Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

#nie wiem, gra w przyszłości się u niej dzieje, więc potem uzupełnię! A sukienka do kolana tak o i obcasy ma

Rzecz dzieje sie już po porodzie, mniej więcej miesiąc po nim, a więc i miesiąc po walentynkach. Ale ich wyglądały trochę mniej… słodko, skoro Fin była w szpitalu po porodzie, krwawiąca w połogu i wciąż strasznie obolała na całym swoim biednym ciele, które musiało się bardzo mocno napinać i działać w trakcie porodu. I w sumie po tym miesiącu wciąż ją tu i ówdzie bolało, zwłaszcza na plecach, które najpierw nosiły wielki brzuch z dzieckiem, a teraz wciąż wielkie cycki. I które za bardzo sobie nie odpoczęły nigdzie po drodze, bo wciąż musiała się wyginać przy karmieniu małego. Ale… nie narzekała. Uwielbiała być mamą tego brzdąca od sekundy, w której go zobaczyła, mimo że był małym, pomarszczonym stworem, którego jeszcze do końca nie doczyścili. Był absolutnie idealny, w każdym calu i od pierwszych chwil, kiedy go trzymała, wiedziała że ten mały bobas jest dla niej całym światem. I nawet kiedy budził ją w nocy, bo był głodny, albo w trakcie drzemki, bo chciał żeby ktoś mu w końcu zmienił pieluchę, miłość tylko rosła z dnia na dzień. Nic więc dziwnego, że zostawienie go dzisiaj na te kilka godzin było CIĘŻKIE. I co z tego, że przy okazji mieli większy, ważniejszy cel, jak swatanie ze sobą Franky i Yannisa, i tak robiła jakieś milion rzeczy wokół dziecka przed wyjściem, nie tylko karmienie i wyjaśnianie Franky wszystkiego po siedem razy. Spędziła na tym więcej czasu niż na wyborze kreacji (co naprawdę nie było łatwe, bo jej brzuch po porodzie magicznie nie zniknął w pięć sekund i cóż, nawet owijając się taśmą uciskową i tak się czuła tłusta i nieatrakcyjna, dlatego wzięła sukienkę, którą kupiła gdzieś na początku ostatniego trymestru ciąży. No i tylko ta sukienka zmieściła jej karmiące cycki, co też było ogromnym wyzwaniem! I je też musiała wypchać dodatkowo materiałem, gdyby miała mały laktacyjny wypadek… co też nie dodawała jej seksapilu. Ani fakt, że wciąż była w połogu i wciąż krwawiła, więc cóż...), a potem jeszcze pięć razy się wracała pod głupimi pretekstami, że niby czegoś zapomniała (miała w tym momencie trzy szminki w torebce, bo z czymś musiała wyjść, co nie)... a jak w końcu Haydenowi udało się ją zamknąć w aucie i ruszyć, jeszcze dwa razy zadzwoniła do Franky, a potem się rozpłakała, bo jednak tęskniła już za synem i naprawdę nie sądziła, że rozłąka będzie aż taka trudna! Tym gorzej, że za miesiąc przecież miała wracać do pracy i no jak ona to zrobi? No nie wiedziała! Więc jak znaleźli się na miejscu, zapewniła Haydena że już wszystko okej, już nie płacze, ale jak tylko weszli na dach, od razu zaczęła się stresować.
- Okej, daj mi Twój telefon - rozkazała, bo swój miała cały czas przy sobie, żeby sprawdzać czy jest zasięg, czy Franky nie dzwoni albo nie pisze. No i na tapecie miała ustawione pierwszy nieśmiały uśmiech syna, więc to zawsze był piękny widok! - Nie będę sprawdzać Twoich smsów z kochankami, tylko się upewnię że oboje mamy zasięg i ustawimy je w takim miejscu, żeby nie przeoczyć wiadomości - wyjawiła, niewinnie, podchodząc do tego siedziska zaplanowanego dla nich. I jak usiadła, to wyciągnęła z torebki warzywne przekąski, bo popcorn popcornem, ale jako karmiąca matka musiała dbać o balans w diecie i nie chciała ładować w siebie samej soli. Więc pocięła marchewki, ogórka i paprykę do chrupania, i właśnie to miała w tym pudełku, które postawiła koło popcornu.
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

Walentynki w trym roku zdecydowanie były o wiele bardziej zwariowane niż te, które obchodzili wspólnie do tej pory. Nic, naprawdę nic się z tym nie równało i w tamtym momencie wszyscy zapomnieli, że to w ogóle są walentynki. W końcu wtedy skupiali się na czymś zupełnie innym, a w sumie to na kimś. Hayden w życiu, by nie pomyślał, że taka mała osóbka może mieć na niego aż tak wielki wpływ. Oczywiście mógł nie być tak do końca obiektywny w tym, że to totalnie najlepsze dziecko jakie istniało i będzie istnieć i, że jest najśliczniejszy i już od razu widać, że będzie mieć niesamowicie wysokie IQ... mógł trochę przesadzać, ale zupełnie tego nie zauważał, bo dzieciak był naprawdę cudowny.
Co z tego, że nie spał już od jakiegoś czasu i prawdopodobnie cierpiał na deprawację snu i czasem zdarzało mu się uciąć drzemkę mieszając herbatę, ale i tak to nie zmieniało nic. Mógł nie spać, mógł nie mieć czasu na to, żeby porządnie umyć włosy, które zaczęły mu rosnąć w niebezpiecznie szybkim tempie. Problematyczne też było to, że nie widział zbyt wiele dorosłych, obcych osób, od kiedy młody się urodził, bo jedyne miejsce w jakie chodził do sklep i spacer z dzieckiem, a wtedy i tak najbardziej skupiał się na dziecku śpiącym wygodnie w łóżeczku. Dlatego sądził, że to całkiem miłe, że w końcu uda im się wyjść z domu no i być może przyczynią się też do drobnego swatania Franky i Yannisa. Tacy z nich Kupidyni.
- Fin, będziemy słyszeć jak będą dzwonić - powiedział na spokojnie i podszedł do niej siadając obok. - Nic mu nie będzie, dadzą sobie radę, a w razie co oboje mają telefony, my też mamy i wiedzą gdzie jesteśmy. Nic się nie stanie - zapewnił ją, ale dla świętego spokoju dał jej telefon żeby zrobiła to co zrobić chciała. - Okej, to co nam tu puszczą? - zapytał obejmując ją ramieniem, nie za bardzo wiedział jak takie wygrane randki działają i czy mogą sobie jakiś film wybrać czy nie.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

No Finley mogła śmiało powiedzieć, że nigdy ją w walentynki aż tak nie bolała jej biedna wagina i reszta ciała, a przecież z Haydenem miewali różne maratony! I szczerze mówiąc to totalnie jej wypadło to święto z głowy, nawet mimo tego że przecież wzięła udział w tej śmiesznej radiowej zabawie. I pewnie zrobiła to tuż przed odejściem wód, więc kto wie, może dzięki tej audycji w końcu urodziła! Bo zaczęła się obawiać, że zaraz zacznie się kwalifikować do cesarki albo sztucznego wywołania, a to jak wiadomo wiąże się z masą innych komplikacji. Ale o porodzie nie chciała myśleć, a już na pewno nie dzisiaj. Ani o połogu, chociaż krwawienie chcąc nie chcąc jej o tym nieustannie przypominało. Więc wiedziała doskonale, że to na pewno nie będą takie typowe walentynki o seksie nie może być mowy. Chociaż w tym przeszkadzało samo to, że obsługa miała donosić przekąski, to trochę sugeruje, że będą podglądać. I chociaż zwykle by to Fin nie przeszkadzało, ostatnie miesiące ciąży i sam Hayden sporo w tej kwestii zmienił w jej rozumowaniu. I cóż, jest jak jest.
Musiała też przyznać, że dość mocno się stresowała tym, czy Hayden naprawdę mówił poważnie o swoich obawach i czy po porodzie stanie na wysokości zadania przy małym, ale na szczęście się nie izolował i był wpatrzony w ich małego brzdąca. Co było dla niej przepięknym widokiem i czasami gapiła się na nich przez kilka chwil, zapominając po co właściwie szła przed chwilą i co miała zrobić. I cóż, no to że była dzisiaj u nich Franky pozwoliło jej wziąć normalny, spokojny prysznic, pomalować się i ubrać tak, jak nie ubierała się od kilku miesięcy, więc było to generalnie interesujące doświadczenie. Ale… no tęskniła za swoim dzieckiem! Wiedziała, że będzie trudno bez niego gdzieś wyjść, ale nie sądziła, że aż tak! I to nie tak, że nie ufała Franky z nim, po prostu… no wiedziała że jak sama idzie do lekarza na wizytę, a z małym zostaje Hayden, to może być w stu procentach spokojna, Nie była jedną z tych matek, które zabierają mężowi dziecko sprzed nosa, bo wszystko zrobią same. Wyznawała zasadę partnerstwa i brania odpowiedzialności za opiekę nad własnym dzieckiem. Poza tym tuż po porodzie nie była w stanie nawet przejść spokojnie kilku kroków, więc polegała wtedy przede wszystkim na Haydenie przy małym, więc można śmiało powiedzieć, że od pierwszych chwil miała do niego takie zaufanie. Wiedziała, że jest fantastycznym ojcem i wie tak samo dobrze jak ona już, który płacz co oznacza. A Franky była dla dziecka mimo wszystko kimś zupełnie nowym i cóż, Yannisowi totalnie nie ufała, mimo że przecież był elektrykiem, więc powinien mieć sprawne ręce z delikatnymi sprawami… OJ NO, nie ufała im, okej, tylko troszkę, ale jednak.. no bała się i ciągnęło ją żeby zadzwonić i sprawdzić, czy wszystko jest okej, no.
- Nie sądzisz że powinniśmy zadzwonić i sprawdzić, czy na przykład mały i nie płacze i nas nie potrzebuje? - zapytała, patrząc na niego z mieszaniną smutku, obaw i wstydu, bo przecież wiedziała że brzmi jak wariatka. Ale co mogła na to poradzić? A no nic.
- Już za nim tęsknie… - przyznała, przygryzając wargę - nie wiem jak ja mam go zostawić z nianią, nie ma go obok dosłownie piętnaście minut, a mi już brakuje zapachu jego główki… - mruknęła ciszej, sięgając po popcorn i wzdychając ciężko. A jeśli Hayden był spostrzegawczy, na pewno zobaczył że w torbie, do której spakowała przekąski była też jedna z maskotek małego, pluszowy dinozaur, którego dostał od wujka Franka. Nie był to jego ulubiony pluszak, ale spał z nim też.
- No jak to, nie pamiętasz? Wybieraliśmy tydzień temu, czytaliśmy opisy pewnemu kawalerowi, żeby ocenił co powinni zobaczyć rodzice - uniosła brwi, patrząc na niego z rozbawieniem - też już nie pamiętam, chyba Casablanca tam była - przyznała, ustawiając telefony w zasięgu wzroku, jak już się upewniła, że zasięg był bardzo dobry. A potem oparła się na jego ramieniu, w takim przytuleniu. - Ale nie oszukuj się Lyons, to bardzo prawdopodobne, że po pierwszej scenie zaśniemy tutaj i prześpimy resztę maratonu - zauważyła, bo cóż, skoro złota Era Hollywood, to jak może nie być tego filmu? I pewnie jakiegoś z Audrey i z Monroe, ale że byli świeżo upieczonymi rodzicami, to zmęczenie może ich zaraz ściąć z nóg…
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- Nie, sądzę że gdyby sobie nie dali rady to będą dzwonić. Nic mu się nie dzieje. Pewnie dalej śpi wiec spokojnie, będzie dobrze - Hayden byl pewien, że gdyby coś poszło nie tak to Franky czy Yannis, by dali im znać. Ufał zarówno swojemu przyjacielowi jak i jej koleżance. Okej, Scottowi i Gin, by dziecka nie zostawił... nawet kwiatka by się im bał powierzyć, ale Franky i Yannis to co innego. Byli o wiele bardziej odpowiedzialni, a Goldman ratowała życie ludziom więc gdyby stalo się coś złego to na bank byłaby w stanie pomóc ich małemu synkowi. - Nie powiem, że nie brzmi to przerażająco... będziesz nosić ze sobą jego śpioszki i możesz je wąchac jak nikt nie patrzy- powiedział i lekko się uśmiechnął, bo oczywiście było to trochę niepokojące, ale też i urocze. - Finley do wszystkiego jesy się ciężko na początku przyzwyczaić, później będzie już łatwiej, ale od czegoś trzeba zacząć, a chyba lepiej wyjść na dwie czy trzy godziny niz od razu na osiem, także to jest naprawdę dobry pomysł - stwierdził, bo chociaż tez się trochę zastanawial nad tym co dzieje się teraz w ich domu, to jednak wiedział, że wyjdzie im to na dobre.
- Czasem nie pamiętam jak się nazywam, a Ty mi tu o filmach mówisz- no jak człowiek nie jest wyspany to często się go informację nie chcą trzymac. Na jej kolejne słowa to sobie cicho westchnął. - Istnieje takie prawdopodobieństwo moja droga, te poduchy są naprawdę bardzo wygodne, takie akurat do spanka - stwierdził i lekko kiwnął głową, ale akurat zaczął się film więc zerknal ma ekran. - Chociaż dawno nikt nam nie usługiwał wiec może warto na dobry początek jeszcze wykorzystać fakt, że mogą nam przynieść jedzenie - i picie tez, Hayden bardzo mial ochotę na takie małe piwko, ale jednak było mu trochę głupio.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

- Chyba że cały dom stanął już dawno temu w płomieniach i nie mają z czego zadzwonić - mruknęła, ale nie do końca w to wierzyła. Raczej w to, że jest tam wielki chaos, ale wstydzą się wezwać pomocy, skoro dopiero co wyszli. No i jednak jak wychodzili to jeszcze Yannisa nie było, więc widać jak bardzo Fin i Hayden świrowali. No dobra, tylko Fin.
- Dobra dobra, nie mów że też nie tęsknisz za tym zapachem - rzuciła mu pełne wyrzutu spojrzenie, bo przecież główka niemowlaka pachnie jak miłość! A Hayden robił z niej wariatkę, zamiast być wariatem obok niej, to nie było zbyt miłe. A potem przygryzła lekko wargę.
- Może… i tak musimy wcześniej zacząć wprowadzać nianię. To znaczy sprawdzać je najpierw, czy nie są jakimiś psycholkami i czy sobie poradzą - przyznała, lekko marszcząc brwi. To wymagało zostawienia ich z dzieckiem, więc cóż, Fin będzie trzy razy mocniej zestresowana - jak myślisz, ile powinniśmy mieć zaufanych niań? Dwie? Gdyby jedna się rozchorowała, a ktoś musiał z nim zostać? Trzy? - uniosła brwi, bo to był ciężki wybór, ile niań dobrze jest mieć w zasięgu ręki! Bo cóż, jeśli któraś będzie studentką, albo będzie miała inną pracę, będą musiały się wymieniać. I nigdy nie wiadomo kiedy się któraś rozchoruje, a jednak ich praca czasem wymagała zostawania po godzinach, więc będą musieli mieć kogoś na szybkim wybieraniu w razie takiego kryzysu, skoro nie mogą zostawić dziecka u dziadków. - Dobra, wiem, świruje, nie musimy teraz o tym myśleć. Nienawidzę tego, że tak szybko trzeba wracać do pracy, wiesz że są kraje, gdzie matki mają nawet rok macierzyńskiego? Szaleństwo - przyznała, opierając dłonie na jego udzie, żeby jej się wygodniej o niego opierało. - No zobacz, teraz Casablanca i możemy się na niej skupić. Wysłać jednego sms’a do Franky, żeby sprawdzić czy wszystko okej i skupić na filmie? - zaproponowała sięgając po popcorn i na moment unosząc się nieco, żeby spojrzeć na niego z niewinnym uśmiechem.
- Dobrze mój drogi więc zaszalej. Może mają tu też nachos? - spojrzała na niego pytająco, a potem uniosła z lekkim rozbawieniem brwi - będziesz zapuszczać dalej brodę na drwala, czy to look tylko na chwilę? - zapytała, z rozbawieniem, bo wiadomo że przy dziecku nie mieli głowy do golenia i fryzjera, jej włosy też były coraz dłuższe. No i jednak teraz, kiedy był taki niewyspany, to ten look nabierał trochę innego wymiaru, niż wcześniej, kiedy zapuszczał trochę brodę. A potem sięgnęła po popcorn i od razu kawałek marchewki, bo w końcu miał być balans w diecie.
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- Słyszelibyśmy syreny ze straży pożarnej, to nie jest stąd daleko - powiedział starając się ją jakoś uspokoić, ale no łatwe to nie było. Nie ma się co oszukiwać. Panika jednak nie była wskazana, bo naprawdę sądził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a młody nawet nie zauważył, że ich nie ma, bo smacznie sobie spał. Był w końcu najedzony i przebrany, więc co innego miałby do roboty? - Tęsknię, ale sobie wtedy też przypominam zapach dzisiejszych kup i trochę się uspokajam - no było dzisiaj ostro! Także dobrze było odetchnąć świeżym powietrzem i trochę wyluzować, bo ostatnie tygodnie łatwe nie były, a teraz mają chwilę ciszy i spokoju. - Ile? Nie, myślę, że jedna niania nam w stu procentach wystarczy - nie czuł się zbyt komfortowo z tym, że zostawią dziecko jakiejś obcej babie, a co dopiero jak te obce baby się będą zmieniać. To dla dziecka też trochę stres jak się przyzwyczai do jednej i nagle się pojawi jakaś inna. - Jak się niania rozchoruje to wtedy ja wezmę wolne, albo Ty i nie będzie problemu - istniało coś takiego jak zwolnienie na kaszaniaka więc nie musieli się tym martwić. - Plus jak się Yannis i Franky sprawdzą to zawsze można też poprosić ich o pomoc - raz na jakiś czas oczywiście, w sytuacji kryzysowej.
- Tak, na razie nie musimy, mamy przed sobą jeszcze trochę czasu szczególnie, że będę w domu więc damy radę - pracę zdalną miał niedługo zacząć ogarniać i był naprawdę dobrej myśli. Poznał już rytm dobowy dziecka i wiedział w jakich godzinach dziecko będzie głodne, w jakich zmęczone, a w jakich będzie spać. Dzięki temu mógł rozłożyć sobie pracę tak, by wstrzelić się w okresy, w których nie był potrzebny. - A co jak się teraz całuje z Yannisem i im przerwiesz? - zapytał unosząc brew, bo w końcu to pozostawienie ich miało jakiś wyższy cel. - Chociaż chyba jeszcze na to za wcześnie - bo w końcu nie było ich w domu może jakieś pół godziny. - Myślisz, że nasze małe swatanie się powiedzie? - Hayden był tego strasznie ciekaw, chyba ojcostwo zaczęło z niego robić niezłą plotkarę. - Masz ochotę na nachosy? Myślałem żeby nam tu przynieśli pizze - chociaż nie był pewien, czy mają takie jedzenie, ale co za problem? Zawsze mogą zamówić! - Hmm nie wiem, a jak podoba Ci się? - aż sobie pogładził bródkę ręką, do dłuższych włosów był przyzwyczajony, bo nie raz i nie dwa udało mu się je zapuścić.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

Wzniosła ocz ku niebu, bo jedna miała męża cwaniaka! I co z tego, że sama na jego miejscu odpowiadałaby takimi samymi, racjonalnymi argumentami. Tu nie chodziło o rację, okej. Po prostu musiała usłyszeć jego zapewnienia. Sporo się zmieniło, odkąd zostali rodzicami, musiał się przyzwyczaić… no oboje musieli się przyzwyczaić, że troska o dziecko to teraz dla nich część życia, bardzo wielka i bardzo.. no ciężka jednak. I o dziecku przede wszystkim myśleli, bo wokół dziecka kręciło się ich życie. Jak płakał, trzeba było rzucić wszystko, nie ma że boli. I sama Fin też czuła, że macierzyństwo ją zmieniło i nie chodziło tylko o to, że jej głos przybierał zupełnie nowe tony, kiedy do dziecka mówiła. Nie używali baby talk, jak na naukowców przystało, jak się okazało, miała gdzieś w sobie zarezerwowany nowy, ciepły odcień głosu, specjalnie dla dziecka.
- Wiedziałeś co nas będzie czekało - zauważyła, unosząc brwi, bo jednak pieluchy to była nieodłączna część tego! Póki co Fin się dość często udawało zrzucić ten obowiązek na Haydena, skoro ona musiała karmić i w tym czasie nie mogła się ani iść wysikać, ani wziąć prysznica, no i jednak ona najszybciej się budziła teraz, słysząc że mały się przebudza, do karmienia. Hayden nawet nie musiał wstawać, więc kilka pieluch mu nie powinno aż tak przeszkadzać. I cóż, Fin miała swoje wkłady skoro połóg wciąż trwał…
- Wolę mieć sprawdzone dwie, niż panikować co zrobić, jak się rozchoruje albo nie wiem, będzie musiała jechać na pogrzeb babci na drugi koniec kraju, A oboje mamy urlopy trochę nadszarpnięte, więc… no wywalą nas za to, że nigdy nas w pracy nie ma - zauważyła, z rozbawieniem, a potem westchnęła ciężko. Z jednej strony bardzo chciała wrócić do pracy, ale z drugiej bardzo nie chciała zostawić dziecka. I jak żyć?
- Zobaczymy czy się sprawdzą... najpierw - zauważyła, unosząc brwi, a potem zmrużyła lekko oczy - powinniśmy im byli zrobić dłuższy kurs - mruknęła cicho, a potem pokręciła powoli głową. Nie zamierzała komentować całowania się innych ludzi, kiedy sama nie usłyszała ani pół słowa od swojego męża, że ładnie dzisiaj wygląda, nie mówiąc o jakimkolwiek całowaniu.
- Zostawiliśmy im w salonie same filmy dotyczące bycia w friendzone, świeczki i jedzenia na tyle, że muszą zostać na wspólną kolację. Nie wiem co więcej moglibyśmy zrobić - przyznała, wzruszając lekko ramionami, bo nigdy chyba nikogo nie swatała. Raczej mówiła wprost albo zapraszała te dwie osoby na imprezę, ale póki co nie było okazji, miejsca, ani czasu na takie rzeczy. O siłach nie wspominając.
- Mogą na to spojrzeć krzywym wzrokiem. Ale możemy zahaczyć o pizzerię po drodze - zaproponowała, zerkając na niego pytająco. W kinie przecież nie można jeść jedzenia spoza lokalu, już jej warzywa były naciąganiem struny ale hej, karmiła.
- Wyglądasz jakoś tak doroślej, na uniwerku na pewno będą się Ciebie bać nowi studenci w tym semestrze - zauważyła, z lekkim rozbawieniem, a potem lekko palcem przesunęła po jego zaroście. - I musisz się liczyć z tym, że mały będzie miał za co chwytać… - dodała, bo jej włosy też były zagrożone, heh, uroki ciekawskich dzieci!
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- Wiedziałem i nie żałuje nawet sekundy - powiedział uśmiechając się, bo jednak takie skażenie biologiczne jakie dzieciak z siebie wydzielał rekompensowały jego małe słodkie rączki, śliczne oczka i cała reszta. Lyons już nie mógł sie doczekać aż będzie go uczył grania w piłkę i dzielenia z pamięci. Ekscytował się na samą myśl, tak jak zresztą na wszystkie aktywności, które z synem będzie mógł robić w bliższej lub dalszej przyszłości.
- Możemy tez zobaczyć żłobki w okolicy placówki, z tego co się orientuję to jest ich tam kilka, młody byłby bliżej nas, w każdej chwili można byłoby go odebrać i nie byłoby problemu z psami kotem - może była to rzecz, którą warto rozważyć? Haydenowi wydawało się, że czułby się lepiej wiedząc, że ma syna na wyciągnięcie ręki i może u niego być w ciągu pięciu minut gdyby coś się stało.
- Dadzą sobie radę, Yannis ma rękę do dzieci - nie miał pojęcia czy ma, czy nie, ale wolał tak powiedzieć Fin żeby się nie martwiła. - Powiedzieć im wprost, że oboje się lubią, to pewnie byłoby łatwiejsze - no co Hay chciał jak najlepiej dla swoich przyjaciół. Dla Scotta, Coltera, Franka czy teraz Yannisa, życzył im wszystkiego co najlepsze, a Scottowi dodatkowo karty stałego w klinice testującej na choroby weneryczne.
- Okej, brzmi jak plan... możemy ją zjeść w wannie z okazji walentynek, takich spóźnionych - albo pod prysznicem, bo będzie łatwiej wyjść jak się dzieciak obudzi i zacznie wyć. - No zostałem ojcem, chyba najwyższy czas wyglądać doroślej, zresztą dowód niestety nie kłamie - westchnął, bo starość już go goniła, ale uśmiechnął się do Fin niemrawo i zawołał kogoś żeby dali im jedzonko. No, a później spróbowali obejrzeć film, może nawet się pocałowali od czasu do czasu, aż pewnie po kilku scenach zasnęli i obsługa musiała ich obudzić gdy seans dobiegł końca.

2xzt
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
ODPOWIEDZ