ODPOWIEDZ
turn to pa(i)ge 394.
kod

Awatar użytkownika
24 y/o
169 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is possible.

turn to pa(i)ge 394.

Post paige o. dewitt »

:hopsa: :hopsa: :hopsa:
twojastara#0845
ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?

Franklin ArreolaMidtown Avenue

Awatar użytkownika
23 y/o
178 cm
long story short
In another life, I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away

turn to pa(i)ge 394.

Post Franklin Arreola »

Hi, my to się chyba już znamy *.* wyglądasz znajomo

paige o. dewitt
Kasik#0245
SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! I love my children WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU KOCIARZ Gram na gitarze Noszę okulary Jestem uzależniony od Netfliksa I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?

Ines VilledaCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
long story short
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna. I po uszy zakochana Césarze.

turn to pa(i)ge 394.

Post Ines Villeda »

paige o. dewitt, wpadam po relki - dobrze znasz się z Franklinem, a Ines ma z nim bardzo dobry kontakt, więc jeśli się nie znamy, to na pewno znam Cię na razie z opowieści i może kiedyś będzie okazja, żeby się poznać bliżej :hej:
Obrazek
bubek#2094
MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Golden Throne - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie I am the one hiding under your bed Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ BOGATE CV INFLUENCER Oczko Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP 666 Ways to Love HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! I OWN THIS TOWN Z Archiwum X DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY PRACA W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM TUBYLEC Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną piątką Ususzę nawet kaktusa ubieram się w second handach lubię stroić choinkę lubię wycinać lampiony z dyni Lubię tańczyć w deszczu Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Rozrzutny Don Juan mistrz jengi Kocham lato! Lubie się opalać Esteta Wiejska dziewoja Poglądam życie celebrytów na instragramie Boje się czarnych kotów Na smutki piekę ciasteczka mam długie włosy Odsłaniam kolana w sukienkach valar morghulis Gubię guziki Zasypiam pod łapaczem snów Marzyciel moim żywiołem jest ogień Gram na harmonijce Gram na gitarze OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Jeżdżę na rowerze BUJAM SIĘ DO ROCKA W ZWIĄZKU ZARĘCZONY/A JESTEM ZAKOCHANY/A KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY JESIENIĄ YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND CHUDERLAK PALACZ LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W BOGA JESTEM GRYFONEM MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE FAN FILMÓW EROTYCZNYCH Prakykuję jogę CZARNA OWCA HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ PIWOSZ PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK wieczny Piotruś Pan FURIAT WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PEWNY SIEBIE WULGARNY DEVIL IN DISGUISE IMPREZOWICZ KOMEDIANT Prawko mam, samochodu nie I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE HE WAS FIRST! SING A SONG I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom Pełna chata Odlotowe Agentki You're a wizard, Harry Food Fight Boats! Boats! Boats! Good or Bad News Pomocna dłoń Loża hejterów TLC sticks and stones KING OF THE JUNGLE PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM I'M SO HIGH! THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher i only lie when i love you My fluffy best friend Dzielny pacjent! W zakazanym lesie Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Bo do tanga trzeba dwojga Zaopiekuj się mną Eminem My bu-zzy best friend Ted Mosby i'm still alive Big gesture Damnitttttt! Evil spawn! Like a virgin shit, where am I? Pizzaiolo Love of cooking #*&!@%^ house flipper You Shouldn't Kiss Me Like This PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT PRIDE MONTH 2020 KSIĘŻNICZKA MONONOKE NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO HAPPY BIRTHDAY! CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU GAME OVER NOC W WIĘZIENIU SURPRISE! CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE IZOLACJA SPOŁECZNA I DO PARTY ANIMAL TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE I'M SORRY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE DID IT HURT? UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN PARA PAPARA PAPA OOO OOO CAKE BOSS DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI MICHAEL PHELPS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER Ralph Demolka

Harvey SherwoodSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
36 y/o
183 cm
long story short
Mąż Dolores; szef ratowników wodnych; prawie przykładny mąż, który nie może dać żonie potomka bo jest bezpłodny i ukrywa ten fakt przed ukochaną. Ostatnio jego myśli uciekają do dziewczyny poznanej na plaży.

turn to pa(i)ge 394.

Post Harvey Sherwood »

paige o. dewitt, wolontariuszka <3 Harvey także udziela się we wszelkich schroniskach i na pewno jest team psy. Zawsze marzył o swoim psiaku więc mogli się właśnie w schronisku poznać i może Paige namawia go na adopcję jednego z nich? Zwłaszcza teraz gdy czuje się samotny po tym jak żona się od niego odwraca :<
Myivo#8405
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Esme & Casper Scream! This is Halloween I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROLLING IN THE DEEP Thumbs up! - za najczęściej polubianą odpowiedź w shoutboxie I love my children I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI FAN WESTERNÓW WOLONTARIUSZ #CZYSTEHOPEVALLEY

Lisbeth FletcherOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
22 y/o
163 cm
long story short
Wciąż obwinia się o śmierć przyjaciółki i katuje na treningach, ale teraz ma Remiego tylko dla siebie i chce zbudować z nim udany związek.

turn to pa(i)ge 394.

Post Lisbeth Fletcher »

Hejka, czy mogłybyśmy się poznać, paige o. dewitt? *.* Lisbeth jest zamknięta w sobie, ale wiek mają podobny i też Lisa przyjaźni się z Franklinem, a z tego co rozumiem (proszę mnie poprawić, jeśli się mylę), to oni się dobrze znają, no więc można by to było jakoś połączyć! <3 No, a jak nie, to zawsze z jakiegoś liceum mogłyby się znać, bo w sumie Lisa się wtedy przyjaźniła mocno z dziewczyną, która rok temu tragicznie zmarła, więc chociażby tak się kojarzyć mogą, jak wolisz :hihihi:
autor
celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer Oczko CHUDERLAK chodzę w dresach Boje się szybkiej jazdy Wierzę w detox sokowy związuję włosy w koński ogon Boje się potworów spod łóżka Walczę z depresją Mam swoje demony Mam słabą głowę boję się pająków mam lęk wysokości biegam WYSPORTOWANA Chodzę na siłkę zmarzluch NA DIECIE NIEJADEK PRACOWITY SKRYTY WRAŻLIWIEC BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ WIERZĘ W BOGA SPORTOWIEC Esteta I LOVE YOU, BABY! CRY BABY I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI DANSE MACABRE Koniara Food Fight Takin' this one to the grave sticks and stones Zaopiekuj się mną

carol anne willoughbyMidtown Avenue

Awatar użytkownika
28 y/o
172 cm
long story short
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.

turn to pa(i)ge 394.

Post Carol Willoughby »

siemka :hihi: w sumie po sąsiedzku i z racji podobnego wieku mogę podrzucić Finley Lyons na coś iiii (bo na nim zbieram na odznakę :lol:) Yannis Blackwood mogę podrzucić jako jakąś znajomość z wolontariatu, chociaż nie wiem gdzie paige o. dewitt wolontar....iuje :lol:
paula
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY Novel devine DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ Czytam książki TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PRACOWITY Mam mocną głowę DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020

Awatar użytkownika
24 y/o
169 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is possible.

turn to pa(i)ge 394.

Post paige o. dewitt »

ogólnie na wstepie, wybaczcie wszyscy że dopiero teraz odpisuje.
Harvey Sherwood pisze:
13 paź 2020, 10:21
@paige o. dewitt, wolontariuszka <3 Harvey także udziela się we wszelkich schroniskach i na pewno jest team psy. Zawsze marzył o swoim psiaku więc mogli się właśnie w schronisku poznać i może Paige namawia go na adopcję jednego z nich? Zwłaszcza teraz gdy czuje się samotny po tym jak żona się od niego odwraca :<

tak bardzo chętnie na coś takiego pójdę, możemy założyć że nawet juz się poznali, i z czystej sympatii Harvey przychodzi teraz dość często do schroniska w którym akurat bywa też Paige, i chodzą sobie razem na spacerki z pieskami, bawią się z nimi, karmią je, tak miło.
Harvey Sherwood
Lisbeth Fletcher pisze:
13 paź 2020, 19:11
Hejka, czy mogłybyśmy się poznać, @paige o. dewitt? *.* Lisbeth jest zamknięta w sobie, ale wiek mają podobny i też Lisa przyjaźni się z Franklinem, a z tego co rozumiem (proszę mnie poprawić, jeśli się mylę), to oni się dobrze znają, no więc można by to było jakoś połączyć! <3 No, a jak nie, to zawsze z jakiegoś liceum mogłyby się znać, bo w sumie Lisa się wtedy przyjaźniła mocno z dziewczyną, która rok temu tragicznie zmarła, więc chociażby tak się kojarzyć mogą, jak wolisz :hihihi:
plan że poznały się przez Franklina jest supcio pomysłem, imo
może poznał je ze sobą nawet gdzieś na miescie, i zaczeły obserwować się na instagramie, czesto sobie komentują zdjęcia
czy odpowiadają na stories, z czasem jakaś kawka? Paige pewnie przyda się ktos bliski tej samej płci.
Lisbeth Fletcher

Carol Willoughby pisze:
14 paź 2020, 20:07
siemka :hihi: w sumie po sąsiedzku i z racji podobnego wieku mogę podrzucić @Finley Lyons na coś iiii (bo na nim zbieram na odznakę :lol:) @Yannis Blackwood mogę podrzucić jako jakąś znajomość z wolontariatu, chociaż nie wiem gdzie @paige o. dewitt wolontar....iuje :lol:
jestem chetna na wszystko, możemy to dogadac przez discorda jeśli chcesz :) bo jednak mowimy tu o wiecej niz jednej osobie to tak moglobyc łatwiej haha
twojastara#0845
Carol Willoughby
twojastara#0845
ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?

Lisbeth FletcherOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
22 y/o
163 cm
long story short
Wciąż obwinia się o śmierć przyjaciółki i katuje na treningach, ale teraz ma Remiego tylko dla siebie i chce zbudować z nim udany związek.

turn to pa(i)ge 394.

Post Lisbeth Fletcher »

Lisbeth nie ma instagrama, a przynajmniej jeszcze nie, bo w końcu fabularnie jej założę, ale tak to jasne, pasuje mi to w pełni. Ona jest trochę wycofana, ale dobrze słucha, więc nadaje się na takie wypady <3 Niby kawy nie pije, ale herbatkę już tak, więc myślę, że jak są w podobnym wieku, to na pewno się dogadają!
paige o. dewitt
autor
celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer Oczko CHUDERLAK chodzę w dresach Boje się szybkiej jazdy Wierzę w detox sokowy związuję włosy w koński ogon Boje się potworów spod łóżka Walczę z depresją Mam swoje demony Mam słabą głowę boję się pająków mam lęk wysokości biegam WYSPORTOWANA Chodzę na siłkę zmarzluch NA DIECIE NIEJADEK PRACOWITY SKRYTY WRAŻLIWIEC BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ WIERZĘ W BOGA SPORTOWIEC Esteta I LOVE YOU, BABY! CRY BABY I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI DANSE MACABRE Koniara Food Fight Takin' this one to the grave sticks and stones Zaopiekuj się mną

Harvey SherwoodSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
36 y/o
183 cm
long story short
Mąż Dolores; szef ratowników wodnych; prawie przykładny mąż, który nie może dać żonie potomka bo jest bezpłodny i ukrywa ten fakt przed ukochaną. Ostatnio jego myśli uciekają do dziewczyny poznanej na plaży.

turn to pa(i)ge 394.

Post Harvey Sherwood »

paige o. dewitt, no to ustalone i cieszę się bo mi to pasuje jak najbardziej <3 Możemy coś rozegrać w schronisku jak będziesz chętna.
Myivo#8405
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Esme & Casper Scream! This is Halloween I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROLLING IN THE DEEP Thumbs up! - za najczęściej polubianą odpowiedź w shoutboxie I love my children I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI FAN WESTERNÓW WOLONTARIUSZ #CZYSTEHOPEVALLEY