Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

#24 - jakiś 5 sierpnia.

Jak bardzo spieprzyła całe swoje życie? Jak stąd na księżyc, Marsa, a najlepiej do innej galaktyki. Nie dziwnym było zatem, że niekontrolowanie sączyła, a raczej wlewała w siebie alkohol, czekając na bóg wie co. Johnny się nie budził, a ona z każdym dniem czuła, że coraz bardziej przepada we wspomnieniach. Odlatywała za życia, kurczowo trzymając się tej bezlitosnej myśli, że to już koniec pewnej części, którą przecież tak bardzo pragnęła napisać lepiej. Nie chciało się jej oddychać, nie chciało jej się wstawać za każdym kolejnym razem, gdy zdawała sobie sprawę, że zobaczy go w szpitalnym łóżku. Wyrzuty sumienia wcale nie przeszły, wręcz przeciwnie – nasilały się. Co noc analizowała z uporem maniaka ich ostatni wieczór, aby wyobrazić sobie chociaż jeden gest więcej, który mógłby powstrzymać Vazqueza od wejścia na ten pieprzony motor.
Takim oto sposobem zapadała się w sobie, by wracając do domu po próbach, po godzinach siedzenia na skraju szpitalnego łóżka – zapić to wszystko raz, a porządnie. Czasami w tym czasie zdarzało jej się wpaść na jakiś totalnie głupi pomysł. Na przykład tym razem – z butelką w plecaku i drugą w dłoni, ruszyła w podróż do Delgado, który ulokował się w jej głowie na miejscu niemalże oazy na tej dziwnej pustyni, po której krążyła.
Zapukała raz, po czym zadzwoniła dzwonkiem. Oparła się dłonią o framugę drzwi, kołysząc się niczym Jack Sparrow po dziesięciu butelkach rumu. Nie myślała już o niczym konkretnym. Nie miało też znaczenia, jaka właściwie jest godzina. Mogła być to północ czy czwarta nad ranem – zupełnie straciła poczucie czasu, topiąc się wcześniej nie tylko w alkoholu, ale i wspomnieniach.
- Ayyy, Francisco, ¿qué pasa? - nie czekała na zaproszenie. Wślizgnęła się zgrabnie, jak na swój stan, do mieszkania, po czym skopała buty ze stóp. Miała małe deja vu, bo już kiedyś temu chłopu urządziła przecież coś podobnego.
Zaczęła grzebać w plecaku, który ze sobą przytachała, jakby co najmniej ruszała na siedmiodniową wycieczkę, po czym wyciągnęła butle rumu, by wcisnąć ją zaraz w dłonie Franka. Uśmiechnęła się półprzytomnie, a jej spojrzenie jasno informowało, że jej stan nie był tylko sprawką alkoholu.
- Pijemy, hermoso, mi amigo! - pociągnęła spory łyk ze swojej prywatnej butelki, która była już w połowie pusta. - Tak, wiem, wiem, mamy tam spotkanie w teatrze jutro... A może to już dzisiaj? - zakręciła się w kółko, zastanawiając się nad tym stanowczo zbyt krótko, żeby dojść do jakiejś konkluzji. - Nie ważne, damy radę! Damy radę. To dopiero po południu, do tego czasu to BAJLANDO! - wyrzuciła ramiona w górę, zupełnie nie przejmując się tym, że kilka kropli alkoholu z butelki oblało jej dłoń i głowę.
- Słuchaj, ja to w ogóle ci powiem, że potrzebujemy nowego nowego Romeo, bo ten tylko nowy to chuj do szczania, nie nadaje się! - opadła ciężko na kanapę, - No i śmierdzi mu z buzi, a to istotne, żeby nie śmierdziało, bo ja w pracy mam bliski kontakt z ludźmi – skrzywiła się kwaśno na samo wspomnienie, po czym zapiła o beztrosko tequilą. No nie będzie jej ktoś zawiewał na scenie zgniłym obiadem z zeszłego tygodnia, ona musiała pracować w nieco lepszych warunkach. Przynajmniej dobrze, że obecnie to było jej największy zmartwieniem, bo gdyby zaczęła rozpamiętywać śpiącą królewnę w szpitalu, to chyba by sobie podcięła zaraz żyły.

francisco delgado
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
35
180

Post

Wydarzenia sprzed paru dni wracaly do niego niejednokrotnie, on Francisco Delgado przespal sie z obiektem zainteresowan swojego kumpla, kiedy ten byl w spiaczce. Oczywiscie, jego zdaniem Johnny nie mial wobec nich zadnych praw, nie byla jego wlasnoscia, byla wolna kobieta. Jednak, czy aby na pewno tak wypadalo? Czy aby na pewno, kierowal tym w jakikolwiek sposob, zdrowy rozsadek. Owszem, pocalowali sie juz niejednokrotnie, i mial wrazenie ze chemia budujaca sie miedzy nimi, byla tak samo widoczna dla Diaz jak i dla niego, jednak dalej cos w tym nie pasowalo. Niczym grom z jasnego nieba, zaczal myslec o tym, jak bardzo nie w jego stylu bylo cale te zachowanie, na tyle na ile nie mogl przestac o niej myslec, zanim sie ze soba przespali, tak samo nie mogl przestac myslec o tym, po tym. Nie czul sie jednak winny, z zalozenia, to ona flirtowala z nim, on jedynie odpowiadal na ten flirt, jakby to byla najnormalniejsza rzecz w jego zyciu. Bo przeciez byla, tak? Mogl flirtowac z pieknymi kobietami, nawet jesli byly jego znajomymi. Flirt jest zdrowy, nigdy nikomu nie zrobil zadnej krzywdy.
Wlasnie z ta mysla podszedl do drzwi wejsciowych, z zamiarem otworzenia je osobie ktora pukala po drugiej ich stronie. Mial zamiar ignorowac, ze cokolwiek sie miedzy nimi stalo, i jesli Miriam bedzie udwac, ze nic sie nie stalo, pojdzie po prostu w jej slady. Kiedy otworzyl te cholerne drzwi, i przed jego oczami ukazala sie wlasnie brunetka z jego wyobrazni, zatkalo go na sekunde, nie wiedzial co powiedziec, wiec po prostu wpuscil ja do srodka, zamykajac za nia drzwi i wzdychajac gleboko, przygotowywujac sie mentalnie, na rozmowe pod tytulem; ´nic sie miedzy nami nie stalo, nikt nie moze wiedziec, to byl blad´. Kiedy ocnkal sie ze swojego myslenia, zauwazyl butelke alkoholu w swoich rekach, ktora wcisnela mu wczesniej dziewczyna.
- Przyda sie – szepnal sam do siebie, kierujac sie za Miriam w strone salonu, gdzie ta zdarzyla sie juz rozsiasc na kanapie, odstawil butelke ktora wczesniej mu wreczyla na stolik kawowy, i skierowal sie w strone kuchni, aby przyniesc dwie szklanki, czy nawet kieliszki. Bedac w kuchni, musial zlapac oddech, i powoli poukladac sobie w glowie plan, co w ogole moze sie wydarzyc tego wieczoru. To raczej nie byla normalna wizyta wieczorna, aby poogladac razem Netflixa. Wracajac do salonu, z dwoma kieliszkami, dwoma szklankami, i dzbankiem zimnej wody pod pacha, postawil to wszystko na stole kolo butelki, ktora wczesniej tam zostawil. Spojrzal przelotnie na butelke ktora brunetka trzymala w rekach, i pochylil sie nad nia, zabierajac ja jej z rak.
- Jesli w takim stanie bedziesz ciagnac z tej butelki, to mozesz zapomniec o jutrzejszym spotkaniu w teatrze, powiem twojemu rezyserowi, ze jestes po calej nocy balowania – puscil dziewczynie oczko, pozwalajac sobie na tej delikatny dowcip, ze swojej strony.
Skoro przyszla tutaj, aby rozmawiac o swoim Romeo z teatru, przez glowe Francisco, przeszlo tylko jedno, czy to naprawde bylo tak wazne, zeby nie moglo poczekac do jutra? Czy na prawde po to przyszla do niego w srodku nocy? Kolejny raz w dodatku? Jej wymowka wydawala mu sie byc bardzo dziwna, ale dobrze niech tak bedzie.
- A masz kogos konkretnego na mysli, czy po prostu ten Romeo przeszkadza ci, bo tak, i chcesz sie go pozbyc, na rzecz jakiegos pierwszego lepszego faceta z ulicy, ktory wedlug ciebie, nadaje sie lepiej na te role? – spytal nachylajac sie nad stolikiem, i biorac do reki butelke tequili, z ktorej nalal dwa szoty do kieliszkow. Widzac niezadowolenie dziewczyny, ze ma pic w kieliszkow, jak jakis pierwszy lepszy plebs, usmiechnal sie do niej delikatnie, podajac jej kieliszek do reki.
- Jesli przychodzisz do mnie z zamiarem picia alkoholu, to na moich zasadach, nie mam tak mocnej glowy jak ty – na zakonczenie tego zdania, przechlil kieliszek, pozwalajac alkoholowi rozlac sie po jego gardle, czujac przyjemne pieczenie gdzies w jego dole. Odchrzaknal delikatnie, odstawiajac swoje szklo ponownie na stol, i usiadl wygodniej na kanapie, podkladajac sobie jedna noge pod pupe, i opierajac glowe o reke, ktora lezala na oparciu kanapy.
- A tak serio, czy cos sie stalo, ze przyszlas do mnie o godzinie – odwrocil sie momentalnie w strone zegarka, ktory wisial w przedpokoju, majac na niego widok ze swojego miejsca na kanapie – 22:50, wszystko okay, Miriam? – byl prawie przekonany, ze dziewczyna po prostu znow czuje sie samotna, ze czuje pustke, szczegolnie ze lekarze dalej nie wiedzieli co dzieje sie z Johnnym, ale jesli ktos pytalby o to Francisco, juz dawno powinna dac sobie go na spokoj. Chociaz kochal Johnnego jak swojego mlodszego brata, i wraz z Arreola, tworzyli Trio idealne, nie byl jej godzien. Prosperowali idealnie jako przyjaciele, jako kochankowie, moze tez, nie robil im za materac, ale ta dwojka byla bardziej pokrecona niz wszystkie raki mieszkajace w Hope Valley.
Miriam Díaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ważniak 2020 Największy szczęściarz 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA SCHLUDNY Obroniłam/-em doktorat Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY NIEŚMIAŁY MAM WŁASNY DOM PIĘKNY UMYSŁ MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Dżentelmen CRAZY IN LOVE PRAWDA CZY WYZWANIE? Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Good or Bad News Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME GHOST MOVIE BABY BOOM! SURPRISE! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Skrzywiła się niczym małe dziecko pozbawione zabawki, kiedy Delgado odebrał jej butelkę. Nie płakała, grzecznie czekając, w tym samym czasie też nieco bardziej rozsiadając się na kanapie. Nuciła jakąś bliżej nieokreśloną melodię pod nosem, widocznie zadowolona ze swojego położenia. Świat przyjemnie wirował, zdążyła zapić ten złośliwy ból, który wypełniał ją od kilku tygodni. Zdążyła zapić to okropne poczucie winy, nieustającą miłość do Johnnego, która tylko sprowadzała ją na manowce. Przyszła znowu zapomnieć w tym pijanym amoku. Może robiła źle, ale zupełnie tego tak teraz nie postrzegała.
- Oh, papi, cokolwiek zechcesz - mimo wszystko skrzywiła się, zaglądając do tej marnej porcji w szklance, z której pociągnęła łyka, cmokając na koniec głośno. - Myślisz, że pan reżyser mi wybaczy? - posłała mu łobuzerski uśmiech, układając nogi na kanapie. Przesunęła stopy w stronę Francisco, wkradając się powoli po jego udach wyżej, zaczepiając go wyraźnie zadowolona, by zaraz wycofać się z tych niewinnych igraszek. Tak, znowu to robiła. Zachowywała się, jak gdyby nigdy nic. Jak gdyby nigdy nic nie zaszło.
- Ty możesz zostać moim Romeo, wyobrażasz to sobie? - zaśmiała się krótko, zanurzając usta w alkoholu. Nie czuła już tego niemiłego drapania w gardle, była zbyt odurzona, by skrzywić się, gdy naraz dopiła trunek do końca.
Przez chwilę, przez jej głowę przemknęło to, że Delgado zadaje stanowczo za dużo trudnych pytań. Czy naprawdę myślał, że jakakolwiek konkretna rozmowa nie ma w tym przypadku sensu? Przeciągnęła się niczym mała kotka, delikatnie osuwając w dół. Kto by pomyślał, że kanapa Delgado okaże się tak wygodna. Spoważniała jednak, kiedy usłyszała ostatnie pytanie, bo nie potrafiła na nie poprawnie odpowiedzieć. Wbiła spojrzenie w sufit, chwilę zastanawiając się nad słowami, które układała w głowie.
- Byłam sama, piłam - zaczęła, wodząc palcem po skraju szklanki. - Pomyślałam sobie, że nie chce być dłużej sama, wiesz, trochę świrowałam - wzruszyła lekko ramieniem, starając się z tego nie zrobić wielkiej sprawy. - Świeże powietrze dobrze mi zrobiło, a dobre towarzystwo zrobi mi jeszcze lepiej - podniosła się na chwilę, by dolać sobie tequili. Nie podobało jej się to powolne tempo picia, musieli trochę przyśpieszyć, więc dolała również alkoholu Francisco, aż po sam brzeg. Zanuciła coś znowu pod nosem, po czym drgnęła lekko, wyraźnie wpadając na jakiś pomysł. Chciała uciec od tego niewygodnego tematu, który mógłby poprowadzić wszystko w nieodpowiednią stronę i spowodować wylewanie morza łez. A tego, to ostatnio miała po dziurki w nosie.
- Może zatańczymy? - rzuciła mu wyzywające spojrzenie. - Mam ochotę potańczyć, a u ciebie zawsze jest tak przerażająco cicho - rozglądnęła się po salonie, jakby miała ocenić tę swoistą aranżację wnętrz. Wstała bez czekania na jakąkolwiek odpowiedź czy dźwięk, który mógłby nadać rytm jej ciału. Zakręciło jej się delikatnie w głowie od tego gwałtownego ruchu, ale to wcale nie powstrzymało jej, żeby ruszyć na środek salonu, poruszając się delikatnie do melodii w swojej głowie.

francisco delgado
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
35
180

Post

Pokręcił głową na słowa dziewczyny, chyba nie zdawała sobie sprawy z tego jak bardzo igrała z ogniem, jak bardzo mogła z czasem żałować tego, w jaki sposób igra z nim. Poczuł jej stopę, zbliżającą się, zbyt niebezpiecznie blisko jego krocza. Przymknął oczy, przełykając przy tym głośno ślinę. A może to jednak on, będzie osobą, która tego żałuje, w momencie kiedy zda sobie sprawę, jak daleko to wszystko zaszło, ale po co o tym myśleć, skoro najwidoczniej oboje się ze sobą świetnie bawili. Pan reżyser, to chyba za dużo jej na raz wybaczał.
- Raczej nie byłoby to zupełnie zgodne z kodeksem pracy, jeśli reżyser miałby zostać również odtwórcą głównej roli - a to, że reżyser sypia z odtwórczynią głównej roli, już było okay, tak? Na to nie było żadnego punktu w regulaminie, tak? Właśnie przy tych słowach zdał sobie sprawę, że dziewczyna znów jest pijana, i właśnie w takim stanie po raz kolejny pojawia się w jego domu, zupełnie, jakby na trzeźwo nie potrafiła tutaj trafić, a po pijaku włączał się jej w mózgu jakiś dziwny GPS, którego Delgado zupełnie nie mógł zrozumieć.
Przyglądając się Miriam wstającej ze swojego miejsca i zaczynającej jakieś dziwne piruety na środku jego salonu, podniósł się z kanapy, i skierował się, w stronę stojącej w kącie wierzy, po czym puścił jakąś składankę muzyczną, składającą się głównie ze spokojnych, hiszpańskich rytmów.
- Lepiej? - odwrócił głowę w jej stronę. - Lubię ciszę - zaczął robić powoli krok w jej stronę, - Daje mi dużo możliwości do myślenia - kolejny krok - pomyślenia - i następny - i do ruszenia wyobraźnią - znalazł się tuż za nią, ostatnie słowo szepcząc jej prosto w ucho. Położył jedną dłoń na jej biodrze, zatrzymując ją w miejscu, drugą dłonią łapiąc ją pod brodą i odchylając delikatnie jej głowę na bok, muskając ją ustami w szyję.
- Czy jeśli z tobą zatańczę, powiesz mi, dlaczego za każdym razem kiedy nie chcesz być sama, lądujesz właśnie w moim domu, i dlaczego ja nie widzę w tym najmniejszego problemu? - wyszeptał prosto w jej szyję, delektując się jej zapachem, delektując się dotykiem jej skóry pod palcami. Skoro ona mogła się droczyć, to co zabraniało mu na odpowiedzenie jej w taki sam sposób? Już darzyli przekroczyć tę bezpieczną linię jakiś czas temu, więc nie było to nic, co powinno być między nimi tematem tabu. Odwrócił dziewczynę w swoich ramionach przodem do siebie, przyglądając się jej przez dłuższą chwilę. Odsunął się delikatnie od dziewczyn, przysuwając bliżej stolika, na którym stał alkohol, i sięgnął po oba ich kieliszki, mało brakowało, a pewnie doprowadzi się do podobnego stanu, w jakim ona się znajdowała, przechylił oba. Jeden po drugim, potrzebował tego, jeśli miał zamiar pozwolić dziewczynie, na takie igranie ze sobą, i skoro chciał odpowiadać na wszystkie jej zaczepki, w taki sam sposób.
Miriam Díaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ważniak 2020 Największy szczęściarz 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA SCHLUDNY Obroniłam/-em doktorat Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY NIEŚMIAŁY MAM WŁASNY DOM PIĘKNY UMYSŁ MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Dżentelmen CRAZY IN LOVE PRAWDA CZY WYZWANIE? Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Good or Bad News Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME GHOST MOVIE BABY BOOM! SURPRISE! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Już dawno pogubiła się we wszystkich tych granicach, które przekroczyła. Ale to chyba nie była dla nikogo nowość? Robiła to nieustannie, nawet jeśli miała mieć przez to wyrzuty sumienia. Sama siebie prowadziła za rękę do autodestrukcji i wmawiała sobie, że tak już musi być. Że może poradzi sobie z tym jakoś później, ale to wcale nie nastało. W zamian za to ciągle lądowała przy boku Delgado, zachowując się jak gdyby nigdy nic. I może rzeczywiście w jej głowie uruchomił się ten dziwny GPS, zaprowadzający ją za każdym razem pod wpływem pod jego drzwi. Może szukała tutaj wybawienia? Może w jakiś sposób miała nadzieję, że on jej pomoże? Że wyhamuje to szaleństwo, w którym się zaleźli i znajdzie odrobinę zdrowego rozsądku.
Widocznie to tak nie działało. Widocznie Miriam potrafiła zatruć i zwieść na manowce każdego. Jak to się działo? Jak to się stało, że akurat Francisco tak bardzo jej pragnął? Przecież był taki wyważony, opanowany, a wystarczyło, żeby pstryknęła palcami, a on zrzucał z siebie tę dziwną szatę przywdzianą na co dzień.
Zadrżała pod wpływem jego dotyku, a alkohol sprawiał już wcześniej, że było jej niewyobrażalnie gorąco. Poruszała się delikatnie w rytm spokojnej muzyki, gdy posyłał w stronę jej skóry pieszczący oddech, by zaraz złożyć na niej pocałunek. Westchnęła cicho, wyraźnie zadowolona, bo w końcu po to tutaj przyszła. Gdzieś na dnie jej głowy cały czas była ta myśl, która prowokowała ją, zachęcała po sięgnięcie więcej i więcej.
- Dlaczego? - uśmiechnęła się, przymykając powieki. Dla niej to wszystko było niczym zabawa, wręcz wyborowa, kiedy skropiona była alkoholem. Przedłużała milczenie w nieskończoność, dopóki nie obrócił jej przodem, dopóki nie przechylił szybko dwóch szklanek, wlewając w siebie alkohol. Stresik? - Bo mi na to pozwoliłeś, Delgado - odparła w końcu beztrosko, robiąc krok w przód i układając dłonie na obu jego ramionach, ale wcale nie miała zamiaru już tańczyć. Naparła na niego, zmuszając go, żeby zrobił te kilka kroków w tył, aż nie napotkał kanapy.
- Ach, i dlaczego to nie jest dla ciebie problemem? - popchnęła go mocno, żeby mógł z powrotem wylądować na kanapie. Zsunęła z ramion cienką kurtkę, po czym to samo zrobiła z ramiączkami cienkiej sukienki, która powoli opadła u jej stóp. Została w samej koronkowej, czarnej bieliźnie. - Bo to lubisz, wiesz… to widać - puściła mu oczko, lustrując go od góry do dołu, zatrzymując spojrzenie dość wymownie na wysokości jego krocza.
Wyjątkowo nie miała ochoty na długie igranie sobie z reżyserem. Nie dzisiaj, nie, gdy ich znajomość pogłębiła się w dość gwałtowny sposób i zrezygnowali na wejściu z romantyzmu. Nie o to tutaj chodziło. Chcieli być blisko, bo potrzebowali tej bliskości, przy okazji czując się w swoim towarzystwie po prostu bezpiecznie.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


francisco delgado
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
35
180

Post

Musiał się z nią zgodzić, pozwalał jej na to, tak cholernie jej na to pozwalał, nawet jeśli by tego nie chciał, wiedziałby, że nie potrafi kłamać sam przed sobą, nie potrafi się oszukiwać, nie potrafi oszukiwać też jej. Nie chciał jej oszukiwać, chciał grać w otwarte karty, skoro zdawała sobie sprawę z tego, że czeka na nią za każdym razem z otwartymi ramionami, że pozwala jej na to wszystko, cholera, że nawet sam chętnie coś zainicjuje, bez żadnych skrupułów.
Usiadł bez słowa na kanapie, przyglądając się jej jak zahipnotyzowany, muzyka, która leciała z głośników, jeszcze bardziej mąciła w jego głowie, ruszała się w jej rytm, zupełnie jakby była do tego stworzona, jakby właśnie chciała mu zrobić jakiś cholerny pokaz domowej burleski, kiedy zaczęła się przed nim rozbierać. Obserwował każdy jej ruch, przyglądając się jak ściąga z siebie zwiewną sukienkę, ukazując mu koronkową bieliznę. Od początku miała to zaplanowane, od początku wiedziała, po co tu przychodzi, nikt nie zakłada TAKIEJ bielizny, na drinka ze swoim przyjacielem/szefem. To wszystko było częścią jej diabelskiego planu, przyszła tu, aby go uwieźć, był tego już świecie pewien.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Miriam Díaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ważniak 2020 Największy szczęściarz 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA SCHLUDNY Obroniłam/-em doktorat Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY NIEŚMIAŁY MAM WŁASNY DOM PIĘKNY UMYSŁ MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Dżentelmen CRAZY IN LOVE PRAWDA CZY WYZWANIE? Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Good or Bad News Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME GHOST MOVIE BABY BOOM! SURPRISE! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


francisco delgado
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
35
180

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Miriam Díaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ważniak 2020 Największy szczęściarz 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA SCHLUDNY Obroniłam/-em doktorat Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY NIEŚMIAŁY MAM WŁASNY DOM PIĘKNY UMYSŁ MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Dżentelmen CRAZY IN LOVE PRAWDA CZY WYZWANIE? Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Good or Bad News Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME GHOST MOVIE BABY BOOM! SURPRISE! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


francisco delgado
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
Zablokowany