Gator & Airboats AdventureWildlife & Nature CenterGlades KayakingDanger Zone!
a
Awatar użytkownika
Urodzona i wychowana w Hope Valley. Spędziła tu większość swojego życia, wyjeżdżając z miasteczka jedynie na okres studiów. Siedem lat temu wzięła ślub ze swoją szkolną miłością, jednak dwa lata później mężczyzna zmarł w skutek tragicznego wypadku. Żyje samotnie, wychowując 6 letniego syna Samuela, co i rusz zaszywając się w swoim małym domku w Everglades.
30
166

Post

Może było to nieco naiwne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wykonywany przez nią zawód, ale Carrie cały czas uważała, że świadomość, że nie chce się pójść do specjalisty jest najlepszym znakiem na to, że właśnie taka pomoc była nam potrzebna. Wmawiając sobie, że jest się winnym całemu nieszczęściu nie było przecież najlepszym rozwiązaniem i o ile ograniczało się jedynie do świadomości było okej, ale kiedy w grę wchodziło poczucie winy? Tutaj sprawy już zaczynały samoistnie się piętrzyć, dosłownie zapraszając do środka wszędobylską depresję. Może zatem fajki i alkohol mogłyby odejść na bok, a sama Ferby na poważnie przemyślałaby podjęcie się konkretnej pracy nad sobą? Nie miała przecież niczego do stracenia...no najwyżej kilkadziesiąt dolców.
Zmarszczyła odruchowo nos, posyłając jej mrożące spojrzenie. - Jestem od Ciebie starsza tylko o cztery lata, okej? Jesteś prawie kimś w MOIM wieku, więc się nie mądrzyj. - prychnęła. - Albo pogadamy za jakiś czas, jak zaczniesz latać za naburmuszonym sześciolatkiem z nadzieją, że w pewnym momencie skończy mu się energia, co jeszcze nigdy nie miało miejsca. - westchnęła ciężko. To nie tak, że zamierzała jakoś mocno narzekać na swojego syna, który bądź co bądź był sensem jej marnego życia, ale nie dało się ukryć, że czasami opieka nad nim po prostu ją wykańczała. Fizycznie, jak i psychicznie, a Ferbs jako osoba która widziała to niejednokrotnie na własne oczy powinna to rozumieć, a nie jeszcze rekreacyjnie ganiać ją po górach! - I chciałabyś. Filmy o dziewczynach w Twoim wieku, jak to pięknie nazwałaś, zazwyczaj polegają na chlaniu prosecco na plaży i przygodnym seksie w barowym kiblu. A widzisz tu jakiś bar? Albo kogoś kto chętnie wyskoczyłby z ciuchów? - uniosła jedną brew, rozglądając się nawet na boki, jakby poważnie rozważała znalezienie kogoś na szybki numerek. Inna sprawa, że nawet jeśli ktoś pojawiłby się na jej radarze, to raczej daleko by z nim dzisiaj nie zajechała, czując jak nogi powoli wbijają jej się boleśnie w dupsko. O ile to w ogóle możliwe tak dosłownie. Zaśmiała się mimo wszystko, ignorując swoje małe zasapanie i mało atrakcyjne krople potu na czole. - Uuuu tego to nawet ja nie wiedziałam. - świsnęła. - Ale było chociaż warto? I to była jego łódka, czy to tak jak na tych wszystkich filmach, gdzie gość włamuje się do łódki jakiegoś typa, który potem gania go przez pół miasta krzycząc, że miał mu tylko wyczyścić pokład? - nie życzyła jej źle, absolutnie! Ale jeśli właśnie taki scenariusz miała brunetka na swoim koncie, to Tate bardzo chętnie o tym posłucha! Zwłaszcza, że sama mogła na ten moment liczyć tylko i wyłącznie na oglądanie takich akcji wieczorami dzięki kradzionemu dostępowi do netflixa, który opłacał jej brat. Przewróciła szybko oczami, upijając jeszcze jeden solidny łyk wody. - Raczej nie widzę siebie jako lwicy salonowej, która idzie szukać okazji na mieście. Zwłaszcza, że w moim wykonaniu wyglądałoby to raczej jak totalna porażka i prędzej do towarzystwa, to trafiłabym na oddział psychiatryczny. - cmoknęła z niezadowoleniem. - No, a potem Ty dostałabyś prawa do wychowywania mojego syna i prędzej czy później by tam do mnie dołączył. Mało to family friendly.

Ferebee carter
BOGATE CV ONE BIG FAMILY WDOWIEC/WDOWA MAM SYNA Mój dom przypomina dżunglę
mów mi/kontakt
hunny bunny
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

#17 ale bez piłki

Olive musiała odreagować. Jej bardzo poważny plan wzięcia się za siebie na wielu poziomach, póki co miał swoje zakręty i proste drogi, ale… no sama nie wiedziała. Wszystko było takie trochę dziwne, chaotyczne i trochę nierzeczywiste. Jak wstawała rano, to szczypała się, żeby upewnić się, czy naprawdę wygrała na loterii i czy naprawdę może wystąpić do swojej szefowej z propozycją wykupienia jej firmy! I nie wiedziała jak się za to zabrać, więc musiała zebrać myśli. A skoro większość ludzi do swojej listy planów, obok ogarnięcia pracy i życia towarzyskiego (czy raczej po prostu związkowo-romansowego), wzięcie się za swoją siłę fizyczną, wybrała się na hiking! Jest to modne, wszystkie znane twarze to robią, dbając o swoje ciało i swojego ducha, więc ona też mogła. Wybrała sobie kolory outfit i… no zdychała po pierwszych piętnastu minutach. Do tego stopnia, że miała mroczki przed oczami i kiedy nagle pojawiła się przed jej twarzą (no tak jakby przed twarzą, bo jednak stanęła, złapała się pod boki i schyliła, więc bardziej naprzeciw czubka jej głowy) jakaś kobieta, omal dostała zawału! - Matko święta, nie strasz tak ludzi. Zaraz, chwila, nie chcesz mnie okraść, co? Bo ja nie mam nic przy sobie, ja tylko tak bogato wyglądam, tak naprawdę mieszkam w przyczepie i mam dziury w skarpetkach! - dodała coś, co tylko połowicznie było prawdą, więc… no chyba zabrzmiała szczerze. Ale jak spojrzała na kobietę między mroczkami, to nie wydawała jej się jakimś specjalnym zbirem. - Cześć… chcesz coś z Avonu? - dopytała głupio, bo przecież z Avonem nie miała nic wspólnego, ale głupio jej się zrobiło przez jej poprzednie słowa, okej. Więc palnęła coś totalnie durnego do biednej Sophie Golighty.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Olive Sheridan

#19

Kupno firmy to poważna sprawa, trochę zbyt poważna dla Golighty, więc ona na pewno by się nie zdecydowała na taki krok jak właśnie wykup firmy od jakiejkolwiek szefowej. Tak mogła sobie najspokojniej w świecie kelnerować bez jakiejś większej odpowiedzialności, prawda? A jak ją zwolnią to poszuka miejsca gdzieś indziej, toż to kobieta która żadnej pracy się nie boi, ot co! A jako że jest początkującą modelką to jeszcze to było źródłem jej dochodu i to z tym planowała swoją wielką, świetlaną przyszłość. I nie wiem czy aż tak Olive się wobec niej pomyliła, w końcu akcja z atakiem na balonowego świętego Mikołaja to już był wyczyn godny złodziejaszka. A nawet ona go zamordowała z zimną krwią! Już całe miasto o tym wiedziało? Powinna jednak wcześniej zbić kamerę, a dopiero potem zająć się swoim złowrogim planem działania. A zapomniałam wspomnieć jeszcze po co była tutaj, a jako modelka musiała utrzymywać formę, więc tym razem postanowiła się powspinać na ściance wspinaczkowej. I akurat to była jej ścianka, którą zajęła jakaś kobieta i no nie szło jej to najlepiej? Tak więc założyła już zapięcie, przygotowała się by pokazać jej jak to się robi, ale ta już tutaj umierała, więc dała sobie chwilowo na wstrzymanie.
- Ej wypraszam sobie, ja nie jestem żadnym złodziejem ani przestępcą. Tego mikołaja to nie ja zaatakowałam tylko mój sobowtór, którego też szukam! - no obruszyła się, bo tutaj ją od przestępców wyzywają, pewnie już całe miasto widziało nagranie z świąt z ratuszowego monitoringu i teraz ta nieznajoma to przytacza! Jeszcze teraz ją będzie o kradzież oskarżać i to w dodatku skarpetek! Aż zerknęła by zobaczyć jakie to skarpetki ma na sobie Sheridan.
- W sumie ten zestaw kosmetyków wanilia z maliną by mi odpowiadał... - a skoro dają to będzie brała, jak biją to uciekaj, tak tato zawsze powtarzał i mała Sophie to tak wpoiła sobie w główkę, że dorosła Sophie myślała iż dostanie teraz kosmetyki za darmo od babki z Avonu, pewnie dlatego bo jest taka sławna jako modelka. Aż poprawiła włosy związane w koński ogon, by lepiej się prezentować, choć i teraz było póki co bez zarzutu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Dla Liv kupno czegokolwiek droższego niż 15$ to była poważna sprawa. I to nie tylko dlatego, że była oszczędnym człowiekiem, żeby na tą swoją wymarzoną firmę zarobić. Po części dlatego wciąż mieszkała w przyczepie na osiedlu, zamiast się przenieść do czegoś większego. Ale Liv była po prostu bardzo specyficzną osobą i cóż, każdy większy wydatek wiązał się z ryzykiem! Na przykład, że nowy mikser wybuchnie, że zgubi gdzieś nową, ładną sukienkę… no albo że super buty za nie wiadomo ile, postanowią złamać sobie obcas na pierwszym wyjściu. Na szczęście były reklamacje! I teraz Liv była już nauczona, że trzeba bardzo uważnie chować wszystkie paragony, żeby móc skorzystać z tego magicznego i niesamowicie przydatnego prawa.
Iii nie wiem o jaką ściankę wspinaczkową chodzi, bo na zdjęciu nic takiego nie ma :< Hiking to w końcu wędrówki, bardzo modne w tym rejonie, także wśród modelek, swoją drogą, żeby zachować fit figurę!
- Okej, no dobra, to… - zaczęła, ale potem zmarszczyła brwi, nie rozumiejąc co kobieta do nie mówi - co? - zapytała więc, marszcząc brwi - zaatakowałaś Mikołaja? - zapytała zaraz, potem, a potem zmarszczyła brwi - tutaj nie wolno atakować Mikołaja! To nie jest jego rejon, nie ma śniegu, więc jego kubrak sprawia, że się strasznie poci, nie ma też po czym jechać swoimi saniami, bo przecież po piasku na pewno się przyjemnie nie jeździ... a ty jeszcze na niego naskakujesz? - zapytała, kręcąc głową. - Obrazi się na nas i nigdy już tu więcej nie przyjedzie, a te wszystkie dzieci zostaną bez prezentów świątecznych, tego chcesz? Złamać tyle dziecięcych serc? - zapytała, z pełną powagą i oburzeniem, jakby faktycznie to święty Mikołaj przyjeżdżał tutaj z prezentami, a nie rodzice je kupowali. Ale Sophie Golighty zabrzmiała tak poważnie i powiedziała tak irracjonalne słowa, że Liv chyba podświadomie czuła, że trzeba zareagować!
- Nie sprzedaje nic z Avonu, to był taki… tekst dla rozluźnienia - wyjaśniła, z rozbawieniem lekkim - właściwie to dawno o nim nie myślałam, oni wciąż istnieją i sprzedają kosmetyki? - zapytała, zaskoczona trochę, ale i zaintrygowana przy okazji.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Olive Sheridan

O matko i córko, byłam pewna po nazwie tematu że to ścianka wspinaczkowa, nie wiem co ja wtedy piłam albo brałam gdy pisałam tego posta, więc sorki :lol: Mam teraz tak ogromnego facepalm'a że nawet wytrzeźwiałam po świeżo wypitym winie. Ale już się poprawiam. To może Sophie to tutaj przyszła bo można na tych deskach poćwiczyć spacerowanie po wybiegu? Wiadomo, duże obcasy wbijające się w dziury w deskach są udręką niejednej modelki, ot co. Wybrnęłam? Jako tako, wybacz. Ale przynajmniej jak przeczytałam tego posta to zrobiło mi dzień, serio. Sophie lubiła dużo kupować, może w jakimś stopniu była zakupoholiczką? I jednak o dziwo były to całkiem trafne zakupy, bo rzadko kiedy korzystała ze zwrotów. A jak zdarzała się okazja jak na przykład złapanie iPhone'a za jakieś kupony wygrane w konkursie to tym bardziej brała i korzystała z okazji, potem mogła się chwalić jaka jest modna i bogata, ot co. I chociaż Sophie miała już wystarczająco fit figurę to nie zaszkodziło dalej jej poprawiać, spacerując w takim pięknym krajobrazie. Może zaraz jakiś aligatorek przeskoczy nad mostkiem... a nie, one chyba tutaj nie pływają, co nie? A szkoda, albo i nie, bo mógłby nogę odgryźć przypadkiem taki zielony gad. A na pytanie kobiety to aż wywróciła oczami. Czy ona nie słuchała, co Golighty do niej mówi?
- Mówiłam że to nie ja, no helloł. - upierała się przy swoim bo jak to tak można było ją oskarżać o atak na Mikołaja i to takiego nadmuchanego? Jednak kobieta jeszcze bardziej się rozkręciła, więc blondynka słuchała dalej.
- Ja nie lubię świąt, dzieci też nie muszą ich lubić. Po co rozczarowywać ich już od samego początku? - jeszcze kobieta śmiała wspominać jej o jakichś dzieciach, które niewiele ją obchodziły, bo ona to nie chciała mieć dzieci, ot co. I w ogóle to ona brzmiała tak jakby... ale że serio?
- To ty wierzysz nadal w świętego Mikołaja? - aż musiała to sprawdzić czy dobrze słyszy i myśli. I co mają sanie za problem z piaskiem? Według niej żaden, bo przecież i to sypkie i to sypie, więc co za problem? Ewidentnie jako dziecko nie jeździła na sankach, bo i jak skoro tutaj ani w Los Angeles nigdy nie padał śnieg?
- Wydaje mi się że tak, sporo można kupić obecnie kosmetyków ich firmy. - wzruszyła ramionami na wieść o Avonie, a szkoda że nie dostanie żadnych nowych próbek za darmo, już się nakręciła, ot co.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Kto jak kto, ale Lic całkiem nieźle wiedziała jakie cyrki i dziwactwa mogą wyjść z powodu pomyłek, bo połowa jej życia były nimi wypełniona. Ale przynajmniej się nie nudziła, było śmiesznie, bo i sama z siebie się czasem śmiała… no po tylu latach trzeba mieć do siebie dystans, bo przecież sama od siebie nie ucieknie, nie pozostaje więc nic innego, jak po prostu ze sobą żyć! Poza tym miała dwie super siostry, które stały obok niej, nieważne co tam głupiego akurat odwaliła, więc nie mogła być pesymistką.
- Jak nie, jak tak? Zawsze jak ktoś mówi, że nie zaatakował, to tak naprawdę zaatakował, tak jest. Obrona przez atak, atak na dezinformację, która tak naprawdę jest informacją. Politycy robią tak cały czas - odpowiedziała rezolutnie, patrząc na Sophie Golighty z pełnym przekonaniem o słuszności swoich słów w tym momencie. I cóż, Olive nie potrzebowała zbyt wiele, żeby się rozgadać, czasem rozgadywała się sama do siebie, we własnym domu…
- Skąd wiesz, że to rozczarowanie? Może dla wielu z nich to bardzo piękne wspomnienia, które tak brutalnie chcesz im odebrać! - zauważyła, kręcąc z rozczarowaniem głową. - Co ten Mikołaj ci zrobił, co? Dostałaś jako dziecko jakiś wredny prezent, i teraz się mścisz? Kilogram węgla? Za ciasną sukienkę? - zapytała, wymieniając to, co według niej było wrednymi prezentami, no ale oglądał Grincha, wiedziała że zawsze jest jakiś głębszy powód takiego zachowania!
- A ty myślisz że skąd się prezenty biorą? - odpowiedziała, pytaniem na pytanie. W sumie to byłoby całkiem słodkie, wciąż wierzyć, tkwić w tym świecie marzeń, z wielką fabryką zabawek, pełną pracowitych elfów…
- Dziwne… - mruknęła, kiwając powoli głową, a potem się wyprostowała, bo już łatwiej jej było złapać oddech! - No to… tak jakby nie wiem, o co chodzi? - zapytała, bo skoro jej nie okradała, to była ciekawa czemu obok niej się nagle pojawiła!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Olive Sheridan

Czasem mam ochotę stwierdzić że całe życie panny Golighty to jedno wielkie pasmo pomyłek i komicznych sytuacji. Ale to te sprawiają, że lepiej je potem wspominamy czyż nie? Bez nich na pewno nasze życie byłoby potwornie nudne.
- Ale ja nie jestem taka jak wszyscy, jestem prawdomówna i jak mówię że to nie ja, to nie ja. - ona uparcie wciąż stawiała przy swoim, żeby nikt nie przypinał jej łatki "tej, która zaatakowała dmuchanego Mikołaja" jakkolwiek by to nie zabrzmiało. Prawda jest taka że gdyby sama o tym nie wspomniała to nie miałaby obecnie tej łatki, ale cóż. A już na pewno Golighty nie była politykiem, ani nawet nie była z żadnym spokrewniona, choć dobrze by było być córką króla, prawda? Takie dziewczyny mogą mieć cokolwiek zechcą, prawda?
- Wiem, bo wiem i tyle w temacie. - nie chciała się przed nią tłumaczyć z tego, że zamierzała wtedy odebrać dzieciakom radość z świąt, niszcząc znajdujące się w mieście dekoracje. Jednak niczym Grinch miała swoje ukryte intencje...
- I wcale nie chodzi tutaj o nieudany prezent tylko o rozczarowanie idące za tym, że wierzymy w to, co Mikołaj może przynieść i że może spełnić nasze marzenia. Ile dzieci pisze o pieska czy kotka, a dostaje maskotkę? Ile pisze o rodzeństwo, a dostaje lalkę do zabawy? W końcu niektóre dzieci piszą o to, by Mikołaj oddał im mamę, a zamiast tego pod choinką nie ma nic, chociaż nie wiem czy za choinkę można uznać ozdobioną palmę doniczkową. - tak właśnie wyglądały co roczne święta Golighty. Jej ojciec nie przywiązywał zbytniej uwagi do tych świąt, jej mama umarła przy porodzie, a ona improwizowała by mieć święta jak z filmów. I chociaż często w jej życiu pojawiała się nowa kobieta jej ojca, a że te zmieniały się często to Sophie z czasem przestała się do nich przyzwyczajać, bo pozostawało po nich tylko wspomnienie, dlatego czy to nie było normalne że mała dziewczynka chciała w końcu mamę? Tak jak to zwykle bywa, kryje się za tą niechęcią do świąt jakaś przykra historia z życia małej dziewczynki.
- Ze sklepu? - dla niej to było wręcz banalnie proste, przecież wszystko można było kupić, a czego nie można było kupić to było nierealnym prezentem, którego nawet Święty Mikołaj nie mógł podarować.
- A to już nie można się wybrać na hiking dla utrzymania doskonałej figury? - dla niej było to wręcz oczywiste, dlatego nadal nie wiedziała o co chodzi tej kobiecie.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

- Jak ktoś mówi, że nie jest jak wszyscy, to zwykle jest jak wszyscy - zauważyła, unosząc brwi, ale dość szybko inna kwestia zajęła jej głowę - dobrze że nie powiedziałaś, że jesteś jak wszystkie kobiety, nie znoszę tego powiedzenia. Większość kobiet jest super - dodała, tak jakby Sophie Golighty to interesowało! Ale Liv miała to do siebie, że czasem zasypywała ludzi informacjami, o której ją nie prosili.
- Wcale nie - odpowiedziała, w ramach po prostu upierania się na przekór. I i tak zaczęła podejrzewać, że dziewczyna jest jakimś krewnym Grincha!
- Hej, to nie fair. Czasami rodzice nie mogą sobie pozwolić na pieska, albo na kolejnego członka rodziny, a Mikołaj to po prostu wie. I dlatego daje substytut, który będzie się z Tobą zawsze bawić, zamiast… robić kupę na środku salonu - zauważyła. I cóż, dzieci które nie mają jeszcze opanowanego korzystania z nocnika mogą mieć takie same wpadki jak psy, zanim się je wychowa.
- Kto pisze żeby Mikołaj oddał im mamę? - zapytała zaskoczona po chwili, bo jakoś tak wyłapała to z jej słów. I po chwili udało jej się nawet dodać dwa do dwóch, że to dlatego kobieta może nienawidzić świąt.
- Bzdura, w sklepach nie rozdają takich prezentów - prychnęła cicho, chociaż to głupie było… no, chyba że się człowiek przyczepi, że chodzi o zapakowane prezenty, no to takich tam raczej nie ma.
- Nie wiem, jestem tutaj pierwszy raz i już się zmęczyłam. Więc nie mam zielonego pojęcia czemu ludzie to sobie robią - przyznała, z ciężkim westchnieniem, bo co będzie kobietę oszukiwać.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Olive Sheridan

Właściwie nie powinno się mówić "jestem taka jak wszystkie kobiety" bo to by było pewnym kłamstwem. Owszem, wszystkie mamy pewne cechy w genach związane z naszą płcią i gatunkiem, ale to jest odbieranie indywidualności każdej z nas, a wiadomo że każda kobieta, każdy człowiek jest w pewnym sensie wyjątkowy i dlatego nie powinno się nas generalizować.
- Ale ja jestem pod tym względem wyjątkowa. A co nie wierzysz mi, co? - oczywiście Golighty dalej utrzymywała przy swoim, pewnie nie rozumiejąc do końca o co się teraz kłóci. Chyba dla samego sprzeczania się to robi, bo nie wiem jaki miała cel ta wymiana zdań, gdzie każda uważała że to oczywiste, że ona ma rację. Ech kobiety, uparte istoty przecież.
- Uważasz zatem, że ja wcale nie jestem super? - tak tak, odebrała to jako kolejny przytyk w jej stronę, najpierw jest uważana za złodziejkę, morderczynię Mikołaja, kłamczuchę, a teraz za nie fajną babkę? Tego było już za wiele, zaraz dojdzie tu do jakichś rękoczynów gdyby nie fakt, że zniszczyłaby sobie tym samym paznokcie, które kosztowały ją fortunę, więc było jej ich po prostu szkoda.
- A skąd ty możesz to wiedzieć? Nigdy nie rozczarował cię prezent od świętego Mikołaja? - no nie mogła uwierzyć, że kobieta zawsze dostawała to, czego chciała. Jeśli tak to musiała mieć mało wygórowane marzenia, ot co.
- Dobra, tym tekstem mnie przekonałaś, ale to dalej nie oznacza wcale że Mikołaj przyniesie wszystko, o czym marzymy. - tym razem poszła na minimalny kompromis z kobietą, ale to wcale nie tak że odpuściła, ona po prostu przyznała Olive częściową rację.
- Ktoś kto nigdy nie miał mamy, bo umarła przy porodzie. - odpowiedziała jeszcze, kopiąc jakiś mały kamyczek na drodze. Nie chciała dłużej poruszać tego tematu, więc szybko skupiła się na dalszych aspektach naszej rozmowy.
- No jak nie, jak tak? Najpierw rodzic prowadzi cię do sklepu byś pokazała co ci się podoba, a potem dostajesz to pod choinką. Przypadek? Nie sądzę. - sama tak nie miała, bo tata może z raz w życiu tak ją zaprowadził w sklepie do stoiska z zabawkami by sobie coś wybrała, potem twierdząc pewnie że jego córce gust się nie zmienił i dlatego co roku na Mikołaja dostawała nową lalkę Barbie, nawet jeśli już się nimi nie bawiła i z nich najzwyczajniej w świecie wyrosła.
- Aaa, nowicjuszka? Pierwszy raz zawsze boli, jutro będziesz odczuwała bóle mięśni nóg, ale jak będziesz chodziła regularnie to z czasem to przejdzie. I będziesz taka sexy jak ja. - chwyciła się nawet pod boki, pokazując swoją nieskazitelną figurę i obróciła się wokół własnej osi, by Sheridan mogła ją sobie dokładnie obejrzeć.
- W ogóle Sophie jestem, a ty? - jeszcze uznała że się przedstawi, bo zapomniała z tego wszystkiego tego zrobić.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

- A ty tak wierzysz każdej osobie, która ci mówi, że masz jej wierzyć? - odpowiedziała pytaniem na pytanie, chociaż weszły już w tak głęboki poziom tej dziwnej rozmowy, że Liv nie była już do końca pewna o co właściwie chodzi. Ale nie zamierzała tego dać po sobie poznać, oczywiście.
- Nawet nie znam Twojego imienia - odpowiedziała, bo równie dobrze Sophie Golighty mogła być jakimś zbirem, czy coś! A zbiry nigdy nie są spoko, bo używają przemocy, a tej się Sheridan bardzo brzydzi.
- Nie, bo każdy jest dany od serca. Zresztą, jak miałby mnie rozczarować prezent? - zapytała zdziwiona, bo kompletnie nie wyobrażała sobie takiej sytuacji. Brak prezentu jasne, ewentualnie zepsuty też nie byłby najfajniejszy. Ale a) można naprawić i b) prezenty spadają przez komin, mają prawo się czasem trochę obić.
- Nie zawsze wiemy o czym tak naprawdę marzymy… - przyznała cicho, bo cóż, czasami tak było! U niej w związkach na przykład. Facet zawsze wydawał się tym wymarzonym, a potem… no jak widać, była wciąż singielką, nawet jeśli mężatką.
- Ojej… bardzo mi przykro - przyznała, zaskoczona i uniosła brwi. - Mikołaj nie może przywracać do żywych… nikt nie umie… - przyznała cicho, bo chociaż sama nic nie wiedziała akurat o takim dzieciństwie, to mogła się domyśleć.
- Jak Twój tata tak robił to powinnaś się cieszyć, ale on tylko podpowiadał Mikołajowi - zapewniła ją, bo przecież totalnie tak właśnie było.
- Jak w każdej aktywności fizycznej… dlatego jestem gruba - przyznała, unosząc brwi i spojrzała na swoje uda, które na pewno nie były w rozmiarze XS. Ani S. A czasem nawet i nie M, ale o to w sieciówkach nie jest tak trudno… chociaż tam no, są rozmiary 0, 2 i te pe, więc adekwatnie!
- A ja jestem Olive - odpowiedziała, trochę zdziwiona jej pokazem swojego ciała, bo to chyba nie było zbyt miłe… - A często tak chodzisz? - zapytała zaraz potem, żeby nie zapadła niezręczna cisza.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Olive Sheridan

- Jeżeli ktoś zapewnia mnie o prawdomówności to tak, wierzę mu na słowo. - i gdyby w tym momencie była Pinokiem to jej nos znacznie by się wydłużył, bo owszem, skłamała. W relacjach z innymi Golighty wierzyła głównie w to, w co chciała wierzyć, a jeżeli jakaś historia wydawała jej się mocno naciągana to najzwyczajniej w świecie w nią nie wierzyła, czasem tym samym oszukując swego rozmówcę.
- Wcale nie musisz znać mojego imienia by ocenić czy jestem fajna, czy nie. To się nazywa pierwsze wrażenie czy aura bijąca od człowieka. - Sophie uważała się za mega fajną babkę, więc to oznaczało że musiała być fajna, prawda? Powinna bić od niej ta cała aura fajności i wszyscy automatycznie powinni to zauważać, co nie? No chyba że te całe strony z horoskopami i magią kłamią i żadna aura bijąca od nas nie istnieje.
- Czyli nigdy nie spotkało cię to że dostałaś prezent którego wcale nie chciałaś? - no teraz to blondynka była zdziwiona i zaczynała się zastanawiać czy to tylko ona miała takie kijowe pod względem prezentów dzieciństwo, czy tylko Sheridan miała tak małe wymagania wobec tego, co chce otrzymać pod choinkę.
- W ogóle jak można nie wiedzieć o czym się marzy? To tak jakby się w ogóle o niczym nie marzyło. - to akurat wydało się blondynce kompletnie bez sensu, całkowicie niezrozumiałe, bo jak to tak? Marzyć i nie wiedzieć o czym się marzy? Dziwne, a to co zwykle wydaje się dziwne uważa się za bezsensowne.
- To po co mówią że Mikołaj może spełnić każde marzenie, skoro nie może bo nie przywraca do żywych? - tym samym Sophie udowodniła po raz kolejny, że dzieci są okłamywane w dzieciństwie jeśli chodzi o osobę Świętego Mikołaja. Pewnie te wszystkie Zajączki Wielkanocne, Wróżki Zębuszki i inne postacie w które wierzyliśmy za młodu były jedną wielką bujdą, przynajmniej w mniemaniu Sophie.
- Ale jak mógł mu podpowiadać? Wysyłał mu zdjęcie zabawki mms-em, czy mailem? - dalej ta teoria wydawała jej się naciągana, stąd chciała się dowiedzieć co dalej Olive będzie miała jej do powiedzenia na ten temat. Popatrzyła na figurę nieznajomej i oceniła ją swoim okiem eksperta.
- Zawsze możesz nad tym nieco popracować. Pływać dużo możesz, to też wyrobią ci się mięśnie zamiast tłuszczyku. - dodała od siebie, ani nie potwierdzając ani nie zaprzeczając temu, że Sheridan jest gruba.
- Codziennie, taki spacer nieźle leczy też kaca. - najgorsze to zawsze są pierwsze kroki, gdy słońce za mocno razi w oczy i głowa pęka niemiłosiernie, ale to powietrze otrzeźwia lepiej niż prysznic, dlatego Golighty często z tego korzystała. Nie żeby się nie myła czy coś, bo prysznic również brała codziennie, nawet czasami po kilka razy w ciągu dnia.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

- A jak pani w telewizji cię zapewnia, że od tej tabletki magicznie schudniesz, to też? - zapytała, mrużąc lekko oczy. Olive próbowała te wszystkie tabsy, te diety sokowe, a nawet naklejki na stopy, które miały zapewnić detoks, ale niestety, za każdym razem nie wpływało to w ogóle na jej formę. Co najwyżej na stan konta…
- Nie chce psuć chwili, ale na pierwszym wrażeniu to mnie przyprawiłaś trochę o zawał… - przypomniała jej, z lekkim wahaniem w głosie. Ale właśnie tak było, przecież Sophie Golighty sama widziała.
- Ej ale prezenty tak nie działają, że sobie wybierasz tylko jedną rzecz i ona ma być. Prezent cieszy bo jest prezentem, od osoby której na Tobie zależy. Jest wybrany, dany od serca i w ten sposób wyjątkowy. Zawsze - przyznała, bo nagle wpadła na to, że to może kobieta miała złe podejście? Zbyt materialistyczne? Wybiera się przecież listy zakupów, ewentualnie prezenty od siebie dla siebie, ale prezenty od innych? Powinny mówić o relacji z tą osobą, a nie… być zaplanowanym konkretnym czymś.
- Bo marzy się o wielu rzeczach. Marzenia są małe i dużej, a z czasem się zmieniają… tak samo jak i my się zmieniamy - zauważyła, bo nie widziała w tym nic dziwnego. No ale że była dziwna, więc owszem, dla osoby pobocznej jej zachowanie, podejście i słowa mogły być po prostu dziwne. Trudno!
- Bo to nie marzenia, tylko magia… - zmrużyła lekko oczy. - Mikołaj musiałby być w jakichś… alchemicznych eliksirach i księgach. Poza tym zwykle za życie ceną jest życie, a to by mu zepsuło trochę image - zauważyła, bo cóż, odróżniała te dwie rzeczy. Od cudów też był Jezus, a nie Mikołaj…
- Dziwisz się że są listy do Mikołaja? - zapytała zdziwiona, bo co jak co, ale to była wieloletnia tradycja, kultywowana przez pokolenie za pokoleniem. Dziecko pisze, a rodzic wysyła do Mikołaja.
- Eeeej…. - zmarszczyła brwi - czy ty mnie fatszejmujesz właśnie? - zapytała, podejrzliwie bardzo, bo to nie było zbyt miłe! Nawet zerknęła na swoje duże uda i pogłaskała je, żeby im aż tak bardzo przykro nie było…
- Miewasz codziennie kaca? - zapytała, zdziwiona. Ona tam na kaca preferowała leżenie i jedzenie, ale może się czegoś ciekawego dowie i spróbuje następnym razem.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ