidomej, więc w zasadzie spędzam czas z jedną osobą całe dnie. Nie żebym miała coś przeciwko swojej pracy, ale czasem idzie pierdolca dostać. - dodała po chwili, wzruszając obojętnie ramionami. Wiadomo, są rzeczy o których się nie mówi przy takim smalltalku. Bóg wie w końcu, czy dziewczyny jeszcze kiedykolwiek wpadną na siebie, nie znają się w zasadzie. Pheebs też nie zamierzała rozmawiać o swoim zmarłym bracie i o Neilu, który chce ją doprowadzić usilnie do kurwicy.
- A ty, czym się zajmujesz? - odbiła piłeczkę, świecąc w tym samym czasie latarką na wejście do budynku. Wywróciła oczami, kiedy ktoś krzyknął. Absolutnie jej to nie ruszyło, a może była już za stara na tego typu akcje, kto wie. - Niezła chatka. Wiadomo jaka jest jej historia? Czemu jest opuszczona? - rzuciła pytanie w eter, kiedy jeden z chłopaków pchnął ciężkie drzwi, otwierając je niemalże z horrorowym skrzypnięciem. To był niezły pałacyk. Zaniedbany, ale proszę was. Nawet taka ignorantka jak Pheebs była w stanie to zobaczyć, że ktokolwiek tu kiedyś mieszkał, to nie narzekał na brak pieniędzy. Kłótnia o spadek? Chociaż pewnie zaraz usłyszy jakąś historię o obłąkanym bogaczu, czy seryjnym mordercy znikąd. W końcu czego innego mogła się spodziewać po Halloweenowym wypadzie? Aż była zdziwiona, że nikt tutaj z obecnych nie był jeszcze przebrany za jakieś straszydła. Chyba, że mieli później coś w planach.

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

W całym swoim życiu Lisbeth nie miała okazji spotkać się z takim zawodem, jaki reprezentowała Phoebe. Nie, żeby nie wiedziała o jego istnieniu, ale po prostu z kimś, kto by go reprezentował nie było jej po drodze i pewnie przez to teraz ją tak zaskoczyła ta informacja, chociaż w zasadzie może nie powinna? Nie mniej jednak wydawało jej się, że Phoebe nie wygląda na kogoś, kto zajmuje się niepełnosprawnymi, o ile da się na swój zawód faktycznie wyglądać.
- Domyślam się, że nie jest łatwo - przyznała, kiwając nieco głową i idąc w zaparte, zgodnie z taktyką, aby skupić się na rozmowie, a nie na otoczeniu. To, że cała ta wyprawa ją przerażała nie było tajemnicą, przynajmniej dla samej Fletcher, ale nie chciała stchórzyć i uciec. - Masz chociaż jakiegoś przyjemnego podopiecznego? - czuła się trochę, jak hipokrytka, bo wydawało jej się, że jakby sama potrzebowała opiekuna, to byłaby wybitnie trudna do współpracy. Teraz jako tak rozmawiała, komunikowała się, ale zwykle raczej niechętnie wchodziła w interakcje z innymi. Zwyczajnie obawiała się ludzi, nie ma co tego ukrywać i powinna z tym walczyć, ale swoje problemy dość dobrze ukrywała.
- Trenuję gimnastykę artystyczną - odpowiedziała zgodnie z prawdą, chociaż też nie oczekiwała, że ten temat się jakoś rozwinie, w końcu nie było to niczym interesującym. Nie mniej jednak wolałaby cały czas mówić o zawodach i treningach, niż wejść do tego budynku... a jednak to zrobiła, ostrożnie kładąc stopy i modląc się, aby nie wydarzyło się nic, z czym sobie psychicznie nie poradzi. Więc jeśli były tu jakieś duchy, to lepiej, żeby pozostały w milczeniu.
- Podobno kiedyś wprowadził się tutaj bogaty wdowiec... nikt nie wiedział skąd się pojawił, ale uwiódł jakąś miejscową. Dziewczyna była w nim zakochana, przyjęła oświadczyny i wraz z dniem ślubu widziano ją po raz ostatni. Mówiono, że jej mąż jest zazdrosny i obawia się, że kobiecie coś się stanie, jeśli opuści posiadłość, podobno tak ją kochał i trzymał tu pod kluczem. Jednak którejś nocy wyjechał, a siostra więzionej dziewczyny postanowiła włamać się tu, by z nią porozmawiać. Według jej zeznań, znalazła martwe ciało kobiety na łóżku w sypialni, ale gdy wezwała policję, w domu nie było nikogo, żadnego śladu lokatorów... - chłopak, który to opowiadał, może zmyślał, może nie, ale na pewno miał talent, bo Lisbeth już czuła dreszcze na plecach i generalnie chciała go prosić, żeby nic więcej już nie mówił. Dlatego wtrąciła się nieładnie.
- Straszna głupota, pewnie kogoś nie było stać na rachunki - burknęła, spłycając opowieść i bardzo chcąc wierzyć w swoją wersję.

Phoebe Brooks
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

Well, pewnie dlatego, że takie osoby właśnie poświęcają dużo czasu z swoim podopiecznym. Zwłaszcza jak mają taką cholerę jak Neil, to większość życia poświęcają temu, by wyciągnąć takiego gówniarza z domu. Jeśli nawet mieli życie towarzyskie, to ono mocno cierpiało w przypadku takiej pracy, bo w końcu kiedy się spotkać ze znajomymi? Zwłaszcza na początku, z nowym podopiecznym... nie było kiedy. Przynajmniej Phoebe nie znała na to jakiegoś sposobu, no ale ona w sumie nie miała życia towarzyskiego w Hope Valley, więc była kiepskim ekspertem w tej sprawie.
- Nie jest, ale w sumie można powiedzieć, że jestem przyzwyczajona. Nie widziałabym się w innej pracy. - odpowiedziała po chwili namysłu. Pracowała kiedyś na kasie w sklepie, czasem musiała się użerać z jakimiś idiotami ale z pewnością to bywała lżejsza praca psychicznie niż znoszenie rozwydrzonego 30 latka. - Hah. - parsknęła słysząc jej pytanie, kręcąc głową. - Rzadko kiedy tacy ludzie są przyjemni, ale to nie ich wina. W końcu strata wzroku to tragedia. - odpowiedziała na jej pytanie. Neil z pewnością nie był "przyjemnym" podopiecznym, ale nigdy nie brała jego zachowania do siebie. Była w stanie zrozumieć jego zachowanie. W końcu tyle lat dorastamy, by w końcu doczekać się upragnionej niezależności, a potem bah. Stajemy się znów zależni od kogoś.
- Tak zawodowo? Nieźle... jakieś osiągnięcia? - spytała. W połowie z ciekawości, w połowie by dalej pociągnąć temat rozmowy. Jednak Pheebs podziwiała ludzi, którzy zawodowo zajmują się swoją pasją. Sportem, muzyką. Pheebs skończyła z taką pracą jaką rzucił jej los. Miała w tym doświadczenie, chociaż zdecydowanie nie chciała go mieć.
- Morał historii jest taki, nie zakochuj się w bogatych psychopatach. - Pheebs wywróciła oczami, absolutnie nie ruszona historią. Nawet jeśli była prawdziwa, no to ludzie umarli i tyle. Nie było czego się bać... chyba. - Chodźmy więc na górę, znajdźmy tę sypialnię... może też tam znikniemy. - dodała lekceważąco, ale widocznie ekipie spodobał się ten pomysł, bo zaraz potem zaczęli wchodzić bo ozdobnych schodach na górę, jednak zamiast do sypialni trafili do auli. Ktoś zaczął się drzeć, a echo ładnie rozniosło się po pustej sali.

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Jeśli chodzi o Lisbeth, to jakakolwiek praca z ludźmi zdawałaby się odpadać, a jednak dorabiała sobie, jako kelnerka. Głównie po to, aby nie mieć za dużo wolnego czasu i nie zadręczać się poczuciem winy, niż z potrzeb finansowych, bo może i nie pochodziła z wybitnie bogatej rodziny, ale jednak jej rodzice byli szanowanymi lekarzami, więc nigdy na brak pieniędzy nie narzekała. Nie mniej jednak kelnerką była co by nie powiedzieć fatalną, więc może lepiej dla świata, gdyby jednak darowała sobie to zajęcie. W każdym razie mogła sobie jedynie wyobrażać, jak trudna musi być praca Phoebe, dlatego teraz słuchała w zasadzie z niemałym zainteresowaniem, doskonale rozumiejąc, gdy wspominała, że tacy ludzie do przyjemnych nie należą.
- Brzmi, jakby ta praca była twoja pasją - podzieliła się swoim przemyśleniem, mają nadzieję, że nie popełni tym samym żadnej gafy. - Podziwiam... szczególnie, jak podopieczny sprawa problemy. Ja pewnie nie dałabym rady, nie jestem najlepsza w kontaktach z ludźmi - wzruszyła ramionami. Była to prawda, chociaż ostatnio zaczęła dostrzegać u siebie pewne zmiany. Samo to, że rozmawiała z nią teraz i nie posługiwała się jedynie półsłówkami, to już był niezwykły postęp, ale nie chciała myśleć o tym, że zawdzięcza to znajomości z Remim. W ogóle nie chciała teraz o nim myśleć.
- Tak, zawodowo... reprezentuję nas między innymi na olimpiadach - nie ma co się oszukiwać, była świadoma o tym, że nikt nie ma pojęcia, jak wyglądają reprezentanci olimpijscy ze wszystkich kategorii sportowych, a już na pewno z tych mniej popularnych od chociażby tenisa. - Złoto w kraju, srebro na świecie... Rosja przoduje w tej dziedzinie i raczej się to nie zmieni - dodała jeszcze odnośnie osiągnięć, bo wiadomo, że nie samymi olimpiadami żyła. Dużo było różnych szczebli, ale też nie planowała jej zanudzać, nawet jeśli temat sportu był niewątpliwie jej ulubionym, bo jedynym, w którym czuła się naprawdę pewnie. Na pewno pewniej, niż podczas tego całego zwiedzania. Chciałaby podchodzić do tego tak nonszalancko, jak Phoebe. Jęknęła w duchu, poprawiła czapeczkę i sama skierowała się w stronę schodów, nie wierząc nadal w to, co robi.
- A jak nie wiesz czy jest psychopatą? - mruknęła, w sumie niezbyt pewna co miała na myśli i do czego piła. Może lepiej było się zamknąć, ale w ciszy mózg płatałby jej figle i jeszcze wmawiał, że gdzieś usłyszała coś strasznego.

Phoebe Brooks
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

Czy to co robiła, było jej pasją? Nie powiedziałaby. Chyba nigdy w życiu nie miała czasu by przejmować się czymś takim jak pasja, co lubi robić, co chciałaby robić. Od małego była nauczona by brać to co jej dają. Miała w tym doświadczenie, na tyle dobre, że mogła zaimponować jakiemuś bogatemu ojcu z Hope Valley, który szukał opieki dla swojego syna, który wykończył psychicznie opiekunki przed Phoebe. Nie kontynuowała jednak tematu na temat pasji, bo to by wymagało wchodzenia w tematy, o których niekoniecznie chciała rozmawiać z kimś nowopoznanym. W końcu by powiedzieć, że to jedyne na czym się zna, musiałaby wejść na temat swojego brata i przygnębiającej historii życiowej.
- Najważniejsze to nie brać często ostrych słów do siebie, nie dawać się wyprowadzić z równowagi i po prostu robić swoje. Tak, wiem... łatwo mówić, ale cóż. Idzie się przyzwyczaić. - odpowiedziała, wzruszając ramionami. Dobrze wiedziała, że wiele osób by nie dało rady tak pracować, ale Pheebs naprawdę wiele potrafiła zlać, więc ostre słowa, krzyki i tantrum Neila nie dawały jej się szczególnie we znaki. Jedyne czego potrzebowała to chwili odpoczynku od jego towarzystwa i będzie w stanie dalej z nim się użerać bez większych problemów. Teoretycznie nie reprezentowała "nas" bo Pheebs była Kanadyjką, ale nie była szczególną patriotką, by w ogóle zwracać na to uwagę.
- I ty mówisz, że to mnie podziwiasz. - uśmiechnęła się lekko, patrząc na Lis. To ona tu była zwyciężczynią olimpiad i to ją można było podziwiać. Z pewnością nie było lekko, wymagało to wielu godzin treningów, determinacji, pasji. Lis należało podziwiać, a nie. Phoebe nie interesowała się w ogóle sportem, by w ogóle wiedzieć, jakie kraje w jakiej konkurencji prowadzą, ale potrafiła docenić sportowców.
- Kto wie, może to zmienisz. - odparła po chwili, by następnie rozejrzeć się po pomieszczeniu, w którym się znalazły wraz z randomową ekipą. Było zapuszczone, jednak nie było aż tak bardzo pokryte pajęczynami, ktoś tu od czasu do czasu bywał, przechodził itp. Tak jak myślała, nie zdziwi się, jeśli znajdą tu jakiś skłot. - To się w ogóle nie zakochuj w bogatych facetach, albo wgl się nie zakochuj. Miłość to same nieszczęścia. - odpowiedziała, wzruszając ramionami. Nie miała szczególnego szczęścia w związkach, nie żeby jakoś szczególnie ich szukała, ale miała kilku chłopaków kiedyś w przeszłości. Zanim całe swoje życie zaczęła poświęcać opiece nad Stevem. Ktoś w tym czasie zdecydował się przekraść do sąsiedniego pokoju i zacząć nawalać ręką w ścianę.
- Ha ha, bardzo śmieszne. - Mimowolnie na początku się wzdrygnęła, w końcu nagły, niespodziewany bodziec. Reakcja mimowolna. Jednak później jak zwykle to zlała. Spojrzała przelotnie na Lis, mając wrażenie, że dziewczyna nie znosi tego tak dobrze jak ona.

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

W pełni rozumiała niechęć do kontynuowania pewnych tematów z nieznajomą osobą. Generalnie Lisbeth miała to do siebie, że była bardzo skryta i raczej wycofana. Znała mało osób, w towarzystwie, jeśli już się w nim znalazła, raczej podpierała ściany. Można by powiedzieć, że ktoś, kto jest w stanie wykonywać skomplikowane choreografie na oczach milionów powinien brylować wśród ludzi, ale nic podobnego nie miało miejsca. Była trochę sierotą, prawdę mówiąc wystarczyło jej zabrać czapkę i już wydawało jej się, że jest za bardzo odsłonięta. Podobały jej się jednak słowa Phoebe, w pełni się nimi zgadzała, bo żyła w podobny sposób. Starała się robić co do niej należy i tyle, nawet jeśli styl jaki temu towarzyszył, nie zawsze spotykał się z entuzjazmem innych.
- Długo już pracujesz ze swoim aktualnym podopiecznym? - kolejne pytanie przyszło jej całkiem intuicyjnie. Zdecydowanie swobodniej czuła się w sytuacji, gdy to zagadywała, a ktoś inny mówił o sobie. Kiedy działała to w drugą stronę, często się plątała, albo popełniała błędy, jak na przykład z tym wrzuceniem jej do jednego wora z Amerykanami, mimo, że w zasadzie była świadoma, że jest z Kanady.
- Dla mnie gimnastyka, to normalka, a to czym się zajmujesz, ro nowość - zarumieniła się lekko, bo przyjmowanie podobnych, miłych uwag nie było dla niej najłatwiejsze. Nigdy nie wiedziała jak reagować, a nie chciała, aby ktoś posądził jej zachowanie o nieszczerość. Poza tym sama Lisbeth też wcale nie doceniała swojego talentu, głównie przez to, że owszem... była niezwykłym sportowcem, ale miała też dwadzieścia dwa lata i nie wiedziała nic o prawdziwym życiu. Przez to coraz częściej czuła się przegrana i żaden medal na półce nie potrafił tego zmienić. Trochę zaskoczyła ją jej uwaga o zakochiwaniu się, ale przy tym niespodziewanie przygnębiła. Wiedziała, że Phoebe nie ma nic złego na myśli, ale niezwykle adekwatne to było do sytuacji Lisbeth.
- Na to chyba już za późno - nie planowała tych słów, a gdy opuściły jej usta, poczuła, że towarzyszyła im charakterystyczna cierpkość. Zrobiło jej się jednak głupio, że tak z tym wyskoczyła i przez to też przed oczami stanął jej obraz Remiego, które wcale nie chciała widzieć, więc szybko postanowiła coś dodać, by znów skupić się na rozmowie. - Zabrzmiało, jakby spotkało ciebie coś przykrego - zauważyła, ale zaraz potem wrzasnęła dość głośno, podskakując przy tym, gdy ktoś zaczął uderzać w ścianę. Natychmiast zasłoniła usta dłonią, słysząc, że jej reakcja jest teraz powodem do śmiechu dla innych.
- Dajcie se siana! - warknęła więc, próbując dojść do siebie. No niestety, to kompletnie nie były jej klimaty.

Phoebe Brooks
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
Zablokowany