listopad
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

plebiscytzwyciezcy

Listopadowe plebiscyty dobiegły końca!
Poniżej znajduje się lista postaci, które zostały wytypowane do forumowego Hall of Fame. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Drodzy Zwycięzcy! Pamiętajcie, że za wygranie w którejkolwiek z kategorii, otrzymujecie:
- odznakę widoczną przy konkurencji,
- spersonalizowany obrazek, który będzie się wyświetlał w belce nad waszymi postami,
- dowolnie wybrany bon z puli: bon na nieobecność, bon na multikonto, bon na zmianę koloru forum.

Po odbiór obrazków i bonów zgłoście się w wiadomości prywatnej na konto Teddy Westfield.
Najzabawniejsza postać
Cesar B. Arreola
Największa mądrala
Grace Warren
Smerf Zgrywus
Miriam Díaz
Ważniak
Francisco Delgado
Grace Warren
Troublemaker
Miriam Díaz
Największy przegryw
Johnny Vázquez
Największy szczęściarz
Cesar B. Arreola
Francisco Delgado
Mia Walker
Remi Soriente
Samotny wilk
Phoebe Brooks
Gwiazda estrady
Ines Villeda
Casanova
Taylor Willoughby
Królowa lodu
Lisbeth Fletcher
Plotkara
Florence Hill
Głuptas
Johnny Vázquez
I ship it
Remi Soriente & Lisbeth Fletcher
Wszyscy mnie znają
Ines Villeda (Luka Bobkov)
Remi Soriente
Największy śmieszek
Billy Harrington
Trochę sobie pomarudzę...
Christian Donovan (Casper Cervanter, Cyrus Sherwood, Chase Atherton, Carter Holloway)
"No dobrze, ALE"
Maeve Houghton (Lene Harrington, Gemini Monaghan, Chandler Moriarty, Landon Moran, Calanthe Carter)
Cześć, co tam?
Grace Warren
Remi Soriente
To ja, to ja i... to też ja
Maeve Houghton (Lene Harrington, Gemini Monaghan, Chandler Moriarty, Landon Moran, Calanthe Carter)
Piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
Grace Warren
Lisbeth Fletcher
Miriam Díaz (Ophelia Cooper, Gabriel D'Angelo)
Johnny Vázquez (Franklin Arreola, Noah Cooper)
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator