Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
Celia Cabral
a

Post

KtoKto
OpisOpis
Spędzanie wszelakich świąt z daleka od rodziny bywa przytłaczające, ale przed tym Celię uchronił Lando, który zabrał ją ze sobą do rodziny. Po powrocie postanowili jednak nie szczędzić sobie alkoholu i w końcu dobrać się do zestawu klocków lego, który niedawno zakupili. Szkoda tylko, że dziecięce zabawki i rodzinna atmosfera to idealne czynniki, aby rozbudzić w Celii niedawne pragnienia, które trochę mogą w ich relacji napsocić.
wyzwanie wyzwanie
rozegrane
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku — Ruth
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

KtoKto
OpisOpis
Wróżka, u której byłą Calanthe, przepowiedziała jej pojawienie się w jej życiu przystojnego mężczyzny, który zwróci jej uwagę. Dlatego, gdy tego samego dnia pewien strażak pojawia się w barze i pyta, czy to tutaj miał się zjawić, nic dziwnego, że Cala od razu ochoczo przytakuje, mając w pamięci słowa wróżki. Ile minie, zanim oboje zrozumieją, że to jedynie niefortunne nieporozumienie?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę It's a kind of magic — Ruth
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

KtoKto
OpisOpis
Ines wcale nie miała ochoty na te spotkanie, zdecydowanie wolałaby zostać w domu, zakopać się pod kocem, słuchać smutnych piosenek i przytulać cielaka, choć ten nie był już wcale małą krówką. Ale może dobrze się złożyło, że Johnny wyciągnął ją na wspólne spożywanie alkoholu i nawet jeśli miała upić się na smutno, to była świetna okazja, żeby wręczyć mu list napisany przez Miriam. List, który powinien zniknąć w otchłani oceanu, ale butelka niefortunnie wróciła na brzeg, więc Cyganka, korzystając z chwili nieuwagi przyjaciółki, wyjęła go i ukryła w kiszeni. Przecież Johnny musi w końcu dowiedzieć się o uczuciach Diaz.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Romeo! Czemuż Ty jesteś Romeo! — Ruth
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

KtoKto
OpisOpis
singin' in the rain
dancin' in the rain...
im happy again...
I'm singin' and dancin' in the rain...



Niespodziewanie, ciężkie, deszczowe chmury, przysłoniły pogodne niebo, a ulice Kioto spłynęły wodą w tej iście hollywoodzkiej ulewie. Deszcz, przegnił Was z targowiska Nishiki, ale... jesteście przecież w Japonii! Tu nie trudno o parasolkę. Chwyć więc dwie i przekonaj Grace, że zatańczenie w miejscu takim, jak to do Deszczowej piosenki na zawsze utkwi Wam w pamięci i będzie idealnym zakończeniem podróży poślubnej.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę 50 words for rain — Ruth
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

KtoKto
OpisOpis
S01E04: The One with the Thanksgiving Flashbacks
Święto Dziękczynienia dziewczyny spedzą osobno, dotrzymując towarzystwa swoim rodzinom, ale to wcale nie oznacza, że w ich domu zostanie ono całkowicie pominięte. Nie, ktoś musi przecież pokazać je ich małej kaczce, ale w pierwszej kolejności wymyślić muszą menu, aby uniknąć takich wpadek, jak zaserwowanie indyka innemu ptakowi.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę The One with the Thanksgiving Flashbacks — Ruth
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

KtoKto
OpisOpis
Święto Dziękczynienia w wykonaniu Cary odbiega raczej od ogólnie przyjętych standardów, o czym dziś River ma okazję się przekonać. Z samego rana czekała ich wycieczka na indycze ranczo, na którym będą mieli okazję trochę pomóc i pewnie też trochę się ubrudzić.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Między nami indykami — Ruth
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

KtoKto
OpisOpis
Meet the parents - póki co wszystko układa się, jak w bajce, a przynajmniej przeszkody, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, nie były na tyle duże, by zachwiać ogólną radość. No, ale to nie może trwać wiecznie, a na drodze temu wszystkiemu mają stanąć państwo Fletcher. Dokładnie pan Fletcher. Czas zaprezentować się przed rodzicami Lisbeth, ale nie ma co liczyć na spokojne spotkanie. Mimo wszystko zapanuj nad emocjami i językiem i zrób co w twojej mocy, aby zaskarbić sobie ich przychylność, albo po prostu wyjść z tego cało.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę How I met your parents — Teddy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Świeżo upieczona pani detektyw w wydziale narkotykowym. Ściganie przestępców wychodzi jej nieźle, ale cięty język, śmiałe podejście do życia i poświęcanie się głównie pracy odstraszają mężczyzn, więc jej życie uczuciowe to raczej temat tabu.
28
172

Post

KtoKto
OpisOpis
To, że stres kiepsko działa na skórę, wiadomo nie od dzisiaj. Gorzej, że życie lubi stawiać nas w nerwowych sytuacjach! Clare i Raine zdecydowały się zatrzymać na chwilę w biegu i spędzić razem wieczór, robiąc sobie domowe spa.
W rolach głównych: Clare, Raine i bezimienny szczeniaczek. Scenariusz: maseczki ujędrniające, świece i wino. Dźwięk: soundtracki filmów romantycznych oraz pewnie kilka nieśmiało wplecionych kolęd. Kamera, akcja!
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Relax, enjoy and love yourself — Teddy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Ophelia & Yannis BOGATE CV Trying my best Wszystko pod kontrolą My best friends SINGIEL EMERGENCY SERVICES WIECZNIE NIEWYSPANY PRACOHOLIK Stawiam na naturalny wygląd I LIKE BIG BUTTS GOOGLE ME Pracownik na medal
mów mi/kontakt
s.
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

KtoKto
OpisOpis
S01E05: The One With the Shopping List

Ekipa remontowa sporo kosztuje, a Hope Valley swojej Katarzyny Dowbor niestety nie posiada, zatem dwie sierotki z podpalonym sufitem muszą poradzić sobie same. Najpierw muszą kupić jednak farbę, wałki i inne niezbędne do drobnego remontu rzeczy - tylko czy jest to rzeczywiście tak proste zadanie, skoro na półkach sklepowych jest tak wiele przedmiotów, z których ucieszyłaby się kaczka?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę The One With the Shopping List — Ruth
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Studentka, tancerka która każdego dnia walczy o swoje życie. Postępująca astma krzyżuje jej plany zostania sławną tancerką, a pewien facet z klubu zajmuje jej myśli.
21
171

Post

KtoKto
OpisOpis
Spędziłeś ostatnio miły wieczór z dziewczyną poznaną w barze, poznałeś jednak tylko jej imię i wróciłeś następnego wieczoru z nadzieją, że znowu ją ujrzysz. Jednak ta się nie pojawiła ani następnego, ani kolejnego, tak jakby rozpłynęła się w powietrzu, a może po prostu Twoje towarzystwo było na tyle nudne, że zaczęła Cię unikać? Po paru głębszych zrezygnowany postanowiłeś wrócić do domu, kiedy przechodzisz uliczką niedaleko baru, słyszysz jej głos. Rozmawia, a raczej krzyczy na kogoś. Zobaczyłeś tylko szerokie plecy mężczyzny, który widocznie nie chce dać jej spokoju mimo tego, że dziewczyna stara się go odepchnąć od siebie z całych sił. Jaką ma szansę taka drobna dziewczyna jak ona z takim osiłkiem?
Pytanie jest czy jesteś w stanie jej pomóc, czy zignorujesz to i pójdziesz dalej?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę For you I would get beat to smithereens <3 — Teddy
Spoiler
Show
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! For you I would get beat to smithereens - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym A toy on Christmas Day Hope Valley ma głos! temat miesiąca - październik BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! Sej łaaat? STUDENT JESTEM ŚLIZGONEM Wychował mnie ojciec Mam słabą głowę Całe życie w jeansach Boję się czarnych kotów Nigdy nie byłem/am w związku Lubię starszych Często się rumienię NOC W WIĘZIENIU THIEF Like a virgin
mów mi/kontakt
Myivo#8405
Harvey Sherwood
a

Post

KtoKto
OpisOpis
Każda matka dba o swoje dziecko, czyż nie? Co byś zrobiła, gdyby nagle będąc w pracy dostała telefon od nieznajomego mężczyzny, który twierdzi że znalazł Twoje zagubione dziecko na plaży i czekają koło najbliższej budki z lodami. Podobno to najczarniejszy scenariusz jaki może sobie matka wyobrazić.. czy będzie taki w Twoim przypadku?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Gdzie jest moje dziecko!? — Ruth
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out
36
188

Post

KtoKto
OpisOpis
Teddy ostatnio przeszedł ciężkie rozstanie. Najpierw były ciche dni, później ciche miesiące, aż pewnego dnia pani Westfield spakowała manatki, wzięła psy pod pachę i po prostu zniknęła, zostawiając go samiutkiego jak palec w ogromnym, pustym domu.
Teddy, jak to Teddy, w trudnych chwilach lubi zajrzeć do kieliszka. Niechcący wypił odrobinę za dużo i, kołysząc się z nogi na nogę, wylądował w jednym z barów na wyspie. I, co gorsza, w tłumie znalazł właśnie ciebie! Spodobałaś mu się na tyle, że już podczas pierwszego tańca okropnie się rozkleił i przez łzy zaczął opowiadać historię swojego życia.
Poradź sobie z rozryczanym natrętem, ratuj się ucieczką lub poproś kogoś o pomoc! Wszystkie chwyty dozwolone.

Za rozegranie zadania obie postacie otrzymają odznakę specjalną: Ain't no crying in the club — Teddy
wyzwanie wyzwanie
aktualne
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Hope Valley ma głos! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY JESTEM NIEWIERZĄCY/A PIĘKNY UMYSŁ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłam/-em doktorat Pijam gorącą czekolade
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
ODPOWIEDZ