a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
163

Post


candace prairie
whitely
data i miejsce urodzenia
25 maja 1993, Hope Valley
orientacja seksualna
heteroseksualna
miejsce pracy
Guest House
stanowisko pracy
właścicielka
narracja
zazwyczaj trzecia osoba czasu teraźniejszego
wizerunek
Park, Alexandra
about me
Do pewnego momentu historia Candace nie wyróżniała się niczym szczególnym. Pochodzi bowiem z kochającej, całkiem nieźle sytuowanej rodziny, dzięki czemu jej jedynymi dziecięcymi zmartwieniami było to, jaką wersję lalki Barbie chciałaby dostać na Boże Narodzenie do swojej kolekcji oraz na które drzewo wspiąć się po szkole, podnosząc tym samym ciśnienie rodzicom. Działo się tak za sprawą biznesu prowadzonego przez pana Whitely, który cieszył się powodzeniem wśród turystów, pozwalając tym samym na dogodne życie jego rodziny oraz to, aby pani Whitely w całości poświęciła swój czas dzieciom. Dorastając, Candace doświadczyła więc naprawdę dużych pokładów rodzinnej miłości, co prawdopodobnie zaszczepiło w niej silną potrzebę posiadania własnej, roześmianej rodziny, kiedy przyjdzie na to dogodna pora. Wiadomo jednak, jak to bywa z planami.

Wiadomość o chorobie, a rok później śmierci matki spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Z pogodnej i roześmianej dziewczynki przeistoczyła się w dość poważną i mocno stąpającą po ziemi kobietę, praktycznie z dnia na dzień. Wprawdzie to na głowę jej najstarszej siostry spadł obowiązek zajęcia się młodszym rodzeństwem, to strata bliskiego członka rodziny odbiła się mocnym piętnem na Candace. Przez najtrudniejszy okres pomógł jej przejść najlepszy przyjaciel, z którym stała się w którymś momencie nierozłączna. Wspólni znajomi śmiali się z nich nawet, że powoli bardziej zaczynają przypominać parę, niż tylko przyjaciół. Skutecznie jednak zbywali te pomówienia. Do czasu szkolnej imprezy, podczas której spora ilość alkoholu oraz młodzieńczej energii sprawiła, że wylądowali ze sobą w łóżku. Ku zdziwieniu obu zainteresowanych stron, okazało się, że naprawdę żywią do siebie głębsze uczucia.
Uczucia, które nie wyparowały po odebraniu dyplomu, świadczącego o zakończeniu liceum, jak to zwykle bywało w przypadku takich związków. Pozostali razem pomimo udania się na różne uniwersytety. Jednak czym było kilka mil w obliczu prawdziwej miłości, prawda? Candace całkiem miło wspominała ten czas, spędzony na szwendaniu się od wykładu, do wykładu po kampusie University of Florida. Choć tak naprawdę sama nie wiedziała, czy studia kiedykolwiek jej się przydadzą, ale spełniała w ten sposób marzenie ojca dotyczące swojej pociechy. Jej aspiracją był powrót do Hope Valley i założenie rodziny z Teddym.
Wtedy nie wiedziała jednak, że była osamotniona w tym planie. Okazało się, że dla mężczyzny ważniejsza była kariera wojskowa, co było powodem niezliczonych kłótni. W końcu jednak spróbowała uszanować jego decyzję, którą w pełni zrozumiała dopiero wtedy, kiedy zobaczyła go po powrocie z pierwszej tury wyjazdowej. Naprawdę głęboko wierzył, w to co robił, kim więc byłaby, gdyby zakazywała mu realizowania marzeń. Wróciła więc do rodzinnego Hope Valley i każdorazowo wyczekiwała jego powrotu, jednocześnie pomagając ojcu w prowadzeniu rodzinnego Guest House'u. W ten sposób odkładała na wspólną przyszłość z Westfieldem, która miała zostać zapoczątkowana weselem, podczas kolejnej przepustki ukochanego. Zrobiła nawet licencję Registered Nurse, chcąc zaskoczyć go po powrocie i poinformować, że na następną turę może pojechać razem z nim. Tak bardzo go kochała.
Wiadomo jednak, jak bywa z planami. Im bardziej próbujemy, tym rzadziej się powodzą. Tym razem mężczyzna już nie wrócił.
Nie zostawił jej jednak kompletnie samej, ponieważ niedługo później dowiedziała się, że jest w ciąży. Ta informacja była chyba jedynym strzępkiem nadziei, jaki trzymał ją przy życiu i przed utratą rozumu z rozpaczy. W końcu nawet jeśli miałaby już nigdy więcej nie zobaczyć Teddy'ego, to na zawsze pozostanie przy niej jego cząstka.
Początki wchodzenia w rolę niedoszłej wdowy nie były najprostsze, poradziła sobie z ogarniającą ją pustką poprzez przejęcie pieczy nad Guest Housem, z drobną pomocą ojca, który nie mógł patrzeć na puste spojrzenie swojej córki. Zatopienie się po łokcie w pracy dało jej pewny rodzaj wytchnienia, nawet wtedy, kiedy na świecie pojawiła się jej córka - Winnie.

midtown avenue
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start TUBYLEC MAM CÓRKĘ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ROMANTYK ŁAMACZ SERC PACYFISTA WIELBICIEL FAST FOODÓW I LOVE YOU, BABY! NA KAŻDĄ RĄCZKĘ
mów mi/kontakt
cukier#5091
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
mieszkaniecpowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany