a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
169

Post

:hopsa: :hopsa: :hopsa:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Społecznik THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
In another life, I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away
23
178

Post

Hi, my to się chyba już znamy *.* wyglądasz znajomo

paige o. dewitt
Obrazek
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU KOCIARZ WRAŻLIWIEC Gram na gitarze Noszę okulary Uzależniony od Netflixa Nie słyszę I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
Kasik#0245
Ines Villeda
a

Post

paige o. dewitt, wpadam po relki - dobrze znasz się z Franklinem, a Ines ma z nim bardzo dobry kontakt, więc jeśli się nie znamy, to na pewno znam Cię na razie z opowieści i może kiedyś będzie okazja, żeby się poznać bliżej :hej:
mów mi/kontakt
Harvey Sherwood
a

Post

paige o. dewitt, wolontariuszka <3 Harvey także udziela się we wszelkich schroniskach i na pewno jest team psy. Zawsze marzył o swoim psiaku więc mogli się właśnie w schronisku poznać i może Paige namawia go na adopcję jednego z nich? Zwłaszcza teraz gdy czuje się samotny po tym jak żona się od niego odwraca :<
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Hejka, czy mogłybyśmy się poznać, paige o. dewitt? *.* Lisbeth jest zamknięta w sobie, ale wiek mają podobny i też Lisa przyjaźni się z Franklinem, a z tego co rozumiem (proszę mnie poprawić, jeśli się mylę), to oni się dobrze znają, no więc można by to było jakoś połączyć! <3 No, a jak nie, to zawsze z jakiegoś liceum mogłyby się znać, bo w sumie Lisa się wtedy przyjaźniła mocno z dziewczyną, która rok temu tragicznie zmarła, więc chociażby tak się kojarzyć mogą, jak wolisz :hihihi:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

siemka :hihi: w sumie po sąsiedzku i z racji podobnego wieku mogę podrzucić Finley Lyons na coś iiii (bo na nim zbieram na odznakę :lol:) Yannis Blackwood mogę podrzucić jako jakąś znajomość z wolontariatu, chociaż nie wiem gdzie paige o. dewitt wolontar....iuje :lol:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
169

Post

ogólnie na wstepie, wybaczcie wszyscy że dopiero teraz odpisuje.
Harvey Sherwood pisze:
13 paź 2020, 10:21
@paige o. dewitt, wolontariuszka <3 Harvey także udziela się we wszelkich schroniskach i na pewno jest team psy. Zawsze marzył o swoim psiaku więc mogli się właśnie w schronisku poznać i może Paige namawia go na adopcję jednego z nich? Zwłaszcza teraz gdy czuje się samotny po tym jak żona się od niego odwraca :<

tak bardzo chętnie na coś takiego pójdę, możemy założyć że nawet juz się poznali, i z czystej sympatii Harvey przychodzi teraz dość często do schroniska w którym akurat bywa też Paige, i chodzą sobie razem na spacerki z pieskami, bawią się z nimi, karmią je, tak miło.
Harvey Sherwood
Lisbeth Fletcher pisze:
13 paź 2020, 19:11
Hejka, czy mogłybyśmy się poznać, @paige o. dewitt? *.* Lisbeth jest zamknięta w sobie, ale wiek mają podobny i też Lisa przyjaźni się z Franklinem, a z tego co rozumiem (proszę mnie poprawić, jeśli się mylę), to oni się dobrze znają, no więc można by to było jakoś połączyć! <3 No, a jak nie, to zawsze z jakiegoś liceum mogłyby się znać, bo w sumie Lisa się wtedy przyjaźniła mocno z dziewczyną, która rok temu tragicznie zmarła, więc chociażby tak się kojarzyć mogą, jak wolisz :hihihi:
plan że poznały się przez Franklina jest supcio pomysłem, imo
może poznał je ze sobą nawet gdzieś na miescie, i zaczeły obserwować się na instagramie, czesto sobie komentują zdjęcia
czy odpowiadają na stories, z czasem jakaś kawka? Paige pewnie przyda się ktos bliski tej samej płci.
Lisbeth Fletcher

Carol Willoughby pisze:
14 paź 2020, 20:07
siemka :hihi: w sumie po sąsiedzku i z racji podobnego wieku mogę podrzucić @Finley Lyons na coś iiii (bo na nim zbieram na odznakę :lol:) @Yannis Blackwood mogę podrzucić jako jakąś znajomość z wolontariatu, chociaż nie wiem gdzie @paige o. dewitt wolontar....iuje :lol:
jestem chetna na wszystko, możemy to dogadac przez discorda jeśli chcesz :) bo jednak mowimy tu o wiecej niz jednej osobie to tak moglobyc łatwiej haha
twojastara#0845
Carol Willoughby
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Społecznik THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Lisbeth nie ma instagrama, a przynajmniej jeszcze nie, bo w końcu fabularnie jej założę, ale tak to jasne, pasuje mi to w pełni. Ona jest trochę wycofana, ale dobrze słucha, więc nadaje się na takie wypady <3 Niby kawy nie pije, ale herbatkę już tak, więc myślę, że jak są w podobnym wieku, to na pewno się dogadają!
paige o. dewitt
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
Harvey Sherwood
a

Post

paige o. dewitt, no to ustalone i cieszę się bo mi to pasuje jak najbardziej <3 Możemy coś rozegrać w schronisku jak będziesz chętna.
mów mi/kontakt
Zablokowany