marzec
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventNa fali!

Rodzinna Millerów potrzebuje Twojej pomocy.

Ten rok, chociaż dla wielu mieszkańców miasteczka zapowiadał się bardzo dobrze, nie jest łaskawy dla wszystkich. Zaledwie tydzień temu jedną z rodzin dotknęła prawdziwa tragedia. Ich dom, a co za tym idzie, cały dotychczasowy dobytek, spłonęły w pożarze. To prawdziwy cios dla Millerów, jak również całej zżytej społeczności.
By chociaż trochę wspomóc potrzebujących, w miasteczku został zorganizowany Festyn połączony z zawodami surfingowymi, które mają być wyrazem uznania dla najmłodszego syna Millerów, Briana, który od lat bierze w nich czynny udział.
Burmistrz miasta wraz z mieszkańcami przygotowali wiele atrakcji, dzięki czemu można połączyć pomoc z dobrą zabawą. Przebranie się za postać z bajki lub filmu, upieczenie ciasta, czy chociażby zawody w rzucaniu balonami z wodą. To zaledwie kilka przykładów, a wzięcie udziału w każdej z nich zwiększa kwotę, która zostanie przekazana rodzinie.
Na zakończenie na wszystkich uczestników czekać będzie ognisko, na którym zostanie ogłoszone, jak dobrze poszła zbiórka.
Festyn odbędzie się w najbliższy piątek na plaży w dzielnicy Bayside Vale. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału i wsparcia potrzebujących. Nigdy nie wiesz, kiedy tobie być może będzie potrzebna pomoc.

zasadyNa fali

1. Event rozpoczyna się 8 marca i trwa do 12 kwietnia, godz. 23:59.
2. Odznaki odbierać można na bieżąco lub do 13 kwietnia włącznie.
3. Aby pieniądze za wykonane zadanie zostały doliczone, należy:
- spełnić wymagania w nim opisane, jeśli na przykład zadanie opiera się na wymianie SMS-ów,
- napisać co najmniej cztery regulaminowe posty na głowę,
- zakończyć dany wątek.
4. Aby odebrać odznakę za zadanie należy:
- uzupełnić kod dostępny poniżej,
- wstawić go w poście w odpowiedzi do tego tematu.
5. Jedna postać może wykonać wybrane zadanie tylko raz. Jednocześnie informujemy, że w evencie może brać udział dowolna ilość postaci.
6. Odznaka udziału przysługuje każdej postaci, która zakończy jedno dowolnie wybrane zadanie.
7. Każda postać po wykonaniu zadań na łączną kwotę 200$ otrzymuje los na loterię, który upoważnia do odebrania nagrody specjalnej. Gracz w odpowiednim temacie rzuca kością 1d6 i wylosowana cyfra określa ilość odznak dla postaci, które dodatkowo można odebrać na dane konto.
8. Postacie biorące udział w evencie po spełnieniu odpowiednich warunków mogą odebrać następujące odznaki:
- rolling in the deep,
- beach bitch,
- tam gdzieś płoną grille,
- na fali.
9. W ogłoszeniu na stronie głównej zostanie umieszony licznik z kwotą jaka do tej pory została uzbierana przez uczestników.
kodDorzuć pieniądze!

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie]
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] tekst
[b]Numer zadania:[/b] 1-12
[b]Link:[/b] 
[b]Kwota:[/b]
[/zamowienie]
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventzadania
1. 10 smsów na głowę zachęcających do pomocy/wzięcia udziału w zawodach - 20$

2. Opublikuj 3 Posty na instagramie relacjonujące twój udział - 30$

3. Przebierz się za postać z bajki i zrób kilka zdjęć z uczestnikami festynu - 50$

4. Przynieś domowej roboty ciasto na stoisko i spróbuj co najmniej kawałka innych - 25$

5. Weź udział w bitwie na balony z wodą - 20$

6. Zbuduj wspaniałe dzieło z piasku, oczaruj ludzi i zdobądź jak najwięcej głosów - 40$

7. Weź udział w zawodach surfingowych - 80$

8. Weź udział w meczu siatkówki plażowej - 30$

9. Weź udział w porannym rozruchu (aerobiku) na plaży - 35$

10. Przejdź się na wielkim bananie na falach - 35$

11. Weź udział w zawodach jedzenia hot dogów i udowodnij, że nie masz sobie równych - 30$

12. Kup lampion szczęścia i po zmroku, na ognisku, puść w niebo z życzeniem - 50$
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventNa fali - nagrody
Podobnie jak w poprzednich eventach, tak i tym razem przygotowałyśmy dla Was pulę najróżniejszych nagród. By zachęcić Was do udziału w zabawie, w ciągu trwania wydarzenia można zdobyć aż 12 odznak. Uczestnicy otrzymają odznakę udziału już po wykonaniu jednego zadania, a każde kolejne zadanie to nowa odznaka do kolekcji.
Zachęcam znajomych do akcji
Tworzę relacje jak prawdziwy influencer
Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie
Upiekłem ciasto na festyn
Biorę udział w bitwie na balony z wodą
Buduję zamek z piasku
Biorę udział w zawodach surfingowych
Biorę udział w meczu siatkówki
Rozgrzewam się na aerobiku
Pływam na bananie
Zjadłem dużo hotdogów
Wysłałem swoje życzenie do nieba
Na fali - za udział w evencie

W tym miesiącu, prócz powyższych odznak, rozdajemy bony.
Aby wygrać któryś z nich, należy wykonać 6 z 12 zadań.
Listę bonów przedstawiamy poniżej:
  • bon na dodatkowe multikonto,
  • bon na przedłużenie nieobecności,
  • bon na świeży start,
  • bon na odebranie dwóch odznak dla postaci co 10 postów przez miesiąc
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

Imię i nazwisko postaci: Mark Stevens
Numer zadania: 1
Link: viewtopic.php?p=66459#p66459
Kwota: 20$
:aww: — Billy
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Imię i nazwisko postaci: Kai Sanders
Numer zadania: 1
Link: viewtopic.php?f=19&t=4612&start=48
Kwota: 20$
:aww: — Billy
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

Imię i nazwisko postaci: Creed Whittemore
Numer zadania: 1
Link: viewtopic.php?f=19&t=4037&start=120
Kwota: 20$
:aww: — Billy
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

Imię i nazwisko postaci: Hunter McKay
Numer zadania: 1
Link: viewtopic.php?p=66619#p66619
Kwota: 20$
:aww: — Billy
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

Imię i nazwisko postaci: Mark Stevens
Numer zadania: 9
Link: viewtopic.php?f=333&t=4863
Kwota: 35$
:aww: — Billy
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Imię i nazwisko postaci: Kai Sanders
Numer zadania: 9
Link: viewtopic.php?f=333&p=66697#p66697
Kwota: 35$
:aww: — Billy
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Imię i nazwisko postaci: Mia Walker
Numer zadania: 2
Link: viewtopic.php?f=21&t=952&p=67494#p67494
Kwota: 30$
:aww: — Billy
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Imię i nazwisko postaci: Kai Sanders
Numer zadania: 2
Link: viewtopic.php?f=21&t=4445&p=67498#p67498
Kwota: 30$
:aww: — Billy
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Jest zmuszony na nowo zaczynać swoje życie, jednak jakoś mu sie to udaje. Dostał nawet pracę jako fizjoterapeuta, ale demony przeszłości nie chcą dać mu spokoju.
35
183

Post

Imię i nazwisko postaci: Anthony Walker
Numer zadania: 2
Link: viewtopic.php?f=21&t=4895&p=67517#p67517
Kwota: 30$
:aww: — Billy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WETERAN WOJSKO #TEAM_MARVEL Mam swoje demony GAME OVER I NEED A DOCTOR DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany