kod
Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
long story short
You are surrounding all my surroundings,
Sounding down the mountain range of my left-side brain,
You are surrounding all my surroundings,
Twisting the kaleidoscope behind both of my eyes.

summer Józek, nie daruję ci tej nocy!

Post Teddy Westfield »

relacjepozytywne
cece wellsh-westfield
żoneczka
peter westfield
braciszek
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
rura na miasto#7921
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Hope Valley ma głos! BOGATE CV Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Jesteśmy identyczni

Awatar użytkownika
30 y/o
165 cm
long story short
Pani chirurg, która dla ratowania ludzkich żyć zaprzepaściła karierę muzyczną. Wyjechała do Miami na studia, ale na stałe do Hope Valley wróciła dopiero rok temu. Wyszła za pana Tadeusza, z którym jest już od prawie dekady, ale ostatnio sporo kłócą się o bąbelka, którego urodzi im jej młodsza siostra. Wielka fanka koszykówki, włoskiego żarcia i ,,Friends".

Józek, nie daruję ci tej nocy!

Post cece wellsh-westfield »

widzę tam siebie, ale przyszłam zrobić tłum, buzi <33

Teddy Westfield
kix#5424
BOGATE CV MEDYCYNA PSIARZ Jak anioła głos

Leonie TurnerSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
34 y/o
175 cm
long story short
Projektuję ubrania, bo już nie czas biegać po wybiegach. Niedługo zostanę żoną Petera, a cholernie chciałabym też zostać mamą...

Józek, nie daruję ci tej nocy!

Post Leonie Turner »

Dobry wieczór, przyszłam się przywitać, jako że wciąż jestem narzeczoną Twojego brata i podobno nawet wspólnie Cię odwiedzamy ;) Wypadałoby więc wiedzieć - lubimy się czy może jednak nie bardzo wiesz co ten twój brat we mnie widzi?
leośka#3525
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales TEXT ME! Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY ZARĘCZONY/A URODZONY ZIMĄ NIEWINIĄTKO Marzę o dziecku Praca w przemyśle modowym PODRÓŻNIK nigdy nie studiowałem/am WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się owadów NO CHEATING SMERF PRACUŚ NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY BABY I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DANCING QUEEN I wanna have your babies