Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

#3

Właściwie to nie powinna jeszcze wychodzić na zbyt długo, ale kiedy ma się husky;ego w domu, trudno jest mu odmawiać ruchu od czasu do czasu. Na szczęście jej pies nie był już mały, Koda miała dwa lata i wiedziała co to 'siad', co to 'leżeć' i co to 'zostań'. Ostatnie oczywiście nie zawsze działało, kiedy w zasięgu wzroku była jakąś wiewiórka, ale wciąż nad tym pracowała. Zresztą, ostatnie dwa miesiące jej suczka mało kiedy wychodził na porządny spacer i wybieganie, bo Chelle nie chciało się z nim tyle chodzić, więc naprawdę była jej winna chociaż trochę zabawy. Poza tym była bardzo wspierającym psem, który leżał obok niej, kiedy było z nią bardzo kiepsko, nie wyjadała jej jedzenia, kiedy na chwile wyszła z pokoju (ewentualnie tylko trochę polizała, ale to ryzyko jedzenia przy jakimkolwiek zwierzaku, jakiegokolwiek jedzenia), nie szczekała po nocach, kiedy bardzo bolała ją głowa zaraz po powrocie ze szpitala i nie zniszczyła jej mieszkania, kiedy w tym szpitalu leżała non stop. A taki spacer naprawdę dobrze jej zrobił, dlatego zdecydowała się skręcić przy najbliższym psim parku i tutaj pozwolić psu pobiegać. Nie było dużych tłumów, właściwie zaledwie kilka psów biegało dookoła, żaden specjalnie agresywny, więc spuściła psa ze smyczy, a sama wyciągnęła z kieszeni paczkę papierosów. Położyła na swoim kolanie i tylko się na nią patrzyła, rozważając, czy sobie zapalić czy nie. Oczywiście lekarze narzekali, że nie powinna palić dopóki się do końca nie wykuruje, ale... tak bardzo tęskniła za smakiem papierosów. Tak, to było to uzależnienie, przeklęte. Niby powinna rzucić, skoro już kilka tygodni się obywała bez papierosa, ale z drugiej strony, jej praca za moment, jak już do niej wróci, będzie o wiele trudniejsza i bardziej skomplikowana niż poprzednia, więc... może nie warto się męczyć i rzucać. - Cholera - mruknęła, podnosząc wzrok i zauważając jakiegoś mężczyznę z dwójką psów. - Miejsce jest wolne, w razie czego - zdradziła, mówiąc oczywiście o swojej ławce. Trzeba się dzielić w życiu.
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

#2 tak tylko wyprasowany

Ciężko mu się było pogodzić z tym co działo się jeszcze kilka godzin temu. Myślał, że jego kochana żonka siedzi sobie spokojnie w San Franscico, a tu takie zaskoczenie! Wiedział, że nie będzie łatwo się z nią dogadać, ani przejść z tym wszystkim do porządku dziennego. Był zdenerwowany i naprawdę bardzo chciał żeby to wszystko okazało się podłym, głupim snem. W normalnych warunkach bardzo cieszyłby się ze spotkania z Fin, w końcu kochał ją i była jego żoną, ale teraz, będąc w takiej sytuacji już wiedział, że jej milczenie na temat przeprowadzki łączyło sie z tym, że ich małżeństwo nie było już dla niej takie istotne. Takie rzeczy się przecież zdarzały ludziom i powinien się z tym po prostu jakoś pogodzić. Miał tylko nadzieję, że to wszystko nie wpłynie na ich wspólną pracę, on na pewno nie chciał jej robić na złość, czy jakoś specjalnie denerwować.
Po powrocie do domu z roboty nie potrafił znaleźć sobie miejsca, nie wiedział co robić, a w takich sytuacjach zawsze pomagały długie spacery z pieskami. Z racji tego, że Lyons miał dwa dość ruchliwe psiaki, to często z nimi po prostu biegał, ale dzisiaj nie miał na to ochoty. Musiał im wystarczyć zwykły spacer. Dlatego szedł sobie spokojnie, ale Tesla i Newton jego spokoju nie podzielały i strasznie go ciągnęły. Widać, że rozpierała je energia, więc cóż mógł zrobić? Spuścił je ze smyczy stając sobie i obserwując jak biegają, a wtedy usłyszał kobiecy głos. -O super, dzięki - powiedział uśmiechając się do dziewczyny i skorzystał z okazji siadając sobie na tej ławeczce. - Jakieś ciężkie dylematy? - zapytał zerkając na tą jej paczkę papierosów. Dobrze wiedział jak ciężko jest rzucić fajki i rozumiał też, jak łatwo do nich wrócić. - Hayden - przedstawił się wyciągając rękę w stronę dziewczyny.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Astrid sama nie była jakimś specem w kwestii związków, relacji, czy w ogóle, czegokolwiek. Niby była zaręczona, ale sama nie wiedziała co się stało z jej związkiem. Tak jakby ten postrzał, a właściwie cały ten wieczór, postawił jedną, grubą kreskę w jej życiu i teraz musiała się w nim na nowo odnaleźć. Dlatego potrzebowała czasu żeby się nad tym wszystkim zastanowić. Nad swoją pracą chyba nie musiała. Co prawda obawiała się co będzie, kiedy pierwszy raz wróci do akcji i trzeba będzie kogoś aresztować, czy nie powtórzy się scenariusz i czy znowu nie pojawi się na celowniku jakiegoś zbira... albo czy nie spanikuje w trakcie, ale eh, w końcu po to chodziła na głupią terapię żeby to jakoś... no wypracować, czy cokolwiek. I postarać się przejść nad tym do porządku dziennego, tak żeby postrzał nie wzbudzał w niej żadnych ataków paniki, czy innych żenujących rzeczy. No i chociaż tu w miarę było stabilnie, było jeszcze jej życie prywatne, fakt że była w ciąży, ale już nie jest, a także to, jak planuje swoje życie poprowadzić od tej pory. Czy chciała kiedyś być matką? Czy woli skupić się na karierze? To były ważne kwestie. A każde myślenie, nawet takie, co zrobić sobie na obiad wywoływały u niej ból głowy, więc generalnie miała trudne zadanie. I przydałyby się jej do tego fajki, które działały uspokajająco, ale... cóż.
Póki co więc posłała półuśmiech nieznajomemu i wróciła wzrokiem do owej paczki. - Taaaak... chyba tak. Jesteś palaczem? - zapytała, z zaciekawieniem, bo może zrozumie jej obecną rozkminę, bo był w podobnej sytuacji? Palić czy nie palić, oto jest pytanie!
- Astrid - przedstawiła się i podała mu rękę, kiwając lekko głową. - Które to Twoje psiaki? - zapytała, rozglądając się szybko żeby zlokalizować swojego. Tak, bawił się grzecznie, sytuacja pod kontrolą, mogła wrócić spojrzeniem do mężczyzny.
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- Tak, znowu... - westchnął, ale z uśmiechem, bo jednak lubił palić papierosy. Może to było głupie, niezdrowe i nie fajne, ale cóż poradzić. Sprawiało mu to przyjemność i odstresowywało, nawet jeżeli tylko pozornie. - Paliłem dużo odkąd poszedłem na studia, później na trochę rzuciłem, ale niedawno znów zacząłem - wzruszył ramionami, pewnie nie było się co chwalić, skoro tak długo udało mu sie wytrwać w odstawieniu fajek, ale na swoją obronę, to ostatnio miał dużo stresu i musiał coś miłego z życia mieć. Dobry dymek nie był zły. Prawda? Prawda. Nadzorowanie projektu też nie należało do prostych zadań, musiał się użerać z wieloma ludźmi i raportować do swoich przełożonych, a na dodatek rozwiązywać głupie problemy i jeszcze skupiać się na tym co było najważniejsze, czyli merytorycznej pracy.
- Miło mi Cię poznać - powiedział uśmiechając się do dziewczyny. - Ten duży owczarek niemiecki Tesla i ten co mu podgryza ogon Husky, Newton - nie ładnie niby wskazywać palcem, ale tak było najłatwiej, bo jednak trochę piesków tutaj było. - Newton jest z nami dopiero dwa miesiące i cóż, daje trochę w kość - zaśmiał się cicho przyglądając się zwierzaczkom. - A Twoje? - zapytał z nadzieją, że jej psem nie jest ten, któremu własnie Tesla zabrał patyk spod nosa.
- Planujesz rzucić palenie? - nawiązał jeszcze do wcześniejszego tematu zainteresowany w sumie, bo wiedział jak ciężka jest walka z nałogiem. Odkąd nie był z Finley to mógł sobie palić tyle ile chciał i kiedy chciał, co było w sumie niewielkim plusem ich "rozstania".
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

- Oho, czuje że wiąże się z tym jakaś grubsza historia - zauważyła, ale nie pytała wprost, uznając że jak facet chce, to sam jej powie. Po co się narzucać w życiu, jak można dawać ludziom wolną rękę? Zwłaszcza ludziom całkiem obcym, poznanym w parku.... których imienia jeszcze się nawet nie zna. Astrid bardzo dzielnie skrywała swoje odchyły policjanta, heh.
- I co cię przekonało, żeby znowu wrócić? - zapytała, z lekkim rozbawieniem, ciekawa, czy miał taką samą sytuację jak ona, oko w oko z paczką papierosków, bardzo poważna rozmowa. I właściwie... teraz jej mina trochę zrzedła, bo zorientowała się, że paliła będąc w ciąży i nawet o tym nie wiedząc, co nie świadczy o niej najlepiej. No okej, nie wiedziała, że zaszła, ale i tak, dopiero teraz, po raz pierwszy zastanowiła się, czy poroniłaby, gdyby nie paliła... Dlatego szybko musiała się wziąć w garść i nie robić dramy przy obcym człowieku. I odpowiedziała uśmiechem na jego uśmiech, żeby nie wyjść na gbura.
- Owczarki są piękne, ale jestem w grupie husky - przyznała od razu, przyglądając się zwierzakom. Były słodkie. - Widzisz tego niedźwiedzia z boku, który przygląda się innym psom, siedząc na tyłku i przechylając głowę w bok? To właśnie moja Koda, też husky - wyjaśniła, uśmiechając się lekko. Nie każdy od razu wiedział, że to husky, bo miała takie nietypowe umaszczenie. Wszyscy byli przyzwyczajeni do biało czarnych lub biało szarych.
- Próbowałeś jakiegoś szkolenia dla psów? - zapytała, z zaciekawieniem, skoro dawał mu się w kość, to cóż, wychowanie się przydaje. Chociaż no, wychowanie przydaje się zawsze, żeby człowiek miał pewność, że pies nikogo nie pogryzie i nie wbiegnie pod samochód, bo zawsze zareaguje na komendę 'stój' lub 'zostań'.
- Zastanawiam się, czy wrócić. Miałam przerwę, prawie dwa miesiące... przez pobyt w szpitalu. I teraz... sama nie wiem, czy to ciągnąć dalej, czy wrócić - przyznała, wzdychając lekko i przenosząc wzrok z mężczyznę na paczkę..
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

-Moja żona nie była wielką fanką papierosów- powiedział, bo no jakaś wielka historia to nie byla. Rzucił palenie tak całkiem niedługo po ich zaręczynach i przez długi czas nie tykał fajek. Było ciężko ale dał radę z tym walczyć. Po tym jak wyjechał do Orlando sytuacja się nieco zmieniła. Stres związany z przeprowadzką I nową pracą dawał mu się we znaki, więc i jakiś papierosek się pojawił. Po rozstaniu z Finley to już przestał się stopować i wrócił do nałogu. Czy był z tego dumny? Nie. Ale pomogło mu to jakos zniwelować poziom stresu, nawet jeżeli tylko pozornie. - Mam stresująca pracę, a papieros trochę mi pomaga się odprężyć - przyznał I uśmiechnął się do dziewczyny delikatnie. Może i był słaby psychicznie, a może po prostu mając na głowie o wiele więcej problemów, palenie przestawało nim być.
- Husky są super, bardzo mądre psy... chociaż owczarki podobno jeszcze bardziej, ale mój Tesla jest niestety wyjątkiem od reguły- zaśmiał się, bo no Tesla Lyons nie należał do psów o dużym rozumku, ale miał za to wielkie serce. - Ooo przepiękny, rzeczywiście wygląda jak niedźwiedź- odpowiedział kiwając głowa, a później gwizdnal I zawołał swoje psy, co by do niego podeszły. Oczywiście Newton miał to początkowo gdzieś, ale gdy zobaczył, że Tesla biegnie w kierunku swojego pana to postanowił biec jeszcze szybciej żeby to wyprzedzić. Owczarek był jednak szybszy i chcąc pokazać swoją miłość i oddanie zaczął się pakować na ta lawke, a dokładniej na kolana Haydena. - Jezuuuu byku ciężki jesteś - westchnął próbujac się jakoś wyplatac z łap Tesli. - Widzisz on ciągle myśli, że jest mały- Lyons na psa się jednak gniewać za bardzo nie potrafił i poklepal go w bok, a później zmusił do zejścia na ziemię.
- Zastanawiałem się nad tym, ale trochę mnie to przeraża, że psy tracą wtedy taka swoją niezależność i radość. Słucha się mnie na tyle żeby nie zrobić krzywdy sobie I innym, ale nie na tyle by zostawić w rolki i moje rzeczy - ile to już miał zgryzionych pilotów, poduszek i innych tego typu rzeczy!
- Hmm no to w sumie skoro byłaś w szpitalu to może lepiej się wstrzymać- tak jej doradził. Nie wiedział co prawda dlaczego tam byłaś, ale skoro przez dwa miesiące nie paliła to pewnie już dałaby sobie radę. - Ja brałem tabletki przez chwilę i naprawdę działało- mógł jej polecić, testowane na Haydenie.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Spojrzała na niego pytająco. - Ale zmieniła zdanie, czy ty zmieniłeś żonę? - zapytała, zanim się powstrzymała. Eh, czasem jako policjant miała trochę zbyt długi język i właśnie takie potem były efekty. Dlatego westchnęła sobie zaraz potem. - Też mam stresującą pracę, w policji. Stąd trochę zbyt natarczywe pytania - wyjaśniła, na moment wzrok przenosząc przed siebie. Nie mogła się zachowywać jak na przesłuchaniu, w trakcie normalnej rozmowy, więc nie chciała mu się przyglądać natarczywie i szukać jakichś oznak, że kłamie, kręci, czy cokolwiek innego. Wbrew pozorom trochę trudno jej było wrócić do normalnego trybu w życiu. Drugi miesiąc siedziała w domu, kurując się i trochę jednak izolując, więc nieco zapomniała jak to jest rozmawiać z kimś innym, niż z siostrą, czy wąskim gronem znajomych. A jako policjant, w trakcie rozmowy miała pewną utartą rutynę, której łatwo było się trzymać.
- Obawiam się, że w tej kwestii nie jestem specjalistą. Mamy owczarki w pracy, ale nie pracują w moim wydziale - przyznała, bo nie pozostawało nic, jak uwierzyć Haydenowi na słowo.
- Twoje też są całkiem piękne - pochwaliła, bo to było super urocze, jak mały zaczepiał drugiego. A w tym czasie jej pies chyba zrobił się trochę zazdrosny, bo suka przybiegła bliżej, szturchając ją nosem w nogę. - Zdecydowanie nie wygląda na małego - pokiwała głową, wyciągając rękę, żeby pies ją najpierw powąchał - mogę? - zapytała, bo nie macała psów obcych ludzi bez pytania. Podrapała też za uchem swojego psa, żeby zazdrosna nie była.
- Nie każda szkoła tak działa na psy - przyznała, a potem delikatnie wzruszyła ramionami - ale jest to pomocne, nie będę kłamać - wyjaśniła, a potem poleciła swojemu psu przynieść jakiś patyk. Nie mogła mocno rzucać, ale zawsze trochę jest lepiej niż wcale.
Spojrzała na niego zaciekawiona, póki co nie ujawniając czemu tam była. Nie wiedziała, czy to faceta w ogóle interesuje. A potem westchnęła - słyszałam o plastrach... no i o gumach. Kiedyś nawet próbowałam je żuć, ale były okropne. A co to za tabletki, do łykania, ssania? - zapytała, z zaciekawieniem.
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

Uśmiechnął się pod nosem słysząc jej pytanie, bo jednak znał Finley na tyle długo, by wiedzieć, że ona zdania nie zmienia w wielu kwestiach, a już na bank nie w kwestiach papierosów. - Jesteśmy w separacji - powiedział zgodnie z prawdą, ale nie ciągnął dalej tego tematu, bo jednak nie rozmawiał na te tematy z bliskimi, a co dopiero z obcymi ludźmi. - No to się nie dziwię, to rzeczywiście musi być wielki stres taka robota - nigdy nie wiadomo co się wydarzy i z kim się będzie miało do czynienia. Hayden jednak uważał, że Hope to bardzo spokojne miasteczko, chociaż może psuł to fakt, że jego rodzinne miasto było tego zupełnym przeciwieństwem. Gangi, mordercy i psychole, w takim środowisku wychował się mały Lyons.
- A Ty w jakim pracujesz? - zapytał zaciekawiony. Pewnie najwięcej roboty miała tu drogówka i dochodzeniówka, bo jednak nie słyszał o jakiś wielkich kryminalnych sprawach w Hope Valley, a pewnie miejscowe gazety i media, by się o takich rzeczach rozpisywały.
- Staram się - bo jednak dobrze ich karmił, czesał, pielęgnował więc miał nadzieję, że pieski wyglądały dobrze. - Chyba musi przejść na dietę - zaśmiał się gdy już psiak zostawił go w spokoju. - Jasne, nie jest agresywny - akurat Teślątko, było najbardziej pociesznym stworzeniem z jakim Hayden miał możliwość obcować, chociaż to był jego zwierzak więc może nie był tak do końca obiektywny.
- Tak, gumy są obrzydliwe - przyznał i aż się skrzywił na samą myśl o tym, bo jednak fujka mega. - To były takie do łykania, już nie pamiętam dokładnie jak się to brało ale chyba co dwie albo trzy godziny w ciągu dnia i tak przez kilka dni jednocześnie starając się zmniejszać liczbę fajek. Ja na początku próbowałem ograniczyć bez leków, ale jednak z nimi poszło szybciej - nic nie może jednak wiecznie trwać, życie w szczęśliwym związku i życie bez nałogów chyba kiedyś się musi po prostu przerwać. - Ale musisz się pilnować żeby z jednego nałogu nie przejść w inny, podobno po rzuceniu palenia łatwo się od cukru uzależnić - tak słyszał, chociaż sam akurat tego nie miał.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

A ona nie miała zielonego pojęcia co ten uśmiech oznacza. Ulgę, że jego małżeństwo jest już prawie skończone? Uśmiech na myśl o papierosach?
- Związki bywają skomplikowane... wiem coś o tym - przyznała i westchnęła cicho, zerkając na swój palec i delikatnie pocierając miejsce, w którym zwykle nosiła pierścionek zaręczynowy. Dalej była zaręczona, ale odkąd zdjęli jej pierścionek w szpitali, nie założyła go z powrotem na palec. W przeciwieństwie do faceta, bo u niego obrączkę widziała. Policjant, zawsze spostrzegawczy.
- Tak, to prawda... - przyznała - dlatego nałóg się przydaje. I uzależnienie od kawy - dodała, uśmiechając się krzywo, bo przecież to szło w parze. - Do niedawna pracowałam tutaj, w Hope, jako zwykły policjant, ale jak skończę l4 przechodzę do obyczajówki w CC - wyjaśniła od razu i westchnęła sobie cicho. Nie było to tak ciężkie, jak wydział zabójstw, czy narkotykowy właśnie, ale też czekały ją nieprzyjemne widoki, kiedy będzie wzywana do czegoś, co później trzeba będzie przekazać dalej.
- Pewnie masz sporo czesania, jak raz ominę szczotkę, potem mam kłęby sierści w całym domu - przyznała, z lekkim rozbawieniem. A potem zaśmiała się cicho - no coś ty, jego beach body is ready -rzuciła, przechylając lekko głowę w bok. A potem pogłaskała psa, skoro ani Hayden, ani sam pies nie wyrażał sprzeciwu.
- A plastry próbowałeś? - zapytała z zaciekawieniem, a potem zaśmiała się cicho - tak, pracując w policji łatwo o te uzależnienie od pączków i innych słodyczy - przytaknęła, a potem pokiwała powoli głową - więc tak, muszę się zastanowić czy w ogóle chce rzucić, a potem sprawdzę te tabletki o których mówisz. A ty czym się zajmujesz, jeśli mogę spytać? - zapytała - nie jesteś przedstawicielem farmaceutycznym? - dodała, z lekkim rozbawieniem. Właściwie to miłe było takie rozmawianie o wszystkim i o niczym, musiała to przyznać. Z jej narzeczonym takie pogawędki ostatnio nie wychodziły.... bo prawie nie rozmawiali....
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- No to witaj w klubie - powiedział uśmiechając się niemrawo i westchnął sobie, bo no tutaj musiał jej przyznać rację. Związki bywały ciężkie, a ten jego i Fin to nigdy do łatwych nie należał. Od samego początku musieli się nieźle napracować żeby coś z tego wyszło. Coś innego niż pozew sądowy, bo akurat na to Hayden mógł czekać gdyby ich związek wyszedł na jaw wcześniej niż po jego oficjalnym odejściu z funkcji nauczyciela. Teraz wydawało mu się, że od tamtych wydarzeń minęła jakaś wieczność, tyle rzeczy się przez ten czas w jego życiu zmieniło. Praca, miejsce zamieszkania, stan cywilny... dość dużo się działo, musiał to przyznać.
- Uzależnienie od kawy jest bardzo dobrym nałogiem i smacznym - okej wiedział, że żaden nałóg nie jest dobry, ale ten był chyba jednym z przyjemniejszych. Tworzył coś na kształt porannego rytuału i wymówki do spotkań ze znajomymi. - Też pracuje w Cape Coral, ale mam nadzieję, że do mnie nie będziesz musiała przyjeżdżać na sygnale - rzucił takim żarcikiem, chociaż nigdy nie wiadomo co naukowcom przyjdzie do głowy. Może się wydarzą jakieś dziwne akcje.
- Oj taaak, muszę mieć kapy i koce na kanapie, bo szkoda mebli syfić ich sierścią - westchnął, bo niestety posiadanie psa wiązało się z tym, że sierści było pełno, a przy dwóch psach to już nawet nie ma o czym mówić. - Tak, zostanie Amercian next Top Model - powiedział przygnieciony nieco cielskiem swojego psa, ale to był typowy Tesla więc Lyons się już trochę przyzwyczaił. Całe szczęście udało mu się pozbyć psa w miarę bezboleśnie. - Nie, nie jestem przedstawicielem - zaśmiał się - jestem astrofizykiem, pracuje dla NASA w Keneedy Space Center, ale otwieramy właśnie nową placówkę badawczą w Cape - wyjaśnił z lekkim uśmiechem rzucając Tesli jakiegoś patyka, żeby sobie poszedł jak najdalej od niego.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

To nie był fajny klub. Astrid nie przepadała za tym stanem zawieszenia, w którym aktualnie się znajdowali ze swoim narzeczonym, ale nie miała siły z tym handlować. Jej biedna głowa wciąż była poszkodowana, więc nie nadawała się na takie poważne rozkminy, które rzutowały na całe jej życie. A jednak tak było, niezależnie jakiej decyzji by nie podjęła... czy raczej by nie podjęli, razem, bo chyba nie powinna to być decyzja tylko jednej osoby. Więc tak, nie chciała działać pochopnie. W ogóle nie chciała nic z tym robić, ale ile można udawać, że wszystko jest okej i w porządku, kiedy wcale nie jest?
- A to, że może zaowocować nadciśnieniem i innymi takimi to detale - rzuciła, z rozbawieniem lekkim. O papierosach można powiedzieć to samo, co tam, taki rak, czy inne problemy zdrowotne.
- Miejmy nadzieje - posłała mu rozbawiony uśmiech. Nigdy nie wiesz, może go aresztuje za kilka lat, los był całkiem przewrotny, nigdy nie można być niczego pewnym. Ale póki co mogli sobie gadać o sprawach pewnych, jak sierść psów, która zawsze jest małym utrapieniem i która ląduje wszędzie tam, gdzie nie powinna. Pogadali sobie też trochę o swoich pracach, o tym co tutaj planuje Hayden zrobić i czy wierzy w obecność kosmitów w kosmosie, no i takie różne inne bzdurki sobie poruszali, bo po co rozmawiać o tematach zbyt poważnych. Ich psy w tym czasie się ze sobą wybawiły, wybiegały, na szczęście, bo Astrid nie miała siły żeby odpowiednio pieska swojego zmęczyć. I chociaż tego dnia papierosa nie wypaliła, czuła w kościach, że do nałogu jednak wróci. No i w sumie długo nie siedziała z nim tutaj, bo jednak jej zdrowie wcale super nie było, więc po jakimś czasie się zmyła, z tekstem że pewnie jeszcze się tu kiedyś spotkają, bo czemu nie.

/zt x2
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ