a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

my wszystko wiemy <3

Trixie Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
29
184

Post

podrzucam brata! i jeśli jeszcze kogoś chcesz to śmiało <3

Trixie Lowell
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Apollo & Gemini Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I'm a fashion star I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE PALACZ STRZELEC FAN FILMÓW WOJENNYCH ZŁOTA RĄCZKA PEWNY SIEBIE PRACOWITY ŻARŁOK MIĘSOŻERCA Zainwestowałem/am w motor Mam ciężką nogę Czytam poranną prasę Counting stars DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM You're old Old trees Big gesture toss a coin to your witcher sticks and stones Takin' this one to the grave Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE CALL 911 FRIENDZONE SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM FOODIE HOME SWEET HOME NOTHING LASTS FOREVER LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Ralph Demolka
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

benjamin willoughby

Oczywiście, Trix nie da łatwo za wygraną ^^

Gary Lowell

Tak sobie myślę, że Gary mimo niewielkiej różnicy wieku był dla Trixie ogromnym autorytetem i w ogóle była w niego zapatrzona jak w obrazek xd Nawet coś w karcie wspomniałam o tym, że mu jakąś rzecz podkradła, więc mógł się za to podkradanie (np. koszulek) okropnie na nią wściekać, ale liczę na to, ze się bardzo kochają <3
Wzięłabym Celię tylko nie wiem od kiedy jest w HV xd iii Carę. Co prawda jest między nimi trochę różnicy, ale niewiele, więc w latach późno młodzieńczych mogłyby razem wpadać w kłopoty ^^
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

Cześć siostro <3

Trixie Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

Delilah Lowell oczywiście to Trixie jej kupowała pierwsze alko i w ogóle mam nadzieję, że spiła ją do nieprzytomności, dzięki czemu teraz Di ma mocną głowę :lol: i liczę za manicure za darmoszkę, ale jako starsza siostra z dobrą pracą i tak zawsze sypnie hajsem. No i w ogóle miłość ma być, ulubiona siostra i te sprawy <3
z Dusty nic nie mam na nikim, więc bym przygarnęła na przyjaciółkę z lat szkolnych, bo są w podobnym wieku, a Trix może być tą, która próbuje ją przekonać do zaprzestania tłumienia w sobie problemów z tytułu "inni mają gorzej"
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

I jak D ma problemy z rodzicami to może ja wspierać, bo przecież już nie jest dzieckiem i może jej opowie najwiecej o swojej burzliwej relacji z Asherem, bo się chociaż z nim nie kumpluję, w przeciwieństwie do jednego starszego brata :lol:
I z dusty mi paaaaasi <3

jack danielsen
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Trixie Lowell, my już wszystko wiemy! Chciałam tylko powiedzieć, że nie oddam ci Benka :rip:

Ale mogę podrzucić jeszcze kogoś z moich na jakiś pozytyw może dla odmiany!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Wykładowca historii, który niedawno sie rozwiódł i sam wychowuje Trevora.
40
188

Post

dzień dobry pani Trixie Lowell my to sie chyba znamy, bo jesteś (jeszcze) narzeczona mojego brata :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM SYNA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PRACA W OŚWIACIE WIELBICIEL FAST FOODÓW THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Powściągliwy prawnik, pozornie sztywny i nudny ale czy na pewno?
37
189

Post

Lubisz swojego szefa Trixie Lowell ?
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ BAJECZNIE BOGATY TEAR IN YOUR HEART SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
Dex
a
Awatar użytkownika
Lata temu zbierał medale w konkursach surferskich, ale obecnie prowadzi sklepik i pracuje jako instruktor. Niedawno się rozwiódł i chyba generalnie nie nadaje się do związków.
33
190

Post

Trixie Lowell pisze:
30 sie 2020, 01:02
Tak sobie myślę, że Gary mimo niewielkiej różnicy wieku był dla Trixie ogromnym autorytetem i w ogóle była w niego zapatrzona jak w obrazek xd Nawet coś w karcie wspomniałam o tym, że mu jakąś rzecz podkradła, więc mógł się za to podkradanie (np. koszulek) okropnie na nią wściekać, ale liczę na to, ze się bardzo kochają <3
Wzięłabym Celię tylko nie wiem od kiedy jest w HV xd iii Carę. Co prawda jest między nimi trochę różnicy, ale niewiele, więc w latach późno młodzieńczych mogłyby razem wpadać w kłopoty ^^
na pewno się na nią wściekał i na pewno wytyka jej to do tej pory, choć bardziej dla żartów niż z faktycznej złości :lol: ale tak, jestem tu jak najbardziej za pozytywnymi relacjami! Celia natomiast jest w miasteczku od jakichś czterech lat i myślę, że powinna się z Trixie dogadać, skoro obie mają tendencję do mieszania w swoim życiu :hihi: Cara natomiast jest trochę odludkiem, otwartym, ale nadal odludkiem, więc jeśli Trixie nie przeszkadza kumplowanie się z kimś nieco odklejonym od rzeczywistości, to też powinny znaleźć wspólny język xd
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA WYSPORTOWANY PALACZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM BYK Mam mocną głowę Uprawiam sporty wodne THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART BEACH BITCH NA FALI FOODIE SMERF PRACUŚ PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

Fallon Sheridan

Nie mogę się doczekać naszej gry, kiedy wreszcie dziewczyny będą miały okazję sobie skoczyć do gardeł :lol:
A na pozytyw daj mi Verkę! Niech piją winko przy ploteczkach i grają co czwartek w pokera. Wiele je łączy if you know wjat I mean xdd A no i... lubimy się z Audrey? Bo nie wiem czy jest team Fallon, czy team Trixie, czy jest jak Szwajcaria :lol:

Cory Willoughby
Właśnie właśnie, znamy się na pewno tylko... Czy się lubimy? Znaczy Trixie to wyjątkowo przyjazne stworzonko i przeważnie wszystkich lubi i najbardziej na świecie chciałaby, żeby inni też to odwzajemniali, ale wiadomo, odwaliła teraz krzywą akcję, no i jeszcze jakaś ciąża NIE JEJ dochodzi, więc pytanie czy Cory będzie przyjazną duszą? ;>

Dexter Davis
Może na początku była nieco onieśmielona jego postawą, ale z uwagi na to, że przeważnie chodzi radosna i stara się tą pozytywną energią zarażać innych, widzę dwie opcje:
1) Trix np. rano przynosi mu kawę do gabinetu z kawiarni po drodze, tak o, na dzień dobry i nawet Dex ją lubi
2) Wkurwia go :lol: ale dobrze wykonuje swoją pracę, więc ją toleruje

Cade Burkhart
Cudownie, bo Trixie niebawem bedzie potrzebowała ramienia do wypłakania się! a co do odludkowania Cary to spoko, bo Lowell przeważnie dogaduje się "ze wszystkimi", a takie złapanie dystansu jej się raz na jakiś czas przyda, zwłaszcza po ostatnich wyczynach xd
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
ODPOWIEDZ