Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Duża(no prawie), słodka dzidzia z niego. Jeśli akurat nie szuka żadnego bolca to znaczy, że coś z nim nie tak i trzeba dzwonić na policję.
20
168

Post

jeden

- Skurwiel. - Syknął, dotykając zranionego miejsca na policzku, którym obdarował go jeden ze stałych bywalców. Jak on teraz pokaże się w domu? Jakie podejrzenia będzie miał jego kuzyn kiedy wróci z lekkim rozcięciem na policzku i licznymi siniakami na nadgarstkach?
Westchnął ciężko, przygryzając lekko dolną wargę, kiedy czuł jak łzy pchają się do jego oczu. Odchylając głowę w tył, przymknął na chwilę powieki pozwalając dwóm samotnym łzom swobodnie spłynąć po policzkach. Oczywiście jedna z nich nie była tak łaskawa jak tamta, zahaczając o ranę tym samym nieprzyjemnie szczypiąc.
- Powinienem był tak samo mu przyłożyć. - Warknął pod nosem na co jeden z jego przyjaciół prychnął pod nosem. Yuri posłał mu spojrzenie, powstrzymując się od chęci rzucenia w niego szczotką do włosów.
- Wiesz, T. Czasami zastanawiam się co by było gdyby moich starych nie kropnęli. Czy nadal żyłbym w kłamstwie czy łaskawie ojciec opowiedziałby o swoich kurewskich przekrętach. - Nieco mocniej nacisnął na ranę, wklepując porządnie podkład. Musiał jakoś to ukryć, nie mógł pozwolić Kaiowi cokolwiek zobaczyć. Nie potrzebował więcej pytań i kazań. Jak i nie potrzebował więcej kłamstw którymi notorycznie karmił kuzyna.
- Yu, twoja kolej. - Yuri jedynie przytaknął i poprawiając dopracowując makijaż oka, poprawił swój choker.
- Życz mi szczęścia żebym tym razem nie oberwał T. - Uśmiechnął się lekko, uzyskując od przyjaciela skrzyżowane palce.
Taniec przychodził mu łatwo kiedy każde spojrzenie skierowane było na niego. Każdy głodny wzrok chłoną jego ciało, pozbawiając go w myślach zbędnego nakrycia. Kusił spojrzeniem, przenikając nim na wskroś szczęśliwca którego akurat sobie wypatrzył. Jednak tym razem jego wzrok zatrzymał się dłużej na mężczyźnie odwróconym tyłem do niego. Szerokie barki, umięśnione ramiona i długie palce u dłoni które zapewne tak idealnie wpasowałyby się w okół jego szyi.
Oblizał usta, nie spuszczając wzroku z mężczyzny jakby bał się, że wraz z jednym mrugnięciem jego dzisiejsza zdobycz zniknie.
Kończąc występ, nie czekał ani chwili dłużej od razu kierując się w kierunku mężczyzny, którego zapach wody kolońskiej uderzył w jego nozdrza, tłumiąc każdy inny. Tak przyjemny, że gdyby tylko mógł, uklęknął by przed nim właśnie tutaj.
Przesunął palcem wzdłuż jego pleców kończąc tuż przy spodniach, zgrabnie leżących na jego pośladkach.
Jaki horror przeżył kiedy mężczyzną z którym chciał spędzić kilka godzin postanowił się odwrócić, ukazując w całej okazałości twarz jego kuzyna?
- O nie..
Przełknął ślinę, gwałtownie zabierając dłoń z jego pleców. Jak bardzo miał przesrane, stojąc przed własnym kuzynem prawie nagi z wyzywającym makijażem i ciasno zaciśniętym różowym chokerem w okół szyi?
Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
dzidzia
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Gdyby ktoś zapytał Kaia o to, co właściwie robi w takim miejscu, nie umiałby do końca szczerze odpowiedzieć. Nie był typem osoby, która chodziła do klubów, nie lubował się w imprezach, woląc spędzać czas wolny przed komputerem, zajmując się firmą, której przecież był właścicielem. A tu proszę, właśnie dzisiaj dał się wyciągnąć za namową jednego z kolegów, których poznał online (bo jakże by inaczej) do gejowskiego klubu, gdzie miał się trochę odprężyć, spędzając trochę wolnych chwil wśród innych ludzi.
Przychodząc na miejsce nie oczekiwał specjalnie ekscesów. Ot, dla niego był to po prostu kolejny klub, a nie miejsce, w którym można było umówić się na szybki numerek. Był pewien, że w jego kierunku takie propozycje też mogą polecieć (ostatecznie kto nie chciałby przeżyć przygody z tak wysoką i wysportowaną żyrafą), niemniej wolał się na nie nie godzić. A żeby tak było, nie mógł przesadzić z alkoholem. Niby wysoki, ale głowy nie miał aż tak mocnej, jakby chciał.
Zamówił drinka, za namową kolegi siadając przy jednym ze stolików, z którego była idealna widoczność na scenie, na której występowali striptizerzy. No dobrze, nie mógł powiedzieć, że byli amatorami, bo musiałby być ślepy albo hetero, żeby nie dostrzec ich wdzięków, ale naprawdę nie szukał tutaj romansów. A może za rygorystycznie do tego podchodził? Przecież chodziło o zabawę, tak ciągle powtarzał chłopak obok niego, któremu już się ciasno w spodniach robiło na widok wijącego się faceta na scenie. No pięknie, jeśli miał siedzieć w otoczeniu takich, to już teraz powinien wyjść. Kai przynajmniej umiał upilnować siebie i swoje krocze, zamiast tak publicznie się napalać na czyjeś ciało.
Upił kolejny łyk, czekając na następne przedstawienie. Nie było takie złe, ale też nie było tak fascynującego, jak poprzednie. Wstał, mając zamiar kupić sobie i koledze jeszcze jednego drinka.
Niespodziewanie poczuł, jak ktoś stojący za nim przesuwa dłonią po jego plecach. Czyli tak, jak podejrzewał - ktoś będzie próbował do niego uderzyć.
-Sorry, ale nie… - odwrócił się, chcąc jasno dać do zrozumienia, że nie będzie niczyją przygodą.
Nie spodziewał się, że tym, kto zechce go zmacać będzie jego własny kuzyn. Nic dziwnego, że w pierwszej chwili był w szoku, zaraz pozwalając sobie na dziwną złość.
-Yuri? Co ty tu robisz? Jak ty wyglądasz! - rzucił do niego, lustrując go wzrokiem.
I zaraz w jego głowie powoli zaczynały układać się wszystkie puzzle, które gdzieś tam wcześniej nijak do siebie nie pasowały.

Yuri Sanders
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Duża(no prawie), słodka dzidzia z niego. Jeśli akurat nie szuka żadnego bolca to znaczy, że coś z nim nie tak i trzeba dzwonić na policję.
20
168

Post

Dzisiaj miał zamiar postawić na rozluźnienie bo bardzo słabym tygodniu. Cóż, w kawiarni w której normalnie nie było aż tylko klientów, kiedy weszła ich nowa promocja aż roi się od ludzi, którzy chyba nigdy nie widzieli na oczy kawy. Biorą dosłownie po kilka sztuk wszystkiego, stoją kolejkami. Yuri naprawdę już wysiadał fizycznie i wcale nie sprawiało mu to największej przyjemności kiedy kręcił dzisiaj swoim ciałem w rytm muzyki. Co jakiś czas ból mięśni dawał o sobie znać na tyle, że ten krzywił się, może zauważalnie jedynie dla tych którzy mieli naprawdę dobre oko i którzy przykuwali uwagę do najdrobniejszych rzeczy. A dodatkowe siniaki na ciele wcale niczego nie ułatwiały. Miał ochotę jedynie wejść do domu, zanurzyć się w wannie i pozostać tam dopóki nie będzie cały pomarszczony ewentualnie dopóki woda nie wystygnie na tyle, że zacznie mu się robić zimno.
Jednak jeszcze nie jego pora do wyjścia, jeszcze tylko kilka tańców i będzie mógł wrócić do domu, do ciepłego łóżka i o dziwo nawet obecność współlokatora Kaia nie będzie mu zapewne tak bardzo przeszkadzała. Nawet się z nim przywita mając taką okazję. A by do tego doszło musiał być naprawdę padnięty.
Mruknął słysząc słowa mężczyzny. Jak on śmiał mu odmówić? Już miał ponownie kłaść rękę na jego ramieniu, kiedy ten się odwrócił.
Zdecydowanie nie jego się tutaj spodziewał. Od kiedy jego kuzyn chodzi do takich miejsc? Rusz się Yuri, rusz się Yuri.
- Ja-ja przepraszam, ale chyba mnie pan z kimś pomylił. Nie jestem Yuri. I proszę nie krzyczeć. - Jak głupie to było? Oczywiście, że jego własny kuzyn nie uwierzy mu w tę śpiewkę, a sam fakt, że Yuri po prostu nie mógł ruszyć się z miejsca niczego nie ułatwiał.
- Proszę, nie krzycz wszystko ci wytłumaczę, ale nie krzycz. - Schylił głowę. - Teraz naprawdę muszę iść, za chwilę znowu zaczynam. Pogadamy w domu. - Oj już on zrobi tak by nie pojawić się w domu.
Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
dzidzia
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Przychodząc do tego klubu Kai nie spodziewał się, że zastanie w niej kuzyna. Nawet w najbardziej pokręconych myślach, dziwnych scenariuszach nie zakładał, że jego urocze bubu, jak miał w zwyczaju nazywać młodszego chłopaka, będzie panoszyło się po takich miejscach. Jakby tego było mało, jeden rzut oka wystarczył, aby zorientować się, że Yuri tutaj pracował. Nie był klientem, nie przyszedł tu z kolegami, czy z powodu jakiegoś zakładu. Był pracownikiem, co jeszcze bardziej zdenerwowało Kaia. Jak mógł go okłamywać? Jeśli potrzebował pieniędzy, mógł powiedzieć. Zatrudniłby go u siebie, byleby tylko trzymać jak najdalej od podobnych miejsc. Dałby mu nawet pieniądze, przecież i tak u niego mieszkał. A jednak chłopak postanowił zrobić coś takiego i nie pisnął słówkiem.
Patrzył na niego jeszcze chwilę, czując się zwyczajnie zdradzony, oszukany i wściekły. Mało przyjemna mieszanka, zwłaszcza w publicznych miejscach, gdzie w każdym momencie mogło dojść do jakiejś bójki. Sanders, może i był informatykiem siedzącym przed kompem znaczną część swojego życia, ale to nie znaczyło, że nie potrafił zachować się jak człowiek, wkurzając się bez opamiętania.
Cisza, która zapanowała pomiędzy nimi była zatrważająca, przynajmniej w przekonaniu Kaia. Naprawdę nie mógł w to wszystko uwierzyć i zajęło mu chwilę, zanim postanowił się odezwać. A nie był to typowy, spokojny głos, którego używał każdego innego dnia.
-SŁUCHAM?! Nawet nie próbuj tak ze mną pogrywać, rozumiesz?! Jakie pomylił? Myślisz, że nie rozpoznaję własnego kuzyna? Tego samego, który postanowił mi nie powiedzieć, że się puszcza w jakimś gejowskim klubie! - rzucił głośno, nie przejmując się tym, że w pobliżu już pojawił się jeden z ochroniarzy, który musiał dostrzec aferę. Oj, szykowała się niezła. - Jakie w domu? Idziesz ze mną Yuri. I nawet nie próbuj mi się teraz sprzeciwiać, bo mam ochotę rozszarpać cię na strzępy. - Chwycił mocno za ramię kuzyna.
To wystarczyło, żeby dostał w łeb. Od ochroniarza. Świetnie. Właśnie tego potrzebował.
-Uderz mnie raz jeszcze, a obiecuję, że pożałujesz! - warknął na typa, który wydawał mu się dziwnie agresywny.
Zanim oczywiście Kai powiedział więcej, wymierzył cios. Był wkurzony, więc może tylko tak mógł odreagować?

Yuri Sanders
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Duża(no prawie), słodka dzidzia z niego. Jeśli akurat nie szuka żadnego bolca to znaczy, że coś z nim nie tak i trzeba dzwonić na policję.
20
168

Post

Nie mógł tak po prostu powiedzieć mu gdzie pracuje w nocy, prawda? Nie spodziewał się, że jego sekret kiedykolwiek ujrzy światło dzienne i jego kuzyn dowie się całej prawdy o jego sposobie na przetrwanie.
Nie mógł również wyciągać od niego pieniędzy, a praca w miejscu o którym nie miał bladego pojęcia, zero doświadczenia była nie do przyjęcia. Nie miał zamiaru blokować komuś lepszemu dostępu do rozwoju swoich umiejętności tylko dlatego, że jego kuzyn zlitowałby się nad nim.
Dlatego wziął sprawy w swoje ręce, nawet jeśli teraz miał ponieść tego konsekwencje.
Wiedział jak bardzo spieprzył sobie u kuzyna, jak bardzo zawiódł jego zaufanie i zapewne teraz będzie potrzebował długiego czasu by to wszystko naprawić. Widział po oczach jak bardzo był nim zawiedziony i Yuri nie mógł w nie patrzeć nie dłużej niż parę sekund. Nie chciał by ktokolwiek był nim zawiedziony, a w szczególności ten na którym tak bardzo chciał się wzorować będąc młodszym.
Przestępując z jednej nogi na drugą, rozglądał się po pomieszczeniu w próbie ucieczki. Gdy szybko czegoś nie wymyśli to chyba oszaleje tu i teraz. Mimo iż panowała między nimi niekomfortowa cisza, spojrzenie jakim przeszywał do Kai i złość która od niego biła wystarczały by Yuri chciał zapaść się pod ziemię.
Przełykając ślinę, skrzywił się kiedy jego kuzyn chwycił o wiele za mocno jego ramię. Może jednak nie aż tak mocno, ale siniaki które pokrywały jego ciało zdecydowanie podwajały ten ból.
- Kai, naprawdę nie rób scen. Porozmawiamy w domu. Nie krzycz, ja naprawdę muszę iść dokończyć zmianę. - Próbując wyrwać rękę z uścisku kuzyna, westchnął ciężko kiedy jego próby nie powiodły się. - Proszę, to boli Kai, TO BOLI. - Krzyknął, ostatecznie wyrywając się z uścisku.
Jeszcze jego tutaj brakowało.
- Wszystko w porządku Gary. - Nie patrząc na ochroniarza, chciał złapać Kaia za ramię lecz nieskutecznie kiedy ten wymierzył cios w twarz ochroniarza na co tamten nie pozostał mu dłużny.
- Błagam przestańcie. PRZESTAŃCIE DO CHOLERY!! - Krzyknął, przełykając ślinę kiedy przyciągnął uwagę kilkoro ludzi znajdujących się w okół sceny. A przecież muzyka była na tyle głośna.
- Obydwoje, wynocha w tej chwili, zanim wypierdole was stąd.
- Gary, ja— - Ochroniarz chwycił go mocno za ramię przyciągając do siebie na co Yuri zaskomlał, zaciskając zęby.
- Powiedziałem..wynocha Sanders. - Puszczając go gwałtownie, młody potknął się prawie o własne nogi i chwytając kuzyna za nadgarstek wyprowadził go do wyjścia z klubu.
- JESTEŚ Z SIEBIE ZADOWOLONY? DZIĘKI TOBIE NIE DOSTANĘ PIENIĘDZY. - Przesuwając dłonią po włosach, może nieco zbyt gwałtownie nawet nie przejmował się, że stoi tutaj praktycznie nagi. Jedyne co teraz chodziło mu po głowie to co będzie dalej. - Równie dobrze możesz mnie teraz rozszarpać, nie zależy mi.
Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
dzidzia
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

To, co aktualnie miało miejsce, przywodziło Kaiowi na myśl scenę z jakiegoś powalonego filmu, w którym bohaterowie koniec końców i tak dojdą do porozumienia. Niestety, na nieszczęście Sandersa straszna rzeczywistość, w której kochany, niewinny do tej pory kuzyn został zbrukany i nie miał z niewinnością już nic wspólnego, nie była ani filmem, ani snem, z którego tak łatwo mógłby się obudzić.
Jak miał przyjąć do wiadomości, że Yuri sprzedaje swoje ciało pozwalając, by jakiś obleśni kolesie na niego patrzyli, wyobrażając sobie nie wiadomo co. Nie, Kai nawet nie chciał myśleć, co mogło siedzieć w ich głowach i co mogli chcieć robić z jego kuzynem. To było zbyt odrażające i przerażające.
Nic dziwnego, że zareagował złością. Miał do niej prawo, bo został zdradzony przez osobę, którą kochał i której ufał. Jak Yuri mógł? A może ktoś go do tego zmusił? Może podpadł jakimś ludziom, który postanowili sprzedać jego ciało? Uczepił się tej myśli niczym tonący rzuconego koła ratunkowego.
-Oni cię zmusili, prawda? Kazali ci robić to wszystko? Powiedz, że tak. Yuri, powiedz, że to nie był twój pomysł. Po prostu stąd wyjdziemy, a moim prawnicy wszystkim się zajmą. Będziesz bezpieczny - spojrzał na chłopaka jeszcze zanim pojawił się ochroniarz, któremu daleko było do przyjaznego.
A później Kai oberwał, co go wkurzyło jeszcze bardziej. Nie trzeba było umieć się bić, aby chcieć oddać cios. Co oczywiście zrobił, z tym, że znacznie mniej udolnie, niż goryl, który chyba faktycznie został zatrudniony ze względu na swoją siłę.
Informatyk poczuł, jak z rozciętej wargi zaczyna mu się sączyć krew. Mało przyjemne uczucie, zwłaszcza dla kogoś, kto normalnie nie obrywał, bo znaczną część życia siedział przed komputerem.
Już zamachnął się kolejny raz, kiedy ostatecznie zostali wyproszeni z lokalu. Kai nawet nie oponował, kiedy kuzyn pociągnął go w stronę wyjścia.
Poczuł, jak owiewa go chłodne powietrze, przynosząc ulgę na obolała twarz.
-Ja ci dam te pieniądze, jak tam bardzo ci na tym zależy! Ale cholera, Yuri, serio?! Takie miejsce?! Jeśli masz problemy, trzeba mi było o nich powiedzieć, a nie mnie okłamywać! - rzucił podniesionym głosem. Kiedy ostatnim razem był tak wyprowadzony z równowagi? Nie pamiętał.
-Ubierz to! - warknął do niego, rzucając mu swoją kurtkę. Nie mógł tak stać. - Świetnie, tobie najwidoczniej na niczym nie zależy, a już z pewnością nie na mnie, skoro odwalasz coś takiego. Czemu, Yuri? Czemu w ogóle się tu zgłosiłeś?!

Yuri Sanders
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
Zablokowany