RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
I’m not the type to catch feelings
Something bout you got me
Stuck and I’m sinking
22
178

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Jung Wookjin
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Kerem Bürsin
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
"Effort makes you. You will regret it someday if you don't do your best now... don't think it's too late but keep working on it... it may take time, but there's nothing that gets worse due to practising... so practise. You may get depressed, but its evidence that you are doing good."
27
179

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Jeon Jeongguk
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ARTYSTA Chodzę na siłkę biegam
mów mi/kontakt
Lil Meow Meow#3728
a
Awatar użytkownika
Fryzjerka, która całe swoje życie poświęca pracy i swojej chorej mamie, nie ma aktualnie czasu na miłość, ale to nie oznacza, że nie marzy o tym, bo jest romantyczką.
27
175

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Hande Erçel


i poproszę o max przedłużenie
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Przedłużam do 13/11, 23:59 — Billy
mów mi/kontakt
Taśka#4170
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
167

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Luanna Perez
I od razu proszę o przedłużenie <3
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
I caught myself smiling and then i realised i was thinking about you.
34
190

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Woo do Hwan
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
he smiled and all I could think was 'oh shit'
18
182

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni):Lee Dongmin
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Przedłużam do 28/11, 23:59 — Billy
I proszę o maksymalne przedłużenie.
PALACZ SEKSOHOLIK ryzykant ANTAGONISTA Mam swoje demony migrena rozsadza mi głowę
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Here comes trouble
28
185

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Wi Ha Joon
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Przedłużam do 28/11, 23:59 — Billy
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY JESIENIĄ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU
mów mi/kontakt
Kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
181

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Lee Jong-suk
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Przedłużam do 28/11, 23:59 — Billy
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine I killed Laura Palmer LGBT+ PRAWO NIEŚMIAŁY PRACOWITY Jedzonko? Tylko słodkie!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
the world doesn't matter, you matter.
19
175

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Felix Lee
BOGATE CV BABYSITTER PRZYJEZDNY STRZELEC Mam łaskotki
mów mi/kontakt
meringue
a
Awatar użytkownika
You take me places that tear up my reputation, manipulate my decisions. Baby, there's nothing holdin' me back.
18
178

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Beomgyu Choi
mów mi/kontakt
armino
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
168

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Kim Woo-bin
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG Oh shit I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY LGBT+ Wychowała mnie matka WIELBICIEL FAST FOODÓW Gram na gitarze Zdałem prawko za pierwszym razem GOOGLE ME
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ