a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
175

Post

Obrazek

Atos - urodzony w Hope Valley, nie ruszał się z miasta na krok. Obecnie barman w Chill & Grill. Wcześniej zaliczył posadę na zmywaku, przy robieniu kawy i drinków w kilku innych miejscach. Łobuz, wesołek, dobry dzieciak. Znacie się ze szkoły, ze wspólnych imprez i pracy. Na pewno nie poznasz go na studiach, bo nie ma parcia na dalszą naukę. Pół roku temu wyniósł się z rodzinnego domu do domku na plaży kiedyś należącego do jego zmarłego ojca. Głośno tego nie mówi, ale poleca się serdecznie.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Pattie wychowywała się w patologicznej rodzinie, do dziś doświadcza przemocy ze strony ojca alkoholika. Pracuje jako kelnerka na pół etatu i na pół etatu jako pokojówka. Ma wspaniałego chłopaka i bardzo chciałaby mieć psa.
22
170

Post

BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU Oszczędny
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

eloszka, podrzucam Jessie, która jest w tym samym wieku i Lenny Heffernan, który też jest łobuzem :D
Atos Blythe
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
175

Post

Pattie Bridgestone
Obrazek
:boobies:

jessamine monaghan
Co Ty na to gdyby z Jess byli przyjaciółmi? Ale to takimi aż do bólu i grobowej deski. Razem robili sobie seanse Harry'ego Pottera, jak LOTR to tylko wersje rozszerzoną, a nie te dla cieniasów. W szkole mogli nawet gadać, że udają przyjaciół a tak na serio są parą... Z tym, że przynajmniej Atos miał do niej takie samo podejście jak do swojej bliźniaczki - no po prostu nie. Nie to, że ma co do jej urody, ale przez to, że czuje się przy niej tak swobodnie, to zwyczajnie nie byłby w stanie sadzić jej komplementów.
Lennox - co Ty na to, by czasem umówili się gdzieś na odstresowanie i zjaranie blanta? Przy tym pewnie śpiewają na cały głos i ogólnie robią z siebie idiotów, ale przydaje się czasem takie wystrzelenie w kosmos :giggle:
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

Przychodzę zaklepać najlepszych ziomków na świecie z dylanem, bo są sąsiadami, w tym samym wieku, lubią imprezki, No weź! I podrzucam tez Delilah! Nie szukasz jakiejś byłej-niedoszłej? :giggle:

Atos Blythe
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Atos Blythe takie siostrzano-braterskie relacje mi w stu procentach pasują! mogli się poznać krótko po tym jak Jess zawitała do HV :D i Lennoxa też biorę, niech drą mordy na całe miasteczko <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
175

Post

jessamine monaghan pisze:
29 wrz 2020, 21:17
@Atos Blythe takie siostrzano-braterskie relacje mi w stu procentach pasują! mogli się poznać krótko po tym jak Jess zawitała do HV :D i Lennoxa też biorę, niech drą mordy na całe miasteczko <3
Czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec. Muszę mieć, muszę ją mieć! pewnie najczęściej śpiewają kawałki tego pokroju :lol:
Delilah Lowell pisze:
29 wrz 2020, 21:12
Przychodzę zaklepać najlepszych ziomków na świecie z dylanem, bo są sąsiadami, w tym samym wieku, lubią imprezki, No weź! I podrzucam tez Delilah! Nie szukasz jakiejś byłej-niedoszłej? :giggle:

@Atos Blythe
Jak somsiady, to biere. Pewnie odbijają piłkę przez płot, a już na pewno piją piwko przed domem i wspólne imprezki też się zdarzają :juggle:
W zasadzie to zbierałam się, żeby wstawić szuksy na byłą co chętnie zaczepia Atosa i udaje, że nie wie o Pattie, więc dobrze by się składało :giggle:
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany