a
Awatar użytkownika
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out
36
188

Post

Westfield Theodor
imiona Theodor George
nazwisko Westfield
data urodzenia21 stycznia 1984
miejsce urodzenia Miami
orientacja seksualna heteroflexible
miejsce pracy Bionic-TW z siedzibą w Miami
stanowisko pracy ceo
narracja trzecia osoba, czas teraźniejszy
wizerunek Stan Sebastian
— Może wyskoczył z matki jako drugi, przepuszczając brata przodem (bo głupszym się ustępuje!), ale dzięki temu przez całe życie łudził się, że rodzicielka kocha go bardziej. W końcu młodsze dzieci zawsze są tymi ulubionymi, więc kiedy Piotrek zajęty był obrastaniem w piórka z powodu marnych dwóch minut przewagi, Teddy tulił się do ciepłych piersi i dokładał wszelkich starań, żeby brat dostał tylko resztki.
— Od kiedy pamięta, dorastał w towarzystwie kobiet. Ojca (czy raczej: dawcy nasienia) nigdy nie poznał, bo ulotnił się na kilka miesięcy przed porodem. U boku Louise została Regina — wieloletnia przyjaciółka rodziny. Kobiety szybko złożyły przysięgę, że w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, będą dla siebie bezpieczną opoką. Od ich ślubu minęło ponad trzydzieści lat, a wciąż kochają się bezgranicznie.
— Kojarzycie tych rudych z "Harry'ego Pottera"? Fred i George Wesley? Odkąd pierwsza wersja powieści wyszła na rynek, a bliźniacy dorwali ją w swoje przebiegłe rączki, postanowili iść śladem ulubionych bohaterów i zostać samozwańczymi wynalazcami. Od małego znosili do domu dziwaczne znaleziska, budowali z nich twierdze i zamki i niewiele robili sobie z kar, które wlepiały im matki. "Bo trzykrotne wybicie szyby w oknie pani Carter to już przesada!".
— Zgodnie z sugestią Reginy, Teddy zainteresował się mniej destrukcyjnymi zabawkami. A przynajmniej... tak mu się wydawało. Pierwszy dron zbudował, mając zaledwie dziesięć lat i podczas lotu testowego wleciał w komin sąsiadki. Do tej pory pamięta, jak bardzo bolało go pokrycie kosztów naprawy z własnego kieszonkowego.
— Matki, uzmysłowiwszy sobie, że Tadek nie ma zamiaru zaprzestać budowania najdziwniejszych konstrukcji, zapisały go do osiedlowego klubu naukowego. Spotykali się tam głównie uczniowie szkół średnich, przygotowujący projekty, które w przyszłości miałyby im otworzyć drogę na studia. Niestety, o kilka lat młodszy i bardzo zarozumiały Westfield nie został ciepło przyjęty. Zamiast rozpaczać, założył konkurencyjną grupę we własnej podstawówce. Uczył dzieciaki, jak działają wulkany, prezentując je na własnoręcznie złożonych prototypach, a z czasem rozwinął tematykę zajęć na podstawy fizyki, astrofizyki i matematyki.
— W szkole średniej Westfield zrobił się socially awkward i zamiast nawiązywać znajomości, wolał podziwiać ładne superbohaterki w komiksach. Namiętnie zaciągał brata do kina na różnej maści Star Warsy czy innych Władców pierścienia, a gadanie z dziewczynami uważał za aktywność spoza kręgu swoich zainteresowań. Mimo wszystko uchodził za całkiem popularnego, nieświadomie złamał kilka serc i dość chętnie podsuwał ładne koleżanki Peterowi.
— Można przypuszczać, że właśnie superbohaterowie pchnęli go w stronę naukowej ścieżki kariery. Brat, jak normalny człowiek, poszedł na studia medyczne, a Tadek, jak to Tadek, porwał się na biotechnologię. Peter miał składać ludzi, młodszy Westfield — roboty. Albo skafandry, gdyby wczuł się w Tony'ego Starka za bardzo.
— W czasie studiów poznał wiele kobiet: dziennikarki, pielęgniarki, nawet astrofizyczki. Przez jakiś czas umawiał się ze starszą o dziesięć lat anglistką, ale związek rozpadł się szybciej, niż powstał, kiedy Teddy doszedł do wniosku, że jedyne, co go do niej ciągnie, to przeświadczenie, że jest zaskakująco podobna do nauczycielki, którą miał w podstawówce.
— Dopiero po studiach, dla odmiany, postawił na młodszą dziewczynę. I szybko okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo Claire nie dość, że zawróciła mu w głowie na dobre, to jeszcze potrafiła owinąć go sobie wokół palca w taki sposób, że wcale nie miał jej tego za złe. Po zaledwie roku znajomości rzucił się przed nią na kolanko i wsunął na jej palec przepiękny, cholernie drogi pierścionek.
Bionic-TW powstało przypadkowo. Na ostatnim roku studiów, w ramach egzaminu zaliczeniowego z mechatroniki, Teddy zbudował bioniczną kończynę — zaprogramował ją tak, by ręka była w stanie poruszać każdym palcem, pisać, grać w szachy czy na pianinie, a także podnosić ciężkie przedmioty. Z propozycją założenia startupu wyszedł profesor, zbyt zachwycony talentem i umysłem Westfielda, by pozwolić mu na stagnację. Firma rozrosła się w zastraszającym tempie: nim Theodor się zorientował, jego nazwisko biło po oczach z ogromnych billboardów i pierwszych stron gazet. A na pięknych zdjęciach, które przyciągały ciekawskie spojrzenia, zawsze pojawiał się u boku małżonki.
— Podobno byli parą idealną. Taką, która spośród wzlotów i upadków przeżywa tylko te pierwsze. Nie brakowało im niczego: ani pieniędzy, ani przygód, ani miłości. Kupili ogromny dom na obrzeżach Hope Valley, przygarnęli psa, a jedynym problemem, z jakim się zetknęli, była niemożność założenia rodziny.
— Nawet najbardziej udany związek zaczyna się psuć, gdy małżonkowie pragną czegoś innego. On — chciał po prostu pracować, rozwijać swoją karierę, przynieść światu pożytek. Ona — coraz częściej mówiła o pieluszkach, kołysankach, o tym, że nie jest wystarczająco dobra, by mieć własne dziecko.
— Niezwykle pomocna okazała się macica młodszej siostry Wellsh. Osiem miesięcy temu Westfieldowie z pomocą ekipy lekarzy umieścili w niej embrion, który na tym etapie spokojnie można nazwać dzieckiem. Lada chwila ich rodzina powiększy się o jednego, pulchniutkiego (powinniście zobaczyć te fotki z USG!) chłopca, a Teddy... jest trochę przerażony. Bardzo przerażony.
Powoli zaczyna wariować.
przyjezdny outlanders
Spoiler
Show
Obrazek
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Hope Valley ma głos! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY JESTEM NIEWIERZĄCY/A PIĘKNY UMYSŁ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłam/-em doktorat Pijam gorącą czekolade
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany