Część turystyczna wyspy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Nigdy nie było jej łatwo. Zawsze miała jakieś problemy – w domu, szkole, z rodziną, pieniędzmi, niejednokrotnie sypało się wszystko po kolei. Była jednak mistrzynią radzenia sobie ze wszelkimi przeciwnościami, jakie okrutny los rzucał jej pod nogi. I naprawdę, bez żadnych większych komplikacji, radziła sobie; niejednokrotnie zagryzając język, przed rzuceniem kąśliwej uwagi. Sybill miała do perfekcji opanowane wszelkie reakcje na stres, zmęczenie i zwyczajne zdenerwowanie, co niejednokrotnie wybawiło ją już z opresji. Jednak nie tak dawno stanęła przed jednym z największych wyzwań i w całym szoku, jaki się w niej narodził, nie była w stanie użyć typowego, przećwiczonego już scenariusza; nie miała nic. Tym razem nie była przygotowana. Jak skontaktować się z siostrą, o której istnieniu nie miało się najmniejszego pojęcia? Co powiedzieć, co zrobić, jak zareagować? A jak zareaguje ona, kiedy się dowie? Do głowy przychodziło jej wiele pytań. Odpowiedzi jednak cały czas brakowało. Chociaż starała się; naprawdę się starała jakoś z tym uporać. Spędzała sporo czasu sama, dużo rozmyślała, skupiła się również na znalezieniu kolejnych rzeczy, które mogłyby się okazać trafnymi wskazówkami. Nic z tego. W starym domu po jej siostrze nie został ani ślad – jakby nigdy nie istniała; albo zaraz po urodzeniu rozmyła się w powietrzu (bo poniekąd tak było). I Sybill była jeszcze w trakcie tych swoich poszukiwań i wszelkich prób znalezienia czegoś konkretnego co mogłoby jej pomóc, gdy zdecydowała się napisać pierwszy list. Nie miał długiej treści i nie mówił o niczym szczególnym. Przedstawiła się, napisała co u niej i dodała kilka zdań o tym, jak dobrze jest wiedzieć, że gdzieś tam, na (możliwe) drugim końcu świata, ma rodzinę. A potem postanowiła, że staroświecko wrzuci ten list do oceanu, w butelce po winie, zostawionej jeszcze przez jej nieżyjących krewnych. Postanowiła również, że chce, żeby ktoś jej towarzyszył – więc o pomoc poprosiła Cama. I tak siedziała sobie w przystani, czekając, aż pojawi się obok.

Camden Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WOMEN POWER OSIEROCONY/A RAK O SERCU Z KAMIENIA
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

event#czysteHopeValley

Drużyna "Zabójcze Okonie" została wysłana w stronę przystani.

Macie za zadanie posprzątanie doków, pomostu, opróżnienie ulicznych koszy oraz wyłowienie odpadków, które utknęły w zatoce. Waszym celem jest zapełnienie przynajmniej jednego 120-litrowego worka na śmieci oraz zebranie chorągiewek, których zsumowana wartość będzie równa lub większa niż 150.

W dowolnym momencie gry, kiedy tylko uda się Wam wykonać zadanie, możecie wrócić do tego tematu. Przynajmniej jeden z zawodników musi zamieścić tam posta, w którym zawrze informację o: znalezionej liczbie odpadów, liczbie punktów na chorągiewkach oraz opisze powrót drużyny do hotelu.

W zależności od miejsca, które zajmiecie jako drużyna, możecie zgłosić się po przysługujące Wam nagrody, wynikające z tej rozpiski.

W momencie, gdy wszystkie drużyny skończą rozgrywkę lub czas eventu dobiegnie końca, zostanie wrzucony post podsumowujący oraz rozpoczynający imprezę grillową. W grillu mogą wziąć udział również osoby, które nie sprzątały wyspy, jednak nie przysługują im wówczas odznaki eventowe.


Rozgrywka ma miejsce tylko w tym temacie.
Każdy post musi zawierać uzupełniony kod:

Kod: Zaznacz cały

Znaleziona chorągiewka: [url=LINK DO RZUTU KOŚCIĄ] LICZBA WYLOSOWANYCH OCZEK [/url]
Pamiętajcie, że wszystkie rzuty powinny być wykonywane w tym temacie!


Event rozpoczyna się o godzinie 18:00, 12.07.2020 r. Do czasu rozpoczęcia wydarzenia, ten temat pozostanie zamknięty.



Wszelkie pytania i prośby należy kierować na skrzynkę odbiorczą Teddy Westfield lub kontaktować się z nią bezpośrednio przez Discorda.
buziaki!bawcie sie dobrze!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Postanowił wyjechać do Tybetu w poszukiwaniu sensu życia i miłości.
33
189

Post

Gdy Ryker zszedł z oficjalnego przywitania wszystkich i zaczął zbierać swoją grupę wiedział, że nie ma tam żadnej znajomej twarzy prócz Indii. Uśmiechnął się lekko do dziewczyny, rozmawiali na temat grilla i gry terenowej i liczył, że znajdą czas dla siebie, ale nie spodziewał się, że będą razem walczyć o małe zwycięstwo. Dla niego wprawdzie była to tylko zabawa, ale duch rywalizacji nie pozwalał na odpuszczenie, dlatego gdy zebrał wszystkich przy przystani od razu zabrał się za rozdawanie rękawic i worków. - Hej, dla tych którzy mnie nie znają, jestem Ryker i dziś będę Waszym kapitanem. Czyli ja będę niósł tą durną flagę... cieszcie się, jest ciężka i niewygodna. Nie ma nas wiele, więc od razu się rozdzielmy. Naszym zadaniem jest posprzątanie doków, przystani oraz okolicznych koszy na śmieci. Gdzieś tu też są rozłożone chorągiewki z punktami, warto je zbierać, a nie przegapiać - błysnął rzędem białych zębów zadowolony, podając Ginie, Charlesowi i Harveyowi odpowiedni sprzęt, by bezpiecznie mogli zacząć zbieranie, a potem wyciągnął z kieszeni ostatnią parę rękawic. - Szczerze, mam nadzieję, że nie będzie aż takiego syfu, ale ostatnio jak przechodziłem się po plaży to szło się załamać - sam nie był idealny i żaden z niego ekolog, ale o wyspę dbał, jak o swoje. W końcu długo była jego domem. - Im szybciej to ogarniemy, tym lepsze nagrody, no i pamiętajcie, potem wyżerka i alkohol na nasz koszt - zaśmiał się, odkładając w bezpieczne miejsce flagę i od razu zajmując się zbieraniem drobnych śmieci z trawnika i chodnika przy przystani oraz opróżnianiem koszy, rozglądając się za pierwszymi chorągiewkami. - Zobaczymy mała, kto nazbiera więcej - mruknął Indii na ucho, przechodząc obok niej i pozwalając sobie na prywatę, jak i ich wewnętrzny mini konkurs. Choćby po to, by wejść na ambicję brunetce. I wtedy dostrzegł na najbliższym drzewie czerwoną chorągiewkę z liczbą. Nie zwlekając od razu dosięgnął gałęzi i odczytał ile punktów mu się trafiło, nie było źle, ale to dopiero początek.

Znaleziona chorągiewka: 10
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CUTE KITTY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY That's a start NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP SINGIEL NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na nerwach Pływam PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA ryzykant SEKSOHOLIK WULGARNY URODZONY ZIMĄ FURIAT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU WODNIK PRACA W HOTELARSTWIE PODRÓŻNIK CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE Ususzę nawet kaktusa NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANCING QUEEN i'm still alive TLC PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT SMERF PRACUŚ GOOGLE ME BAD HAIR DAY OH NO, PERIOD FOODIE CRY ME A RIVER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE house flipper
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

Pojawiła się na ten imprezie przez wzgląd na Harringtonów, wiadomo. Znała ich, lubiła i spędzała z nimi sporą część swojego życia, więc automatycznie uważała też, że trzeba było wesprzeć ich w słusznej sprawie. Początkowo planowała przyjść tylko na późniejsze przyjęcie, ale w ostatniej chwili jednak zapisała się także na sprzątanie. India Stryker sprzątająca wyspę, tego jeszcze nie grali. Nie była eko świrem, chociaż jednocześnie starała się nie być szczególnie uciążliwa dla planety i środowiska – taki zdrowy środek. Równowaga we wszystkim. No ale skoro już wpadła na taki dziwny pomysł to trzeba było go zrealizować. Dlatego pojawiła się na wyspie w odpowiednim momencie i miejscu, gdzie mogła się dowiedzieć, że została przydzielona do grupy Okoni z… Rykerem. No tego się nie spodziewała! Nie to, żeby narzekała, bo broń boże, ale prędzej spodziewała się, że wyląduje w grupie z Lene, gdzie zamiast sprzątać będą plotkować i tym samym pociągną swoją grupę na dno. Nic takiego!
Założyła rękawiczki, poprawiła okulary przeciwsłoneczne na nosie i wzięła worek, rozglądając się od czego zająć. Spojrzała na Harringtona i uśmiechnęła się pod nosem – Maczałeś w tym palce? – obejrzała się za nim, zmierzyła go nawet wzrokiem i podniosła kilka butelek, które ktoś wrzucił w pobliskie krzaki – Bo rzucasz mi wyzwaniem, no dobrze… – podniosła też chorągiewkę, która nie wygląda szczególnie zachęcająco, więc lekko się skrzywiła, bo marnie widziała tą ich rywalizację jeśli będzie mieć takie szczęście – Ale jaka jest nagroda? Taka między nami. – bo hej, prywata prywatą ale sam zaczął! Nikt z reszty grupy pewnie nie wiedział jaka łączyła ich relacja (zwłaszcza, że pewnie sami nie wiedzieli) i tak miało pozostać, ale przecież odrobina rozrywki i rywalizacji nikomu nie zaszkodziła.



Znaleziona chorągiewka: 4
Łącznie: 14
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Kucharzy we włoskiej restauracji, pochodzi z Hiszpanii, miłośnik kawy i dobrych filmów, który nie wie co ma dalej zrobić ze swoim życiem.
29
182

Post

Odkąd jest tutaj w mieście, to zawsze podobała mu się ta wyspa. Jakoś tak chwyciła go za serce i lubił przebywać na niej. Dlatego też takie wydarzenie wydawało mu się całkiem fajne. Udał się o odpowiedniej godzinie na dane miejsce. Został dopisany do jakiejś grupy, całe wydarzenie ruszyło. Czyżby trafiła mu się najmniejsza grupa? Bywa. Spojrzał na nazwę drużyny. Zabójcze Okonie aż zaśmiał się cicho. Ktoś zaczął krzyczeć tą nazwę dlatego też ruszył w tamto miejsce, na przystań. Tak jak przypuszczał nie znał tutaj kompletnie nikogo. Ani jednej osoby. W sumie co się dziwić, by tu stosunkowo niedawno. Miał prawo nie znać większości osób. Tak jak w tym przypadku. Spojrzał na Rykera gdy przedstawił się i mówił całe zasady. Już je wcześniej czytał, ale to plus że mężczyzna powtórzył. Odebrał od niego rękawice i worek. Oczywiście podziękował, za te materiały do pracy.
-Dzięki. Jestem Charles.
W sumie skoro nikogo nie znał to warto było powiedzieć choćby swoje imię. Nie wiedział czy wszyscy go usłyszeli z drużyny, ale no cóż. Rozejrzał się w około. Na pierwszy rzut oka widział ładną okolicę, przystań. Jednak gdy przyjrzał się uważniej zobaczył dość sporo śmieci. Dlatego też co zrobić. Ruszył sprzątać to co akurat zauważył. Przeszedł kilka kroków schylając się zbierając kilka śmieci do worka. Przy okazji też zauważył kolorowa flagę, o której wcześniej słyszał od Rykera. Spojrzał się na liczbę jaka była na niej naklejona. Jeden. No pięknie, zapowiada się ciekawie, jak tak po jedynce będzie dodawać sobie. Jednak to zawsze lepsze niż nic. Dlatego dalej zajął się poszukiwaniem.


Znaleziona chorągiewka: 1
Łącznie mają: 15
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! COMING OUT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK ALL BY MYSELF TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP ODZNAKA POCIESZENIA TURYSTA TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W GASTRONOMII LEW WIERZĘ W JEDI ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL KAWY HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT IT’S A MATCH ROBINSON CRUSOE BEACH BITCH NA FALI SZCZĘKI #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
Chucky
Harvey Sherwood
a

Post

Musiał wypaść z rutyny, dlatego postanowił zgłosić się do sprzątania Hope Valley, nawet gdy udzielał się aktywnie jako wolontariusz w schroniskach i w wszelkich akcjach jak sprzątanie czy punkty rozrywki to w tym roku nie miał ani trochę ochoty się za to zabierać. Całe jego życie zaczynało się po prostu walić i miał ochotę cały wolny czas spędzać przy barze pijąc jeden drink za drugim. Tak więc nie do końca wiedział co tutaj robił, czekał na koniec przemowy jak i na swojego kapitana za którym udają się na przystań. Sherwood nie należał za bardzo do rozmownych ludzi, więc skinął tylko głową na powitanie zebranym siląc się na delikatny uśmiech, który pojawił się na jego ustach.
Wziął wszystko co potrzebne od swojego kapitana, naciskając na spracowane dłonie rękawiczki, poprawił je jeszcze i zaklaskał w ręce upewniając się, że te leżą idealnie.
- Muszę przyznać, że nazwa naszego teamu jest przednia i odpowiednia co do miejsca, oby nikt przypadkiem nie wylądował we wodzie - wyrzekł. To nic, że był ratownikiem i w każdej chwili rzuciłby wszystko i spróbował uratować taką osobę, teraz był poza pracą i czasami chciał od niej odpocząć. Ponadto zabalował trochę ostatniej nocy w barze i nie czuł się najlepiej, raziło go słońce i czuł suchość w gardle.
- Harvey - przedstawił się jeszcze swojej grupie, po czym skinął głową w przeciwnym kierunku od Indii i Rykera - Ja pójdę w tamtą stronę, powodzenia - rzucił na odchodne kierując swoje kroki w wyznaczony cel, po drodze oczywiście skupił się na zbieraniu śmieci jak i chorągiewek, która powiewała parę kroków od niego, nie było tak źle skoro na start miał dziesięć punktów, zerwał ją i obwiązał sobie na ręce, żeby przez przypadek nie zgubić. Nie sądził, że sprzątanie przystani może być takie odprężające.

Znaleziona chorągiewka: 10
Łącznie: 25
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Postanowił wyjechać do Tybetu w poszukiwaniu sensu życia i miłości.
33
189

Post

- Cześć Charles, to India, ja jestem Ryker - w sumie przedstawił się drugi raz, ale co tam, nie? Ważne, by wiedzieć, jak do siebie zwracać w razie czego. Nie chciał tu wypadków. - Niby mam jeszcze grabie, więc jakby ktoś chciał coś wyłowić to można się nimi posłużyć, mamy jeszcze taką siatkę, by łatwiej było przy łodziach - pokazał zebranym, co przygotowali z rodziną trochę sprzętu na tą okazję. Mieli dość wymagającą okolicę, więc warto było dużą uwagę przykuć nie tylko na drodze czy dokach, ale również samej przystani, łodziach, na tafli, gdzie na pewno puszki i inne plastiki po imprezach pływały w najlepsze. - Świetnie, powodzenia! - Rzucił do Harveya, który ruszył w innym kierunku od nich - i zdecydowanie na siebie uważajcie! - Fakt, ikt nie chciał tu dziwnej przygody. - Ani trochę! - Pokręcił głową, gdy India zasugerowała przekręty w losowaniu i zaśmiał się. - Jedyne w czym dzisiaj coś maczałem, to w koktajlach Nory, wiesz.. tej barmanki z Jimmy's - nie wiedział, czy pamiętała dziewczynę-nie dziewczynę jego brata - powiedzmy, że dostałem za to po łapach i chyba już więcej nie dostanę od niej alkoholu - westchnął ciężko, bo sytuacja z drinkami była po prostu taka, że Ryker chciał doprawić większą ilością alkoholu, niestety przyłapany dostał bana na wielkiego arbuza z koktajlem przygotowanym na grilla. Jednak jeśli chodziło o swoją drużynę - nie oszukiwał, nie kombinował, jak niektórzy! W każdym razie, wiedział, że jeśli rzuci wyzwaniem Indii, będą mieli o wiele lepszą zabawę. Chociaż oni. - No nie wiem - wywrócił oczami, podnosząc jakieś papierki, które ktoś w międzyczasie upuścił. Od razu wytoczył lekturę, że chyba tylko ślepy nie zauważyłby ich grupy, która sprząta, więc jak ma jakieś śmieci to tam jest kosz i nawet pokazał, gdzie powinien coś wyrzucać. Poszło kilka "zjebów", "cip" oraz pewnie środkowych palców i wtedy zwrócił się do Indii, wyciągając z kosza kilka butelek i opakowań po frytkach. W jednej z plastikowych znajdowała się chorągiewka. No cóż, nie można było lecieć na samych dychach. - Masz coś konkretnego na myśli? - Zapytał, bo może miała jakieś pomysły, które chciała z nim spełnić.

Znaleziona chorągiewka: 2
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CUTE KITTY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY That's a start NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP SINGIEL NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na nerwach Pływam PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA ryzykant SEKSOHOLIK WULGARNY URODZONY ZIMĄ FURIAT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU WODNIK PRACA W HOTELARSTWIE PODRÓŻNIK CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE Ususzę nawet kaktusa NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANCING QUEEN i'm still alive TLC PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT SMERF PRACUŚ GOOGLE ME BAD HAIR DAY OH NO, PERIOD FOODIE CRY ME A RIVER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE house flipper
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

W ogóle, gdy zebrała się już ich grupa – musiała przyznać, że trafiła jej się bardzo… męska grupa! Czy miała być w bardzo dużej mniejszości? Wcale jej to nie przeszkadzało. Dobrze jej się współpracowało z mężczyznami, a na dodatek hej – to zawsze jakiś plus! Mogła przynajmniej poobserwować jak dzielnie zbierają śmieci, a sama, cóż… będzie podziwiała. I tak mogłoby być, oczywiście. Ale nie! Harrington musiał jej rzucić wyzwaniem, więc nici z planów o kontrolowanym obijaniu się. Będą zbierać punkty jak szaleni – Hej, miło poznać! – rzuciła pogodnie do Charlesa, ładnie się do niego uśmiechając i zerknęła też na Harveya, parsknęła przy tym śmiechem – Po pierwsze… zgadzam się, że okonie są super. A po drugie mała kąpiel nikomu by nie zaszkodziła. – wyszczerzyła kły w szerokim uśmiechu – Gdyby tylko nie to, że mamy tu robotę do zrobienia. – zauważyła pilnie – W końcu chcemy wygrać, prawda? Nie tylko między sobą… – spojrzała wymownie na Rykera, uśmiechając się pod nosem i zaraz wróciła wzrokiem do reszty – Ale tak ogólnie. – bo chętnie pograłaby Lenie na nosie, że zdobyła więcej punktów od niej, ale no… było dużo niewiadomych.
Znowu schyliła się po kilka butelek i pustych opakowań po przekąskach, podniosła wzrok, gdy Harv stwierdził, że pójdzie w przeciwnym kierunku i nawet odprowadziła go wzrokiem.
Wróciła więc do Harringtona i ich małej, wewnętrznej rywalizacji. Zwłaszcza, że właśnie znalazła kolejną chorągiewkę, wiec mogła kontynuować chęć zakładania się o cokolwiek – Jak wygram… powiesz mi jednak, co to za wyjazd planujesz. I wrócisz do picia ze mną alkoholu, lubię jak rozplątuje ci się język – wyszczerzyła kły w szerokim uśmiechu – A jak ty… nie wiem. Wybierz coś sobie.


Znaleziona chorągiewka: 8
Łącznie: 35
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Postanowił wyjechać do Tybetu w poszukiwaniu sensu życia i miłości.
33
189

Post

- Nie słuchajcie jej, jest szalona - od razu ostrzegł chłopaków, bo naprawdę, gdyby India miała mieć jakiś slogan, to pewnie byłoby coś w stylu "wykąp się we mnie na nieznanych wodach". Ostatnio próbowała go namówić na jakieś kąpiele na niestrzeżonej plaży, na dodatek nago, co wiązałoby się ze złapaniem czegoś fuj. A teraz jeszcze chciała się znaleźć w tej osyfionej wodzie przy jakiejś łódce. No mała frajda, serio, mała. - Potem wskoczysz w strój. Będzie zabawa przy grillu, na plaży, dodatkowo drinki i wtedy będziesz mogła się obijać - zauważył, bo jednak bardzo serio podchodził do tego zadania. Nie zamierzał być na ostatnim miejscu - no może też nie miał parcia na wygraną, nie? Ale! Skoro już działali razem, byłoby fajnie jednak coś zdobyć, dlatego nie mógł pozwolić na obijanie się. Gina niestety gdzieś mu z zasięgu wzroku zniknęła - liczył, że jednak nie zostanie porwana, jak Naya Rivera, czy też nie będą potem wysyłać za nią ekipę ratunkową. - Umówmy się, w każdej z drużyn jest ktoś z mojej rodziny. Najchętniej dupsko skopałbym Jacksonowi, bo potem tydzień mi żyć nie da - wywrócił oczami - ale obawiam się, że z jego szczęściem i urodzeniem w czepku będzie ciężko, więc mamy do pokonania Billego, Katie lub Lene, a ona ostatnio mnie wkurzyła - India dobrze wiedziała, jak Ryker wkurzał się na młodszą siostrę, która gadała bzdurki, sama nie będą świętą.
- No przecież mówiłem - podszedł do kolejnego kosza przy drugiej stronie alejki - jadę w interesach - naprawdę miał plany pojechania w interesach, ale jako iż mu się to wszystko potem zmieni, to nawet nie wiedział, że wyląduje w Tybecie. Na ten moment miał po prostu trasę docelową San Diego. - Nie ma tu nic więcej do dodawania - zwłaszcza przy ludziach, którzy nie byli w temacie. Ściany miały uszy, łodzie również. Jeszcze trafią na jakiegoś agencika w przebraniu i co? - Mogę się zgodzić na ten alkohol, ewentualnie! - Wycelował w nią palec, przesypując całą zawartość kosza do swojego worka. - Jak wygram.. - zastanowił się przez chwilę - zrobisz mi masaż, o tak! Bywam spięty - poruszał brwiami, takie to proste i logiczne, ale był tylko facetem.
- Jak Wam idzie?! - Krzyknął do reszty, która była co prawda w różnych częściach przystani, ale chyba powinni go usłyszeć.

Znaleziona chorągiewka: 4
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CUTE KITTY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY That's a start NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP SINGIEL NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na nerwach Pływam PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA ryzykant SEKSOHOLIK WULGARNY URODZONY ZIMĄ FURIAT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU WODNIK PRACA W HOTELARSTWIE PODRÓŻNIK CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE Ususzę nawet kaktusa NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANCING QUEEN i'm still alive TLC PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT SMERF PRACUŚ GOOGLE ME BAD HAIR DAY OH NO, PERIOD FOODIE CRY ME A RIVER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE house flipper
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

Zaśmiała się, bo oczywiście, że była szalona. Znaczy nie no, wcale nie była. Była porządna i nudna jak flaki z olejem, ale no… lubiła wodę, okej? Niezależnie czy chodziło o stanie przez godzinę pod prysznicem, czy kąpiele w mniej lub bardziej otwartej wodzie. I okej, marina to nie najlepsze miejsce na kąpiele, ale przecież mówili o WPADANIU do wody. Więc koniec końców nie byłoby tak źle. Przeżyliby. I może o ile przy samym doku woda nie była w najlepszym stanie to wystarczyło odpłynąć kawałek i już… znów mamy do czynienia z tym lazurem, który niewątpliwie kusił. Przynajmniej kogoś takiego jak India.
- Okej, jeśli chodzi to wiesz… zrobię wszystko. – zaśmiała się, bo miała pomóc mu skopać dupska jego rodzeństwa? Nie ma problemu! Była chętna na wszystko – - I wiesz, że kocham twoją siostrę… ale nie wydaje mi się, żeby Lene stanowiłaby tu jakiekolwiek zagrożenie. Nie pasuje do zbierania śmieci z plaży tak samo jak ja. – zaśmiała się, bo hej – nie bez powodu trzymały się od ogólniaka! Jakoś nie potrafiła sobie wyobrazić jego młodszej siostry zbierającej butelki do wody, ale no cóż… może szło jej to tak samo dobrze jak jej! Bo właśnie znowu schyliła się, żeby podnieść a następnie upchnąć do worka karton po pizzy. No naprawdę? Po pierwsze to z daleko krzyczało, że to nie mogła być dobra pizzeria to jeszcze przy tym śmiecić? – Interesy można robić wszędzie, a chodzi mi o konkrety – wcale nie tutaj i teraz, bez przesady. Już się na pewno zorientował, że Stryker potrafi trzymać język za zębami gdy była taka potrzeba – O szalony… – bo masaż? To naprawdę była gruba sprawa – Ale okej! Niech będzie, niech stracę. – albo wcale nie straci, przecież mogła jeszcze wygrać. Póki co jednak skupiła się na opróżnianiu jednego z koszy, w którym przy okazji znalazła kolejną chorągiewkę. No i mnóstwo niezbyt fajnych śmieci, więc niewątpliwie się przy tym skrzywiła, bo ugh… Obleszka. Plus był taki, że przynajmniej ktoś z tym trafił do kosza, a nie obok niego. Brawo za obywatelską postawę.


Znaleziona chorągiewka: 8
łącznie: 47
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
Harvey Sherwood
a

Post

Nie interesowało go zbytnio co takiego było między tamtą dwójką i w tym momencie obranie samodzielnego kursu było dla Sherwooda niczym zbawienie, jakoś nie miał ochoty wysłuchiwać ich wymiany zdań, jakieś podchody. Sam Harvey urządzał takie pare lat temu gdy ubiegał się o swoją obecną żonę, teraz jednak taka samotność nawet mu odpowiadała. Skupiał się bardziej na szukaniu śmieci, nawet gdy głowa mu delikatnie pulsowała, a prażące słońce nie sprzyjało jego orientacji w terenie. Machnął tylko ręką w stronę swojego kapitana gdy ten się spytał jak mu idzie, mógłby nawet podnieść kciuk do góry ale nie był nastawiony tak optymistycznie na wygraną jak tamci, Harvey twardo stąpał po ziemi i dla niego może i były to w pewnym sensie zawody, ale bardziej liczył się ten szczytny cel - oczyszczenie planety ze wszystkich śmieci. Nie rozumiał tych wszystkich ludzi, którzy zamiast przejść się parę kroków do najbliższego śmietnika po prostu rzucali śmieci pod nogi czy do wody, za każdym razem gdy znajdywał jakieś śmieci i wrzucał je do worka to krzywił się lekko i marzył o tym, żeby spotkać taką osobę, dałby jej po prostu w pysk. Pracując jako ratownik nie raz widział jak nawet małe dzieci na oczach swoich rodziców rzucały śmieci po prostu w piasek i Harvey zawsze na to zwracał uwagę, no ale że był w pracy to musiał mieć miły ton i być uśmiechnięty. A tak naprawdę wewnętrznie to miał ochotę takiego wyrodnego rodzica rozerwać na strzępy.
Zawrócił w kierunku Rykera i Indii, przechodząc akurat w momencie gdy tamten wspomniał o masażu, nie byłby sobą gdyby po prostu nie pochwycił tego tematu. - Ja także potrzebuję masażu, załapie się? - zapytał, unosząc delikatnie brew do góry w kierunku czarnowłosej, nie chciał w żaden sposób ją zapeszyć czy coś takiego, zresztą błyszcząca obrączka na jego palcu mówiła chyba wszystko czyż nie? Zerknął w kierunku Rykera puszczając mu ukradkiem oko, nawet gdy nie chciał w tym przypadku mieć skrzydłowego to trafił mu się taki Sherwood. Będzie to dla niego zbawienie czy raczej.. przekleństwo? To się okaże.
- Mówiłeś, że masz sieci? Może przejdziemy się wzdłuż przystani, zapewne nie mało śmieci jest we wodzie. Ludzie niestety w dzisiejszych czasach nie myślą - wzruszył delikatnie ramionami zerkając w kierunku Kapitana, bo przecież to od niego zależało co będą robić, czyż nie? Zanim doczekał się odpowiedzi to jeszcze rzuciła mu się w oczy chorągiewka, którą zerwał i przewiązał sobie przez nadgarstek do kolekcji.

Znaleziona chorągiewka: 3
Razem: 50
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ