a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Aaron, pomimo wieku, zdecydowanie potrafił mieć głupie pomysły, których jakoś dziwnie nie potrafił się z głowy pozbyć. Przyzwyczajony do tego, że z wieloma osobami jeździł po okolicznych miasteczkach, szukając duchów (których prawdę powiedziawszy nigdy nie znaleźli; za to raz udało mu się złapać z Cullenem przestępcę), założył, że Dylanowi też spodoba się taka oryginalna forma spędzenia razem czasu. Każdy mógł go zabrać do kina, do drogiej restauracji, czy na wspólne oglądanie wschodu/zachodu słońca. Ale kto zabrałby go do opuszczonego domu z tunelami, w których podobno niejedna osoba się zgubiła, umierając, nie mogąc znaleźć wyjścia? Tak, zdecydowanie nikt normalny.
Rozejrzał się po zapuszczonym budynku. Jak na miejsce, w którym podobno nikogo nie było, aż tak wiele pajęczyn nie wisiało. I gdzie pająki? Nie był specjalnie ich fanem, chociaż też nie piszczał niczym nastolatka i nie uciekał, gdzie się dało.
-No już, uśmiech. Nigdy nie wiadomo, co tam znajdziemy. Nie chciałbyś, przykładowo, otworzyć własnego lokalu, zamiast pracować u kogoś? Może akurat znaleziony skarb będzie wystarczający -uśmiechnął się do niego szeroko. Zakładając, że któryś z nich (czytaj Dylan) nie zejdzie tutaj na zawał.
Poczuł przyjemne ciepło, kiedy chłopak mocniej ścisnął go za dłoń. Zdecydowanie było to miłe uczucie; z rodzaju tych, których człowiek chciał doświadczać znacznie częściej.
-Nie lubię ich. W sensie pająków. Nie mam fobii, ale sam fakt, że mają tyle nóżek, jest trochę niesmaczny - skomentował, zapuszczając się głębiej. Stanęli przed rozwidleniem i za pomocą wyliczanki, McKay wybrał prawą stronę. - To? To jest jeden z bardziej znanych opuszczonych, podobno przy okazji nawiedzonych, domów. Z opowiadań wynika, że poprzedni właściciele, a nikt nie wie, kim dokładnie byli, ukryli w korytarzach pod posiadłością skarb. Wielu próbowało go znaleźć, ale wielu poległo, gubiąc się tutaj - stwierdził lekko. Ot, taka bajka, którą zdecydowanie opowiedziałby dzieciakom swojego starszego rodzeństwa. Idealna na dobranoc.
-Zrobiło się jakoś chłodniej - zauważył, lekko się wzdrygając. Czyli faktycznie znajdowali się kawałek pod ziemią. - Teraz ty wybierasz. Prawo, lewo, co wolisz - pokazał na dwa ciemne tunele, zerkając na chłopaka, który, o dziwo, zdawał się wcale nie czerpać przyjemności z wycieczki. - Źle się czujesz? - no tak, o czym innym mógł pomyśleć McKay.

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

Dom nie wyglądał aż tak przerażająco, trochę przypominał wszystkie te stare, opuszczone budynki, w których pomieszkiwały bezdomne dzieciaki albo gdzie spotykali się okoliczni ćpuni, choć coś mu mówiło, że nikt z nich nie wybrałby akurat takiego miejsca. A może to tylko jego wyobraźnia od samego początku podsuwała mu różne, okropne obrazy? Powinien był starać się myśleć racjonalnie. Szkoda tylko, że strach zawsze mu ten rozsądek odbierał, tak jakby i tak nie miał go zbyt mało. - Chyba wolę wziąć kredyt niż ryzykować życiem - zaśmiał się nerwowo. Nie przeszkadzała mu praca w kawiarni. Jasne, fajnie byłoby mieć swój biznes, ale to nie było na jego głowę. Dużo lepiej się czuł pracując dla kogoś niż gdyby miał samodzielnie wszystkim zarządzać.
Podczas gdy Aaron cieszył się z tego, że Dylan złapał go za dłoń, Seo zastanawiał się jak przekonać policjanta by jednak stąd wyszli nim będzie za późno.
- Mhm - mruknął na wzmiankę o pająkach. W tej chwili obawiał się ich najmniej. Żałował, że zapytał o to, co to za miejsce, w momencie, w którym McKay zaczął opowiadać mu o tym co się tu stało. Poczuł jak jego serce zaczęło wywijać salta, a żołądek podszedł mu do gardła. Nic nie mógł poradzić na to, że zwyczajnie się bał. Nawet nie oglądał horrorów, mimo swojego zamiłowania do kina, bo za bardzo sobie wszystko wkręcał. - Uhm… Powinieneś był zabrać tutaj Lexa. To bardziej jego klimaty - powiedział cicho, starając się zapanować nad zbyt szybkim biciem serca. Nawet jeśli to była tylko głupia legenda, żeby ściągnąć ludzi do tego miejsca, to Dylan wolał nie przekonywać się na własnej skórze czy na pewno nie było w tym choć ziarenko prawdy. Im dalej szli, tym chłodniej się robiło, co wcale nie pomagało mu myśleć pozytywnie. Przecież wszyscy mówili, że w obecności duchów zawsze było zimno. Próbował zapamiętać drogę, na wypadek gdyby faktycznie się tu zgubili, ale nie było to łatwe w tym stresie. Coś z tego musiało odbić się na jego twarzy, skoro Aaron zadał mu wreszcie te pytanie. Wyczuł w tym swoją szansę na ratunek i wyjście z tego z twarzą. - Nie, to znaczy… Trochę, boli mnie brzuch, pewnie się czymś zatrułem. Świeże powietrze dobrze by mi zrobiło - bo przecież nie powie, że zaraz dostanie zawału ze strachu, w końcu nazywał się Seo. A Seo woleli umrzeć niż stracić godność.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Hej, zapewniam cię, że ze mną nic ci nie grozi. Co prawda nie noszę przy sobie spluwy w dni wolne, plus na duchy niewiele by pomogła, ale nie pozwolę żadnemu cię tknąć, więc życiem nie przypłacisz. Nie bądź już taki pesymistyczny, Seo - skomentował, uśmiechając się do niego. Nie brzmiało to jak najlepsze pocieszenie, ale chyba najważniejsze, że płynęło z głębi serca, co? W chwili, w której Aaron wziął Dylana na wycieczkę, był za niego odpowiedzialny i co by się nie działo, faktycznie nie pozwoli, by stała mu się jakaś krzywda. Przynajmniej fizyczna, bo tych psychicznych nie wziął pod uwagę.
Ścisnął trochę mocniej dłoń chłopaka, korzystając z tego, że jej nie wyrwał. Była przyjemnie ciepła i delikatna, znacznie inna od tej należącej do policjanta. Może temperaturę ciała miał taką samą, niemniej jego była silniejsza i bardziej szorstka. Idealny kontrast. Czy przypadkiem przeciwieństwa się nie przyciągają, dopełniając wzajemnie?
-Byłem z nim kiedyś na cmentarzu, wiesz, on i te jego TikToki. Tam zamiast duchów i innych zjaw złapaliśmy przestępcę, co jedynie pokazuje, że na cmentarzu wcale nie paranormalne stworzenia straszą - odpowiedział. Faktycznie, była to jedna z dziwniejszych przygód, ale przynajmniej przyczynili się światu, rozprawiając się ze złoczyńcą. Co prawda Aaronowi zostało po tym kilka siniaków, a Cullen przez jakiś czas nie dawał mu spokoju z komentarzami, ale miło to wspominał.
-Zimno ci? - spytał czując, że Dylan się trzęsie. A przynajmniej trzęsła się jego ręka, którą musiał puścić, ściągając z siebie koszulę. - Więcej nie mam, ale powinno pomóc. Jeśli nie, zawsze możesz się przytulić - wyszczerzył się.
Posunęli się kawałek dalej, kiedy Aaron omal nie zabił się na jakimś przedmiocie, który zachrupał pod jego stopą. Poświecił latarką, dostrzegając kawałki szkieletu; zdecydowanie nie ludzkiego.
-Oj, coś nie miało szczęścia - skomentował, ponownie zerkając na Dylana i na jego bladą twarz. - Hm.. dobrze. Tu faktycznie nie ma przyjemnego powietrza - skomentował stęchliznę, którą jechało w tunelu. - Pamiętasz drogę? Trochę się pogubiłem - stwierdził, patrząc w ciemność przed siebie. I za sobą, bo ostatecznie tam mieli iść.

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

- Skoro jesteś taki rycerski to znaczy, że jeśli spotkamy ducha to mogę złożyć mu cię w ofierze i uciekać? Superancko, dzięki! - ucieszył się, przez moment pełen nadziei, że to je zaspokoi i pozwolą mu odejść. Co im po takim Dylanie? Chuderlawy, wybrakowany, pewnie nawet nie smakowałby dobrze. A nie, zaraz. Duchy nie jedzą ludzi. To zombie. Ale zombie chyba tu nie było, co? Teraz rozglądał się jeszcze uważniej, wypatrując kolejnych zagrożeń. Pięknie. W takim tempie przed wieczorem Aaron będzie musiał odwieźć go do szpitala psychiatrycznego.
Jeśli McKay planował zabrać go na randkę, bardzo źle trafił. Plus za niekonwencjonalność, ale ogromny minus za to, że Dylan mógł po prostu jej finału nie dożyć. Całe szczęście, że nie miał problemów z sercem, bo wtedy z pewnością dostałby zawału. A tak był wyłącznie na jego granicy. Póki co.
- Chcesz powiedzieć, że tutaj też będzie jakiś przestępca? Mama mnie zabije jak umrę - jęknął, sam nie wiedząc czego boi się teraz najbardziej: duchów, kryminalistów czy własnej matki. Seo raczej nie nadawał się na pogromcę kogokolwiek. Gdyby wpadł na coś dziwnego to pewnie jeszcze zacząłby przepraszać.
- Uhm… - i co miał powiedzieć? Trochę tak, trochę nie, ale drżenie lepiej było tłumaczyć chłodem niż strachem. Jak miał zginąć to chociaż nie jako tchórz. - No wiesz, aż tak zimno to jeszcze mi nie jest - mruknął, uderzając go łokciem w bok. Podziękował jednak za koszulę, którą od razu nałożył, choć wcale nie zrobiło mu się jakoś cieplej. Przynajmniej ładnie pachniała. Był ciekaw jakich perfum używał Aaron.
Kiedy tylko uszu Dylana dobiegł jakiś chrupot… Cóż. Jego krzyk obudziłby umarłego. Złapał się za serce, a kiedy zobaczył na co świeci McKay, zaczął się z przerażeniem cofać, aż nie trafił na lodowatą ścianę. - Zaraz ty nie będziesz mieć szczęścia! - tyle dobrego, że strach tym razem go nie sparaliżował, a dodał mu bojowego nastroju. Na moment, bo złość na jego twarzy zastąpił niepokój. - Nie pamiętasz drogi? Trzeba iść z jakimś sznurkiem… Teraz oboje tu umrzemy i ktoś kiedyś w nas wdepnie tak jak te biedne stworzenie i powie “Oj, coś nie miało szczęścia”!!!

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Proszę, czyli tak szybko chcesz się mnie pozbyć? Myślałem, że pałasz do mnie trochę większą sympatią. Ale skoro ma ci to pomóc... - powiedział, śmiejąc się pod nosem. Podejrzewał, że duchom nic by nie przyszło z takiej ofiary, ale gdyby tak spotkać jakieś demony, pewnie zrobiłyby jakiś użytek z jego duszy. Zakładając, że coś podobnego, jak te paranormalne stworzenia, istniało, bo jak wiadomo coś, czego nie zobaczył, jego zdaniem było jedynie wymysłem. Przynajmniej pod względem tego typu rzeczy.
-Ej, spokojnie. Nie planuję tutaj wpadać na żadnego. Co prawda miejsce idealne na kryjówkę, bo kto normalny pchałby się do takiego miejsca… A zaraz, no tak, przykładowo my - skomentował, zerkając na Dylana. Wcale nie chciał go straszyć. McKay po prostu momentami miał wyjątkowo słabe wyczucie, jeśli chodzi o odpowiadanie na pytania, zwłaszcza te retoryczne. Jakoś nie przyszło mu na myśl, a pewnie powinno, że Seo mógłby się zwyczajnie w świecie bać. Chyba naprawdę uwierzył w swoją genialność i moc zakładając, że przecież z nim są bezpieczni i nie może im się stać nic złego.
Uśmiechnął się pod nosem, kiedy chłopak przyjął koszulę. Wyglądał w niej dobrze. Ciekawe jak to cię działo, że kiedy druga osoba (zwłaszcza ta interesująca) zakładała czyjeś ubrania wzbudzała jeszcze większe zainteresowanie. Przyglądał mu się przez chwilę, chcąc zapamiętać widok, po czym odwrócił wzrok na drogę przed sobą. Nie to, aby było widać szczególnie wiele.
Podskoczył lekko, kiedy Dylan krzyknął. Dobrze, tego się nie spodziewał, zbyt skupiony na lustrowaniu kosteczek, które zdeptał.
-Spokojnie, Dylan. To już umarło, pewnie naturalnie. Znaczy… nic nam nie grozi - powiedział. Powinien się czasem palnąć w łeb, serio. Podszedł do chłopaka, przyglądając mu się w świetle latarki, którą skierował na podłoże.
-Nie umrzemy, nie panikuj. Poszukamy wyjścia, to nie może być skomplikowane. Chodź - uśmiechnął się do niego. Był przekonany, że faktycznie zaraz im się to uda. Zupełnie, jakby zapomniał, że przecież znajdowali się w plątaninie tuneli pod sporej wielkości terenem.
Ruszył przed siebie, nie puszczając ręki chłopaka. Nie chciał, by ten się zgubił. Skręcili najpierw w lewo. Po czasie okazało się, że nie pykło, bo trafili na zawaloną część tunelu.
-No dobrze, nie tędy. Ale spokojnie, zaraz będzie lepiej - rzucił optymistycznie, ignorując fakt, że gdzieś po lewej stronie rozległo się dziwne chrobotanie. Chyba im się tunel na głowę nie zwali, co?
Mniej więcej po godzinie ostatecznie dotarli do miejsca, z którego przyszli.
-Widzisz? Przeżyliśmy. Mówiłem, że ze mną nic ci nie grozi - stwierdził dumny, patrząc na niego. Wspięli się po schodach, gdzie mogli wyłączyć latarkę. - Chodź, zażyjesz świeżego powietrza, bo faktycznie jesteś dziwnie blady. Na pewno dobrze się czujesz?

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

- A kto mówi, że chce się ciebie pozbyć? Ty mnie tu zaciągnąłeś, więc musisz wziąć za to odpowiedzialność - prychnął, oburzony, że Aaron mógł w ogóle tak pomyśleć. Starał się z całych sił nie myśleć o zjawiskach paranormalnych i bytach niepochodzących z tego świata, które mogły zamieszkiwać ten dom i jego podziemia. Mimo, że unikał horrorów jak ognia, pewne sceny, jakie przypadkiem kiedyś ujrzał pojawiały się mimowolnie w jego głowie.
- No nie wiem… Oprócz nas są też nastolatki, ćpuny, bezdomni… Kilka osób na pewno by się znalazło - od pewnych miejsc jednak nawet tacy ludzie trzymali się z daleka i coś mówiło Dylanowi, że było to jedno z nich. Nie był pewien na ile sobie to wkręcał, a na ile było to prawdziwe, ale odczuwał w tym miejscu dziwną aurę. Wszystko pewnie dało się wyjaśnić logicznymi argumentami, ale w tej chwili Seo był daleki od rozsądnego myślenia.
Było mu głupio, że tak spanikował, ale nie nad wszystkim potrafił panować. Zwłaszcza, gdy coś tak bardzo go zaskoczyło. Powinien był się już przyzwyczaić do tego, że zawsze wychodził przed Aaronem na głupka. - Skąd wiesz, że umarło naturalnie? Przecież ci nie powie - trudno mu się dziwić, że był w tej sytuacji nieufny. A swoim krzykiem pewnie ściągnął tutaj cokolwiek mogło kryć się w ciemnych zakamarkach. Z tego strachu nie zwrócił nawet uwagi na to, że trzyma dłoń Aarona. Przeciwnie, ścisnął ją nieco mocniej, jakby w obawie, że kiedy ją puści to zostanie tu na zawsze. Zdał się na niego, starając się myśleć o czymś miłym i przyjemnym. Ale nawet szczeniaczki nie sprawiły, że zaczynał tracić nadzieję, gdy krążyli bez większego ładu po tunelach. Czy ktokolwiek w ogóle wiedział dokąd pojechali? Jak szybko zaczną ich szukać?
Ponure myśli opuściły go dopiero, gdy wreszcie znaleźli się na zewnątrz, a do jego płuc dostała się spora porcja tlenu. Na moment kucnął, biorąc głęboki wdech i wydech, nim ponownie się wyprostował. Bez zawahania uderzył Aarona w pierś.
- To ostatni raz jak jadę gdzieś z tobą w ciemno - spojrzał na niego oskarżycielsko. Jednak długo nie potrafił się gniewać. Złapał Aarona za dłoń, którą położył na swojej piersi, gdzie nadal zdecydowanie zbyt szybko biło mu serce ze strachu, który jeszcze całkowicie go nie opuścił. - Boję się duchów. Nigdy nie oglądam horrorów, a w Halloween nie wychodzę z domu. Nie chciałem tego wcześniej mówić, żeby nie wyjść na tchórza, ale taka jest prawda. Nie jestem taki odważny jak ty - westchnął, godząc się z porażką.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Spokojnie, Dylan. Możesz być pewien, że wezmę za ciebie odpowiedzialność w stu procentach - uśmiechnął się do niego szeroko. Chłopak mógł być spokojny i mieć pewność, że w jego obecności nie groziło mu żadne niebezpieczeństwo, czy to ze strony duchów, czy żywych ludzi. Przecież Aaron nie dopuściłby do utraty tak wspaniałego kompana, w którego towarzystwie czuł się wyjątkowo dobrze. Już nie pamiętał, by z kimś było mu tak dobrze, jak właśnie z młodym Seo.
-Ej, ej, już nie bądź taki pesymistyczny! Nikogo tu nie ma, a ty możesz cieszyć się miło spędzonym ze mną czasem. Co ty na to? - powiedział, szczerząc się do niego. Przy okazji poklepał go po głowie, by dodać mu trochę otuchy. Skąd miał wiedzieć, że Dylan nie był fanem tego wszystkiego? Niby policjant, a nie miał tak podstawowych informacji, jak zainteresowania osoby, przy której serce biło szybciej, a oddech znacznie przyspieszał. Miał krasza na tego młodziaka i chyba nie mógł się tego wypierać.
W chwili, w której Dylan krzyknął, coś zaczęło powoli świtać w głowie McKaya. Wolno, ale już miał jakieś podstawy. Jego mózg aktualnie walczył pomiędzy dwiema opcjami. Albo chłopak faktycznie nie był zadowolony z takiej formy spędzania czasu, albo w ten sposób chciał zwrócić na siebie większą uwagę Aarona, którego dłoń mocniej ścisnął. Mężczyzna poczuł, jak przyjemne ciepło rozchodzi się po jego ciele. Tak, czuł się jak nastolatek z tych wszystkich filmów, które kobiety tak chętnie oglądały. Bawiłą go ta reakcja, ale czy ludzie nie tak reagowali na dotyk kogoś, kogo lubili bardziej, niż innych?
Uniósł brwi a akcie zdziwienie, kiedy oberwał w pierś. No pięknie, czyli tak bohaterowie zostają nagradzani?
-Ej, ale przecież dotrzymałem obietnicy! Przeżyliśmy - skomentował, nie rozumiejąc. Wszystko stało się jasne wraz z kolejnymi słowami Dylana. No tak, powinien przecież zapytać go już na samym początku. Cholerny Hunter, już on się z nim policzy.
Poczuł, jak serce chłopaka bije szybko. Zdecydowanie za bardzo i nawet jeśli w innych okolicznościach taka reakcja by mu schlebiała, tak teraz obawiał się, że mu tu zaraz biedny zejdzie.
-Czemu nie powiedziałeś? Słońce, nie byłbym przecież zły, gdybyś na starcie oznajmił, że wcale nie chcesz tam iść. Sądziłem, że spodoba ci się coś… nietypowego - westchnął. Tak wiele musiał się jeszcze nauczyć. - Przepraszam, że cię naraziłem. Chodź - załapał jego dłoń, delikatnie ściskając. - Jestem ci winien wielką porcję lodów. Ale nie powiemy twojej mamie, nie chcę się jej narażać - uśmiechnął się, ciągnąc go za sobą. Miał nadzieję, że przynajmniej to chociaż trochę zrekompensuje studentowi strach, którego się najadł z jego powodu.

zt. x2
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ