Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

009.


Późne powroty to domu nie były dla niej żadną nowością, choć nie zawsze musiała mierzyć się z nimi sama. Wiele zmian miała razem ze swoim współlokatorem, dzięki czemu nocne spacery nie wydawały jej się takie straszne. Zdarzały się jednak wieczory takie, jak ten, kiedy towarzyszył jej wyłącznie kolega mieszkający po drugiej stronie miasta i to właśnie jej przypadało zamknięcie baru, Nie stanowiło to dla niej żadnej przeszkody, bo do tej pory nie czuła się szczególnie przestraszona perspektywą samodzielnego przemierzenia tych kilku ulic, które dzieliły ją od miejsca zamieszkania. Korzystając z tego, że powietrze nadal było przyjemnie ciepłe, a do domu nie miała daleko, zdecydowała się zrezygnować z wszelkiego rodzaju uberów, stawiając natomiast na spokojny spacer. Spokojny w teorii, bo już po przejściu kilku pierwszych przecznic Lacey zdołała najeść się strachu, za co sama była chyba odrobinę odpowiedzialna. Kiedy minęła grupkę młodych i podpitych chłopaków, którzy gwizdnęli za nią, Bradford nie zawahała się z uniesieniem do góry dłoni i pokazaniem im środkowego palca, co najwyraźniej nie było z jej strony zbyt mądrym posunięciem. Może wyglądali na bandę dzieciaków, ale biorąc pod uwagę to, że było ich kilkoro, a w okolicy nie dało się uświadczyć innej żywej duszy, brunetka mogła powstrzymać się przed tym gestem. I choć nie mogła ręczyć za to, że to właśnie on był powodem, dla którego banda młodziaków ruszyła się z miejsca, nieprzyjemne ciepło rozlało się po jej ciele, kiedy zdała sobie z tego sprawę. Przez pierwsze kilka minut miała cichą nadzieję, że lada moment uda jej się ich zgubić, ale tak się niestety nie stało. Wytrwale podążali za nią, przez co zdenerwowanie wzbierało w niej jeszcze bardziej. Nie była pewna jakie mieli zamiary, ale nie była skłonna ryzykować, aby się o nich przekonać. Chciała jakoś wybrnąć z tej sytuacji, ale wzywanie taksówki wiązałoby się z zatrzymaniem się, na co zdecydowanie nie mogła sobie pozwolić. Od domu dzieliło ją jeszcze kilka ulic, a tu, gdzie się znajdowała, nie było już żadnego czynnego lokalu, w którym mogłaby poszukać schronienia. Była zdana na samą siebie, co sprawiało, że powoli zbliżała się do prawdziwej paniki. Gdy po drugiej stronie ulicy mignęła jej jakaś sylwetka, Bradford uznała to za swoją szansę. Może i zaczepianie nieznajomego człowieka nadal było ryzykowne, ale co tak właściwie miała do stracenia? Przemknęła przez przejście dla pieszych, chwilę później zaczepiając mężczyznę, którego najpewniej wzięła trochę z zaskoczenia. - Cześć! - rzuciła, nie wahając się również przed tym, aby objąć go w ramach powitania. Korzystając z tego, że mężczyzna nie zdołał jeszcze zareagować, zniżyła głos do szeptu. - Zachowuj się tak, jakbyś mnie znał, proszę - rzuciła wprost do jego ucha, a później odsunęła się nieznacznie, mając przy tym cichą nadzieję, że nie zostanie wzięta za wariatkę, bo konieczność przemierzenia kilku kolejnych przecznic w samotności mogłoby sprawić, że całkowicie odeszłaby od zmysłów.

Blake Willoughby
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Skąd pochodzę?
Dokąd mam jechać?
Jestem tak daleko od domu.
Po co ja idę?
Skąd mogę wiedzieć
O co ja walczę?
30
192

Post

2.

Korzystając z tego, że jutrzejszy dzień ma wolny od pracy, postanowił wybrać się wieczorem do baru z kilkoma kumplami. Stwierdził bowiem, że przyda mu się taki luźny wypad, bez towarzystwa Pandy, z którą po raz kolejny się pokłócił. Jeśli jednak myśli, że przybiegnie do niej na drugi dzień z przeprosinami, to się grubo myli. Niejedna kobieta powiedziałaby zapewne, że zachowuje się w stosunku do niej jak chuj i, cóż, nie minęłaby się za bardzo z prawdą, ale jednak trzeba zaznaczyć, że wobec innych przedstawicielek płci przeciwnej jest zupełnie inny. Po prostu to Pandora wydobywa z niego te najgorsze cechy, choć trzeba przyznać, że niekiedy wydobywa też te najlepsze. Nie ma jednak siły zastanawiać się dzisiaj nad swoją relację z dziewczyną, już i tak ostatnio denerwował się zbyt często. Zdecydowanie potrzebuje trochę spokoju, a nic nie uspokaja go lepiej, jak zimno piwo i kilka spalonych fajek.
W końcu jednak nadchodzi czas powrotu do domu. Kumple już dawno się bowiem rozeszli, a i lokal zaraz ma się zamykać. Płaci więc za tych kilka piw, które wypił, po czym wychodzi na zewnątrz. Na moment zatrzymuje się na środku chodnika, biorąc głęboki wdech świeżego powietrza, które nie pachnie, jak to w barze — ludzkim potem, alkoholem i fajkami. Ten jeden wdech chyba mu jednak wystarcza, bo zaraz z kieszeni spodni wyjmuje paczkę papierosów i wkłada sobie jednego między wargi, zaraz odpalając go plączącą się po drugiej kieszeni zapalniczką.
Mniej więcej wtedy, gdy szykuje się do ruszenia w stronę swojego domu, podchodzi do niego jakaś kobieta. Wyjmuje więc fajkę spomiędzy warg, ale zanim udaje mu się sformułować jakiekolwiek pytanie, nieznajoma się do niego przytula. Na moment zastyga w pół ruchu, ale gdy wreszcie słowa kobiety do niego docierają, kiwa głową i obejmuje ją ręką w pasie. Jednocześnie spojrzenie przenosi za plecy swojej towarzyszki, gdzie widzi grupkę młodych chłopaków. No tak, i wszystko jasne. Pieprzeni gówniarze. Spogląda wreszcie na nieznajomą i uśmiecha się do niej lekko, wciąż obejmując ją jedną ręką w pasie.
Odprowadzić cię do domu? — pyta cicho, raz jeszcze zerkając kątem oka na grupkę, która wciąż kręci się w pobliżu, chyba nie wiedząc co ze sobą zrobić. No przecież nie zostawi damy w potrzebie, tak?

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROZWODNIK/ROZWÓDKA NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Do tej pory o podobnych sytuacjach miała okazję wyłącznie czytać lub słyszeć w mediach. Niejednokrotnie pojawiały się przecież informacje o tym, że stało się coś złego, ale to zazwyczaj wydawało się czymś odległym. Człowiek nigdy nie dopuszczał do siebie myśli, że i jemu mogłoby grozić niebezpieczeństwo, dopiero w takich sytuacjach orientując się, że wcale nie był cudownym wyjątkiem od reguły. I o tym właśnie przekonała się dziś Lacey, która przez kilka, może nawet kilkanaście ostatnich minut porządnie najadła się strachu. Do tej pory miała Hope Valley za miejsce bezpieczne, nie bojąc się poruszać po nim samotnie nawet wtedy, kiedy zapadał zmrok. Teraz jednak to przeświadczenie miało ulec zmianie, a ona przez kilka najbliższych tygodni wzbogaci nieco kierowców taksówek, bo nie było mowy, że prędko przekona się do nocnych spacerów. Choć nie stało się nic złego, sam fakt, że zdołała się aż tak przestraszyć, przemawiał za tym, aby na jakiś czas postawić na własne bezpieczeństwo. Niemniej, tym martwić się będzie później, bo w chwili obecnej nie zdołała jeszcze dotrzeć do mieszkania, na razie próbując jedynie jakoś wykaraskać się z obecnych tarapatów.
Podchodząc do zupełnie obcej osoby chyba też odrobinę ryzykowała. Nie znała go przecież, a zatem mógł okazać się jeszcze gorszym gagatkiem niż tamta grupka, czego prędko mogłaby pożałować. W chwili obecnej wybierała jednak mniejsze zło, mając cichą nadzieję, że nie będzie zawiedziona. I szczerze? Najbardziej obawiała się tego, że zanim zdoła wyjaśnić mężczyźnie swoje zachowanie, ten podniesie alarm i cały jej misterny plan spali na panewce, jeszcze zanim zdoła mu go przedstawić. Tak się jednak nie stało, a usłyszawszy jego pytanie Lacey uśmiechnęła się pod nosem i lekko skinęła głową. Nie miał pojęcia jak bardzo była mu teraz wdzięczna. - To tylko kilka przecznic - wyjaśniła, nie chcąc, aby pomyślał sobie, że będzie musiał toczyć się z balastem przez połowę miasta. Od jej mieszkania dzieliła ich już niewielka odległość, ale w samotności chyba nie byłaby w stanie jej pokonać. - Dziękuję - rzuciła jeszcze, kiedy już oboje ruszyli w odpowiednim kierunku. - Normalnie nie atakuję w ten sposób nieznajomych - przyznała, uśmiechając się kącikiem ust. Choć nie czuła się jeszcze w pełni komfortowo, luźnym podejściem chciała wynagrodzić sobie stres sprzed chwili, mając nadzieję, że dzięki temu wcześniej zdoła się uspokoić.

Blake Willoughby
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Skąd pochodzę?
Dokąd mam jechać?
Jestem tak daleko od domu.
Po co ja idę?
Skąd mogę wiedzieć
O co ja walczę?
30
192

Post

Niejeden raz słyszał o takich sytuacjach — o napaściach na tle seksualnym lub też na tle rabunkowym. Hope Valley to jednak małe, dość spokojne miasteczko, więc niewiele było tu takich historii, co nie oznacza, że nie zdarzały się one w ogóle. Nie dziwi się więc sytuacji, w której znalazła się kobieta, a tych gówniarzy to sobie zapamięta i będzie miał ich na oku. Może nie jest przykładem idealnego obywatela — a idealnego człowieka to już w ogóle — aczkolwiek nie znosi kiedy ktoś znęca się nad słabszymi, szczególnie kiedy jest kilka osób przeciwko jednej. Każdy, nawet kobieta, jest czasem w stanie poradzić sobie z jednym napastnikiem, ale z wieloma? Tutaj już mało kto ma szansę.
Uśmiecha się lekko, raz jeszcze zaciągając się papierosem, a potem rzuca go na ziemię i przydeptuje butem. Jak widać — znalazł się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze. A wystarczyło, że nie zatrzymałby się przed barem, tylko od razu ruszył w swoim kierunku, nie oglądając się za siebie. Podziwia jednak trochę kobietę, że nie bała się podejść do obcego kolesia w środku nocy, który na dodatek stoi przed barem, bo przecież nie miała żadnej pewności, że nie jest jeszcze większym pojebem, niż śledząca ją grupka. Już dawno jednak nauczył się, że ludzie zrobią wiele, by przetrwać i uniknąć jakiejkolwiek krzywdy.
Nie ma sprawy, żaden problem — stwierdza, wreszcie puszczając kobietę ze swoich objęć. Głównie dlatego, że śledząca ją banda postanowiła wreszcie zawrócić i sobie odejść. Prawda jest taka, że nawet gdyby mieli przejść pół miasteczka, nie miałby nic przeciwko. Spacer po Hope Valley, jego zdaniem, należy raczej do przyjemności, szczególnie w środku nocy kiedy panuje cisza i spokój. Rusza więc razem ze znajomą we wskazanym przez nią kierunku, wciskając dłonie do kieszeni spodni. Śmieje się zaraz cicho i zerka na nią kątem oka, kiwając przy tym głową. — Wierzę. Musiałabyś być albo szalona, albo pijana, bo żadna normalna kobieta raczej nie podchodzi do obcego faceta w środku nocy. No, chyba że właśnie w takich sytuacjach — stwierdza, wzruszając ramionami. Zaraz potem wyciąga prawą dłoń z kieszeni i wyciąga ją w kierunku nieznajomej. — Blake — przedstawia się, bo skoro już ją pod ten dom podprowadza, należałoby chyba znać swoje imiona, prawda?

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROZWODNIK/ROZWÓDKA NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Ano właśnie. Nie znajdowali się w żadnym wielkim mieście, a co za tym idzie, Lacey przekonana była o tym, że w takim miejscu jak Hope Valley nie grozi jej nic. Przeliczyła się, czego skutki odczuwać zaczęła obecnie, będąc zmuszoną do tego, aby poradzić sobie z tą sytuacją w pojedynkę. I cóż, zaczepianie obcego mężczyzny było jedną z tych rzeczy, które balansowały na granicy pomiędzy odwagą a głupotą, ale w chwili obecnej Bradford zmuszona była wybrać mniejsze zło. Mogła zaryzykować i liczyć na to, że brunet okaże się być w porządku, albo kontynuować samotną wyprawę, która mogła, ale nie musiała skończyć się tragicznie. Tego sprawdzać jednak nie chciała, dlatego zdecydowała się wcielić w życie swój szalony plan i cóż, wydawało jej się, że wcale nie musiała zacząć tego żałować.
Teraz naprawdę próbowała się rozluźnić. Choć zdenerwowanie nie chciało opuścić jej ot tak, kiedy w końcu zdecydowała obejrzeć się przez ramię i dostrzegła, że grupka chłopaków rzeczywiście zdecydowała się odejść, w pewnym stopniu odetchnęła z ulgą. Z drugiej jednak strony po jej ciele ponownie rozlała się fala nieprzyjemnego ciepła, które było skutkiem myśli o tym, że skoro nagle się wycofali, ich zamiary rzeczywiście nie mogło być niczym dobrym. Nic więc dziwnego, że w chwili obecnej zdecydowanie nie chciała być sama, w ten sposób lekko nadwyrężając jego uprzejmość. - Desperackie czasy wymagają desperackich rozwiązań - przyznała, wyginając kącik ust w uśmiechu. Miał rację, w normalnych okolicznościach na pewno nie próbowałaby zaczepiać go na ulicy, ale co innego pozostało jej obecnie? Została postawiona pod ścianą i nie dostrzegała żadnego cudownego rozwiązania, które mogłaby wykorzystać zamiast tego. - Lacey - odparła, po czym sama uścisnęła jego dłoń. Choć było to zupełnie przypadkowe spotkanie, mógł mieć pewność, że jego imię na długi czas wyryje się w jej pamięci, skoro dziś pełnił rolę jej bohatera. - Mam nadzieję, że nie oderwałam cię od żadnych ważnych planów. Nie chciałabym mieć na sumieniu ewentualnego spóźnienia - zagaiła, zerkając na mężczyznę kątem oka. Nie można było jednak powiedzieć, aby faktycznie miała żałować pokrzyżowania mu jego planów, ponieważ zdenerwowanie sprzed chwili sprawiało, że na uwadze miała już wyłącznie własny interes.

Blake Willoughby
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Skąd pochodzę?
Dokąd mam jechać?
Jestem tak daleko od domu.
Po co ja idę?
Skąd mogę wiedzieć
O co ja walczę?
30
192

Post

Naprawdę nie wie, co trzeba mieć w głowie, aby napaść na ulicy bezbronną kobietę. Owszem, sam nie jest święty i zrobił parę rzeczy, z których nie powinien być dumny, ale nawet po pijaku nie tknął żadnej kobiety wbrew jej woli. Zdążył się już jednak nauczyć, że po ziemi chodzą różni ludzie, a niektórzy z nich to potwory, on zaś niewiele może zrobić, aby to zmienić. Ale przynajmniej dzisiejszej nocy dostał okazję, aby powstrzymać jedną z takich sytuacji. Niby nie wie, co tak naprawdę ta banda miała w głowie, ale domyśla się, że nie było to nic przyjemnego. Inaczej nie wycofaliby się w chwili, w której Lacey do niego podeszła, jakby się znali.
Z uśmiechem delikatnie ściska jej dłoń, po czym chowa z powrotem rękę do kieszeni swoich jeansów. W swoim życiu poznał już naprawdę wielu ludzi, ale trzeba przyznać, że to jest pierwszy raz, gdy poznaje kogoś w środku nocy, na ulicy i to w taki sposób. Oczywiście na ten moment zakłada, że i tak więcej się już nie spotkają, nawet jeśli Hope Valley to dość małe miasteczko, ale los czasem lubi zadziwiać, więc kto wie — może kiedyś ponownie przetnie ze sobą ich ścieżki.
Coś ty. W zasadzie miałem zamiar wracać powoli do domu — mówi, wzruszając lekko ramionami. O tej porze większość jego znajomych sama zapewne wraca do domów, jeśli już dawno nie śpi w swoich łóżkach. To już nie ten wiek, gdy imprezuje się do piątej nad ranem, a potem zgonuje się na jakiejś ławce. Nie żeby do nich tęsknił, ale kiedy czasem nie ma z kimś wyjść na piwo, bo kumplowi żona nie pozwala, a koleżanka nie ma z kim zostawić dziecka, to jednak żałuje, że nie ma znowu dwudziestu lat. — Skąd wracasz? — pyta z ciekawością, bo może i ona była na jakimś samotnym, bądź nie, drinku. A może wraca z pracy, bo przecież i o takich godzinach ludzie kończą robotę. Poza tym, nie ma ochoty iść w ciszy i skoro już podprowadza ją pod dom, mogą trochę porozmawiać i się poznać.

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROZWODNIK/ROZWÓDKA NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Dziś niestety niczego nie można być pewnym, ponieważ życie uwielbia pociągać za sobą ogrom niespodzianek. Niestety, w dużej mierze zaliczają się one również do tych nieprzyjemnych, o czym Lacey zdołała przekonać się dzisiejszego wieczora. Z drugiej jednak strony, choć sytuacja, w której się znalazła, jasno dała jej do zrozumienia, że na większość osób należało uważać, dowiodła jej także tego, że na tym świecie znajdowali się jeszcze ludzie, którzy potrafili wyciągnąć do ciebie pomocną dłoń, tak po prostu. Myśl o tym odrobinę podniosła ją na duchu, dzięki czemu resztę drogi nie pokonywała przybita, zamiast tego starając się nawiązać z mężczyzną luźną rozmowę. Był to również pewnego rodzaju sposób na uspokojenie własnych myśli, które nadal uciekały w stronę tej idiotycznej sytuacji. Teraz jednak odpychała je na bok, w pełni skupiając się na tym, co Blake miał jej do powiedzenia. Usłyszawszy jego odpowiedź, wykrzywiła usta w uśmiechu. Chyba odrobinę odetchnęła z ulgą, co jednak ani trochę nie umniejszało temu, że czuła mu się coś winna. Chciała jakoś się odwdzięczyć, ale ku temu wymyślić musiała najpierw odpowiedni sposób, bo po dzisiejszych doświadczeniach była zdania, że zapraszanie go na kawę w środku nocy brzmiało jak idiotyczny pomysł. Z tych rozmyślań wyrwało ją jednak jego pytanie, na które nie odpowiedziała od razu. Uprzednio zwilżyła koniuszkiem języka dolną wargę, po chwili przenosząc też spojrzenie na mężczyznę. - McGuire’s. Jeśli nie kojarzysz tego miejsca, to niewielki bar kilka przecznic stąd - skinęła głową w odpowiednim kierunku. - Pracuję tam od jakiegoś czasu i zazwyczaj wracam stamtąd ze swoim współlokatorem, ale dziś złożyło się tak, że kończyłam zmianę bez niego, musiałam zamknąć bar i… no, powiedzmy, że trafiłam na nieciekawe towarzystwo - wyjaśniła, z niejasnych przyczyn czując potrzebę wyjawienia mu tego, że nie wracała obecnie z żadnej imprezy, będąc po prostu w drodze powrotnej z pracy. - Jeśli kiedyś będziesz w okolicy, zapraszam. Zdecydowanie należy ci się drink na mój koszt - zauważyła, po raz kolejny posyłając mu uśmiech. Co tu dużo mówić, była mu po prostu wdzięczna za pomoc i chciała zrobić coś dla niego w zamian, nawet jeżeli miała być to rzecz tak niewielka jak darmowy alkohol.

Blake Willoughby
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Skąd pochodzę?
Dokąd mam jechać?
Jestem tak daleko od domu.
Po co ja idę?
Skąd mogę wiedzieć
O co ja walczę?
30
192

Post

Fakt, życie przynosi wiele niespodzianek, niekoniecznie zawsze przyjemnych. Ale, choć jego egzystencja do idealnych nie należy, nie miał w swoim życiu jeszcze sytuacji, która byłaby dla niego naprawdę nieprzyjemna. Nawet rozwód z żoną nie odbił się na nim jakoś mocno, głównie dlatego, że uczucie między nimi po prostu wygasło. Rozstali się bez większych kłótni, może oprócz tej związanej z psem, którego oboje chcieli. Koniec końców podzielili się opieką, a że jego eks wróciła do miasta po kilku miesiącach nieobecności, teraz jej przypadła opieka nad Khalem. Nie musi się więc nigdzie śpieszyć — nikt na niego w jego małej, leśnej chatce nie czeka. No, chyba że Panda postanowiła do niego wpaść bez zapowiedzi, ale wtedy zapewne zaraz dostałby od niej telefon albo milion smsów gdzie jest, co robi i kiedy będzie, bo ona czeka. A potem musiałby wysłuchiwać jej krzyków, że na pewno znowu kogoś przeleciał albo flirtował z jakąś cytatą blondyną. Żeby jeszcze takie lubił!
Wbrew pozorom, nie jest taki zły, nawet jeśli czasem zachowuje się jak chuj wobec niektórych. Kiedy jednak trzeba komuś pomóc, chętnie to robi i wcale nie oczekuje za to jakichś nagród czy pochwał. Jasne, że miło jest, kiedy ktoś się za coś odwdzięczy, ale nie dlatego zazwyczaj ludzie robią dobre uczynki. Zazwyczaj, bo różne osoby chodzą po tym świecie.
Zerka kątem oka na kobietę, nie mogąc pozbyć się wrażenia, że skądś ją zna, co przyszło do niego z opóźnieniem. Może to zaskoczenie, może to alkohol, który wciąż płynie w jego żyłach, ale nie od razu zorientował się, że już gdzieś ją kiedyś widział. A może to był tylko ktoś bardzo podobny? Kiedy jednak mówi, że pracuje w McGuire’s, wszystko staje się jasne. Uśmiecha się więc szeroko i kiwa głową.
Znam, znam. Często tam bywam. Nic dziwnego, że wydałaś mi się znajoma — informuje, choć gdyby sam miał zgadywać, skąd ją kojarzy, zapewne nie przypasowałby jej do jednej z barmanek, która kiedyś miała okazję zapewne go obsługiwać. Nie jest typem, który zagaduje barmanów, nawet jeśli siedzi przy barze i pije bez żadnego towarzystwa. — Może kiedyś skorzystam. Nie chcę jednak, abyś pomyślała, że zrobiłem to dla darmowego drinka — śmieje się, starając się trochę ją rozbawić i zająć jej myśli, bo domyśla się, że dla niej spotkanie z tą nieprzyjemną bandą musiało trochę wytrącić ją z równowagi.

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROZWODNIK/ROZWÓDKA NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Może wydać się to zabawne, ale kiedy Lacey stała przed swoim ostatnim rozstaniem, nie musiała zaprzątać sobie głowy żadnymi podziałami, ponieważ ich dwójka nie miała już czego ze sobą dzielić. Jej ówczesny partner zaprzepaścił wszystko, spędzając w kasynie kolejną noc, co po raz pierwszy skończyło się ogromnym fiaskiem. Co ciekawe, Bradford nie miała pojęcia, że jego życie wygląda w ten sposób. Nie zdawała sobie sprawy z jego uzależnienia, przez co początkowo odrobinę winiła się za to, że nie spróbowała mu pomóc, ale krył się z tym zbyt dobrze. Wszystko odbywało się głównie wtedy, kiedy korzystał z kolejnych wyjazdowych zawodów, na które ona nie mogła się wybrać. I może nie dokładała po prostu zbyt wielu starań? Może gdyby nie pozwalała mu na samodzielne wypady i towarzyszyłaby mu za każdym razem, do niczego podobnego by nie doszło? Teraz jednak gdybanie nie miało sensu, ponieważ ona zdołała już zasmakować gorzkiego rozczarowania, W chwili obecnej nie było to jednak istotne, ponieważ jej miłosne zawirowania nijak miały się do dzisiejszej sytuacji, która zestresowała ją nie na żarty. Swoją drogą, w tym momencie pożałowała też odrobinę, że od tamtego czasu zdecydowała się w żadną relację na poważnie nie angażować, bo gdyby z kimś się jednak związała, nie musiałaby przejmować się podobnymi problemami, bo prawdopodobnie nie musiałaby być teraz sama.
Usłyszawszy jego odpowiedź, nie próbowała kryć zaskoczenia. Pracując za barem niby zapamiętywała twarze stałych bywalców, ale najwyraźniej nie robiła tego zbyt dokładnie, skoro jego nie potrafiła przywołać pamięcią. A może na to wpływ miał fakt, że dookoła było jednak ciemno, a ona sama była na tyle zdenerwowana, że mogła tego po prostu nie dostrzec. - Nie mogłabym - zauważyła, uśmiechając się kącikiem ust. - Jak by na to nie spojrzeć, zaproponowałam ci tego drinka dopiero po tym, jak już zdecydowałeś się mi pomóc - rzuciła mu wymowne spojrzenie, mając nadzieję, że w ten sposób zniweluje jego obawy, które były przecież bezpodstawne. - Ale jeśli nadal uważasz, że nie chcesz tego drinka, powinnam przynajmniej postawić ci kawę - zaproponowała, bo jeśli to miało być dla niego bardziej komfortowe, skłonna była zmodyfikować swoje drobne podziękowanie i wyciągnąć go kiedyś do jakiejś kawiarni. Wszystko zależało jednak od niego.

Blake Willoughby
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Skąd pochodzę?
Dokąd mam jechać?
Jestem tak daleko od domu.
Po co ja idę?
Skąd mogę wiedzieć
O co ja walczę?
30
192

Post

Ludzie nie lubią się dzielić swoimi słabościami. Chowają je głęboko, udając, że przecież wszystko jest w porządku, że nie ma żadnego problemu. Tak się rodzi alkoholizm, seksoholizm czy uzależnienie od hazardu właśnie. A kiedy wszystko wychodzi na jaw, zawsze znajdzie się osoba, która zacznie się zastanawiać dlaczego nic nie zauważyła, przecież powinna i zaczyna się o wszystko się obwiniać — kiedy tak naprawdę wina leży tylko i wyłącznie po jednej stronie. Bo jak możemy pomóc osobie, która tej pomocy nie chce? Która robi wszystko, aby ukryć swój stan przed najbliższymi? Nie jesteśmy w końcu jasnowidzami.
Powodów do rozstania może być wiele. Lacey miała tego pecha, że jej facet okazał się być uzależniony od hazardu i roztrwonił cały majątek. Jego i Gin rozdzieliły zaś uczucia, a raczej ich brak. Nie ma to już jednak znaczenia, nie ma sensu oglądać się za siebie, a przynajmniej z takiego założenia wychodzi. Szczególnie że teraz ma przecież Pandę, choć czasem sam nie wie, czy można to nazwać związkiem. Na pewno nie takim normalnym. Nic dziwnego, że niekiedy ta relacja go męczy i zastanawia się wtedy dlaczego jeszcze to ciągnie. Przecież nie potrzebuję do szczęścia kobiety na stałe, równie dobrze mógłby być sam. Jako mężczyzna bowiem ma tę drobną przewagę, że nie musi się bać chodzenia po mieście w nocy. Ale mimo to zawsze do niej wraca — i sam nie wie dlaczego.
Cóż, przez bary zawsze przewija się mnóstwo osób, a on, choć bywa tam często, zazwyczaj chowa się przy jakimś stoliku, aż kumpel wróci z zamówionym piwem. Zapewne dlatego on dopiero po czasie skojarzył jej twarz, a ona nie rozpoznała go w ogóle.
Niech będzie — śmieje się, a potem kiwa głową, drapiąc się po zarośniętym policzku. Swoją drogą chyba powinien wreszcie przystrzyc tę cholerną brodę, bo zaczyna go coraz bardziej denerwować. Szczególnie kiedy musi ją kilka razy dziennie myć, aby pozbyć się z niej jedzenia. — Nie, nie, drink brzmi w porządku — odpowiada, bo zdecydowanie bardziej woli szklankę dobrej whisky wieczorem, niż kawę o poranku, którą pije jedynie po to, aby się rozbudzić. — A gdzie pracowałaś wcześniej, jeśli mogę zapytać? — pyta po chwili przerwy, rozglądając się na boki, bo akurat dotarli do pierwszych pasów na swojej drodze.

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROZWODNIK/ROZWÓDKA NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Może działo się to za sprawą tego, że każdy lubił mieć świadomość, że gdzieś tam czekała na niego druga osoba? Lacey, choć nie do końca była tego świadoma, również odrobinę za tym tęskniła, choć uczucie to nie doskwierało jej jakoś mocno, ponieważ nie była tak do końca sama. Może nie działało to na tej samej zasadzie co związek, ale miała szczęście posiadać współlokatora, z którym dogadywała się naprawdę dobrze, a to sprawiało, że powroty do domu były o wiele przyjemniejsze. Nie wracała przede wszystkim do pustych czterech ścian, a to sprawiało, że jej życie nie wydawało się wcale takie smutne i bezsensowne. A tego drugiego nie dało mu się chyba odmówić, skoro ewidentnie brakowało jej w nim jakiegoś większego celu. Choć wróciła w rodzinne strony już kilka miesięcy temu, Bradford nadal nie posiadała na siebie większego planu. Nic bowiem nie wskazywało na to, aby nagle miała odkryć dla siebie jakieś powołanie, ani też, że znajdzie je w miejscu, w którym pracowała obecnie. Zupełnie się tam przecież nie odnajdowała, tak naprawdę błądząc w samodzielności po omacku. I cholera, musiało wychodzić jej to naprawdę słabo, skoro już przy pierwszej lepszej okazji naraziła się na niebezpieczeństwo i musiała porywać się na kolejne szaleństwo, żeby jakoś z niego wybrnąć.
Kiedy w końcu uległ jej namowom, usta brunetki wykrzywiły się w łagodnym i w stu procentach szczerym uśmiechu. Naprawdę chciała mu się jakoś odwdzięczyć, nawet jeżeli miał być to zaledwie jeden drink. Po prostu chciała mieć poczucie tego, że podziękowała mu, bo przecież swojego długu z całą pewnością nie spłaci w tak prosty sposób. - Zaczynałam się bać, że już nie dasz się namówić - wspomniała, zaraz jednak poświęcając więcej uwagi jego pytaniu, na skutek którego pospiesznie oblizała dolną wargę. - Nie tutaj. Po szkole średniej przeniosłam się do Miami, a tam nie miałam żadnego stałego zajęcia. Obracałam się głównie w pracach dorywczych, wiesz, jako hostessa - co nie wyglądało zbyt dobrze w jej życiorysie oraz ewentualnych podaniach o pracę, niestety. Rzecz w tym, że była wówczas ślepo wpatrzona w swojego ówczesnego partnera i nie sądziła, że musi jakoś bardziej się rozwijać, bo przecież to na jego karierze bazować miała później ich rodzina. - Prawie jesteśmy - skinęła głową na blok znajdujący się za kolejną przecznicą. Wygląda na to, że jednak dotrze dziś bezpiecznie do domu.

Blake Willoughby
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
ODPOWIEDZ