a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Kayla McCarthy

Ja tu tylko, żeby się przypomnieć <3
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Ryder Willoughby nie zapomniałam o Tobie <3
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
Zablokowany