a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
196

Post

Obrazek
Finnick
Hatherwood
W telegraficznym skrócie, Finn to trzydziestopięcioletni żołnierz zawodowy w stanie spoczynku. Pochodzi z Hope Valley, tutaj się urodził i wychował. Na ostatniej misji został postrzelony w nogę, co teraz prowadzi do pewnych komplikacji i powoduje, że kuleje. Mieszka w przyczepie w Everglades Campside.
POZYTYWNE
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NEUTRALNE
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NEGATYWNE
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! NIEPEŁNOSPRAWNY WETERAN WOJSKO
mów mi/kontakt
Celia Cabral
a

Post

:shy:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pochodzi z Hope Valley, chociaż kilka lat podczas studiów medycznych spędził w Miami. Do miasta wrócił dopiero rok temu, podejmując się pracy neurologa w szpitalu w CC i biorąc się w końcu za specjalizację z neurochirurgii. Aktualnie spotyka się z Lene, randkuje po kryjomu z Celią i remontuje pokój dla dziecka Libby.
33
183

Post

:szlug:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY MAN UP! TEXT ME! W ZWIĄZKU Wychowała mnie matka MAM WŁASNY DOM DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA KOZIOROŻEC PIĘKNY UMYSŁ CZARNA OWCA THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Like a virgin
mów mi/kontakt
hunny bunny
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
185

Post

No siema! Ja do ciebie przychodzę z dwoma moimi panami, a co, bo mogę :D
Randall Norton mieszka w Hope od dwudziestu lat, jest dwa lata starszy od Finnicka, więc w sumie nawet mogli się poznać w licuem. Przyjechał, jak miał siedemnaście lat i włóczył się po miasteczku, nawiązując znajomości i przyjaźnie, bo to cholernie tulaśna i ciepła istota jest i potrzebuje ludzi do życia. Mogą się więc znać kupę lat i przyjaźnić, jeśli taka twoja wola :D
Nathaniel Quincey z kolei jest w wieku Finna, ale on w Hope jest dopiero od półtorej roku, więc tu raczej byliby do poznania się na fabule po prostu; też myślę, że powinni się dogadać.
Wybierz sobie któregoś albo weź obu, a jak weźmiesz obu, to będziesz miał dwa przyjacielskie ramiona które cię wesprą w potrzebie w razie co <3

Finnick Hatherwood
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ROLLING IN THE DEEP TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ ROZWODNIK/ROZWÓDKA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PRACA W OŚWIACIE WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM ŚLIZGONEM PEWNY SIEBIE WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
roy#4631
ODPOWIEDZ