listopad
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

plebiscytplebiscyt

Zerknęliście kiedyś na te wielkie cyferki znajdujące się nad czatem na stronie głównej? To one przypominają nam, kiedy Hope Valley przyjęło swoich pierwszych gości, i nowi mieszkańce zasiedlili nasz mały, florydzki raj. Dokładnie 15 maja 2020 roku przeżyliśmy wielkie otwarcie i od tamtej pory minęło aż PÓŁ ROKU.

Boże, czujemy się staro.
I jednocześnie jesteśmy bardzo wdzięczne, że udało nam się wspólnie przebyć tak długą drogę! Z tej okazji, chcąc uczcić wszystko, co udało nam się osiągnąć, listopad ogłaszamy miesiącem PLEBISCYTÓW. Przygotowałyśmy kilka interesujących kategorii, w których nie tylko możecie zagłosować na ulubionego kandydata, ale nawet zgłosić własną postać! Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi postami <3
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

plebiscytpostacie

Kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy i aktorzy, turyści i rdzenni mieszkańcy — nie zapominamy o żadnym z was! Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas plebiscyty, do udziału w których KAŻDY GRACZ może zgłosić DOWOLNĄ ilość postaci. Wystarczy uzupełnić poniższy kod i wrzucić go w poście poniżej.

Zbieramy zgłoszenia do czwartku (19 listopada), a od piątku do niedzieli trwać będzie wielkie głosowanie, w którym w każdym plebiscycie wyłonimy jednego zwycięzcę. Otrzyma on od nas:
- spersonalizowaną odznakę;
- spersonalizowany obrazek w polu wyświetlanym nad postem;
- dowolnie wybrany bon z puli: bon na nieobecność, bon na multikonto, bon na zmianę koloru forum.
Oprócz tego każda zgłoszona postać otrzyma odznakę udziału w plebiscycie, a każdy, kto odda głos - odznakę głosującego :D

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie]
[b]IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI:[/b] tutaj tekst
[b]KATEGORIA:[/b] tutaj tekst
[/zamowienie]
Najzabawniejsza postać
Rzuca świetnymi żartami jak z rękawa i wszyscy bawią się dobrze w jej/jego towarzystwie.
Największa mądrala
Wszystko zawsze wie najlepiej i nawet jeśli nie ma racji, to z pewnością ją ma!
Smerf Zgrywus
Jego/jej żarty bywają męczące i infantylne, ale zdaje się, że nawet niepochlebne komentarze nie zatrzymają tej karuzeli śmiechu.
Ważniak
Przemierza świat z wysoko uniesioną brodą i wypiętą piersią, przekonany/a, że jej/jego zdanie jest zawsze najważniejsze.
Troublemaker
Gdziekolwiek się pojawia, wprowadza totalny CHAOS!
Największy przegryw
Może próbować i próbować, a wynik i tak pozostanie mierny... ta postać nie ma szczęścia w życiu!
Największy szczęściarz
Wszystko, czego dotknie, zmienia się w złoto. Nie ma drugiego takiego człowieka, któremu życie nie rzuca pod nogi ani jednej kłody.
Samotny wilk
Sam sobie marynarzem, sterem i okrętem. Rzadko spotkasz go/ją w towarzystwie przyjaciół, bo dużo lepiej czuje się sam na sam ze swoim ja.
Gwiazda estrady
Wszędzie jej/go pełno i wszyscy ją/go znają: nawet jeśli nie z nazwiska, to przynajmniej z widzenia!
Casanova
Partnerki/ów zmienia jak rękawiczki i co tydzień umawia się z kimś innym.
Królowa lodu
Złamał/a serce połowie mieszkańców: odmawia KAŻDEMU, kto ośmieli się zaprosić go/ją na randkę.
Plotkara
To on/a sprzedaje najlepsze ploteczki i wie o wszystkim, co dzieje się w Hope Valley.
Głuptas
Nie do końca ogarnia rzeczywistość, często się zawiesza i nie zna odpowiedzi na większość trudnych pytań.
I ship it
Najlepsza para na forum! Nieważne, czy chodzą ze sobą do łóżka, wychowują wspólnie dziecko czy po prostu co sobotę piją piwo w lokalnym barze.
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

plebiscytgracze

Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas plebiscyty, do udziału w których KAŻDY GRACZ może zgłosić DOWOLNĄ ilość innych graczy. Wystarczy uzupełnić poniższy kod i wrzucić go w poście poniżej.

Zbieramy zgłoszenia do czwartku (19 listopada), a od piątku do niedzieli trwać będzie wielkie głosowanie, w którym w każdym plebiscycie wyłonimy jednego zwycięzcę. Otrzyma on od nas:
- spersonalizowaną odznakę;
- spersonalizowany obrazek w polu wyświetlanym nad postem;
- dowolnie wybrany bon z puli: bon na nieobecność, bon na multikonto, bon na zmianę koloru forum.
Oprócz tego każdy zgłoszony gracz otrzyma odznakę udziału w plebiscycie, a każdy, kto odda głos — odznakę głosującego :D

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie]
[b]IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI:[/b] tutaj tekst
[b]KATEGORIA:[/b] tutaj tekst
[/zamowienie]
Wszyscy mnie znają
Gracz, którego wszyscy kojarzą.
Największy śmieszek
Samo jego/jej pojawienie się na forum wywołuje na twojej twarzy uśmiech. Zawsze ma coś zabawnego do powiedzenia.
Trochę sobie pomarudzę...
Taka już polska natura, że lubimy sobie pomarudzić. Ta osoba zdecydowanie jest Polakiem z krwi i kości!
"No dobrze, ALE"
Żyje dla GŁOŚNYCH ROZMÓW I DRAMATU. Osoba, która najlepiej orientuje się w forumowych nowinkach i pierwsza wyrywa się do dyskusji.
Cześć, co tam?
Ktoś, kto ZAWSZE jest obecny na czacie. Przywita cię, pożegna, zapyta, jak minął ci dzień, a czasem zaproponuje kawę.
To ja, to ja i... to też ja
Wchodzisz w randomowo wybrane konta i okazuje się, że wszystkie należą do tej samej osoby? Ktoś tu choruje na multiholizm.
Piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
Dla gracza, który pisze najlepsze, najbardziej interesujące i najpiękniejsze posty.
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.
35
183

Post

GRACZE:
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente
KATEGORIA: cześć, co tam?
POSTACIE:
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda
KATEGORIA: gwiazda estrady
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Cesar B. Arreola
KATEGORIA: postacie - najzabawniejsza postać
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: tInes Villeda
KATEGORIA: postacie, gwiazda estrady
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda Cesar B. Arreola
KATEGORIA: postacie - i ship it
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda
KATEGORIA: gracze - wszyscy mnie znają
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out
36
188

Post

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Johnny Vázquez
KATEGORIA: Najzabawniejsza postać
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren
KATEGORIA: Największa mądrala
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Miriam Díaz
KATEGORIA: Smerf Zgrywus
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren
KATEGORIA: Ważniak
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Billy Harrington
KATEGORIA: Troublemaker
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Johnny Vázquez
KATEGORIA: Największy przegryw
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Cesar B. Arreola
KATEGORIA: Największy szczęściarz
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Hades S. Pearson
KATEGORIA: Samotny wilk
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda
KATEGORIA: Gwiazda estrady
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Harvey Sherwood, Billy Harrington
KATEGORIA: Casanova
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente
KATEGORIA: Królowa Lodu
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda
KATEGORIA: Plotkara
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente i Lisbeth Fletcher
KATEGORIA: I ship it
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda
KATEGORIA: Wszyscy mnie znają
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Carol Willoughby :lol:
KATEGORIA: Trochę sobie pomarudzę
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Lisbeth Fletcher
KATEGORIA: Cześć, co tam?
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Rhys Wheeler
KATEGORIA: To ja, to ja i... to też ja
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Miriam Díaz
KATEGORIA: Piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Hope Valley ma głos! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY JESTEM NIEWIERZĄCY/A PIĘKNY UMYSŁ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłam/-em doktorat Pijam gorącą czekolade
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

Postacie:
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Cesar B. Arreola
KATEGORIA: najzabawniejsza postać
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Gabriel D'Angelo & Emilio Villeda
KATEGORIA: najzabawniejsza postać
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ines Villeda
KATEGORIA: gwiazda estrady
Gracze
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren
KATEGORIA: wszyscy mnie znają
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: francisco delgado/paige o. dewitt
KATEGORIA: "no dobrze, ale"
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Miriam Díaz/Gabriel D'Angelo
KATEGORIA: piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

GRACZE:
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Celia Cabral
KATEGORIA: wszyscy mnie znają
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Billy Harrington
KATEGORIA: największy śmieszek
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Stuart Hill
KATEGORIA: trochę sobie pomarudzę (a najbardziej kocham, jak kłócicie się z Chrisem jak stare dobre małżeństwo na SB)
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Maeve Houghton
KATEGORIA: "no dobrze, ale" (może nie do końca żyje dramami, ale zauważy wszystko, co się dzieje)
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Christian Donovan
KATEGORIA: cześć, co tam?
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Carol Willoughby
KATEGORIA: to ja, to ja i..., to też ja
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren
KATEGORIA: piszę epopeję, a ty co robisz w życiu? (wahałam się długo, ale tylko na JEJ postach zdarza mi się poryczeć)
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
Ines Villeda
a

Post

POSTACI

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Cesar B. Arreola
KATEGORIA: najzabawniejsza postać
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Miriam Díaz
KATEGORIA: troublemaker
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Johnny Vázquez
KATEGORIA: największy przegryw
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: francisco delgado
KATEGORIA: największy szczęściarz
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Francesca Arreola-Reeves
KATEGORIA: plotkara
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Max Veis
KATEGORIA: smerf zgrywus
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Emilio Villeda & Gabriel D'Angelo
KATEGORIA: i ship it
GRACZE

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: francisco delgado
KATEGORIA: "no dobrze, ale"
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Miriam Díaz
KATEGORIA: piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Cesar B. Arreola
KATEGORIA: gracz, którego wszyscy kojarzą
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Francesca Arreola-Reeves
KATEGORIA: cześć, co tam?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

POSTACIE:
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Mia Walker & Billy Harrington
KATEGORIA: I ship it
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente
KATEGORIA: gwiazda estrady
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Everette Lansbury
KATEGORIA: samotny wilk
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Zakochał się w Lisbeth, wbrew wszelkim zasadom i chociaż nie jest to łatwa relacja, to właśnie dzięki niej jego życie ponownie ma sens. Ruszył więc z miejsca i pracuje nad nową produkcją, snując przy tym plany na przyszłość...
34
196

Post

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren
KATEGORIA: największa mądrala
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Lisbeth Fletcher BJ King
KATEGORIA: troublemaker
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: francisco delgado BJ King
KATEGORIA: ważniak
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Lisbeth Fletcher
KATEGORIA: królowa lodu
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: BJ King Lisbeth Fletcher
KATEGORIA: samotny wilk
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Joseph Warren
KATEGORIA: gwiazda estrady
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Taylor Willoughby
KATEGORIA: casanova
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Lisbeth Fletcher
KATEGORIA: głuptas
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren Joseph Warren
KATEGORIA: i ship it
GRACZE:
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Cesar B. Arreola Lisbeth Fletcher Grace Warren Joseph Warren
KATEGORIA: wszyscy mnie znają
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Stuart Hill Lisbeth Fletcher Maeve Houghton
KATEGORIA: trochę sobie pomarudzę...
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Maeve Houghton
KATEGORIA: "no dobrze, ale"
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Finneas Harrington Lisbeth Fletcher Stuart Hill Leonie Turner Christian Donovan Cara Langmore
KATEGORIA: cześć, co tam?
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Maeve Houghton Christian Donovan
KATEGORIA: to ja, to ja i... to też ja
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Hugo Villeda
KATEGORIA: największy śmieszek
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Lisbeth Fletcher Christian DonovanMaeve Houghton
KATEGORIA: piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I ship it 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Filling your dreams to the brim with fright I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night All I want for Christmas is you Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! Największy szczęściarz 2020 "Cześć, co tam?" 2020 Wszyscy mnie znają 2020 I won't even wish for snow Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV I OWN THIS TOWN MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Mam wiecznie pokaleczone ręce Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Lubię aktywne zwiedzanie Rozrzutny Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem Preferuję kilkudniowy zarost biegam Lubię zapach damskich perfum Stale mam jakieś kontuzje Lubię młodszych Mistrz poker face'a Noszę na ręku zegarek Najpierw płatki, potem mleko Noszę rodowy sygnet Palę cygara Lubię pończochy Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi Mam ciężką nogę Chodzę na siłkę TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA OSOBA PUBLICZNA W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA ORGANÓW WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM JESTEM PUCHONEM HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant wieczny Piotruś Pan W CZEPKU URODZONY ŻARŁOK WIELBICIEL SUSHI PIJAM WHISKY #TEAM_MARVEL Śpię nago I LOVE YOU, BABY! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM How did this happen? Are you gonna be my girl? Fake it till you make it Pizzaiolo house flipper superhero You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher sweet disaster i only lie when i love you Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! THANK YOU, NEXT! I NEED A DOCTOR NA KAŻDĄ RĄCZKĘ A TY CAŁUJ MNIE! NOTHING BREAKS LIKE A HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THIEF LIAR, LIAR, LIAR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE SING A SONG DANCING QUEEN CALL 911 Blues brothers
mów mi/kontakt
Borsuk
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

POSTACIE:

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente Hugo Villeda BJ King
KATEGORIA: najzabawniejsza postać
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Neil Willoughby (wnioskując po opowieściach Pheobe)
KATEGORIA: największa mądrala
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: BJ King (to nieszkodliwie i z miłością <3) Remi Soriente
KATEGORIA: smerf zgrywus
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: BJ King
KATEGORIA: ważniak
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Ferebee carter (bo chyba nawet spokojny Woody dla niej poszedł na pięści, mam nadzieję, że się nie mylę) i Maeve Houghton (za to molo i te ciosy, hihi)
KATEGORIA: troublemaker
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente
KATEGORIA: największy szczęściarz
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: fitzpatrick o'corrigan i Phoebe Brooks i Taylor Willoughby
KATEGORIA: samotny wilk
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Remi Soriente i Miles Cervantes
KATEGORIA: casanova
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Florence Hill (bo chyba z wieloma ciekawymi historiami jest na bieżąco)
KATEGORIA: plotkara
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Grace Warren i Joseph Warren
KATEGORIA: i ship it

GRACZE:

IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Billy Harrington Remi Soriente Joseph Warren Grace Warren Teddy Westfield
KATEGORIA: wszyscy mnie znają
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Hugo Villeda
KATEGORIA: największy śmieszek
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Christian Donovan
KATEGORIA: trochę sobie pomarudzę...
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Stuart Hill
KATEGORIA: "no dobrze, ale"
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Stuart Hill Clare Whitely
KATEGORIA: cześć, co tam?
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Christian Donovan
KATEGORIA: to ja, to ja i... to też ja
IMIĘ I NAZWISKO ZGŁASZANEJ POSTACI: Willy L. Cervantes Jamie Lockwood Remi Soriente
KATEGORIA: piszę epopeję, a ty co robisz w życiu?
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
Zablokowany