Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

#15

Wszystko zaczęło się od głupiego żartu - przeglądając zdjęcia na Hope4Love, zupełnym przypadkiem znalazła profil Rhysa i przesunęła palcem w prawo. Okazało się, że nieco wcześniej jej przyjaciel zrobił dokładnie to samo i w ten oto sposób na ekranie jej telefonu pojawił się magiczny komunikat - it's a match. Oczywiście, mogła machnąć na to wszystko ręką i poszukać sobie innych kandydatów na potencjalną randkę, ale jakoś nie potrafiła sobie odpuścić i zaczęła wypisywać do niego jakieś głupoty. Gadka szmatka trwała dobrych kilka dni, obydwoje zdawali się niebywale rozbawieni pisząc do siebie na kanapie i szturchając się nogą, gdy któreś nie odpisywało zbyt długo. Audrey kilka razy zaglądała mu nawet przez ramię i doradzała, co napisać tej panience z portalu randkowego, gryząc się od środka w policzek, aby nie wybuchnąć przy tym śmiechem. Aż w końcu pojawił się POMYSŁ. Pomysł zakładał, że skoro tyle już ze sobą piszą, powinni spotkać się w realu i pójść na randkę, no takie śmieszki. Trudno było im znaleźć pasujący termin, bo przecież oboje opiekowali się rocznym dzieckiem, ale w końcu jej udało się wysłać córkę na noc do ojca, jemu do "teścia" i postanowili, że w ramach cotygodniowego, wspólnego jedzenia na mieście, podmienią swoją ulubioną pizzerię na coś zdecydowanie bardziej fancy.
Cały ten pomysł z randką był tak głupi, że podobał się Audrey niesamowicie i postanowiła wczuć się w rolę. Zamiast sięgnąć po wygodne jeansy i rozciągnięty t-shirt, wbiła się w kieckę i wystroiła, jakby rzeczywiście szli na randkę, a gdy Wheeler miał już wyść z siebie, czekając aż opuści łazienkę, zaskoczyła go kolejnym, genialnym planem - przecież mogą poudawać, że wcale się nie znają, prawda? Tak więc przez całą kolację przekomarzali się ze sobą, a ona nie zamierzała przestać nawet, gdy już wrócili do domu.
- Zaprosiłabym cię na drinka, ale nie wiem kiedy masz odebrać dziecko od teścia. Bo mówiłeś, że masz córkę, tak? - z trudem zdusiła w sobie śmiech, opierając się o framugę drzwi i czekając, aż Rhys odnajdzie klucze. - Pewnie tęskni za tobą, co? Myślisz, że mnie znielubi na wejściu jak rzeczywiście zaproponuję ci lampkę... albo butelkę wina? - trochę wypiła już w czasie kolacji, ale skoro oboje mieli wychodne, to aż żal byłoby nie skorzystać!

Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

06.

Rhys sam nie wiedział co go skłoniło do założenia Hope4Love. Uważał, że toi dla młodszych dzieciaków, które nie mają co robić z życiem, a jak to się skończyło? Ma swój profil na tej randkowej stronie. To się nazywa wiedzieć co się robi w życiu, ale chyba kierowało nim to, że potrzebuje odrobiny rozrywki i oderwania się od tego wszystkiego. Kiedy przeglądając w biurze zobaczył profil Audrey polubił go, a dlaczego? Bo jakoś czuł, że wyjdzie z tego coś śmiesznego i nie mylił się! Podczas pisania do siebie zachowali się niemal jak nastolatkowie i chyba nikt sobie nie zdaje sprawy jak mu się to podobało! Nie pamiętał, kiedy ostatnio był w tak dobrym humorze, fakt mógł postąpić tak samo jak Audrey chciała zrobić w jego przypadku, ale jak widać wielkie umysły myślą podobnie i oto mamy efekt!
Mimo tego, ze są przyjaciółmi to od czasu do czasu wychodzili gdzieś razem, ale nigdy na ‘randkę”. Chyba obojgu była potrzebna takiego rodzaju odskocznia od tego co się wydarzyło. Rhys również nie zamierzał uchybić swoim wyglądem kobiecie, bo w końcu umówili się. Żeby całemu temu przedstawieniu dać bardziej realny wygląd umówili się na miejscu, przecież się nie znają tak? Zachowanie powagi naprawdę było trudnym wyczynem, kiedy usiedli naprzeciwko siebie, ale jak to oni doskonale się bawili. Zamówili dla siebie jakieś wymyślne dania, wystawne, bo na bogato musi być! Alkoholu też sobie nie szczędzili, bo niby dlaczego by mieli. Pierwszy raz spędzili wieczór bez małej i było całkiem spoko.
- Moje dziecko u teścia może zostać do jutra, załatwiłem to. - powiedział nad wyraz poważnie, choć jego oczy błyszczały z rozbawienia i pewnie nadmiar alkoholu również się do tego przyczynił. - Bardzo chętnie wejdę do ciebie na drinka!- mówiąc to w końcu wyciągnął klucze z kieszeni swojej marynarki. - Jest duże prawdopodobieństwo, że moja córka cie polubi, wiesz? No nie wiem, ale jakoś tak czuje. - tym razem nie wytrzymał i się zaśmiał.

Audrey Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Audrey chyba powoli zaczynała dorastać do myśli, że może powinna jakoś poważniej zająć się swoim życiem. Nie mogła wiecznie rozpaczać po utracie Lancelota i udawać, że absolutnie nic nie łączy ją ze współlokatorem, bo to przecież nie było zdrowe dla niej samej i kiedyś należy się odciąć od własnych porażek. Choć uwielbiała sądzić, że ze wszystkim poradziłaby sobie sama, potrzebowała jednak kogoś u swojego boku, ale na zupełnie innej płaszczyźnie niż ta, którą zapewniał jej Wheeler. Nie wyobrażała sobie życia bez niego, wspierał ją przecież jak tylko mógł, ale jednocześnie... ta cała szarada, którą odstawiali od dłuższego czasu nie mogła trwać wiecznie. Żyli ze sobą jak stare dobre małżeństwo, ale nic ich ze sobą nie łączyło i nie korzystali z benefitów, jakie małżeństwo daje. Może więc przyszła najwyższa pora, żeby przestać wodzić za nim tęsknym wzrokiem i skupić się na czymś innym?
- Nieźle, nieźle... to chyba masz całkiem niezłe układy z teściem, co? - zaśmiała się, bo doskonale wiedziała, że między Rhysem, a jej ojcem wcale nie jest tak różowo. To znaczy, nie było źle - panowie dogadywali się całkiem nieźle, a Willoughby Senior nawet Wheelera lubił, jednak nie dało się nie zauważyć, że chyba nie do końca akceptował naturę jego relacji z Audrey. Z drugiej strony, czy można się mu dziwić? W jego oczach zrobił dziecko jego najmłodszej córeczce, a o ślubie to nawet słowem się nie zająknął. Ale z racji tego, że widać, iż Rhys kochał Josie do granic możliwości, to nie można się na niego szczególnie gniewać.
- To skoro nie musisz wracać do domu, to co powiesz na wino i maraton na Netflixie? - innymi słowy, dokładnie to, co robili prawie każdego wieczoru, kiedy już położyli Josephine spać, ale przynajmniej powiedziała to bardzo, bardzo kokieteryjnie i zatrzepotała rzęsami. - Tak myślisz? Dzieci zwykle mnie nie lubią, z resztą - ze wzajemnością. Ale moja córka jest wyjątkiem potwierdzającym regułę - rzeczywiście, Audrey nigdy nie chciała mieć dzieci, a wpadka, w dodatku w fatalnym momencie, z początku była dla niej końcem świata. Gdyby nie pomoc Rhysa, pewnie nie udźwignęłaby tego wszystkiego.
Gdy już weszli do domu, zostawiła swoją kurtkę na wieszaku i od razu skierowała się do kuchni, by przynieść dla nich butelkę wina (zawsze dbała o zapas w domu!) i dwa kieliszki, które następnie zaniosła do salonu. Usadowiła się wygodnie na kanapie, przerzucając nogi przez kolana Wheelera i rozlała alkohol. - Za udane pierwsze randki? - zaproponowała toast, kolejny tego wieczoru.

Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Wheeler niestety nie robił się coraz młodszy. W jego głowie coraz częściej pojawiały się myśli, że może czas już się ustatkować, ponieważ nawet nie pamiętał imienia ani wyglądu ostatniej kobiety, z którą był. Brzmi to strasznie, ale tak jest. W końcu dał sobie święty spokój i skupił się na tym co najważniejsze. No cóż, Rhys doskonale zdawał sobie sprawę z tego co czuje do Audrey, ale nie chciał naciskać, ani psuć tej przyjaźni co mają. Pewnie, że by chciał by to co robią było tak jak trzeba, by byli parą, ale Audrey nie czuła się jeszcze gotowa, czuł to. Jednak był już zmęczony tym udawaniem, bo praktycznie wszyscy myśleli, że Audrey i Rhys są razem, bo się tak zachowywali, ale tylko oni wiedzieli jak jest. Wheeler bał się na początku, że nie da rady z wychowywaniem dziecka, jednak okazało się coś zupełnie innego! Kiedy tylko zobaczył dziewczynkę od razu się w niej zakochał i samo się dzieje, że jest tatą.
- Wydaje mi się, że całkiem mnie lubi. - odpowiedział jednocześnie wzdrygając ramionami. Rhys nie bardzo przejmował się relacją z ojcem Audrey. Nie dziwił się temu jakie zdanie ma o deweloperze, ale praktycznie wszystko to była bujda, no dobra nie wszystko, bo kochał Audrey i Josie i to jaką tworzą fajną rodzinę, a co do ślubu.. to poważny krok dla każdego człowieka. - Brzmi jak najlepszy plan na świecie! - zawołał entuzjastycznie z szerokim uśmiechem patrząc na Willoughby. Jemu jak najbardziej pasowały takie wieczory. Chyba jest już za stary na jakieś imprezy, jeżeli musi wyjść na jakiś bankiet biznesowy to bardzo szybko się ulatnia. - Wydaje mi się, że moja tez cie polubi. - puścił do niej oczko. Nie przeszło mu nawet przez chwile by zostawić Aud z tym wszystkim samą. Przyjaźnili się i on sobie tego nie wyobrażał, bo dziecko to ogromna odpowiedzialność, a kobieta była wtedy w kiepskim stanie. To było normalne, że zaproponował pomoc.
Rozebrał się i usiadł wygodnie na kanapie. W domu najlepiej. Czekał, aż ciemnowłosa przyniesie alkohol i z wdzięcznością oraz uśmiechem odebrał szkło. - Za udane pierwsze randki! - zaśmiał się po raz kolejny.

Audrey Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Czasami miała wyrzuty sumienia. Wydawało jej się, że przez to iż przystała na jego propozycję wspólnego wychowywania Josie, zabierała mu szansę na założenie własnej rodziny. Przecież zamiast spędzać z nią kolejne wieczory na kanapie, mógłby poszukać tej jednej, jedynej, która zostałaby jego żoną i urodziła mu gromadkę dzieci. Wtedy też zwykle starała się przekonać i siebie i jego do myśli, że powinien chodzić na randki, ale gdy już przychodziło co do czego... tchórzyła. Bo w głębi duszy wcale nie chciała, by Wheeler znajdował sobie inną, było im przecież dobrze i tworzyli może nieco pokręconą, ale jednak rodzinę. A Audrey? Cóż, nie chciała się przyznać do tego, że chyba jednak jest nieco o niego zazdrosna.
- Haha, żeby tylko nie okazało się, że tylko ci się wydaje - zażartowała sobie z niego, jednocześnie poprawiając mu krawat, który odrobinę mu się przekrzywił. Takie drobne gesty zwykle wychodziły jej same, bez żadnego zastanowienia i dopiero gdy nieco bardziej zagłębiała się w temat ich relacji zdawała sobie sprawę, że może zabrnęli nieco zbyt daleko. W końcu, byli jedynie przyjaciółmi, a ona podchodziła do niego tak, jakby był jej mężem przynajmniej od dobrych kilku lat. Jednak co miała zrobić, skoro lepiej od niego wiązała mu krawat? - Tak myślałam, że to powiesz. Kto wybiera film? - zapytała, bo jednak w dobre Netflix & chill wydawało się to największym problemem większości par, a i oni dość często poprztykali się ze sobą o pilota. - Tak myślisz? Nie będzie zazdrosna o tatusia albo próbowała wyswatać go ze swoją mamą? - parsknęła śmiechem. Chyba oboje wiedzieli, że te czasy jeszcze daleko przed nimi, ale pewnie nie uda im się uciec od odpowiedzi na pytanie dlaczego nie żyją ze sobą jak inni rodzice.
Wypiła na raz pewnie połowę zawartości swojego kieliszka i odsunęła go od swoich ust chichocząc. Zdecydowanie była pijana już wtedy, kiedy wyszli z restauracji, a teraz zamierzała sobie jeszcze bardziej pomóc. - Wiesz, tak obiektywnie rzecz biorąc, to nie wiem czy to zaliczałoby się do udanej randki - zauważyła po chwili, układając się wygodniej na kanapie. - No bo udana randka powinna się skończyć przynajmniej pocałunkiem, ale nie takim byle jakim, tylko takim, żeby skrzynka pocztowa wbijała się w plecy, wiesz o co mi chodzi - co prawda, Rhys i Audrey mogli czuć się usprawiedliwieni, biorąc pod uwagę, że była to randka dla żartu, ale jakoś nie mogła sobie podarować tego komenatrza. W końcu, oboje byli dorośli i zdawali sobie sprawę, że jakby rzeczywiście taka randeczka miała być udana, to skończyliby ją dopiero nad ranem. Najlepiej śniadaniem.

Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Zacznijmy od tego, że Rhys nigdy, nawet przez chwile nie żałował tego co zaproponował Audrey. Jemu naprawdę pasuje ten układ i Willoughby nie powinna mieć do siebie jakiegoś żalu czy czegoś takiego. Odpowiada mu to wszystko, ponieważ ma do kogo wracać każdego dnia, nie ważne czy kończy prace o dziewiętnastej czy o dwudziestej czwartej to w domu czekała Audrey i mała Josie. Nie czuje, że zrobił coś wbrew swojej woli. Ma swoja małą rodzinę, cóż nie jest ona taka typowa – małżeństwo: mama, tata i córeczka, ale u nich ten wyjątkowy układ funkcjonował. Gdyby nie było mu dobrze to od raz by jej powiedział. Nie zrezygnuje z tego co ma, bo po prostu to kocha, je kocha. Miał nadzieje, że jest to wyczuwalne. Starał się jak mógł.
- Nie wnikajmy w to, bo zepsuje się atmosfera. - zaśmiał się Rhys. Naprawdę nie wiele sobie robił ze zdanie jakie ma na jego temat tata Audrey, ale oczywiście ostentacyjnie nie ma zamiaru tego pokazywać, ponieważ jego rodzice go dobrze wychowali, że każdemu należy się szacunek, bez względu na to jakie zdanie ma o nas ta osoba. Trzeba umieć się zachować w każdej sytuacji. - No popatrz jak się rozumiemy. - puścił do niej oczko. - Wybierz co, dobrze wiesz, że ja się nie mogę zdecydować. - rzucił po raz kolejny oddając jej pilota. Teraz tyle tego wszystkiego jest na tym serwisie, że by wybierał do jutra, albo jeszcze lepiej. - Nie jest jeszcze na tyle duża by to robić, więc mam jeszcze trochę czasu. - ale pytania mogą się zacząć, ponieważ niekiedy dochodzą do niego słuchy o różnych plotkach na ich temat. Nie słucha tego, sam wie doskonale jak jest w ich życiu. - Nie wydaje mi się by na pierwszej randce takie rzeczy były odbierane ze smakiem, chociaż to może ja jestem starej daty? - zapytał z przekąsem. Rhys sobie to wyobraził, milo by było.

Audrey Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Wiedziała, że je kocha, ale przecież... inną kobietę mógł pokochać równie mocno, o ile nie mocniej. Inna kobieta mogła dać mu prawdziwy związek i zadbać o niego również pod innym kątem, w łóżku robiąc trochę więcej, niż tylko zabierając mu kołdrę. Nigdy nie kwestionowała jego uczuć dla Josie, było jasne, że dla małej stracił głowę od pierwszej chwili, gdy pielęgniarka pozwoliła mu ją potrzymać i choć zdecydowanie była jego córką, to jednak... biologii nie zmienią.
- Pogadamy o tym jak będę trzeźwa! - pogroziła mu tylko paluszkiem, bo co to za insynuacje na temat jej ukochanego tatusia, który sam odchował piątkę dzieci po śmierci ich matki? Niemniej, byli na randce, a Aud wcale nie zamierzała psuć atmosfery. - W porządku, wybiorę coś. A ty w międzyczasie pomasujsz mi stópki? Zanim powiesz nie, pamiętaj, że specjalnie dla ciebie wbiłam się w szpilki - poruszła nóżkami, które leżały sobie wygodnie na kolanach Wheelera i tylko czekały na to, aż się nimi zajmie. Nie pierwszy, nie ostatni raz. - Ale dzieci tak szybko rosną... przecież Josie dopiero co się urodziła, a już prawie chodzi i w końcu nauczyła się rozróżniać "tata" i "mama" - zasób słownictwa ich rocznego dziecka był nieco ograniczony, ale Audrey i tak jarała się tym jak Rzym za Nerona. Nawet w tym okresie, kiedy córka mówiła do niej "tata.
- Zdecydowanie ty jesteś starej daty, staruszku. Siwizna cię zdradza - zażartowała sobie w najlepsze i przeczesała palcami jego włosy, w których nie było ani jednego siwego. Niemniej, Rhys był od niej o siedem lat starszy i choć mimo różnicy wieku dogadywała się z nim jak z nikim innym, to jednak czasami lubiła mu szpileczkę wetknąć. - Co do seksu na pierwszej randce to się zgodzę, nie chciałabym być uznana za łatwą, chociaż z drugiej strony jak już na pierwszej randce czuć, że coś jest na rzeczy, to po co czekać do trzeciej? - jakoś wcale nie chciała przyznać, że jej się to w życiu zdarzyło, bo ze swoim byłym mężem nie doczekali nawet do pierwszej ranki, ale co się dziwić, skoro od samego początku czuć było między nimi olbrzymią chemię? - Ale pocałunek? Bez niego to nie randka, a wyjście na kolację z przyjacielem - tak jak w ich przypadku, prawda? Co z tego, że być może przez ten alkohol Audrey miała teraz olbrzymią ochotę Rhysa pocałować.

Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Może to dziwne, ale Rhys od dawna nie miał takich rozterek, na początku trochę tak, ale nie poczytywał tego, że stracił coś w swoim życiu. Byłby idiota, gdyby właśnie tak było. Od czasu do czasu chodził na randki, ale to nie był to, nie było tej chami, ale gdyby spotkał taka osobę to co by zrobił? Pewnie nic. Chemia jest chwilowa i potem następuje tylko pustka i żale z oby stron. Tak, przerabiał kiedyś coś takiego, na studiach. Dał się ponieść tym emocjom i wszystko rozwaliło się jak domek z kart, po co takie komplikacje w życiu, a poza tym nie chce się w to bawić, nie jest już nastolatkiem tylko dorosłym człowiekiem.
- Raczej wątpię. - powiedział tylko. On nie miał nic do tego, że ich ojciec sam ich wychował, bo jak by mógł mieć? Za to ma u niego duży szacunek, ale nie będzie ukrywał za fałszywym uśmiechem tego, że nie przepadają za sobą,chociaż w tej kwestii Rhys jest bogu ducha winny, ale o tym też nie ma co rozmawiać, bo biologia w pewnych przypadkach jest mniej ważna niż więzi rodzinne. - To nie ja wymyśliłem szpilki. - skrzywił się, ale tak naprawdę nie miał nic przeciwko temu, bo niby czemu? Zaczął delikatnie masować jej stopy swoimi dłońmi. - To prawda, rośnie w oczach. Była taka malutka. Dobrze, że nas już rozróżnia. - zaśmiał się. Rhys pękał z dumny niczym paw, kiedy Josie powiedziała do niego pierwszy raz tata. Popłakał się z tego wszystkiego. - Jak tak dalej pójdzie to osiwieje za tydzień i nie będzie ci tak do śmiechu. - zmrużył groźnie oczy. Rhys ma dobry geny, ponieważ jego tata nadal ma włosy w swoim kolorze, więc istnieje nadzieja, że i on tego doczeka, chociaż może ten stres też się na nim odbije.
Ten temat to grząski grunt, dosłownie, ale w sumie co tam. Rhysowi wpadła do głowy pewna myśl. Szybko jak na takiego wielkiego faceta obrócił ich oboje tak, że teraz Audrey znalazła się pod nim. Alkohol działał, ale w jego przypadku to tylko wymówka. Nachylił się nad nią tak, że ich nosy prawie się stykały. - Chemia bardzo szybko znika. - odparł patrząc jej w oczy.

Audrey Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Czy Audrey by się z nim zgodziła? Chyba nie do końca. Mimo wszystko wierzyła, że aby związek się udał, potrzeba było przede wszystkim "tego czegoś". Niewielkiej iskry, która zwykle wystarczyła by rozpalić ogień. Tak, jak było chociażby pomiędzy nią, a Lancelotem. Choć patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, sparzyła się bardzo mocno, to jednak... wciąż pamiętała, jak czuła się przy nim. Podobne uczucie pojawiało się czasami przy Rhysie, jednak robiła wszystko, aby tylko zdusić je w zarodku. Przecież byli przyjaciółmi, prawda? I szkoda byłoby narażać długoletnią i wspaniałą przyjaźń dla chwili przyjemności.
- Chcesz mi teraz powiedzieć, że męczyłam się po nic bo wcale ci się nie podobają? - przekornie zmarszczyła nosek i parsknęła śmiechem, jednocześnie rozluźniając się kiedy zaczął masować jej stopy. Nie miała pojęcia kto go tego nauczył, ale radził sobie z tym idealnie. - Nas rozróżnia, ale innych rzeczy nie. Wiesz, że dzisiaj wpadła w histerię kiedy nie mogła podnieść własnej stópki? Nagrałam ci to - jak z resztą wszystkie inne nowe albo śmieszne rzeczy, które robiła ich córka. Nigdy nie przypuszczała, że cały jej telefon będzie zawalony zdjęciami dziecka, a ona nie będzie potrafiła spędzić nawet jednego wieczoru, żeby nie wspomnieć o swojej córeczce, ale... wszystko się zmieniało. -Czy ja wiem? Wtedy będziesz seksowny w stylu Clooney'a, a my będziemy mogli mówić, że jesteś dziadkiem Josie. Hej, może nawet załatwisz nam wczasy dla emerytów? Słyszałam, że są o wiele tańsze, niż normalne - to nic, że zarabiający krocie deweloper był w stanie zapewnić im wakacje w najlepszych hotelach. Audrey już dawno postawiła sprawę jasno i nie chciała aby ich utrzymywał. Po równo dokładali się do rodzinnego budżetu, a ona nie próbowała go zabić wzrokiem tylko wtedy, kiedy rozpieszczał Josie.
Nie spodziewała się tego, ale jednocześnie wcale nie oponowała, kiedy Rhys przekręcił się tak, że nagle znalazła się pod nim. Zaśmiała się tylko szczerze rozbawiona i oparła głowę o miękkie siedzenie kanapy. - Tak myślisz? To co w takim razie zostaje? - zapytała, wyciągając dłoń aby pogładzić go po policzku. Chyba rzeczywiście przyłożył się do dzisiejszej randki, bo ten był nieskazitelnie gładki zupełnie jak gdyby Wheeler ogolił się tuż przed nią. Jej oddech stał się o wiele cięższy, gdy dopiero po chwili zdała sobie sprawę jak niewielka odległość dzieli teraz ich usta. Przygryzła dolną wargę i przyjrzała mu się uważnie - czy myślał teraz o tym samym, co ona?

Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

W pewnym sensie trzeba przyznać rację, ale kiedy ogień się wypalił to kończy się praktycznie wszystko. Nie jest to czarno widzenie, ale prawda. Zostajemy ze sobą wtedy z przyzwyczajenia, ale w pewnym momencie zaczynamy się niszczyć lub szukać rozrywki w ramionach innego, czy jest to takie dobre? Dobrze jak jest chemia, temu się nie da zaprzeczyć, ale musi być też coś głębszego. U Rhysa i Audrey uczucie rodziło się z czasem, sam nawet dokładnie nie wie, kiedy to się stało, ale jak widać na załączonym obrazku oboje są po prostu głupi chowając między sobą to co do siebie czują, ponieważ tworzyli by fajny związek, który w zasadzie już istnieje, ale udają, że tego nie widzą. Dorosłe życie jest naprawde skomplikowane, jednka nikt nie powiedział, że będzie łatwo, prawda?
- Czy ja coś takiego powiedziałem? - powiedział patrząc na nią krzywo. Szpilki naprawde dobrze się prezentowały na Willoughby, ale wiedział też nie są wygodne, a jeżeli chodzi o masaż stóp to kiedyś chodził na kurs masażu, jednak nikomu o tym nie mówił, bo nie było po co. - Chcę to zobaczyć. - zaśmiał się wesoło. - Biedactwo na pewno się zdenerwowała. - znów powiedział rozbawiony. Josie jest naprawde uroczym dzieckiem i mógł by się na nią patrzeć godzinami, zawsze z radością spędzał z nią czas. Starał się robić to jak najczęściej. Sam ma sporo śmiesznych zdjęć i filmików na swoim telefonie. Może czas pomyśleć by zgrać je na jakiś wewnętrzny dysk, żeby tego wszystkiego nie stracić. - no dziękuję ci bardzo, wiesz? Na ciebie zawsze można liczyć. - po raz kolejny się zabawnie skrzywił patrząc na nią z błyskiem w oczach. Dla niego to nie był problem by rozpieszcza Josie i Audrey. Miał pieniądze, które mógł i chciał na nie wydawał, ale ciemno włosa postawiła sprawę jasno i nie chciał się o to kłócić, bo niby po co? - Miłość i szacunek. - odparł niskim głosem patrząc na jej usta. Pewnie, że myśleli o tym samym. Rhys niewiele myśląc po prostu ją pocałował. Wyobrażał sobie wiele razy jak to robi i teraz może to urzeczywistnić.
Audrey Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

To zaskakujące, jak niebywale różne, a jednocześnie takie samo byłoby ich życie, gdyby jednak przestaliby się oszukiwać. Bo przecież na dobrą sprawę nie zmieniłoby się nic, ale też nic nie byłoby takie samo - a to wszystko wina tego, że tak bardzo namieszali w swoich życiach. Zachowywali się jak para, a nawet stare, dobre małżeństwo, choć przecież nigdy nic ich nie łączyło.
- Siła sugestii, kochanie. Więcej gadasz, niż masujesz - puściła do niego oczko i zamachała niecierpliwie stópkami, gdyż bardzo ją bolały, a Rhys właśnie teraz poznęcał się nad nią każąc jej czekać! O kursie masażu nie wiedziała, za to kilkakrotnie dane jej było przekonać się o uzdrawiającej mocy jego dłoni - w końcu, gdyby nie on pewnie ciąży by nie przetrwała, bo wtedy tylko codziennie masaże trzymały ją przy zdrowych zmysłach. I niech ktoś jeszcze powie, że ciąża to stan błogosławiony - Willoughby mu pewnie oczy wydrapie. - Wyślę ci potem - obiecała, w końcu rodzice tak już mieli, że dokumentowali każdą chwilę z życia swojej pociechy. A potem pokazywali to wszystkim wokół. - Oczywiście. Wredna nóżka nie dała się podnieść i cały czas spadała na ziemię - zaśmiała się, przypominając sobie zdarzenie z dnia dzisiejszego. Takie maluchy miewały naprawdę komiczne pomysły i można było godzinami patrzeć na to, jak powoli uczą się świata. Audrey nigdy nie należała do wielbicieli dzieci, raczej trzymała się od nich z daleka, ale Josie znacznie zmieniła jej światopogląd. Oczywiście, nie na tyle, żeby oglądała cudze bobasy w internetach, natomiast ku własnemu zdziwieniu, szybko stała się typową, przewrażliwoną mamuśką. Dom cały mieli pooblejany zabezpieczeniami dla dzieci, a ona i tak zawsze znalazła miejsce, gdzie dołożyłaby kilka nowych, bo jeszcze Josie się coś stanie. - Polecam się na przyszłość, dziaduniu - zachichotała, a winko jeszcze mocniej zaszumiało jej w głowie. Zdecydowanie zbyt dużo wypiła, poliki paliły ją żywym ogniem, za to ona sama miała wrażenie, że w salonie robiło się coraz bardziej gorąco. A może to po prostu kwestia tego, że Rhys znajdował się coraz bliżej?
Nie spodziewała się, że ją pocałuje, a jednak gdy to zrobił, od razu odwzajemniła i pogłębiła pocałunek. Jedną dłoń oparła na jego karku, przyciągając go mocniej do siebie, odchylając się jednocześnie nieco do tyłu, aby tylko to wszystko trwało jak najdłużej. Oczywiście, że myślała o tym od dłuższego czasu. Zastanawiała się, jakby to było gdyby jednak odważyli się zrobić krok naprzód - czy wycofaliby się od razu, uznając, że pasują do siebie tylko jako przyjaciele? A może wręcz przeciwnie, nagle chemia między nimi wybuchłaby? Szczerze? Wcale nie miała ochoty przestawać go całować, bo to wszystko wydawało się jej po prostu słuszne.

Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

To właśnie jest największy paradoks ich związku, ale oboje są na to za bardzo uparci - tak, chyba w taki sposób można to ując - a może wina leży po stronie Rhysa? Cholera wie, za przeproszeniem. Co nie zmienia faktu, że wbrew pozorom Wheelerowi podoba się takie rozwiązanie, ponieważ jest to czymś pewnym w jego życiu, pewnie nie raz o tym wspomniałam. Fakt, oboje namieszali w swoich życiach, ale jeżeli chodzi o niego to niczego by nie zmienił. Można go nazwać masochistą czy kimś takim. Trudno!
- Ciekawe kiedy ty zrobisz mi jakikolwiek masaż. - powiedział bardziej do siebie wracając do masażu. Wiedział, jednak, że kobieta go usłyszała, ale co mu tam! Kurs w zasadzie był tylko rozrywką. W pewnym momencie zauważył, że jego życie jest praktycznie proste i dzieli się tylko na pracę, więc postanowił wykorzystać trochę swojego czasu i zapisał się właśnie tam. Skąd mu się to wzięło? Do tej pory tego nie wiedział, ale jak widać przydatna umiejętność. Wie też jak masować brzuch dziecka podczas kolek. - Niedobra. - zaśmiał się kręcąc głową. Rhys chciał kiedyś zostać ojcem. Jest rodzinnym człowiekiem, rodzice pokazali mu jakim dobrem jest posiadanie rodziny. I on ją właśnie w tym momencie posiada, ale gdzieś z tyłu głowy cały czas ma, że kiedyś się wyda, że Josie nie jest jego prawdziwą córką, oczywiście tylko wedle biologii, bo dla niego to jest jego dziecko.
Rhysowi nie trzeba było dużo czasu by wytrzeźwieć. Jego organizm dość szybko radził sobie z alkoholem, co było naprawdę fajne. Dlatego też doskonale wiedział co robi. Pocałunek przerobił się w coś głębszego,a ciuchy po prostu latały po salonie. Rhys wziął Audrey do sypialni i tam po raz pierwszy w ich “związku” zbliżyli się do siebie. Jak widać oboje tego chcieli, a alkohol im w tym pomógł, tak sobie to tłumaczy Wheeler, w każdym razie.

Audrey Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany