a
Awatar użytkownika
Niechętnie mówi o swojej przeszłości w obawie, że mąż (od którego uciekła na inny kontynent) dowie się gdzie jest. Wciąż nie dostała rozwodu, ale nie porzuci walki o wolność, choćby miała za to zginąć. Przez wszystko, co jej się w życiu przydarzyło ma bardzo "swój" pogląd na życie, gdzie najważniejszą dla niej osobą jest właśnie ona sama, bo nikt inny nie spędzi z nią całego życia od narodzin aż po grób.
25
168

Post

#1 outfit

Może i dla normalnego człowieka zajmowanie się pracą w weekend było profanacją czasu wolnego, ale Izzy zdecydowanie odprężała się, kiedy mogła skupić myśli właśnie na czymś związanym ze sprawami prawniczymi. Może i był to jej dzień wolny, ale sama z chęcią zgłosiła się do pomocy swojemu szefowi w obecnej sprawie. Chciała nie tylko pokazać się z jak najlepszej strony (jak zwykle), ale również możliwie jak najbardziej przyczynić się do rozwiązania. Dlatego wskoczyła w jeden ze swoich eleganckich zestawów które wciąż niosły za sobą delikatną aurę casual look i popędziła na posterunek policji jak tylko skończyła pić kawę. Miała do odebrania pewien zestaw dokumentów i sprawozdań dotyczących narkotyków, mogło to być jednym z decydujących dowodów, które miały zapewnić im wygraną. Im szybciej je odbierze i dostarczy do biura, tym lepiej będzie można przygotować się do rozprawy.
Jak tylko weszła na posterunek, skierowała się do biurka, gdzie zgłaszać się mieli wszelcy interesanci. Przedstawiła dlaczego przychodzi, po czym usiadła na wskazanym jej miejscu. Miała nadzieję, że policjant, który miał dostarczyć jej dokumenty i z którym mogła porozmawiać w razie jakichś nieścisłości i wątpliwości, nie był zakopany robotą i pojawi się z przygotowaną teczką prędzej, niż później.
Usiadła jak na poważną panią prawnik przystało, łącząc nogi w kostkach i prostując plecy. Na kolanach położyła torebkę i oparła na niej obydwie dłonie, rozglądając się po posterunku z ciekawością. Nie był to pierwszy raz, jak tutaj była, ale zawsze mogła zaobserwować coś nowego. Jak na przykład ten młody dzieciak skuty kajdankami, którego właśnie usadzono na jednym z krzeseł. Od razu - na podstawie jego mowy ciała i mimiki - zaczęła snuć domysły co też takiego mógł przeskrobać i czy potrzebuje prawnika.

Aaron McKay
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV Adam i Ewa PRZYJEZDNY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Obcokrajowiec
mów mi/kontakt
LaIslaAfortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Aaron już dawno pogodził się z myślą, że dla niego weekend nie istniał, a jeśli zdarzały się sytuacje, w których pojawiała się nadzieja, że być może chociaż raz przypomni sobie jak to jest mieć dwa dni wolnego, szybko okazywało się, iż owe nadzieje nie miały większej racji bytu, bo zawsze pojawiało się coś, co ponownie ściągało go na komendę.
Teraz, kiedy na rynku narkotykowym zaczęła pojawiać się nowa substancja, której McKay dobrze nie znał, mieli znacznie więcej roboty, starając się rozpracować szajkę, która się tym zajmowała, jak również dotrzeć do głównego dystrybutora, co wcale nie było tak łatwą rzeczą, jak mogło się wydawać.
Nic dziwnego, że i w ten weekend czekało go mnóstwo pracy, w większości papierkowej. Czyli coś, czego Aaron nie lubił, a z czym musiał się zmierzyć. Niespecjalnie wyobrażał sobie, że nagle powie swojemu przełożonemu, że nie chce mu się czegoś robić albo wolałby robić coś innego. Nie na tym polegała jego praca, dlatego na głos nigdy nie marudził, chcąc za wszelką cenę po prostu dopaść ludzi odpowiedzialnych za rosnącą liczbę przedawkowań i uzależnień. Niezbyt miło było wszak patrzeć na ciało młodej osoby, która wzięła zbyt dużo.
Dzisiejszego dnia miał dodatkowo przekazać pewne dokumenty jednej z prawniczek. Co prawda sam osobiście nie wiedział o co chodziło, ale takie dostał polecenie. Kolejny raz nie było mu dane zrozumieć, czemu on miał to zrobić, skoro sprawa nie dotyczyła jego, ale rozkaz to rozkaz i należało go wypełnić.
Spojrzał na zegarek. Powinna niedługo przyjść. A może już była? Zaraz koniecznie będzie musiał to sprawdzić, by nie czekała za długo.
Pół godziny później, bo tyle potrzebował na dokończenie jednego ze sprawozdań, wziął teczkę i udał się na korytarz, gdzie być może ją zastanie. Z szybkich oględzin zorientował się, że jedyną osobą, o którą mogło chodzić, była młoda kobieta siedząca na krześle tak, jakby połknęła kij od miotły. Czy wszyscy prawnicy byli tak dziwnie sztywni?
- Pani Beckett? - spytał, stając przed nią.

Isabelle Beckett
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Niechętnie mówi o swojej przeszłości w obawie, że mąż (od którego uciekła na inny kontynent) dowie się gdzie jest. Wciąż nie dostała rozwodu, ale nie porzuci walki o wolność, choćby miała za to zginąć. Przez wszystko, co jej się w życiu przydarzyło ma bardzo "swój" pogląd na życie, gdzie najważniejszą dla niej osobą jest właśnie ona sama, bo nikt inny nie spędzi z nią całego życia od narodzin aż po grób.
25
168

Post

Choć na ścianie za biurkiem "recepcji" wisiał zegar, to Izzy niekoniecznie zwracała na niego uwagę, więc też nie byłaby w stanie powiedzieć ile czasu czekała na pojawienie się policjanta z potrzebną dokumentacją. Owszem, zerkała na tarczę ze wskazówkami, ale robiła to tak przelotnie i odruchowo, że nawet nie rejestrowała upływu kolejnych minut, zapominała o tym w kolejnej sekundzie, kiedy to jej uwagę znowu przykuwało coś nieco bardziej interesującego. Może i w tygodniu, w godzinach pracy, trochę bardziej kontrolowałaby en aspekt, ale ze względu na wczesne godziny weekendu odpuściła sobie tupanie nóżką i niewerbalne wyrażanie niecierpliwości. Bo nie niecierpliwiła się. Miała ciekawe zajęcie - obserwację delikwentów prowadzonych na przesłuchanie, ich prawników, policjantów... cóż, zboczenie zawodowe?
Z zamyślenia wyrwała ją zauważona kątem oka zbliżająca się sylwetka i za moment wypowiedziane pytającym tonem jej własne nazwisko. Odwróciła głowę w kierunku policjanta, po czym podniosła się z miejsca i uśmiechnęła z profesjonalną sympatią, wyciągając doń otwartą dłoń na powitanie. Torebkę przewiesiła przez drugie ramię.
- Tak, dzień dobry. Dziękuję za możliwość spotkania, panie..? - Skinęła lekko głową, jakby i tym gestem chcąc wyrazić wdzięczność za poświęcony czas policji, po czym zawiesiła głos po ostatnim słowie, tym samym pozwalając mu dokończyć swoje zdanie. Miło było wiedzieć z kim się rozmawiało, a i lepiej było pozostać w przyjaznych stosunkach z przedstawicielami prawa, bo inaczej mogliby nie zgodzić się na dostarczanie raportów i sprawozdań w weekend. Niby to ich praca, ale jednak mieli prawo pewne sprawy odkładać na poniedziałek. - Postaram się nie zajmować panu za dużo czasu. - Nawet jeśli ona wykazywała się nadmierną ambicją, wcale nie znaczyło, że i inni mieli ochotę na pracę po godzinach, a stojący przed nią policjant z pewnością miał inne obowiązki, które miał załatwić dzisiaj.

Aaron McKay
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV Adam i Ewa PRZYJEZDNY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Obcokrajowiec
mów mi/kontakt
LaIslaAfortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Aaron nie był fanem rozmowy z prawnikami. Zawsze miał wrażenie, że ilekroć udzieli odpowiedzi innej niż ta, której oczekiwała druga strona, owe słowa prędzej czy później się na nim zemszczą, być może nawet ze zdwojoną siłą. Nic dziwnego, że nie była zadowolony, iż padło właśnie na niego. A czemu właściwie? A bo szef uznał, że ma odpowiednie kompetencje, posiada charyzmę, jak również ma gadana. Ach, nie można zapominać o tym, że wiekiem był zbliżony do kobiety, z którą miał rozmawiać, a która miała owe dokumenty otrzymać. Nie był do końca pewien na co jej były, niemniej nie pierwszy raz policja współpracowała z prawnikami czy innymi organizacjami, które potrzebowały odpowiednich danych. Co innego, że działo się tak tylko, jeśli nie szkodziło policji. Rozumiał, że tym razem miało być podobnie. Oby, bo w innym przypadku to właśnie on za to beknie.
Raz jeszcze zlustrował kobietę, jakby w ten sposób chciał ocenić z kim miał do czynienia. Czy była wystraszoną osóbką, która nie do końca wiedziała co robi, czy jednak upierdliwą do granic możliwości, czepiającą się wszystkiego i wymądrzającą na każdym kroku. Jak w każdym zawodzie, wśród prawników również były różnorakie osobowości.
Niestety, nawet jeśli okazałoby się, że spotkanie z nią będzie dość ciężkie, niewiele mógł z tym zrobić. Rozkaz był rozkazem, dlatego McKay ostatecznie go wykonał, zbliżając się do niej.
Wstała od razu, co dało mu odpowiedź na pytanie, zanim ona zdążyła się odezwać. Była niższa od niego, ale o to nie było trudno przy jego wzroście. Uścisnął delikatnie jej dłoń, nie chcąc by później posądziła go o znęcanie się.
-McKay - skinął głową, uśmiechając się przy tym. Był z natury pogodny i nawet spotkanie z prawnikiem nie mogło tego zmienić. - Proszę się nie przejmować. Szef mi wyjaśnił, że może pani potrzebować mojej pomocy, chociaż wszystko jest w dokumentach - odpowiedział, gestem nakazując jej przejście do biura. Nie miał zamiaru o niczym rozmawiać na korytarzu pełnych osób, które nie powinny wielu rzeczy słyszeć.

Isabelle Beckett
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Niechętnie mówi o swojej przeszłości w obawie, że mąż (od którego uciekła na inny kontynent) dowie się gdzie jest. Wciąż nie dostała rozwodu, ale nie porzuci walki o wolność, choćby miała za to zginąć. Przez wszystko, co jej się w życiu przydarzyło ma bardzo "swój" pogląd na życie, gdzie najważniejszą dla niej osobą jest właśnie ona sama, bo nikt inny nie spędzi z nią całego życia od narodzin aż po grób.
25
168

Post

Nawet w przypadku, kiedy to nie Izzy zajmowała się bezpośrednio jakąś sprawą, a jedynie asystowała, to lubiła wiedzieć wiedzieć i mieć każdy szczegół jasny i klarowny. Okej, może i mogłaby wszystko wyczytać w przedstawionych dokumentach, bo jednak opisy dla prawników były dość szczegółowe i rzetelne, to jednak zawsze można było dowiedzieć się czegoś ponad to, jeśli poświęciło się kilka minut na rozmowę z policjantem sporządzającym raport. Poza tym była to możliwość spędzenia miłej chili w nowym, ciekawym towarzystwie, jeśli tylko funkcjonariusz nie okazywał się gburem i sztywniakiem.
Pan McKay najwyraźniej należał do grona tych pogodniejszych pracowników posterunku, więc Isabelle niemalże ulżyło, że nie będzie musiała za bardzo się gimnastykować, żeby rozmowa przebiegła w miłej atmosferze.
- Zawsze lepiej usłyszeć mniej... surową opinię, jaką zwykle zawiera się w dokumentacji. - Posłała mu nieco szerszy uśmiech, odrobinę przechylając przy tym głowę w kierunku prawego ramienia. Zaproszona gestem, podążyła we wskazanym kierunku. Nie zaskoczył jej tą chęcią zmiany miejsca rozmowy, ona sama też wolała nie wymieniać dość poufnych danych na korytarzu, gdzie nie tylko ściany mają uszy.
Jak już znaleźli się w odpowiednim gabinecie i przy odpowiednim biurku, zajęła wskazane jej krzesło, przyjmując podobną, wygodną pozycję, w jakiej wcześniej znalazł ją funkcjonariusz - złączone w kostkach stopy odsunięte na bok, złączone kolana i ułożona na udach torebka. Jak już dostała teczkę pełną dokumentów, otworzyła ją, żeby przebiec pierwsze strony wzrokiem. Kiwała co chwilę nieznacznie głową. W zamyśleniu uniosła jedną dłoń i przygryzła delikatnie skórkę na zgiętym palcu wskazującym, jakby to pomagało jej w skupieniu. Dopiero po chwili nabrała nieco więcej powietrza w płuca, opuściła rękę i podniosła wzrok na przystojną twarz policjanta.
- Rozumiem, że miał pan już do czynienia z tą substancją? - Niby było to pytanie, ale równie dobrze mogło zostać uznane za stwierdzenie. Dobrze wiedziała, że nie wszystko i nie w takiej formie, jakby się chciało, można zawrzeć w oficjalnej dokumentacji sądowej. - Proszę mi powiedzieć - porzucając oficjalny ton i przechodząc na kolokwializm - jak bardzo jest źle? - Takie informacje często bywały dużo bardziej wartościowe, niż te spisane.

Aaron McKay
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV Adam i Ewa PRZYJEZDNY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Obcokrajowiec
mów mi/kontakt
LaIslaAfortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Każdy, kto znał Aarona wiedział, że wolałby aktualnie przebywać zupełnie gdzie indziej, w terenie, zamiast siedzieć w biurze, w którym na dodatek musiał wyjaśniać pewne elementy sprawy komuś, kto był spoza ekipy zajmującą się wszystkim. Nie miał nic przeciwko ludziom, to pewne, ale jak właściwie miało im to pomóc? Sam miał tak wiele pytań, ale nie zanosiło się na to, by ktokolwiek udzielił mu jakichś konkretnych informacji, bo po pierwsze nikogo w pobliżu nie było, a po drugie uważano, że nie każdy wszystko wiedzieć musi. Dość dziwne podejście, ale góra miała jakieś swoje dziwne zasady, a co za tym szło, nigdy nie dzielili się do końca powodami własnych decyzji. McKay wiedział, że sprzeciwianie się, ewentualnie zbyt wielka wścibskość nigdy dobrze rozwojowi kariery nie wróżyły. Zdążył się już nauczyć, że niektóre rzeczy było lepiej zatrzymać dla siebie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy miało to zostać wygarnięte.
-To akurat prawda. Niektóre komentarze jak dla mnie same w sobie są zbyt naukowe, a o ile łatwiej byłoby powiedzieć coś prostym, zrozumiałym językiem. Kiedy otrzymujemy coś z laboratorium, zdarza mi się dzwonić po wyjaśnienia. Ale to tak między nami - uśmiechnął się do niej. Był jakiś dystans, ale ostatecznie oboje wykonywali swoją pracę, której z całą pewnością nie chcieli stracić.
Mimowolnie raz jeszcze przejechał wzrokiem po jej sylwetce, kiedy wstała. Typowy odruch kogoś, kto lubił spędzać czas z ludźmi. Przynajmniej tymi normalnymi.
Poprowadził ją go gabinetu, wskazując jedno w wolnych krzeseł. Sam zajął to znajdujące się za biurkiem, na którym rozłożył dokumenty. Po raz kolejny urzekło go to, jak sztywno kobieta siedziała. Aż chciało się to skomentować, ale uznał, że przecież dla niego nie miało to większego znaczenia, bo prawdopodobnie widzi ją pierwszy i ostatni raz. Zakładając, że znowu nie będzie musiał się z prawnikami użerać.
-Miałem, dwa, może trzy razy - wyjaśnił. Co to miało właściwie wspólnego z informacjami, którzych potrzebowała? - Nie chciałbym być wścibski, ale właściwie po co pani to wszystko? Ma pomóc w jakimś procesie? - zainteresował się. Mimo wszystko uważał, że powinien wiedzieć, tym bardziej, że musiał się zorientować, co mógł powiedzieć, a czego nie.

Isabelle Beckett
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Niechętnie mówi o swojej przeszłości w obawie, że mąż (od którego uciekła na inny kontynent) dowie się gdzie jest. Wciąż nie dostała rozwodu, ale nie porzuci walki o wolność, choćby miała za to zginąć. Przez wszystko, co jej się w życiu przydarzyło ma bardzo "swój" pogląd na życie, gdzie najważniejszą dla niej osobą jest właśnie ona sama, bo nikt inny nie spędzi z nią całego życia od narodzin aż po grób.
25
168

Post

Iz, choć może nie miała wielu lat doświadczenia w pracy prawnika/adwokata, to jednak zdążyła w tym czasie spotkać przeróżnych reprezentantów prawa. Zdarzali się ci mili, którzy z chęcią odpowiadali na pytania i przy okazji opowiadali całe swoje życie, byli i tacy, którzy totalnie zbywali każde pytanie i jesli odpowiadali, to bardzo niemiło, ale poza nimi był też ten trzeci rodzaj policjanta, który grzecznie starał się odpowiadać na pytania i przy okazji odbijali piłeczkę, chcąc w ten sposób wybadać intencje.
- Prowadzimy sprawę pewnej młodej dziewczyny. Nie mogę panu zdardzić szczegółów, ale mogę powiedziec, że dzięki raportowi dotyczącemu włąśnie tego narkotyku możemy wygrać proces. - Uśmiechnęła się odrobinę szerzej, zdecydowanie dumna z postępu kancelarii. I swojego udziału w tej sprawie, bo choć nie był wielki, to jednak. - Dlatego też wolę poznać dużo bardziej osobiste spojrzenie na problem, nie tylko naukowe. - Przekręciłą lekko głowę i zmrużyła nieznacznie oczy, jakby zastanawiała się nad czymś nieco głębiej. - Mam nadzieję, że nie ma pan nic przeciwko podzieleniem się ekspertyzą osobistą? - Nie chciała sprawiać wrażenia, jakby pakowała się z ubłoconymi buciorami na czyjś teren. Zdanie kogoś, kto miał osoboste doświadczenie z materią miało duże znaczenie i wolała nie zrazić do siebie McKaya, skoro rozmowa zaczęła się w całkiem miłym tonie.
Zanim jednak funkcjonariusz zdązył odpowiedzieć, znowu opuściła wzrok na otwarty folder, trzymany w dłoniach, przeszukując jednolity tekst. Czy szukała czegoś konkretnego? Niekoniecznie. Raczej przeniosła uwagę z policjanta na dokument, żeby zachować pozory profesjonalnej rozmowy.

Aaron McKay
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV Adam i Ewa PRZYJEZDNY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Obcokrajowiec
mów mi/kontakt
LaIslaAfortunada
ODPOWIEDZ