a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

#32

Emocje po kursie samby nadal się unosiły w powietrzu i to dosłownie. A sam fakt, że trzymał mnie za rękę po tym wszystkim mi nie przeszkadzał, jedynie bardziej mi się to podobało. Ponieważ czułam się teraz jak kiedyś, jak w te głupie może nie do końca wakacje, które dały mi dość mocno jednak do myślenia. Miejsce jakie wybrał Stuart, nie było jakoś za bardzo moje ulubione, nigdy nie lubiłam jak coś wyskakiwało mi raptownie przed oczy. A tu będzie taka możliwość, mam jedynie nadzieję, że żadna sztuczna krew nie zostanie na mnie tutaj wylana, inaczej skończy się to krzykiem oraz traumą. Bo jednak umysł będzie po tym wszystkim, całkowicie inaczej dział. Nie chce być kolejną Carry.
- Boj się innych rzeczy, jedynie za tym nie przepadam. A ty jesteś taki odważny i niczego się tutaj nie wystraszysz? - Zwróciłam na to uwagę, bo niby dlaczego ja mam piszczeć i tulić się do niego? Może on przestraszy się czegoś, a nie ja. Aż Horrorów się jednak nie bałam, a jak na razie jest całkiem spoko. Nawet serio postarali się o to wszystko, patrząc na wykonanie oraz każdy szczegół, chyba w tym roku był większy budżet czy coś. Zmarszczyłam czoło, zdziwiona jego pytaniem. Aż tak było to widoczne? Nie chcę go irytować, wzbudzać poczucia winy lub czegoś podobnego. Chociaż to tak naprawdę, jego wina w tym była.
- Miałam tutaj być z Noah, ogółem wszystko zwiedzać razem. To tradycja, która po części została zniszczona przez Ciebie oraz słowa, które mnie zabolały w czasie imprezy - Zwróciłam uwagę, trochę kiwając głową we wszystkie strony, jakbym chciała wyrzucić niektóre myśli ze swojej głowy i mieć je totalnie za sobą. Kiedy byłam w środku zaśmiałam się, kiedy zobaczyłam wszędzie te szkielety oraz krew, dotknęłam palcem klejąca się maż. Włożyłam palec do ust, próbując z czego zrobili w tym roku krew, syrop kukurydziany z barwnikiem czerwonym. Uśmiechnęłam się, kiedy próbowałam słodycz. Zabrałam palec z ust, aby powiedzieć do odkryłam. - Syrop kukurydziany, spróbuj - Ponownie nabrałam na palec czerwona ciecz i przysnęłam go do ust, Stuarta.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
Stuart Hill
a

Post

Jakoś nie chciał puścić jej ręki tak szybko, czuł przyjemne bijące od niej ciepło. Mógłby się do tego przyzwyczaić i częściej tak ją trzymać gdyby tylko mu na to pozwoliła, taki hotel strachów to nawet był dobry pretekst do tego, żeby jej nie puszczać. Stuart zawsze mógł po prostu udawać, że się czegoś przestraszył i ścisnąć mocniej jej dłoń. Na tą chwilę to napajał się jej bliskością, mimo że jego całe ciało krzyczało, żeby ją pocałował tu i teraz. Czuł, że po tej sambie atmosfera między nimi była dość napięta, tak jakby można było ją kroić nożem.
- Nigdy nie mówiłem, że jestem odważny czy coś, po prostu czasami ciężko mnie zaskoczyć. Gdybyś tak jak ja oglądała często horrory to wiedziałabyś o czym mówię. Jak chcesz to kiedyś możemy zrobić sobie taki.. maraton - wyrzekł z delikatnym uśmiechem na ustach kierując na nią swoje jasne oczy. Musiał przyznać, że naprawdę się postarali i przez moment Hill poczuł się jak w prawdziwym domu strachów.
- Ale jak chcesz to mogę się czegoś przestraszyć, żeby paść Ci w ramiona, chociaż Ty to powinnaś zrobić moja droga - mruknął puszczając do niej oczko gdy powoli przemierzali korytarz, podłoga skrzypiała delikatnie pod nimi. Zatrzymał się gdy ta wspomniała o Noahu i obrócił dziewczynę przodem do siebie zerkając na jej twarz.
- Zrobił Ci coś? Skrzywdził Cię? - zapytał cicho, przez moment patrząc na jej twarz, wręcz zagotowało się w nim ze złości, zapewne gdy go spotka to nie tylko Noah spotka się z jego prawym sierpowym. Jakoś zaczynało Stuartowi ponownie zależeć na Katie (a może nigdy nie przestało?) i nie chciał słyszeć o tym, że jakiś dupek ją rani, powstrzymywał się od komentarzy na jego temat. Obrzucił spojrzeniem pomieszczenie do którego weszli, w rogu siedział jakiś szkielet a pajęczyna wisiała praktycznie wszędzie no i na ścianie było pełno sztucznej krwi, obrócił się do niej gdy ta smakowała tej mazi, skrzywił się delikatnie na ten widok. Zmniejszył dzielącą ich odległość i nachylił się ku niej delikatnie, żeby językiem móc zlizać jak dobrze przypuszczała kukurydziany syrop z jej palca, zrobił to oczywiście patrząc przy tym prosto w jej oczy.
- Pyszny - mruknął tylko nachylając się ku niej jeszcze bardziej, można by było przypuszczać, że w tym momencie ją pocałuje i gdy zaledwie ich usta dzieliły milimetry i ten czuł przyjemny zapach jej perfum rozległ się za jego plecami jakiś szatański śmiech i nagle coś spadło na nich prosto z sufitu. Jakieś stare łachy w których była lalka wydająca upiorne dźwięki, aż nawet sam Stuart się tego nie spodziewał i zaklął siarczyście.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Tylko czy to było odpowiednie miejsce, aby się pocałować? No jednak nie, dlatego jeśli nawet tego chciał to musi się z tym ukrywać lub udawać, że wcale tego nie chce. Po za tym tak chyba było najlepiej, zwłaszcza jak między nami był odstęp, który nikogo nie prowokował do czegoś, co potem każde z nas by żałowało.
- Wolę fantastykę, tam chociaż są magiczne zwierzęta. Ale chętnie, zgadzam się na maraton. Może bym się do ciebie przytuliła, ale nie licz na to zbytnio - Zwróciłam na to jego uwagę, mało tego oglądałam. Ale żeby się wystraszyła, to musi być coś naprawdę dużego, włochatego oraz wymaga dużo krwi. Także powodzenia w szukaniu takiego filmu, jak znajdzie taki, to czapki z głów. Mała szansa, więc za nim zobaczymy taki film to minie trochę czasu. - Chciałbyś
Zmarszczyłam czoło kiedy mnie odwrócił, czy my musimy o tym rozmawiać tutaj? Tamto co powiedziałam, powinno totalnie mu wystarczyć. A nie dalej gadać o tym, jakby to teraz miało jakoś sens. Zmarszczyłam czoło, kiedy powiedział to wszystko na głos. - Bardziej ja jemu, to on dostał w policzek. Ty też powinieneś dostać, powiedział prawdę oraz co do mnie czuje. Oraz wspomniał o Ethanie w dość.. - Przerwałam bo nie chciałam o tym dalej opowiadać, dlatego poszłam dalej, zostawiając go tam. Za nie długo przecież nasza kolej, aby wejść do winy i przeżyć tą główną atrakcję, dobrze że nasze numerki do wejścia były już na serio bliskie.
- Jesteś zbokiem, mówił Ci to ktoś? - Zaśmiałam się na głos, kiedy skończył ten swój pokaz. Chociaż no nie powiem, podoba mi się to. Jednak byliśmy nadal w miejscu publicznym, wiec to on bardziej mu się opanować. Bo ja jak na razie, dawałam sobie z tym wszystkim radę, wręcz za dobrze jak na mnie. Ale jednak był za blisko mnie, przez co gdyby nie ten szatański śmiech to może i bym teraz pocałowała. - Nasza kolej na windę, niech będzie tak strasznie, że stanie mi serce z emocji. Musiałbyś mnie uratować, ratowniku i zrobić być może masaż serca oraz usta-usta - Stanęłam na palach, aby powiedzieć to do jego uch. Odsunęłam się od niego i poszła w stronę windy, gdzie okazało się że będziemy tylko my. Jakoś inny dziwnym trafem zrezygnowali, ich strata.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Horrory to jedyny element popkultury, który Francesca aktywnie omijała. Wykluczała je poza strefę swojego zainteresowania i udawała, że nie istnieją Nie dlatego, żeby była szczególnie strachliwa, po prostu nie rozumiała motywacji ludzi, którzy je oglądają. Bo ci, którzy je robią, mają oczywiste pobudki i związane są one z zerami na koncie bankowym, bo o wizji artystycznej nie było tutaj mowy. Dobrze, może Franka jest po prostu bez powodu cięta na ten gatunek twórczości filmowej i nie przemawiają do niej żadne argumenty, ale ma do tego prawo, ok? To, że ignoruje same filmy, to jednak przez osmozę pewne kultowe motywy jakoś do niej docierają. Była świadoma tego, że krok po kroku, idą ścieżką typowych lasek w nawiedzonym domu i w sumie nawet sprawiało jej to satysfakcję. Co prawda ta satysfakcja ledwo przebijała przez adrenalinę, którą jej organizm wyrzucał w kontakcie z tymi stymulującymi bodźcami, ale jednak.
- Wiem, Ines. Ale to kurwa mało zmienia, wiesz? – powiedziała tylko, zanim wykonała pierwszy ruch. Nawet nie zdawała sobie sprawy, że coś takiego jest ją w stanie przerazić do tego stopnia. Wiedziała doskonale, że nie ma się czego bać, ale napięcie ciągle siedzące w jej ciele, dreszcze przebiegające po plecach i dziwny uścisk w sercu jakby się z tym nie zgadzały. To wszystko potęgował ten nieprzerwanie dudniący śmiech, którego miała już serdecznie dosyć. Francesca posłała Ines spojrzenie pełne wdzięczności. Same pewnie w życiu nie nacisnęłaby tej klamki.
Gdy przekroczyły próg drzwi, a te się za nimi zamknęły, Francesce znowu zabrakło słów. W pierwszej chwili był to szok, w drugiej szczere rozbawienie. Fran wybuchnęła głośnym śmiechem, a widok tego typa jeszcze potęgował jej wesołość. Stanowczo twórcy tego domu uciech mieli nierówno pod kopułą.
- No chyba sobie kpisz. Pokaż nam jak stąd wyjść, nie potrzebujemy twojego pierdolenia. – Powiedziała, gdy tylko zatrzymała napad wesołości. Założyła ręce na piersi i uzbroiła się w minę i ton nieznoszące sprzeciwu. Powinna dodać, że chce rozmawiać z menadżerem. – No, no, życzę miłego straszenia naiwniaków, a teraz chciałabym iść dalej. – dodała, machając zniecierpliwiona ręką. Nie okazała tego, ale zdziwiła się jednak, że facet ani nie ciągnął swojej farsy, wywijając tasakiem, ani nie wyszedł z roli, wyklinając ją od roszczeniowych gówniar. Po prostu bez słowa nacisnął ścianę tuż za nim i odsunął się, prezentując przejście do następnego pomieszczenia. Franka rzuciła tylko Ines znaczące spojrzenie i nawet nie zerkając w kierunku typa, wymaszerowała na, jak się okazało, korytarz.
- Popatrz, przed nami ta sławna winda. I finito. – powiedziała z dumą, otrzepując spodnie z kurzu. Stały na zwykłym, zapuszczonym korytarzu hotelu, który mógł być planem filmowym do jakiegoś słabego horroru. Przynajmniej świecie zawieszone na ścianach dawały jakieś światło.

Ines Villeda
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
Ines Villeda
a

Post

Ines lubiła horrory, a najbardziej lubiła oglądać je sama i to te kiepskie klasy. Zombiebobry. Rekinado. Mordercze klauny z kosmosu. Atak krwiożerczych donatów. Zabójcze ryjówki. Tak, takie absurdalne produkcje były miodem na jej cygańską, sarkastyczną duszę. Te lepsze filmy oglądała z Cèsarem, ale on i tak na nich zasypiał, więc nie mogła nawet komentować ich na głos. Bo co za frajda komentować, skoro i tak nikt nie usłyszy jej ironiczny żartów? Totalnie bez sensu.
Postawa Fan sprawiła, że Villeda uniosła wysoko brwi; no zaimponowała jej swoją asertywnością, chociaż z drugiej strony szkoda, bo chętnie pociągnęłaby zabawę dalej i odpowiedziała na pytania zadane przez dziwnego typka. No trudno, show must go on. Tym lepiej dla nich, że mogły iść dalej bez zbędnego pierdolenia, bo od tego półmroku bolały ją już oczy.
- No to do winy i spierdalamy - skinęła głową, po czym ruszyła oświetlonym korytarzem w stronę dźwigu osobowego. O dziwo, w tym czasie nic nie stanęło im na drodze, więc mogły bezpiecznie zjechać na sam dół, choć Ines nie przypominała sobie, żeby wchodziły wcześniej po jakichś schodach. Dziwne. No chuj, może szły pod górę i dlatego znalazły się na którymś piętrze hotelu.
- Najgorsza atrakcja na świecie - podsumowała wszystko krótkim wzruszeniem ramion. Serio, mogli zorganizować to znacznie lepiej. Och, gdyby zatrudnili Cygankę do takich rozrywek, na pewno wyszliby na tym znacznie lepiej. - To teraz biegiem na statek, bo w końcu odpłynie bez nas - pociągnęła Francescę za rękę i po chwili obie już maszerowały przez przystań, gdzie czekał na nie transport na imprezową wyspę, na której Ines miała okazję już być z Cèsarem i gdzie bawiła się wyśmienicie.

/zt x2

Francesca Arreola-Reeves
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

YouTube pewnie służy teraz do zupełnie innych celi, bo jak nie szukała na nim miliona sposobów na to, jak dziecko uśpić/uspokoić/lepiej rozwinąć, to pewnie katowała go Świnką Pepą czy innymi bzdurkami jak trzeba było Josie czasem zająć.
- Niby tak, bo istniała spora szansa na to, że poczuję się jakbym całowała własnego brata, ale... to niewiele ułatwia - mruknęła. Znała Rhysa od przeszło dekady, choć już przy pierwszym spotkaniu czuła się, jak gdyby znali się przez całe życie. Był jej najlepszym przyjacielem i zdecydowanie wyglądało na to, że mógłby zostać kimś więcej... gdyby nie bała się, że przez to wszystko go straci.
- Też jestem tego zdania, przekonaj jeszcze jego - z drugiej strony, wcale nie powiedziała mu o tym tak znowu od razu, bo z Lancem spotkała się gdy Wheeler był w Miami, a całą prawdę wyznała mu dopiero miesiąc po jego powrocie. Ale mimo wszystko będzie się upierać, że to od razu, bo jednak to ich wspólna noc była tu ważniejsza.
- Może gdzieś organizują tańce dla lekarzy? Dans macabre już było, a to całkiem podobne - zażartowała, bo rzeczywiście dla Carol nie było w tym temacie ratunku.
Nawiedzony hotel wyglądał dobrze na papierze, ale kiedy stanęły przed wejściem do atrakcji, Audrey nagle sobie przypomniała dlaczego podczas miejskich westynów zawsze unikała tego przybytków, mających na celu wystraszyć wszystkich. Niby było fajnie, bo trochę się pokrzyczy trochę się pośmieje, a potem oka nie zmruży przez najbliższy tydzień, bo te wszystkie cuda jej się będą śniły, tylko tysiąc razt gorzej.- Wiesz co... chyba jednak zmieniłam zdanie. Josie przesypia już całą noc, ja też bym chciała - choć w sumie zawsze to była dobra wymówka, żeby się w nocy do Rhysa przytulić i może jakoś przełamać lody.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Świnka Peppa i baby shark, bo jak wiadomo, dzieciaki kochają hity, które każdemu, absolutnie każdemu wchodząc do głowy po pięciu sekundach i nie chcą z nich wyjść przez tydzień. Ktokolwiek wymyślił tą piosenkę naprawdę nie miał litości….
- O fuj, to było strasznie obrzydliwe, co właśnie powiedziałaś - przyznała, marszcząc brwi i mierząc siostrę zaniepokojonym wzrokiem. - Nie wiem Audi, ale… no jak to opisujesz, to wcale to nie brzmi tak źle - zauważyła, z delikatnym uśmiechem. I do swojej teorii dodała także to, że Audrey teraz na pewno boi się zranienia, więc pakowanie się w coś z Lancem może być łatwiejsze, bo tam wie, że na pewno zostanie zraniona. I jednak była już trochę uodporniona, przez ich przeszłość, nie? Łatwiej zaryzykować z kimś, po czym wiesz czego się spodziewać. Rozczarowania. Niż skakać w nieznane z kimś, kto jest dobry i miły z natury. I chyba też o to chodziło, że jeśli Rhys zrani Audrey, to straci już wszelką nadzieję, że na świecie są dobrzy i mili faceci i że może się w nich zakochać, i być przy nich bezpieczna i szczęśliwa. Z Lancem miała przecież takie same nadzieje.
- Musi to przepracować, w końcu dowiedział się po seksie, nie przed. Daj mu trochę czasu - zachęciła, z lekkim uśmiechem - chociaż to nie znaczy, że macie się ignorować, po prostu pozwól mu się złościć - dodała, bo jednak trzeba to doprecyzować. Musieli o tym pogadać.
- Nieśmiesznie - westchnęła, bo halo, to był ciężki temat! Carol też już traciła pacjentów, nawet jeśli to nie ona ich prowadziła jako główny lekarz. - Musiałaby być jakaś szkoła 24/7. Po dyżurze też często nie mamy siły… a przed bez sensu się męczyć i pozbywać energii potrzebnej w pracy - przyznała, z rozbawieniem, bo to było trudne w rozplanowaniu, nie tylko przez nietypowe pory wychodzenia z pracy.
- No weź, nie pękaj. Pewnie wyskoczy na nas ze dwóch kościotrupów, pomruga światło i to będzie na tyle - zapewniła ją, podchodząc do windy i wciskając przycisk - ewentualnie jeszcze spadnie na nas jakaś pajęczyna - dodała, bo chociaż to było obleśne, to nie było się czego bać. Jak i w horrorach przecież.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Baby shark to zło w czystej postaci, podobnie jak i większość innych hitów które leciały w czasie dziecięcych animacji. Audrey naprawdę zastanawiała się, co mogłaby w życiu osiągnąć, gdyby całe to miejsce, które zajmowały słowa do dziecięcych piosenek zastąpić pożyteczną wiedzą. A przecież Josie była jeszcze małym szkrabem i wszystko dopiero przed nią...
- Obrzydliwe to jest, że mogłaś pomyśleć, że to cokolwiek innego niż przenośnia - aż się wzdrygnęła i wywaliła język z tego obrzydzenia, bo przecież tak się często mówi, a Carol znowu jakieś cuda jej tu sugerowała. Może rzeczywiście chłopa jej brakowało, skoro najpierw delfiny a teraz to? - Brzmi nawet bardzo, bardzo dobrze - westchnęła rozmarzona nieco i zamyśliła się na chwilę. Rzeczywiście, to wszystko miało sens - ona i Rhys pasowali do siebie jak dwa elemty układanki, wychowywali razem dziecko i właściwie już żyli ze sobą jak małżeństwo, ale po tym co przeżyła z Lancem i jak trudno było jej się po tym pozbierać, chyba rzeczywiście bała się zrobić krok naprzódk.
- To chyba lepiej, że dowiedział się po seksie bo przynajmniej był odprężony - wywróciła oczami. Jakby mu powiedziała przed to by się jeszcze zestresował albo porównywał się w myślach do jej byłego męża, a wtedy nie byłoby aż tak miło. - Ech, może masz rację - i może to ona się tym wszystkim zbytnio przejmowała, a z czasem to samo się ułoży?
- Albo załóżcie sobie szpitalnego tiktoka i wrzucajcie filmiki z tańcami. Ostatnio straszny hype na to jest - zasugerowała, bo przy tym też przecież dało się nieźle spocić, a może przy okazji coś by na tym zarobili?
- Jak na niej będzie pająk to wychodzę - Audrey nie lubiła pająków prawie równie mocno, co i burz, chociaż nic jej tak nie przerażało jak grzmot pioruna.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Heh, wystarczyło to napisać i już mam to w głowie, ale cóż, sama sobie to zrobiłam… Carol pewnie też po czasie spędzonym z Josie, robiąc szwy sobie coś tam nuciła dziecięcego na sali, a inni rezydenci patrzyli się na nią jak na wariatkę. Ale czy się tym przejmowała? No nie za bardzo. Jak będzie chciała to i Taylor Swift sobie będzie śpiewać pod nosem, a nie same piosenki Disney;a, które też są przecież bardzo chwytliwe i wpadające w ucho.
- Okej Audrey, nie będę ci prawić kazań, nie będę ci mówić co masz robić - uniosła brwi, zastanawiając sie przez moment nad następnymi słowami, bo owszem, nadchodziło kazanie, heh. - Ale ja bym na Twoim miejscu na pewno nie chciała tracić czegoś, co brzmi i czuje się… no bardzo dobrze - przyznała, przygryzając na moment poliki od środka - ale bez rozmowy szczerej o tym co czujesz i co jest między wami możesz to stracić… - dodała cicho, już zostawiając te próby postawienia się na jej miejscu. Bo na nim nie była. Ale relacja Rhysa i Audy bezpośrednio wpływała na nią i na Josie, więc coś powiedzieć musiała, prawda.
- I pewnie teraz tym bardziej by mu się więcej odprężenia przydało - mruknęła rozbawiona. - Jak w ogóle do tego doszło, co? Mieliściej akiś romantyczny moment patrzenia sobie w oczy? - zapytała o milsze wspomnienia. O Lance’a nie będzie pytać, bo po co się denerwować…
- W końcu jestem o te kilka minut starsza, miałam więcej czasu na chłonięcie mądrości - zauważyła z rozbawieniem i nawet pokazała jej język lekko, a potem zaśmiała się cicho.
- Nie wiem czy chce zostać gwiazdą tiktoka, obawiam się że to mogłoby trochę podważyć moje kompetencje w oczach przyszłych pacjentów - przyznała i zaśmiała się cicho. I tak miała ciężko przez to, że była kobietą i musiała udowadniać dwa razy więcej niż faceci dookoła. - Jest jeszcze youtube wiesz, z którym sobie można tańczyć i papugować kroki - przypomniała jej, chociaż wiadomo, jak są zajęcia, to jest większa motywacja.
- Nie bój się kawałka gumy i sztucznego futra - wywróciła oczami, wchodząc do środka i rozglądając się dookoła. - O popatrz, kościotrup - zauważyła z rozbawieniem i zaraz potem odsunęła jakąś pajęczynę, która na nią spadła. Fujka.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Z piosenkami Disney'a też lepiej nie zaczynać, bo jak się je włączy to potem lecą lawinowo i człowiekowi przypominają dobre czasy dzieciństwa. Swoją drogą, to zaskakujące, że w szkole czy na studiach ciężko jest do głowy wtłoczyć wiedzę, jak już się uda to ta wiedza w niej nie chce zostać na stałe, ale piosenki Disney'a to i na starość można z pamięci śpiewać. Brać się do roboty, wroga bić już czas... i takie tam.
- To mi właśnie brzmi jak kazanie, Carol - zauważyła i wywróciła oczami, bo musiała być mocno naiwna jeśli spodziewała się, że siostra jej kazaniem nie uraczy. - Albo rozdrapię to jeszcze mocniej i tyle z tego będzie - trochę się bała, w porządku? Rhys mocno się przejął tym, co zaszło między nią i Lancem, nie chciał wracać do tematu, a ona chyba jednak nie potrafiła się do tego zmusić.
- Nie wiem... jakoś tak od słowa do słowa i samo wyszło - naprawdę trudno było jej określić co doładnie ich popchnęło do tego w tym konkretnym momencie.
- Nie ciesz się tak, tobie pierwszej się zaczną robić zmarszczki - zażartowała, bo choć bliźniaczki były najmłodszymi w rodzinie, to jednak Audrey była tą młodszą bliźniaczką, a więc najmłodszą z Willoughbych.
- Obawiam się, że i bez tego będziesz się musiała napracowac dwa razy bardziej, żeby swoje kompetencje udowodnić - westchnęła ciężko. Jednak kobiety wciąż postrzegało się przez pryzmat wyglądu, a nie tego co mialy w głowie.
- Ja się wcale nie boję tylko po prostu nie lubię pająków, a to chyba jedyne miejsce w okolicy, w którym czułyby się jak w raju - mruknęła Audrey, pozwalając starszej siostrze wejść pierwszej dalej i przetrzeć szlaki. Ona sama miała dziecko na wychowaniu, więc w najgorszym wypadku zombiaki zjedzą najpierw Carol, pozostawiając jej otwartą drogę ucieczki. Nie no, taki żarcik. Przecież nie zostawiłaby tu siostry... chyba. - O, prawie jak ten co go przywiozłaś do domu jak zdawałaś anatomię. Jak on się nazywał? - W końcu każdy szanujacy się student medycyny ma w domu jeśli nie cały szkielet, to przynajmniej czaszkę.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

To prawda, bardzo szybko się to dzieje. Ale to plus, w końcu dzieci się przy okazji uczą nowych słów i to o wiele ładniejszych, niż w tym disco polo, czy u innych raperów, którzy klną co drugie zdanie. I jednak większość tych piosenek jest o akceptacji samego siebie, o uwalnianiu się od uprzedzeń, bólu i smutku (zwłaszcza Hakuna Matata!), więc same pozytywne morały! I kto wie, może gdyby na studiach materiały były śpiewane, a nie wkuwane tuż przed egzaminem to byłoby lepiej. Ale cały system nauki jest dość mocno popieprzony i cóż, uczniowie też często są sami sobie winni, nie odświeżając materiału na bieżąco.
- Oj no, ugryź mnie. Może minęłam się z powołaniem i miałam zostać pastorką? - zapytała i wywróciła oczami. W sumie w Stanach pastorki są, ,więc nie jest to aż takie wygórowane marzenie. Inna sprawa, że Carol nie czuła się w żadnym stopniu uduchowiona…. - Jestem lekarzem, czasem trzeba złamać coś jeszcze raz, albo coś bardziej rozciąć, żeby dokopać się do sedna problemu - przypomniała jej, a potem uśmiechnęła się lekko, pocieszająco. - I jako lekarz mogę ci powiedzieć, że ten pacjent ma bardzo dobre rokowania - dodała, trochę ciszej, ale no. Kibicowała im, okej?
- Raczej nie od tego, tylko od marszczenia brwi w skupieniu, na sali operacyjnej - zauważyła, a potem westchnęła - wiesz, chyba zdecyduje się na kardiochirurgię - przyznała, po raz pierwszy mówiąc na głos komuś w którą stronę chce iść. Bo tak, siostra powinna wyczuć, że to “chyba” w ogóle nie powinno tam być. Carol już wiedziała.
- A żebyś wiedziała że to zrobię. Jeszcze będą nazywać jakąś metodę, metodą Willoughby - uniosła brwi i uśmiechnęła się delikatnie.
- Pająki mają swoje plusy, zjadają inne robaczki i muszki - uniosła brwi i zaśmiała się cicho. - Nie pękaj - dodała, no i gdyby jej stąd zwiała, to niby smutek, ale…. hu kers. Nie będzie za nią biegać przecież, przyszła tu się dobrze bawić. A Audi pewnie i tak by się potknęła o własne stopy gdzieś po drodze, heh.
- Rupert był o wiele przystojniejszy, nosił kapelusz - przypomniała jej i zaśmiała się cicho. A potem pisnęła zaskoczona, jak nagle coś złapało ją za ramię, co okazało się jakąś mumią mechaniczną - matko święta - rzuciła, łapiąc się za serce i odsuwając od niej.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

- A potem będzie marudzić, jak sama chciała - wywróciła oczami, bo Carol mogła śmiać się w najlepsze, ale Audrey pewnie nie raz i nie dwa już ją w życiu ugryzła. Co prawda, odkąd wyrosły z etapu piaskownicy zdarzało się to o wiele rzadziej, ale jednak. - Na dobrą sprawę, pasowałabyś - zmarszczyła jeszcze nosek, bo jej siostra i bez tego najwyraźniej w celibacie żyła. Jako pastorka przynajmniej mogłaby sobie męża znaleźć, żeby dawać lepszy przykład swoim parafianom. - Do sedna problemu może tak, ale to jeszcze nie gwarancja, że cokolwiek pomoże zamiast tylko przyspieszyć zgon - westchnęła, gdyż mimo wszystko wciąż nie była przekonana do tego pomysłu.
- Wmawiaj sobie dalej - parsknęła śmiechem. Jednak zaraz potem zrobiło się poważniej. - O, to coś nowego. Cieszę się, że się zdecydowałaś - uśmiechnęła się do niej ciepło i przytuliła ją do siebie. Jak to z siostrami bywa, mogły sobie nieustannie dogryzać, jednak Carol zawsze mogła na nią liczyć. Starała się ją wspierać jak tylko mogła w jej życiowych wyborach.
- Rosiczka też zjada i nie ma ośmiu nóg - zauważyła tylko, bo przebywanie wśród pająków, nawet sztucznych, coraz mniej jej się podobało.
- Te, pani kardiochirurg, uważaj lepiej na swoje seducho bo tu zejdziesz na zawał - zaśmiała się, widząc reakcję Carol na sztuczną mumię. Miała za swoje skoro z niej się śmiała. - Dobra, to chodź już do tej windy, a potem na plażę, bo jak mam rozmawiać poważnie z Rhysem, to muszę ładnie wyglądać - w końcu dzisiejszy dzień miał być dniem odpoczynku, a Audie zaczynała marzyć, by rozłożyć się na plaży, trochę poleniuchować i przez cały dzień nie musieć słuchać powtarzanego w kółko "mamo".
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
ODPOWIEDZ