a
Awatar użytkownika
Wyciąga ludzi z wody i zajmuje się końmi, a w wolnej chwili bawi się w ojca. Carpe Diem i brak umiejętności planowania do przodu jest u niego typowe, do tego zupełnie nie rozumie przepraszania za rzeczy, które zepsuł lata wstecz.
Jakoś to żyćko leci..
26
185

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV NA DIECIE Kocham zwierzęta Mam słabe serce
mów mi/kontakt
Lemon#0388
a
Awatar użytkownika
fotografka ślubna, która nie ma szczęścia w miłości, mocno unika zobowiązań i trochę za często pije
25
168

Post

z Prue wszystko wiemy, ale jak kogoś jeszcze chcesz to mogę coś pomyśleć <3

Matthew Hawthorne
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV WOMEN POWER Znam na pamięć piosenki Disneya Skaczę z kwiatka na kwiatek Amator parszywych trunków
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Calanthe Carter to słonko, ale musi go trochę nie lubić, bo kocha Pru i wierzy, że jeszcze zostanie jej żoną :lol: a poza tym mam Nevaeh Faraday w jego wieku, przygarnij mnie <3
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Mieszka tu od zawsze, zawodowo układa puzzle z potrzaskanych ludzkich kostek w pobliskim szpitalu, w wolnych chwilach kocha łapać fale i gotować - jest w tym nawet całkiem niezły. Nie zna się na choinkach, prezentach, a aluzje przelatują tuż obok jego głowy. Ostatnio przemierzał świat na motorze.
35
193

Post

sztama, nie? :ejej:
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales Wszystko pod kontrolą My best friends TUBYLEC URODZONY WIOSNĄ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU BARAN
mów mi/kontakt
anya spirit of freedom
a
Awatar użytkownika
Wyciąga ludzi z wody i zajmuje się końmi, a w wolnej chwili bawi się w ojca. Carpe Diem i brak umiejętności planowania do przodu jest u niego typowe, do tego zupełnie nie rozumie przepraszania za rzeczy, które zepsuł lata wstecz.
Jakoś to żyćko leci..
26
185

Post

Prudence Moriarty pisze:
20 gru 2020, 20:04
z Prue wszystko wiemy, ale jak kogoś jeszcze chcesz to mogę coś pomyśleć <3
Są z tego samego rocznika z Fere, więc totalnie mogliby się znać.. chociaż nie wiem, czy do końca pozytywnie xD Mogli się znać ze szkoły, jasne, a tam o ile nie należała do jednej z cool kids jak on, to niestety nie zwracał na nią uwagi, palant :lol: Ale gdyby jakimś cudem się znali, pewnie mogliby sobie porozmawiać na temat skomplikowanych relacji i innych mądrych, życiowych rzeczach, nie?
Landon Moran pisze:
20 gru 2020, 20:19
@Calanthe Carter to słonko, ale musi go trochę nie lubić, bo kocha Pru i wierzy, że jeszcze zostanie jej żoną :lol: a poza tym mam @Nevaeh Faraday w jego wieku, przygarnij mnie <3
Przygarnę <3 Cali totalnie ma prawo go nie lubić w takim razie, skoro Pru miała do niego lofki, a on złamał jej serce, cham i prostak, ok :lol: Niby teraz życie dało mu trochę w dupę i jest względnie odpowiedzialny i powiedzmy, że dorosły, ale jednak :/ Jakby wiedział, że chce być żoną Pru, to by jej kibicował, tbh xDDD
Z Nevą, powiem ci że mam mindfuck, bo Matt miał być w pierwszej wersji operatorem też :lol: Więęęc muszą się lubić, koniecznie. Co ty na szalony pomysł, że nie wiem.. Jak miał ten swój pierwszy prawie-zawał, to zadzwonił, ona do niego wysłała ekipę, rozmawiając o dupie Maryni, żeby jakoś tam trzymał się przytomności, no i dobra, rozłączyła jak usłyszała, że go zgarniają. No i teraz plot twist, bo nie, nie było jak tam z tym chłopaczkiem z karty, bo nikt tu nie miał zamiaru utrzymywać kontaktu; ale natknął się na nią w jakimś miejscu publicznym (nie wiem gdzie by mogli na siebie wpaść, to już pozostawiam magicznym domysłom xDD), gdzie by, powiedzmy, coś zamawiała. Poznał ją po głosie, ale nic się nie przyznał, tylko odgrzebał swoje umiejętności sprawnego nawiązywania znajomości i się z nią zakolegował? Mógł nawet użyć swojego małego blond dzieciaka, ona bywa całkiem niezłym zaczynaczem znajomości :lol:
Austin Fletcher pisze:
20 gru 2020, 20:59
sztama, nie? :ejej:
Sztama i jeżdżenie na falach :owca:
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV NA DIECIE Kocham zwierzęta Mam słabe serce
mów mi/kontakt
Lemon#0388
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Matthew Hawthorne pisze:
20 gru 2020, 22:16

Landon Moran pisze:
20 gru 2020, 20:19
@Calanthe Carter to słonko, ale musi go trochę nie lubić, bo kocha Pru i wierzy, że jeszcze zostanie jej żoną :lol: a poza tym mam @Nevaeh Faraday w jego wieku, przygarnij mnie <3
Przygarnę <3 Cali totalnie ma prawo go nie lubić w takim razie, skoro Pru miała do niego lofki, a on złamał jej serce, cham i prostak, ok :lol: Niby teraz życie dało mu trochę w dupę i jest względnie odpowiedzialny i powiedzmy, że dorosły, ale jednak :/ Jakby wiedział, że chce być żoną Pru, to by jej kibicował, tbh xDDD
Z Nevą, powiem ci że mam mindfuck, bo Matt miał być w pierwszej wersji operatorem też :lol: Więęęc muszą się lubić, koniecznie. Co ty na szalony pomysł, że nie wiem.. Jak miał ten swój pierwszy prawie-zawał, to zadzwonił, ona do niego wysłała ekipę, rozmawiając o dupie Maryni, żeby jakoś tam trzymał się przytomności, no i dobra, rozłączyła jak usłyszała, że go zgarniają. No i teraz plot twist, bo nie, nie było jak tam z tym chłopaczkiem z karty, bo nikt tu nie miał zamiaru utrzymywać kontaktu; ale natknął się na nią w jakimś miejscu publicznym (nie wiem gdzie by mogli na siebie wpaść, to już pozostawiam magicznym domysłom xDD), gdzie by, powiedzmy, coś zamawiała. Poznał ją po głosie, ale nic się nie przyznał, tylko odgrzebał swoje umiejętności sprawnego nawiązywania znajomości i się z nią zakolegował? Mógł nawet użyć swojego małego blond dzieciaka, ona bywa całkiem niezłym zaczynaczem znajomości :lol:
niby chciała dawno temu, ale chętnie podejmie drugą próbę :lol: i z Nevą mi maks pasuje ogólnie, bardzo chętnie biorę <3
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
Zablokowany