a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

Stray Kids - Charmer
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Monsta X - Nobody else
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

P1Harmony - Do It Like This
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
182

Post

Monsta X - Wildfire
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine I killed Laura Palmer ZNAM 3 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am JESTEM NIEWIERZĄCY/A PEWNY SIEBIE SEKSOHOLIK ubieram się u znanych projektantów mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię dostawać prezenty W moim łóżku dużo się dzieje
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

fka twiggs - cellophane
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
182

Post

Monsta X - Burning up
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine I killed Laura Palmer ZNAM 3 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am JESTEM NIEWIERZĄCY/A PEWNY SIEBIE SEKSOHOLIK ubieram się u znanych projektantów mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię dostawać prezenty W moim łóżku dużo się dzieje
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Monsta X - AND
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
180

Post

Monsta X - Burning Up
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES Mam własny samochód Wychowali mnie dziadkowe I see fire
mów mi/kontakt
marshmallow
a
Awatar użytkownika
show me the most damaged parts of your soul, and i will show you how it still shines like gold
26
183

Post

kesha - backstabber
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" My first and last Like a devil 2021 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA MAN UP! PHONE ADDICTED INFLUENCER W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Boję się samotności Nie toleruję laktozy Moje życie to piątek trzynastego Zbieram karty mojego idola W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Lubię przepych Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Najpierw mleko, potem płatki Terminarz to moja świętość Nie obchodzę urodzin Nagrywam tik toki WYSPORTOWANY Mam mocną głowę Jak anioła głos Mam ciężką nogę #TEAM_MARVEL ryzykant SEKSOHOLIK PRZESYPIAM ŻYCIE MARUDA PSIARZ PRACA W SOCIAL MEDIACH LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Bujam się do K-popu I LOVE YOU, BABY! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY Loża hejterów sticks and stones Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
#3336
a
Awatar użytkownika
At the end of the day hubby’s the person I want to come home to. He’s the person I want to tell how my day went. He’s the person I want to share my happiness, sadness, frustration and success with.

missing hubby hours: always open
24
162

Post

Gracjan Roztocki — Nic Do Stracenia cover
Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Now or never Drama queen 2021 BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin
mów mi/kontakt
bitter peach
a
Awatar użytkownika
Student malarstwa uwielbiający malować portrety i martwą naturę. Mieszka z matką i siostrą w niewielkim domku. Z ojcem nie rozmawia, bo stary jest dupkiem.
22
170

Post

Sanah, Artur Rojek - Tęsknię sobie
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG Novel KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ STUDENT ARTYSTA lubię malować pisanki ubieram się w second handach Boje się igieł Lubię starszych W moim łóżku dużo się dzieje Lubię sztukę współczesną
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
181

Post

Hunter - Labirynt Fauna
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine I killed Laura Palmer WYSPORTOWANY STUDENT SKRYTY PEWNY SIEBIE CZARNA OWCA PO ODSIADCE #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ