a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Obrazek
Logan
Warren
Komiczka marząca o karierze zawodowej bokserki. Dla przyjaciół "Wolvie". Ukończyła studia inżynierskie z behwaiorystyki zwierząt i obecnie pracuje jako opiekun aligatorów w parku Everglades. Okazjonalnie pogrywa na bębnach. Cięty język, nie zna umiaru w żartach, uważając, że dobra komedia rządzi się swoimi prawami - wyznaczonymi przez autora programu. Uwielbia dobrą zabawę i na pewno nie odmówi zaproszenia na symbolicznego drinka; może zostaniesz częścią materiału na kolejny występ? W przypadku przeglądana KP poleca się przeskoczyć do ciekawostek, a dla bardziej wytrwałych - cały program "Kim jestem?".
Rodzinę można wybrać
Leah WarrenChoć nie łączą ich więzy krwi, Logan kocha ją jak rodzoną matkę. Nie wyobraża sobie innego modelu rodziny, a poza tym - włoskie nawyki z korzeni przybranej matuli udzieliły się juniorce, więc wszystko jak najbardziej in plus.
Jacob WarrenPrawdopodobnie, gdyby nie wielkie ojca, Logan skończyłaby przed drzwiami porzucona przez biologiczną matkę... albo w brzuchu aligatora.
Ines VilledaNajukochańsza Cyganka w całym Hope Valley. Nikt nie potrafi tak poprawić humoru i wpakować się w tarapaty, jak ona!
Miriam DiazRozbierz aktorkę na "akt" i "orkę", aby uzyskać definicję najlepszej aktorki teatralnej w Hope Valley, która kompletnie nieprzypadkowo wraz z Ines pokazuje Logan wszelkie barwy (szczęścia) życia w rytmach salsy!
Brooke ChesterfieldSłoneczny patrol, obgadywanie turystów na plaży, udawanie, że wcale nie widzą topielców oraz przygrywanie na podwędzonym ze straganu ukulele? Cóż, jeżeli ktoś wcześniej powiedziałby Logan, że przygoda ze skunksami w szkole średniej będzie miała takie odzwierciedlenie w przyszłości, zdecydowanie nie uwierzyłaby.
Nathaniel QuinceyWujaszek, z którym komitywa jest bardziej niż w porządku. Wprawdzie od czasu do czasu trzeba przypilnować jego dziecka, ale to niczemu nie szkodzi... przynajmniej do HYC o podłogę.
Lyanna QuinceyNikt, do diabła, nie uwierzy, że ciotka jest tylko starsza o cztery lata... Logan podchodzi do tego znacznie bardziej na luzie, nierzadko korzysta ze wsparcia Ly, jeśli akurat doktor Adler nie ma w pobliżu.
Specjalistów można szanować
Everette LansburyPraca przy krokodylach to wieloletnia nauka utrzymania się na łodzi, kiedy mentor próbuje cię z niej wypchnąć na głęboką wodę pełną głodnych gadów...
Jane AdlerUzupełnianie się w skrajnie odmiennych zawodach i przy tak drastycznej różnicy wieku brzmi jak niefart, jak czarna komedia, jak coś z góry skazanego na porażkę... a mimo to Logan nadal stara się rozbawić matkę Adler i umilić jej chwilę, gdy Alzheimer daje o sobie znać. W zamian otrzymuje siarczyste komentarze oraz nieprzyjemne uwagi, ale i tak doktor Adler zajmuje się jej ranami po nielegalnych walkach w klimatach podziemnego fight clubu.
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Wrogów można mordować
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Skoro znasz Ines, to jakże nie mogłabyś znać Miriam? Właściwie, całą trójką mogłybyśmy sobie robić babskie-niebabskie wieczory, żłopać piwo z kufla i odgrywać różne role, grać Romeo i Julię, śpiwać wszystkie piosenki z Moulin Rouge, boksować biedne poduszki, możemy też się topić w oceanie albo polować na rekiny i aligatory, bo czemuż nie?
Logan Warren
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Jestem lamą, która powinna bić się w pierś więcej niż po trzykroć z głośnym "mea culpa!", bo sama rozważałam dzisiaj podobny motyw i wpadnięcie do relacji.... na swoją obronę mam tylko to, że mam od wczoraj klaszczącą małpę z talerzami zamiast mózgu, więc nie ogarniam czasoprzestrzeni, ale TAK! Koniecznie! Wieczorki pełne szydery z kiepskiej jakości hiszpańskiego i prób nauczenia Logan choćby podstawowych zwrotów zakrapiane sangrią to coś czego w jej życiu potrzeba. Poza tym, Miriam jest aktorką, na pewno jako pierwsza potrafi wytknąć błąd w dykcji albo kiepsko przedstawiony naocznie żart improwizacyjny Warren. Ba, pokusiłabym się o stwierdzenie, że odkąd młoda zaczęła zadawać się z paczką Ines i Miriam, jej występy przeskoczyły o kilka stopni wtajemniczenia. Na pewno wymyśliła kilka kasowych żartów o "aktorkach ze spalonego teatru" w podziękowaniu za wsparcie, odkąd wróciła ze studiów częściej odchamia się w teatrze podczas występów Diaz i co tu jeszcze? Podczas gdy Ines mówi uparcie Logan, aby darowała sobie z boksem, Miriam może być stroną przeciwną - "Nie słuchaj Cyganki, ona ma niepoukładane w głowie!". A poza tym - chodź się całować w ramach gry w butelkę, miejmy trochę przyjemności z niczego w tych smutnych chwilach egzystencji - BO ŻYJEMY NA FLORYDZIE.

Miriam Díaz
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
Ines Villeda
a

Post

Logan Warren, Miriam Díaz chciałam tylko skromnie wtrącić, że na pewno znacie się dzięki mnie i też chcę się całować podczas gry w butelkę ^^
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Logan Warren ja totalnie przepadam w sposobie Twojego pisania, dlatego jestem na tak - i to nie jakieś trzy raz, ale z pięćdziesiąt. Oczywiście, że poprzez Ines się znamy, no bo jakżeby inaczej? Cholera znowu przyprowadziła jakąś przybłędę i z początki Miriam myślała, że to kolejny członek jej rodziny, której nigdy nie była w stanie spamiętać, ale jednak nie. Co z tego?! Dobrze żeśmy się dobrały, a w grze w butelkę na pewno będziemy się całować wszystkie nawzajem, bo przecież jest nas aż TRZY. Wielkiego wyboru nie ma.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Kaczuszko, nie rozpieszczaj mnie tak, bo popadnę w samozachwyt i nigdy się mnie nie pozbędziesz. :aww:
Dobra, jak tylko ogarnę dzisiaj trochę życie, to odezwę się na PW albo na Discorda - to chyba będzie nawet wygodniejsze, zwłaszcza, jeśli zrobimy kanał dla tego umuzykalnionego trio zagłady. Drżyj, Hope Valley! Oto zespół pieśni i tańca, grzańca i dmuchańca w butelki (bo z doświadczenia wiadomo, że gdy dobrze się dmuchnie to uzyskuje się dłuuuugieee przeciąąąągłeeeee dźwięęęęękiiii).
Miriam Díaz Ines Villeda
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
180

Post

Logan Warren cześć mała, lubisz wujka?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK MAM CÓRKĘ MEDYCYNA FAN HORRORÓW ROMANTYK DIGITAL LOVE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Nathaniel Quincey, przez tematyczne wąsy na SB już krzywo patrzę na tematykę wujostwa... :lol: No, ale rodziny się nie wybiera - ponoć! Lubię Cię, wujaszku, lubię. Jeżeli będzie trzeba, popilnuję nawet Josie raz na jakiś czas, jeżeli taka jest potrzeba, wola i nie możesz się dogadać z Audrey. ;P Poza tym, rodzeństwo mamy trzeba kochać - siłą rzeczy. Nawet jeżeli nie jesteśmy z jednej krwi.
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
180

Post

Logan Warren ja jestem niegroźnym i kochanym wujkiem, nie bój żaby!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK MAM CÓRKĘ MEDYCYNA FAN HORRORÓW ROMANTYK DIGITAL LOVE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Przybywam po relację. Z tego co wyczytałam, to była blisko z Josephem i kochała Lily. Jak wiadomo Magnolia jest jej mamą (mówię jest bo Magnolia nie może mówić o sobie czy Josephie w czasoe przeszłym, że byli rodzicami, dla niej wciąż są choć małej już nie ma.)
Zastanawiam się jaka była ich relacja? Czy lubiła Magnolię? A może wręcz przeciwnie uważała, że źle wpływa na jej wuja? Ale po tragicznej śmierci Lily zmieniła do niej podejście, czy uważa, że to wina Magnolii?

Logan Warren
THE CHOSEN ONE BOGATE CV ROZWODNIK/ROZWÓDKA URODZONY LATEM PISARZ
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Jedyne kwestie dorosłych, które Logan kiedykolwiek tak naprawdę "ogarniała", leżały w bezpiecznej sferze jej rodziców, więc bankowo z butami nie wchodziła w sprawy między Magnolią i Josephem. Na pewno chciałabym, aby Logan pozostała neutralna w kwestii ich sporu, bo mimo wszystko - stara się dostrzegać dobro w innych. Bez wątpienia była pierwszą osobą, która deklarowała się do zostawania z ich córką, aby mieli ten jeden czy dwa wieczory od czasu do czasu wyłącznie dla siebie, bo dziecina skradła jej serducho. Ma podejście do dzieci, więc wtedy Magnolia na pewno do spostrzegła. Wątpię, aby kogokolwiek obwiniała o nieszczęście, oprócz tego skurwiela, który odjechał z miejsca zdarzenia. Mimo wszystko - Blackbird na zawsze pozostanie mateczką Lily, a rozwód nie sprawił, że szkrab został wykreślony z życia Warrenów; Logan na uboczu nadal szuka wszelkich ogłoszeń związanych ze sprzedażą samochodów konkretnego modelu oraz koloru (informacje wyciągnięte od stryja), bo według niej to trop, którego Joseph jeszcze nie sprawdził, a ona siłą rzeczy wciąż nie przepracowała do końca straty młodszej kuzynki - nie opowiada publicznie żadnych żartów o dzieciach z kategorii czarnego humoru, ma blokadę.
Myślę, że o ile nie mają z Magnolią szczególnych powodów do spotkań jeden na jeden, o tyle można coś dodatkowo pokombinować z drobnym raportowaniu przebiegu poszukiwań Warrenów w tej materii. Nie wiem, czy coś takiego odpowiadałoby Blackbird? Nie chcę narzucać kompletnie nienaturalnych dla danej postaci zachowań, wolę to uzgodnić wcześniej, zwłaszcza, jeśli to miałoby oznaczać emocjonalne sesje fabularne pełne chusteczek, wspominek, etc. :hm:

Magnolia Blackbird
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Logan Warren - więc myślę, że Magnolia bardzo ceni sobie dojrzałość Logan w tej kwestii. Rozumie jej położenie, i jest wdzięczna, że nie obwinia jej, że pomaga znaleźć. Może Logan od czasu do czasu napisała do niej czy jej niczego nie potrzeba bo po śmierci córki Magnolia zaszyła się z domu z którego nie wychodziła przez bardzo długie tygodnie, zniknęła prawie rozpływając się w powietrzu dla postronnych i nie wtajemniczonych ludzi. Mogą się spotkać i wtedy będzie dużo emocji, płaczu i może swoistej spowiedzi? Bo Logan nie jest tak blisko jak jej brat, czy Joseph z którym boi się w ogóle rozmawiać, a ona jest taka...trzeźwo myśląca? Do informowania o przebiegu śledztwa będzie bardzo wdzięczna dziewczynie
THE CHOSEN ONE BOGATE CV ROZWODNIK/ROZWÓDKA URODZONY LATEM PISARZ
mów mi/kontakt
kluska
Zablokowany