a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

ubranie

Już od jakiegoś czasu Aaron chciał zabrać Dylana na wspólny weekend, pokazując mu tym samym, jak lubił spędzać z nim czas, dodatkowo chcąc pobyć z nim po prostu sam na sam bez obawy, że w którymś momencie ktoś im przerwie, czy to nagłym telefonem, czy najściem osobistym. Mogło wydawać się oczywiste, że towarzystwo młodszego mężczyzny było dla Aarona czymś, czego łaknął, biorąc pod uwagę, że niemal każdego dnia się z nim widział, zakochując się w nim na nowo, ilekroć jego spojrzenie padało na jego przystojną i tak pociągającą twarz, niemniej czy kiedykolwiek pojechali gdzieś na dłużej, zazwyczaj ograniczając się do kilku godzin? To mu nie wystarczało, a przez swoją pracę nie mógł poświęcać chłopakowi tak wiele czasu, jak chciał. Seo zdecydowanie zasługiwał na wszystko co najlepsze, w tym krótki urlop z dala od miasteczkowego gwaru w pięknym otoczeniu, gdzie będzie mógł odetchnąć.
Razem z nim.
Nie zdradzając mu żadnych szczegółów, poza faktem, że zostaje porwany (gdyby barista miał jakiekolwiek obiekcje, bądź co bądź McKay i tak by go zgarnął, wywożąc w tylko sobie znane miejsce), sam spakował najpotrzebniejsze rzeczy. Spoczywała na nim ta odpowiedzialność, skoro z tej dwójki to właśnie on wiedział, dokąd właściwie jadą.
O umówionej godzinie podjechał pod mieszkanie Dylana, czekając na niego przed budynkiem. Napisał mu jedynie krótką wiadomość, że już jest.
Kilka chwil później zobaczył zbliżającego się chłopaka, uśmiechając się na jego widok szeroko. Usta same wykrzywiały się w ten pozytywny grymas, kiedy tylko na horyzoncie pojawiała się sylwetka baristy. Czuł się trochę jak nastolatek odkrywając na nowo jak to jest być zafascynowany drugą osobą.
Pochylił się, otwierając drzwi od strony pasażera i poczekał, aż ten zajmie swoje miejsce.
-Mam nadzieję, że jesteś gotowy. No już, nie bocz się tak, obiecuję, że to nie będzie żaden bankiet, na którym trzeba być wystrojonym - zaśmiał się, widząc jego minę.
Ujął delikatnie jego podbródek, nachylając się w stronę jego twarzy, by złożyć na jego ustach krótki pocałunek. Uzależniające, doprawdy.
-Spodoba ci się. Tylko mi zaufaj - dodał, tym razem całując go w czoło. Następnie poprawił się na fotelu, odpalając silnik.
-Szkoda, że nie widziałeś miny Tobena, kiedy okazało się, że nie zabieram go ze sobą - rzucił, zerkając na Dylana. Wiedział, że ten kochał jego psa, niemniej tym razem Aaron zadbał o to, by mieć sto procent uwagi przystojniaka.

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

outfit

Lato powoli dobiegało końca, a z nim ostatnie tak gorące dni. Może dlatego Aaron zdecydował się gdzieś go wyciągnąć? Bo skorzystać z ostatnich najcieplejszych dni w roku. Dylan od ponad dwóch tygodni pracował w kawiarni babki męża swojego kuzyna, co na swój sposób było miłą odmianą, bo spędzał teraz znacznie więcej czasu z Jaeminem, a także młodym Cullenem, na którego oboje mogli mieć oko, a który często wpadał pomagać im po szkole. Odkąd McKay więcej pracował, a jego najlepszy przyjaciel wraz z chłopakiem wyjechali w podróż do Europy, Dylan nie miał zbyt wiele do roboty. Dlatego cieszył się na ten wspólny wyjazd, szczególnie, że ostatnie dni były dosyć nerwowe, kiedy to mąż jego kuzyna praktycznie z dnia na dzień wyjechał z Hope Valley, zostawiając Jaemina niemal bez wyjaśnień. Kuzynek udawał, że to nic wielkiego, ale Dylan wiedział lepiej.
Ten wspólny wyjazd z Aaronem pozwolił mu jednak na moment oderwać się od problemów. Był ciekaw dokąd go zabiera i miał nadzieję, że nie była to powtórka z rozrywki z wyjazdu do tego domu strachów z zagadkami do rozwiązania. Nawet jeśli McKay zapewniał, że to nic z tych rzeczy, to jednak obawy pozostały. Postanowił jednak mu zaufać, a o umówionej godzinie zszedł na dół by ruszyć w drogę.
- Oby, bo wyszedłbym na idiotę. A ty razem ze mną, że kogoś takiego przyprowadziłeś - roześmiał się, mając nadzieję, że to prawda. Bankiety nie były w jego stylu. Oddał pocałunek, uśmiechając się do mężczyzny krótko po nim. - Bardziej niż ten twój escape room? - uniósł brew, nie dając się udobruchać żadnymi buziakami. Zobaczy to uwierzy. - Właśnie! Gdzie jest Toben? - zapytał, robiąc nieszczęśliwą minę. Naprawdę liczył na to, że Aaron się ulituje i weźmie go ze sobą. Oznaczało to, że albo jechali w miejsce, gdzie psy nie były mile widziane albo McKay był zazdrosny o własnego zwierzaka, lol. - Pewnie nadal mi nie powiesz dokąd jedziemy? - ale warto próbować.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Czując wewnętrzne podekscytowanie, że chyba po raz pierwszy spędzi kilka dni z chłopakiem bez jakichkolwiek świadków, Aaron nie umiał do końca uspokoić myśli, które chciały planować dosłownie wszystko. Każdą minutę wyjazdu, który przecież i tak będzie się rządził własnymi prawami. Wiele razy słyszał, że nie jest człowiekiem spontanicznym, ale czy to naprawdę źle, że chciał, by wyszło idealnie? Zależało mu na Seo i czuł wewnętrzną potrzebę zapewnienia mu wszystkiego, co najlepsze, byleby tylko widzieć uśmiech zadowolenia na jego twarzy. Chciał widzieć iskierki szczęścia błąkające się w jego oczach, w które mógłby wpatrywać się godzinami. Na litość wszechświata, jak on się uzależnił od tego pokurcza siedzącego obok niego w samochodzie, zdającego się na wolę McKaya, który obiecał sobie, że nigdy więcej nie weźmie baristy do nawiedzonego domu. Ani niczego, co kryło w sobie cokolwiek paranormalnego. Co prawda miłe było uczucie, kiedy ten łapał go za rękę, czy niespodziewanie się przytulał, niemniej chciał uniknąć późniejszego wyjaśniania jego osoby.
-Zupełnie by mi to nie przeszkadzało. Niech ludzie mówią co chcą. Ja bym się cieszył, że jestem tam właśnie z tobą - skomentował, uśmiechając się do niego. Nawet gdyby Dylan przyszedł na bankiet ubrany w szorty i koszulkę polo, McKay przejąłby się tym tyle, co nic, zwracając swoją uwagę jedynie na chłopaka. I chociaż on faktycznie mógł mieć takie podejście, to nigdy nie skazałby Seo na takie nieprzyjemności, które płynęły z późniejszego plotkowania.
-Nie wiem, czy tamto miejsce może z czymkolwiek konkurować, ale liczę, że chociaż w połowie będzie tak emocjonująco - powiedział żartobliwie, raz jeszcze krótko go całując. Że też nie pomyślał o zatrudnieniu kierowcy, mogąc nawet w czasie jazdy skupiać się na Dylanie.
Kiedyś obiecał sobie, że nigdy więcej nie będzie blisko z żadnymi uzależnieniami, ale to obok niego było warte każdego grzechu świata.
-Został z Hunterem. Co prawda ma uczulenie, ale obiecałem mu w przyszłości przysługę - odpowiedział. No co, nie chciał, żeby zwierzak rozpraszał Seo. Nie to, żeby był zazdrosny właśnie o to, że ten poświęca mu zawsze tyle uwagi, kiedy tylko byli w trójkę! Po prostu to miał być tylko ich wyjazd, to wszystko. - Zdecydowanie nie. Za jakiś czas się przekonasz. A dokładnie za jakieś dwie godziny. Wytrzymasz tyle? - zerknął na niego, kierując się mniej uczęszczaną drogą.
-Możesz w tym czasie opowiedzieć mi jak minął ci tydzień. Przepraszam, że nie mogliśmy widzieć się codziennie - westchnął. Miał trochę pracy, ale i tak szło mu znacznie lepiej, niż na początku. Nadal nie poświęcał tyle czasu Dylanowi, ile by chciał, bo jak dla niego serio mogliby spędzać ze sobą osiemdziesiąt procent czasu wolnego, ale poświęcał go więcej, niż w pierwszych tygodniach ich znajomości.

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

- Teraz tak mówisz - odparł, wytykając mu język. Wiedział, że Aaronowi nie zrobiłoby to różnicy, ale wolał jednak być ubrany stosownie do okazji. Nie lubił zwracać na siebie uwagi, a czymś takim na pewno by to zrobił. Wzdrygnął się na myśl o tym okropnym domu, do którego kiedyś go zabrał. Zdecydowanie nie były to jego klimaty. - Jeśli będzie choć w jednej setnej tak emocjonująco, to wracam do domu - mruknął obrażony. Aaron powinien był się już nauczyć, że Dylan nie lubił tego rodzaju rozrywek i miał nadzieję, że tym razem nie zabiera go w podobne miejsce. Wtedy nawet te buziaki by go nie przekonały do tego, żeby został. - Biedny Hunter. Chcesz, żeby się udusił? - zapytał, kręcąc głową z niedowierzaniem. Wiedział o jego alergii, bo kiedyś spotkali się u Aarona i chłopak dosyć szybko musiał się ewakuować z powodu alergii. Strasznie mu współczuł.
- Dwie godziny życia w niepewności i strachu? No nie wiem. Może powinienem zadzwonić na policję, że zostałem porwany? - specjalnie teraz dramatyzował, ale po tej jego jednej niespodziance to miał teraz do nich ograniczone zaufanie. Wolałby jednak wiedzieć dokąd mężczyzna go zabiera, choć miał świadomość, że niczego nie wynegocjuje. Aaron potrafił być niezwykle uparty.
- Nie przejmuj się, sam też miałem sporo pracy i wszystkiego. Cieszę się, że udało nam się spotkać dzisiaj - mruknął, uśmiechając się. Po chwili jednak uśmiech zelżał, gdy zaczął opowiadać o minionym tygodniu. - Mamy strasznie dużo pracy, a odkąd Sawyer wrócił do szkoły, a Vee wyjechał, brakuje nam pracowników - wspominał mu już wcześniej, że pracuje teraz razem ze swoim kuzynem. - Pamiętasz Stacey? Czasem wpada nam pomagać, no i pracują z nami też dwie dziewczyny, ale jedna z nich też się uczy, tak jak Sawyer… Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy nie powinniśmy poszukać kogoś jeszcze do pracy, ale muszę porozmawiać o tym z babką Cullen - na samo jej wspomnienie lekko się wzdrygnął, choć nie była tak straszna, jak do tej pory mu się wydawało. - Starałem się też dotrzymywać towarzystwa Jaeminowi, trochę z nim kiepsko odkąd Lex tak nagle wyjechał… Nie wspominał ci o żadnych problemach, prawda? - w końcu ta dwójka się przyjaźniła, warto było zapytać. Był blisko z kuzynem, więc to normalnie, że się o niego martwił, a widział, jaki chodził przybity. - A jak minął twój tydzień? Mam nadzieję, że lepiej?

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-W innych okolicznościach powiedziałbym, że równie dobrze mógłbyś przyjść bez niczego, ale nie, kiedy wiele osób by na ciebie patrzyło. Niektóre widoki chcę zachować dla siebie - odpowiedział, lekko się uśmiechając, przy okazji zerkając na młodego mężczyznę obok siebie. Zdecydowanie widok jego ciała, którego nie okrywał żaden materiał, powinien być przeznaczony tylko dla niego. Egoistyczne, bo podobno świat powinien mieć wgląd na piękno, ale co zrobić, że w tym przypadku Aaron wolałby się tym z nikim nie dzielić.
-Spokojnie, potrafię wyciągać lekcje. Tym razem obiecuję, że nie będzie żadnej piwnicy, nawiedzonej posiadłości, szpitala psychiatrycznego, ani cmentarza - rzucił. Po ostatniej akcji Dylan dobitnie dał mu do zrozumienia, że tego typu wycieczki nijak mu się nie podobają i nie robią takiego wrażenia, na jakie mógłby stawiać policjant. Zresztą musiałby być prawdziwym debilem, żeby na jeden z niewielu wspólnych weekendów zabierać swojego chłopaka na poszukiwanie duchów. Dzisiaj miało być idealnie, by Seo wiedział, że jest dla Aarona ważny. A nie, że chce doprowadzić do jego zawału. - No już, słodziaku, uśmiech - powiedział, przesuwając delikatnie po boku baristy, żeby trochę się rozchmurzył. Więcej wiary w Aarona. Wiadomo, robił czasami głupie rzeczy, o dziwo nie wiedząc, jak powinien się zachować, ale nie naraziłby Seo na nieprzyjemności, za które ten dałby mu bana na wszelkie wycieczki. A co gorsza, na siebie.
-Poradzi sobie, to duży chłopiec. Wystarczy, że raz trochę wyjdzie z Tobenem i nakarmi resztę - skomentował. Nie miał zbyt wielu osób, do których mógłby podrzucić swoje mini zoo, a tym bardziej nie miał takich, którym chciałoby się przyjechać do niego, by sprawdzić, czy zwierzyniec żyje. Hunter był jedyną opcją, na którą zawsze mógł liczyć.
-Niepewność może, ale strach? Chcesz powiedzieć, panie Seo, że nie czujesz się ze mną bezpiecznie? - zainteresował się, zerkając na niego. Domyślał się, że to wszystko, co mówił teraz Dylan było po to, aby uzyskać jakiekolwiek informacje, ale nie było mowy, by Aaron zepsuł mu niespodziankę. Liczył, że chłopakowi faktycznie spodoba się miejsce, w które go zabierał. - Obiecuję, że następnym razem pojedziemy na tydzień. Już teraz możesz szukać miejsca, w które chciałbyś się udać. Bez ograniczeń. Byle poza Florydę - rzucił. Kiedy był na takich wakacjach? Nie wyjeżdżał, bo samemu nie było tak przyjemnie, jak w chwili, w której miało się odpowiednie towarzystwo. Jasne, dzień, góra dwa z przyjaciółmi, ale to wszystko. Praca również niczego nie ułatwiała, dając o sobie znać nawet teraz, kiedy spotykał się z Seo.
-Czyli jednym słowem interes się kręci. Ale nie przepracowujesz się, co? Wolałbym, żebyś mimo wszystko się nie przemęczał. Jeśli chcecie, sam mogę czasami wpaść zrobić kilka kaw - zaśmiał się. Może gotować umiał, ale robienie kawy jego specjalnością zdecydowanie nie było.
Zamyślił się przez chwilę, słysząc jego kolejne słowa.
-Prawdę powiedziawszy nie rozmawiałem z nim ostatnio, obaj byliśmy dość zajęci. Ale jestem pewien, że wszystko w porządku, zaufajcie mu. Musiał mieć powód, skoro tak nagle wyjechał. Gdyby coś mu zagrażało, a nie dałby mi znać, udusiłbym go - powiedział ciepło, chcąc pocieszyć Dylana, który jawnie wszystkim się przejmował. Czasami aż za bardzo, ale to utwierdzało Aarona w przekonaniu, że był osobą o naprawdę złotym sercu. - Lepiej nie lepiej. Praca, nowe sprawy, sąd. Niewiele jest do opowiadania, bo mam wrażenie, że niemal każdy ostatni dzień zlewa mi się w jedno. To trochę nudne - westchnął. Tak, zdecydowanie musiał przystopować. Jeśli nie dla siebie, to dla chłopaka obok.
Niespełna godzinę później, nadal rozmawiając, wjechali w leśną drogę, którą ciągnęła się przez ładne dwa kilometry. Dopiero po tym odcinku Dylan mógł dostrzec domek nad jeziorem.
-Ta dam. Mam nadzieję, że to podoba ci się bardziej, niż tamte tunele - uśmiechnął się szeroko, podjeżdżając bliżej.

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

- Ale zabawne! - prychnął, niby to gniewnie, i wywrócił oczami. Szczerze mówiąc, jemu też nie uśmiechało się paradować jak go ten na górze stworzył przed obcymi ludźmi.
Mimowolnie wzdrygnął się na myśl o wszystkich tych miejscach, które zaczął wymieniać policjant. Żadne z nich nie figurowało na jego liście o nazwie “miejsca na randkę idealną”. Raczej znajdowały się na tej “miejsca idealne do zgonu” do którego nieszczególnie mu się spieszyło. Naprawdę miał nadzieję, że Aaron zrozumiał swój błąd, i właśnie tak zdawało się być, bo od czasu tego nieszczęsnego wypadu do nawiedzonego domu, nie proponował mu już więcej tego typu rozrywek. - No przecież się uśmiecham. Ufam ci, ale nie miej mi za złe, że w tym jednym wolę cię kontrolować - wytknął mu język. O zdobycie zaufania Dylana nie było tak trudno. Trudniej było je odzyskać o czym przekonał się na własnej skórze Aaron McKay, jako że przez długi czas na słowo “niespodzianka” Seo krzywił się gorzej niż na widok znienawidzonej ciotki z Wisconsin.
- Współczuję mu. Przecież jakbym miał alergię na psy to bym się chyba zapłakał ze smutku - każdy kto choć trochę go znał wiedział jak bardzo lubił zwierzęta. Nie wyobrażał sobie nie móc z nimi przebywać.
- Nie. Może i jesteś policjantem, ale co jeśli to przykrywka? Może tak naprawdę jesteś jakimś seryjnym mordercą i tylko udajesz takiego miłego i fajnego? - przyjrzał mu się uważniej, tak jakby naprawdę wierzył w to co mówi. Gdyby tak było to chyba wolałby nie wiedzieć lol.
- Nie jestem zbyt decyzyjny… Może trzeba kupić mapę i wybrać jakieś miejsce z zamkniętymi oczami? - nie był pewien czy kiedykolwiek wyjeżdżał poza Florydę, może tata zabrał go raz na jedną ze swoich wycieczek kiedy był młodszy. Zawsze marzył o tym, żeby wyjechać do Japonii, ale niestety pozostanie to tylko w sferze marzeń. Jego bliscy i i życie było tutaj, w Hope Valley. - Nie, spokojnie. Daję radę, nic czego nie robiłbym przedtem - wzruszył ramionami. To pewnie tylko taki okres przejściowy nim zatrudnią kogoś jeszcze. Skinął lekko głową na kolejne słowa Aarona. - Mam nadzieję, że masz rację i że to nic złego - nie mógł poradzić nic na to, że zawsze przejmował się bliskimi. Czasem nawet bardziej niż sobą samym, taki już po prostu był. - W takim razie dobrze, że udało nam się gdzieś wyjechać. Odpoczniesz trochę od rutyny - posłał mu uśmiech. Żadna praca nie była przyjemna, gdy wykonywało się ją non stop.
- O rany! Ale tu ładnie - tym razem na pewno nie pożałuje, że dał się wyciągnąć w nieznane. Dom nad jeziorem prezentował się dużo bardziej obiecująco niż ten nawiedzony. - Nikt w nim nie umarł, co? - cóż, lepiej się upewnić.

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Uśmiechnął się lekko pod nosem. Może to masochistyczne, sadystyczne i jeszcze jakieś inne, ale lubił, kiedy Dylan udawał takiego rozgniewanego. Był wtedy zdecydowanie bardziej uroczy, niż groźny, ale McKay wolał nie ryzykować mówiąc to na głos. Obaj lepiej na tym wyjdą, jeśli Seo będzie żył w przekonaniu, że potrafi wzbudzić postrach.
-Jak to mówią - człowiek uczy się na błędach, a ja dość szybko łapię. Zakodowałem, że fanem podobnych miejsc nie jesteś, więc możesz być pewien, że więcej cię do takiego nie zabiorę. No chyba, że sam wyskoczysz z inicjatywą. Wtedy nie odmówię - powiedział, zerkając na niego. Wykreślił już wtedy wszelkie miejsca, które mogłyby wzbudzić strach u chłopaka obok. Nie chciał mu się narażać, zwłaszcza, że przecież początek ich znajomości daleki był od pozytywnego. Wystarczyło mu minusów nazbieranych u baristy; teraz na swoim koncie chciał mieć jedynie plusy i liczył, że po dzisiejszym wypadzie zgarnie całkiem przyjemną pulę.
-O proszę. Czyli po tych wszystkich spotkaniach nadal nie udało mi się zaskarbić twojego zaufania? Łamiesz mi serce - westchnął teatralnie, lekko kręcąc głową. - Chociaż z drugiej strony, gdybym był seryjnym mordercą, zadanie wykonałbym należycie, skoro sam z własnej woli wsiadłeś ze mną do samochodu, dając się gdzieś wywieźć. Teraz pytanie co powinienem z tobą zrobić - skomentował poważnie, robiąc taką minę, jakby się zastanawiał, czy zamknąć go w piwnicy, czy jednak od razu zakopać żywcem. - Wiesz, że jest wiele takich przypadków? Że sąsiad, którego nie podejrzewałoby się o zabicie nawet muchy, kolekcjonował części ciała, albo zabijał w imię jakiejś chorej idei - rzucił. Wspaniałe randomowe ciekawostki z życia policjanta. Idealne na randkę. Aaron czasami dwa razy powinien się zastanowić, o czym w ogóle mówi.
-Ej, to jest świetny pomysł. Możemy albo celować palcem albo rzucić strzałkami - ucieszył się. Kolejna idealna motywacja, by w końcu zacząć zwiedzać świat. Teraz, kiedy miał z kim (liczył, że Dylan będzie mu towarzyszył podczas każdej podróży), aż chciało się kupować bilety i brać wolne. Jak to druga osoba potrafiła zmienić człowieka. Nadal kochał swoją pracę, ale teraz miał do kochania jeszcze kogoś.
-Spokojnie, Dylan. Wiem, że się martwisz; zawsze to robisz. Ale sądzę, że Lex nie zrobiłby niczego, co zraniłoby Jaemina, więc nic się nie stanie, jak chociaż na chwilę skupisz się na sobie - powiedział spokojnie. Złapał go za dłoń, kciukiem delikatnie masując skórę, chcąc w ten sposób pokazać zarówno swoje wsparcie, jak i trochę uspokoić chłopaka. Ten świat nie zasługiwał na kogoś takiego, jak Dylan.
Uśmiechnął się dumnie, kiedy na twarzy chłopaka pojawił się zachwyt miejscem. Przynajmniej tym razem udało mu się trafić w dziesiątkę.
Patrzył przez chwilę na twarz Seo, napawając się tym, jak błyszczały mu oczy, kiedy się cieszył, chłonąc widok. Mógłby na tę chwilę zatrzymać czas, póki ten obraz nie wyryłby mu się w pamięci na zawsze.
-Cieszę się, że się panu podoba, panie Seo - rzucił, podchodząc do niego i stając za jego plecami. Przytulił go, kładąc podbródek na jego ramieniu. - Czy to znaczy, że udało mi się odzyskać chociaż trochę zaufania względem moich niespodzianek? - spytał cicho, składając pocałunek na jego szyi.
-Hm… podobno zginęła tutaj czteroosobowa rodzina. Ktoś uznał, że świetnie będzie powtórzyć motyw z Sinister - zaczął szeptem, patrząc na dom. Czując jednak, że chłopak sztywnieje, przycisnął go do siebie mocniej. - Żartuję. Obiecuję, że nikt tutaj nie umarł, nie straszy i nie ma niczego, czego można się bać - uśmiechnął się, całując skórę na jego karku. - To co, na co masz ochotę? Możesz wybrać. Ognisko, łódka, spacer po lesie, czy zwiedzanie domku? Wiesz, sypialnie mają wyjątkowo wygodne łóżka.

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

Przez moment przyglądał mu się nie tyle z rezerwą, co wręcz z podejrzliwością. - No dobrze. Zobaczymy. Ostatnia szansa, McKay - rzucił ostrzegawczo, niby to poważnie, chociaż i tak śmiał się pod nosem. Prawdą jednak było to, że gdyby miejsce wzbudziło jego podejrzenia, pewnie nie wysiadł by z samochodu i marudził tak długo aż by stamtąd nie pojechali. Nie da się więcej zaciągnąć w żadne dziwne miejsce, nawet jemu!
- Cóż, o ile ktoś nie grozi mi kajdankami przy pierwszym spotkaniu, łatwo jest uzyskać moje zaufanie. Odzyskać, to co innego - wystawił język w jego stronę. Spochmurniał słysząc te głupoty i uderzył go w ramię. Lepiej dla niego, żeby nie był żadnym mordercą, bo wszyscy się z nim policzą. - A skąd wiesz, że to ty rozdajesz tutaj karty, McKay? Może to ja jestem tym sąsiadem, który kolekcjonuje części ciała? Pewnie nerki, bo mi przykro, że jednej nie mam, więc wszystkie moje ofiary też zostawiam z jedną - CSI kryminalne zagadki Hope Valley. Mógł się naigrywać, ale Dylan nie lubił nawet na ludzi krzyczeć, jeśli nie musiał.
- Proponuję od kupienia mapy Florydy, bo na to pozwala mi obecnie mój budżet - zaśmiał się cicho. Wątpił by kiedykolwiek udało mu się wyjechać choćby do okolicznych stanów, a jedyne dalsze wycieczki na jakich do tej pory był odbył razem z ojcem, podczas jego podróży, gdy był młodszy, a tata jeszcze chciał ich zabierać. Trochę go winił za to, że zaszczepił w nim miłość do podróży, a potem porzucił. Z drugiej strony, czego się spodziewać po facecie, który dwukrotnie porzucał rodzinę? - Na sobie? Chciałeś chyba powiedzieć na tobie? - uśmiechnął się zaczepnie nim ucałował go w policzek. - Dzięki za otuchę. Ale wiesz jaki jestem, nie lubię kiedy moi bliscy mają problemy - gdyby tylko mógł, wziąłby wszystko na siebie.
- Pożyjemy, zobaczymy. Inspekcja dopiero się zaczęła - mruknął, obracając się nieco w jego ramionach, żeby go objąć. Aaron jednak nie byłby sobą, gdyby nie zepsuł nastroju. Dylan nie był pewien czy ta cecha w chłopaku bardziej go rozbawiała czy bardziej miał ochotę mu przez to przyłożyć. - Ach tak? A ja słyszałem, że zginął tutaj policjant. Ciekawe które plotki są prawdziwe - za karę ścisnął mu policzek tak, jak zawsze robiły to stare ciotki, które widziały cię raz na pięć lat i musiały się nacieszyć tym, jaki to z ciebie nie wyrósł kawaler. - A która opcja zawiera w sobie skopanie ci tyłka? - zapytał, mrużąc niby to gniewnie oczy. Nawet jakby chciał to nie potrafił się aż tak długo obrażać. Pocałował Aarona w nadziei, że skupi się na nim i nie będzie już go straszyć. - Jeśli kazałeś mi jechać tyle czasu, żeby zaciągnąć mnie do łóżka, to trzeba było wspomnieć o tym zanim wsiadłem - uszczypnął go lekko w bok. - Chodź, rozejrzyjmy się po okolicy!

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Możesz być pewien, że dobrze ją wykorzystam. Byłbym głupcem, gdybym z własnej woli postanowił ją zmarnować - skomentował, odwzajemniając spojrzenie. Co prawda nie czaiło się w nim tyle podejrzliwości, jak w należącym do Dylana, ale zdecydowanie naszpikowane było pewnością, że tym razem pozytywnie uda mu się zaskoczyć chłopaka. Zasługiwał na to. Podobnie, jak na odpoczynek, ciężko pracując w kawiarni. Nawet, jeśli miał to być zaledwie weekend, McKay chciał dołożyć wszelkich starań, aby był niezapomniany. Inaczej, niż wycieczka, która koniec końców okazała się być mało trafiona.
-Musisz przyznać, że przynajmniej było oryginalnie. Bo hej, jak wiele osób chce cię zakuć w kajdanki? Byłem pierwszy, więc mogę być z siebie dumny - powiedział, śmiejąc się. Widmo tamtego spotkania chyba na zawsze utknie w ich pamięciach, stając się dość niekonwencjonalnym pomysłem na poznanie kogoś. Dobrze, że nie paradował w różowych; wtedy jak nic ludzie uznaliby, że szuka potencjalnych kandydatów do jakiegoś taniego pornola. - Co w takim razie muszę zrobić, panie Seo, aby je odzyskać? Jestem gotów do wszelkich poświęceń - rzucił, lekko się w jego stronę nachylając. Jaka szkoda, że nie mógł bardziej, będąc kierowcą, ale szybkiego buziaka i tak mu skradł. Był ich spragniony i nikt nie mógł mu się dziwić.
Zaśmiał się zaraz, lekko głową kręcąc.
-Wybacz Dylan, ale o ile nie kwestionuję tego, że potrafisz się wkurzać na ludzi, ostatecznie każdy ma swoje granice, tak zdecydowanie nie nadajesz się na mordercę. To nawet lepiej. Randki w więzieniu byłyby raczej skomplikowane, gdyby każdy patrzył - stwierdził. Co by zrobił, gdyby Dylan okazał się psychopatą? Z całą pewnością ciężko byłoby mu przyjąć ten fakt do wiadomości, więc może lepiej, że nim nie był. - A z nerką czy bez, nadal jesteś wspaniałym człowiekiem. I hej, jesteś wyjątkowy. A jak chcesz, mogę ci oddać jedną. Taki prezent świąteczny - rzucił, zerkając na niego. Domyślał się, że życie bez jednego z organów było dość uciążliwe, ale Seo dobrze sobie radził. Może McKay nie mówił mu tego za często, a może nie mówił wcale, ale podziwiał go za to, jaki był teraz i jak sobie radził. Był znacznie silniejszy, niż sądził, a ta siła objawiała się w wielu aspektach życia. Po tym co przeszedł wiele osób by się załamało, a on umiał cieszyć się życiem. Tym bardziej policjant miał go za wyjątkowego człowieka.
-Nie Floryda, a całe stany. Tak na początek. Jak nam się spodoba, uderzymy gdziekolwiek na świecie. Byle nie na środek oceanu. To mogłoby być problematyczne - odpowiedział głosem, z którym nie można było się kłócić. Nie widział problemu w zapłaceniu za oboje. Dodatkowo nie trzeba było wydawać milionów na fajną wycieczkę gdzieś dalej. Jasne, Azja to co innego, ale bilety lotnicze w Stanach nie były aż tak drogie.
-Nie będę oponował, ale o sobie też myśl, co? - uśmiechnął się, czując jego usta na swoim policzku. Zaledwie przekąska, po której chciało się jeszcze więcej. - Wiem, zdążyłem cię trochę poznać. Jestem pewien, że są wdzięczni za to, jak się o nich martwisz. I za każdą pomoc, ale to działa w obie strony. Też nie chcą ci robić problemów. Dlatego obiecaj mi, że podczas tej wycieczki będziesz się dobrze bawił, wyrzucając na chwilę z głowy problemy. Zobaczysz, że dobrze ci to zrobi - skomentował, klepiąc go po udzie. Chciał widzieć na jego twarzy jedynie radość. To chyba nie było tak wiele, prawda? Coś, za co oddałby niemal wszystko, co miał. Mógłby zapłacić każde pieniądze, gdyby tylko miał pewność, że Dylan już nigdy nie będzie smutny.
Wciągnął powietre, które w bliskim otoczeniu przesycone było zapachem chłopaka. Działał kojąco, będąc przy tym wyjątkowo uzależniającym.
-Nie do końca jestem pewien, czy chcę się przekonywać. Chociaż jeśli owy policjant zginął z rąk pewnego seksownego i interesującego osobnika, jestem pewien, że nie narzekał aż tak bardzo - zaśmiał się cicho, zaraz się krzywiąc, kiedy ten ścisnął mu policzki. Mama czasami nadal mu tak robiła, głównie, jak odwalił coś według niej głupiego.
-Naprawdę chcesz w taki sposób potraktować ten seksowny tyłek? - westchnął, jakby ubolewając. Zaraz odwzajemnił pocałunek, mrucząc przy tym cicho.
-A co, odmówiłbyś wtedy wycieczki, Seo? Zresztą hej, wcale nie możesz mi się dziwić; spójrz na siebie. Co prawda nie jest to główna atrakcja, ale skoro nie ma tu nikogo, kto mógłby nam przeszkodzić… - powiedział, nachylając się by lekko przygryźć skórę na jego szyi. - Uwielbiasz się ze mną bawić, co? - pokręcił głową, prostując się.
Złapał go za rękę, prowadząc w stronę lasu.
-Spokojnie, nie chcę cię zabić. Tu naprawdę jest ładnie. A później pójdziemy popływać łódką. Nie boisz się wypłynąć na środek, hm?

Dylan Seo
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ