a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventwielki mlyn
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
leczę lęk wysokości na diabelskim młynie

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
162

Post

#1 - Ubiór

Bella, w sumie była nowa w mieście. Nie wiedziała co ze sobą zrobić. Więc postanowiła, że pojedzie sobie na wycieczkę. Nie znała w mieście praktycznie to nie miała się z kim spotkać, dlatego też postanowiła się trochę rozerwać. Przyda jej się trochę rozrywki, zważywszy na to co działo się na przestrzeni kilkunastu miesięcy. Sama nie myślała, że wyląduje w psychiatryku, no bo tak trzeba to nazwać. Bo co mogło ją innego czekać, po tym jak próbowała się zabić? A wszystko przez człowieka, który po prostu chciał ją ośmiesz. A to wszystko dzięki jej tak zwanym "przyjaciołom", którzy tak na prawdę okazali się zwykłymi frajerami. Na prawdę, że też musiała otaczać się takimi ludźmi, którzy tak na prawdę gardzą tym kim jest. W sumie to nigdy nie mogła zrozumieć takich ludzi, bo co mieli z tego, że wyśmiewali innych? Nic tak szczerze, bo przecież to tak na prawdę w ogóle ich nie dotyczyło. No chyba, że ktoś chciałby być z nią w związku, ale to wtedy ona już wiedziała jak ma sobie z tym poradzić. No nie raz była w takiej sytuacji, w końcu chodziła do liceum, a tam przecież każda miłość się zaczyna. Dla Belli z kolei nie było to nic przyjemnego. Czemu tu się dziwić, kiedy ona podkochiwała się w jakiś chłopaku ten albo ją zwyzywał, albo ją po prostu pobił. Po pewnym czasie zdążyła się już do tego przyzwyczaić, chociaż i tak było to dla niej strasznie krzywdzące, zazwyczaj starała się nikomu nie wadzić ani nie wchodzić w drogę. Ba nawet chciała każdemu pomóc. Chociaż można by spojrzeć na to inaczej. Skoro inni robili jej krzywdę, to czemu ona miałaby pomagać innym? No cóż ma inny charakter, nawet jak jej plujesz w twarz ona ci nie odda, a nawet wyciągnie pomocną dłoń. Nie mając co ze sobą zrobić poszła na wielki młyn, chociaż nienawidziła karuzeli, a wszystko przez sytuacje z dzieciństwa, gdzie nagle karuzela stanęła. A ona była u góry, wtedy wpadła w wielką panikę, bo myślała, że tam umrze. Więc jak spojrzała na wielki młyn aż ją zemdliło. Więc stanęła gdzieś z boku obserwując innych.
- Sama nie wiem po co tutaj przyszłam... Przecież ja nawet nie wejdę na ten młyn... nie chcę ponownie czuć jak serce podchodzi mi do gardła. - Powiedziała do siebie, po czym kupiła sobie coś do picia.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG PRZYJEZDNY URODZONY LATEM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

#6

Nigdy nie byłam wielką fanką takich atrakcji, zawsze po tym ludzie wymiotowali. Chociaż pewnie teraz na pewno myliłam to z czymś zupełnie innym. Jednak tak czy siak, wolałam pójść na coś bardziej spokojniejszego. Ale jeśli tego się nie spróbuje, to nigdy nie odkryje się jakie to jednak może być fajne oraz przyjemne. Bo takie wymiotowanie, raptowne stanie w miejscu kiedy jest się naprawdę wysoko, to jednak pewnie jedna wielka bujda i to totalnie wyssana z małego paluszka. Więc trzeba pokonać swój strach i pójść zaszaleć. Cały dzień zajęło przekonywania się do tego, aż w końcu jednak sama siebie namówiłam, przez co teraz jestem gdzie jestem. Idąc jak na jakieś skazanie, widząc jak ludzie nawet dobrze się bawili. Nie widziałam jakiś nie za ciekawych spraw, które od razu rzucały się w oczy. Było spokojnie, kolejki zmniejszały się, a zaraz ponownie powiększały. Jednak ja jeszcze za nim wejdę na tą przeklętą maszynę, chcę popatrzeć. Nic nawet nie jadałam, a byłam głodna. Więc mam nadzieję, że jak wyjdę z tego głupiego koła to coś zjem. I oby było gdzieś w okolicy coś dobrego. Przepuszczałam nawet jeszcze ludzi, aby mieć więcej czasu na przygotowanie się do tego wszystkiego. Kiedy byłam nas serio gotowa, to zobaczyłam dziewczynę która chyba też miała taki sam problem jak ja. Westchnęłam i podeszłam do niej, cóż to najwyżej będziemy we dwie.
- Jeśli planujesz wejść na Wielki młyn, to jednak jedzenie oraz picie nie jest zalecane. Chyba że chcesz potem zwrócić z emocji swoje jedzenie na jakiegoś kolesia. Widzę, że ty też masz problem z kolejką - Zwróciłam na to uwagę, ale raz kozi śmierć. Nawet jej nie znałam, może będzie wysoko a ona na mnie zwymiotuje, ale kij licho. Pociągnęłam ją w stronę kolejki. - Jestem Suzie, obie przeżyjemy śmierć na wysokiej wysokości. Może będzie fajnie - Mruknęłam, może byłam niska, ale jeszcze potrafiłam zauważyć ludzi. A miny były zadowolone, niech lepiej i moja też taka zostanie. Wciąż ją trzymałam, aby nigdzie nie uciekła. Nie ma uciekania, ani wymiotowania.

Bella Dohemy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
180

Post

W końcu nadszedł ten długo oczekiwany przez wszystkich dzień wakacji, w tym także i przez niego samego. Chodzi tu bowiem o dzień, w którym w mieście pojawiła się imprezowa wyspa, a na samym środku niej największa atrakcja i to dość dosłownie. Mowa tu bowiem o Wielkim Młynie wysokim na kilka metrów, widocznym chyba z każdego zakątka tego miasteczka jak i okolic, nawet w nocy dzięki efektownemu kolorowemu oświetleniu. Dodatkowo w najwyższym punkcie Młyńskiego Koła jest doskonały widok na całą okolicę. Co roku cieszy się ogromną popularnością nie tylko przez samych mieszkańców, ale też i przyjezdnych, którzy zjeżdżają tu by się nim przejechać, ale też i skorzystać z innych atrakcji.
Harry od kilku lat robi podejście by w końcu na niego wsiąść i się nim przejechać. Co więcej w tym roku wpadł na pewien pomysł. Znalazł bowiem idealny pretekst by się nim przejechać. Z tego powodu właśnie zabrał ze sobą aparat.
Nie minęło kilka minut od jego planu, a pojawił się na wspomnianej wcześniej wyspie, wraz z aparatem. Pojawiając się pod Młynem zauważył, że nie było nawet zbytniej kolejki na przejażdżkę. Już z oddali wyłapał pewną osobę, które również oczekiwała na swoją kolej. Podszedł zatem do Suzie jak gdyby niby nic i odezwał się do niej na widok przyjaciółki, lekko zaczepnie zerkając do góry, a potem ponownie na nią.
- O Suzie witaj. Jak miło Cię znowu widzieć. Dawno się nie widzieliśmy, czyż nie? Czekałaś specjalnie na mnie bo sama bałaś się wsiąść? W sumie to nie dziwię się, bo troszkę to wysokie.

Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Czekając tak w tej kolejce, jeszcze nawet nie poznanej mi osobie. Ponieważ nawet nie podała mi swojego imienia, to takie widzenie nawet nie mądrego Harrego, poprawiło mi jakoś humor. Mimo że jednak nie powinno, a zaciągnęłam do kolejki ową dziewczynę, tak jakoś jednak nie było mi głupio. Zwłaszcza że stała tak cicho, nawet nie powiedziała jak ma na imię. To puściłam jej rękę i wywróciłam oczami, na zachowanie przyjaciela. W sumie jak teraz chciała uciec lub nie wiem co tam jeszcze zrobić, to teraz miała na to czas. Skrzywiłam się słuchając jego słów, wyglądał jak wielka chodząca panda i to taka która zachwyca się bambusem. Tylko u niego to był aparat, bo nawet do takiego miejsca go zabrał. Kto normalny bierze aparat w takie miejsca? No tylko on, dziwny z niego kolega oraz pracownik klubokawiarni. Dmuchnęłam kosmyk włosa, kierując się do wagonika. Bo już tak w sumie nasza kolej.
- Podobno to ja jestem zła w naszym towarzystwie, jednak tobie samoocena sama rośnie jak powiesz jakieś głupoty? - Mruknęłam na powitanie chłopaka. I fakt może się bałam, było to w końcu pierwszy raz kiedy będę tutaj się bawić, oglądać i takie tam. Jednak nie mogę dać mu okazji do wykorzystania. Przełknęłam ślinę, zajęłam miejsce w wagoniku. Patrząc na niego wyczekująco, no ruchy mógłby mieć o wiele szybsze, jeszcze chce inne atrakcje dzisiaj zobaczyć.
- Wysokie, ale za to zobaczysz widok z każdej strony. Masz inne miejsce w mieście, gdzie zrobisz z takiego wysoka zdjęcie? Bo pewnie po to, tutaj przyszyłeś - Przysunęłam się bliżej okna. Ale poczułam jak się to porusza to jedynie zacisnęłam rękę, a przecież to jeszcze nie zaczęło. Wypuściłam powietrze z ust, zabawa Suzie. Bo jednak jak dla mnie Harry, nie był oraz chyba nigdy nie będzie rozrywkowym, chłopakiem.

Harry Hartley
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
180

Post

Cóż, jak widać Suzie nie spodziewała się spotkać tutaj Harrego, podobnie zresztą jak on sam jej. W sumie to nawet nie miał pojęcia iż przerwał właśnie rozmowę z nową koleżanką. Chociaż nie można nazwać tego rozmowa, kiedy tylko jedna strona mówi.
Wracając jednak do tej dwójki przyjaciół to rzeczywiście Harry zabrał go do takiego miejsca. Z pewnością więcej takich ludzi jak on by się znalazło, a ona raczej nie zna więcej takowych osób jak on. Suzie teraz to krytykuje, a za chwilę będzie go jeszcze prosiła by pokazał jej zrobione zdjęcia tutaj. A z pewnością będąc tutaj, to jest na Wielkim Młynie uda mu się zrobić jakieś zajefajne zdjęcia miasta, reszty atrakcji czy też przepięknej panoramy jaka ich otaczała. Kto wie, może jak mu się spodoba przejedzie się więcej niż jeden raz. I z pewnością przyjdzie tu jeszcze pofocić jeszcze po zmroku. Ta gra świateł, którą widział już nie raz będzie na pewno przepięknie wyglądała na zdjęciach. Nie chodzi tu tylko o same Koło, ale też i o światła znajdujące się w oddali, ale również o całą wyspę lub też o spektakularne i malownicze odbicia w wodzie.
Wyszczerzył się do niej niewinnie, kiedy tylko się do niego odezwała po czym oboje wsiedli do wolnego wagonika, który właśnie podjechał. Przewrócił jedynie oczami na jej stwierdzenie na powitanie, ale już tego nie skomentował. W sumie to nie miała czego się wstydzić przed nim, bo on nie miał najmniejszego zamiaru wykorzystywać tego wobec niej w jakikolwiek sposób, no bo i po co? Chwilę później odezwał się w odpowiedzi.
- Racja, ale tak jak mówisz są inne miejsca. Więc i zdjęcia stamtąd będą inne niż stąd. Zobaczysz, jeszcze będziesz mnie prosić, żebym Ci je pokazał. A tak zmieniając temat to byłaś już gdzieś wcześniej czy to jest pierwsza twoja atrakcja dzisiaj?

Suzie Cervantes
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Może to dziwne, ale lubiłam go krytykować. W sumie przecież bez krytyki to nie nauczy się niczego, po za tym ona jest potrzebna nam do życia. Przecież nie każdy będzie kiwał głową oraz zachwycał się jego pracą. Dlatego uważam się za dobrą koleżankę, które przygotowuje go jedynie do niezdecydowanych ludzi, którzy nie będą zachwycać się tym wszystkim. Po za tym pomału to bardziej wychodzi u mnie na jakieś hobby. Ale może kiedyś powinnam jakoś, spasować? Oraz dać mu jakąś pozytywną opinię, niż tylko ciągle narzekać oraz marudzić na to wszystko.
- Po pierwsze, tak to moja pierwsza atrakcja tutaj. A po drugie, jakoś nie widzę potrzeby aby prosić Ciebie o zdjęcia, które zrobisz z kolejki - Mruknęłam w jego stronę, kiedy nasz wagonik poszedł w górę. Strasznie wolno poruszał się, sądziłam że to będzie bardziej, żywsze? Oparłam się i spojrzałam w dół, przez co wagonik się poruszył. Dobra to nie jest, aż tak wcale mocne. Można powiedzieć, że aż za spokojne. Jednak nie takie straszne, jak się to z początku wydawało. Dlatego żeby nie mógł zrobić, żadnego zdjęcia to poruszyłam parę razy tak, pewnie nawet będzie miał zamazane zdjęcie. Kiedy raptownie stanęliśmy, w sumie dopiero było można podziwiać widok. Jak w nudnych filmach romantycznych, które wykorzystywane są do banalnego, pocałunku. Skrzywiłam się, że o tym pomyślałam i oparłam brodę o ręce.
- Masz coś w planie? Jak nie, chętnie pójdę na dalszą atrakcję. Słyszałeś że jest muzeum, morskie? Jak wyłączysz flesz, to będziesz mógł zrobić sesję zdjęciową dla rybek - Westchnęłam zrezygnowana, może na to pójdzie. Jednak ten wielki młyn, aż tak wielkim nie był. Ponieważ zaczęłam się na nim nudzić, a jeszcze tak wolno teraz to szło w dół. Jedyna fajna rzecz, to fakt że stanęło to na środku, no i tyle. A ja głupia nic nie jadałam z tego powodu, idiotka.

Harry Hartley
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Jeśli jeszcze raz zabierzesz mnie do czegoś takiego, zepchnę cię z urwiska - zagroziła, jeszcze nieźle roztrzęsiona po tym, jak omal nie zginęła w windzie. Kochała różne atrakcje, ale jej zdaniem ta była poważnym przegięciem. Co, jeśli jakiś człowiek miałby słabe serce i dostałby zawału? Ostatecznie nikt nie oczekiwał, że winda jak gdyby nigdy nic zacznie spadać, a jedyne o czym Mia myślała, to żeby sobie strzelić w łeb, zanim uderzą o podłoże.
Nic dziwnego, że teraz potrzebowała czegoś lekkiego, co pozwoli jej oczyścić umysł i pozbyć się uczucia niepokoju, które się w niej zrodziło. Kiedy więc Billy pokazał jej listę, by tym razem ona mogła coś wybrać, bez zastanowienia wskazała na diabelski młyn. Czy mogło być coś znacznie bardziej odprężającego, niż podziwianie panoramy z takiej wysokości? Dodatkowo cała ta przejażdżka miała w sobie coś romantycznego, więc tym bardziej dziewczyna była na tak.
Ustawili się w kolejce, a ona dopiero wtedy trochę się od chłopaka odsunęła, wcześniej niemal całe ciało do niego przyciskając, jakby w obawie, że nogi nagle odmówią jej posłuszeństwa.
-Mam nadzieję, że to nie planuje spadać - skomentowała, przyglądając się wielkiej atrakcji. Już nie mogła się doczekać, aż znajdzie się w jednym z wagoników i będzie mogła spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Dodatkowo miała zamiar zrobić kilka zdjęć, na których uwieczni również towarzyszącego jej chłopaka. Chyba powoli czas go przyzwyczaić, że dziewczyna była wyjątkowo uzależniona od telefonu.
-Byłeś już na takim? Bo chyba nie masz lęku wysokości, prawda?- spojrzała na niego, kiedy kolejka posuwała się dość wolno do przodu. Czemu tak wiele osób chciało wziąć w tym udział akurat, kiedy oni również to zaplanowali? - Zaproponowałabym na kiedyś skok z bungee, ale aktualnie odrzuca mnie wszelkie spadanie - zaśmiała się. Tak, zdecydowanie czuła się coraz lepiej, a poprzednia atrakcja zaczynała bardziej przypominać widmowe wrażenie. Typowa Mia.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#29

— Ale… kochanie… jak to? — jęknął cicho, robiąc minę zbitego psiaka. Jakie zepchnięcie z urwiska? Za co? Sam nie wiedział co ich czekało, ale ostatecznie wszystko przeżyli i nikomu krzywda się nie stała. Poza tym nie mogła mieć do niego pretensji, skoro sama też chciała zwiedzić wszystkie atrakcje, a winda była jedną z nich. Oby tylko nie zabiła go za nawiedzony dom, ale tam przynajmniej nie czekała na nich żadna zła winda. Sam się bał, ale nie mógł ze strachu na przykład narobić w gacie, bo byłby przypał jak cholera i Mia by go olała po czymś takim na pewno. Na szczęście poza wrzaskami chyba nie zrobił niczego głupiego za co mogłaby mu odjąć punkty.
Kolejna atrakcja na szczęście nie zapowiadała się tak intensywna jak ten nawiedzony hotel. Pozwolił Mii wybrać, bo on pewnie zabrałby ich do muzeum Spider-Mana czy na pokaz Burleski, a emocje przecież trzeba dozować.
Przytulał ją przez cały czas, samemu w sumie nie chcąc się jeszcze od niej odsuwać. Po prostu lubił się do niej przytulać, ok?
— Tu raczej będziemy bezpieczni. — zapewnił, obejmując ją ramieniem. Dobrze, że zdecydowali się najpierw zwiedzić wyspę, bo ten Diabelski Młyn w mieście nie robił aż takiego wrażenia. Był raczej atrakcją dla małych dzieci.
— Nie mam lęku wysokości, spokojnie. Jedyne czego się boję to pająki, a ich raczej tutaj nie spotkamy. — zaśmiał się, posuwając ich powoli do przodu. Nie dziwił się, że kolejka była tak duża, no bo kto nie chciałby zobaczyć panoramy z takiej wysokości? I to na spokojnie, a nie na kolejkach, które też na nich czekały. — Może w innym życiu, kochanie. Odpuśćmy sobie spadanie na jakiś czas. — mruknął, uśmiechając się pod nosem. Zdecydowanie mieli dość spadania na resztę życia. Ale znając Mię pewnie przypomni sobie o tym za pięć lat i zaciągnie go na taki skok i pewnie nawet go wypchnie, jeśli nie będzie sam chciał skończyć.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Na kogoś muszę to zrzucić, a ty jesteś pod ręką. Jak znajdę tego, kto wpadł na pomysł zaplanowania takiej atrakcji, to zupełnie inaczej sobie z nim pogadam - wyrzuciła z siebie, lekko brwi marszcząc. Co prawda żartowała zarówno we wcześniejszym stwierdzeniu, że zepchnie Billy’ego, jak i mszczeniu się na potencjalnym organizatorze, niemniej jakoś odreagować musiała, byleby tylko emocje z niej uleciały, a ona była w stanie nadal cieszyć się resztą wycieczki. Plus mimo wszystko nie chciała, aby nagle pękło jej serce.
Tym bardziej polecane było skupienie się na czymś przyjemniejszym.
-Ej, nie mów hop. Co jakiś czas zdarzają się wypadki z udziałem atrakcji z wesołego miasteczka - zaśmiała się. Nie, nie planowała dzisiaj umierać. Nie planowała tego przez kolejnych kilkadziesiąt lat, które chciała spędzić jak najbardziej intensywnie, by ostatecznie powiedzieć sobie, że nie zmarnowała ani chwili. - Ale postaraj się nie wyskakiwać z wagonika, jeśli okaże się, że jednak w kabinie będzie pająk. I nie pozwól, żebym ja skoczyła - powiedziała, ostrzegając, że potencjalnie coś takiego mogłoby mieć miejsce, gdyby tylko pająk był odpowiedniej wielkości. Małe jeszcze zniesie, ale takich czarnych i dużych to zdecydowanie nie.
-Jak mi przejdzie to i tak cię na nie wyciągnę. Mimo wszystko jest to jedna z pozycji, które mam na liście rzeczy do zrobienia, zanim będę stara i pomarszczona - wyszczerzyła się, dając mu kuksańca w bok.
Ostatecznie udało im się dotrzeć do jednego z wagoników, przy którym mieli niebywałe szczęście, bowiem osoby za nimi były większą grupą, która cała nie zmieściłaby się do kabiny, a co za tym szło, mieli ją tylko dla siebie. Idealnie. Teraz tylko bez pająków proszę.
-Mogłabym utknąć na górze, wiesz? Tak na godzinę, czy dwie. Przynajmniej starczyłoby mi czasu na podziwianie widoku - rzuciła. Najchętniej przyspieszyłaby jazdę, aby od razu być na górze, ale niestety musiała się wykazać znacznie większą cierpliwością.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Ale to, że jestem pod ręką nie oznacza, że możesz mnie zrzucić z urwiska. Poczekaj z tym lepiej aż znajdziesz odpowiedzialnego za tę atrakcję, bo mi się jeszcze nie śpieszy na tamten świat. No i chyba byś za mną tęskniła, co? — spojrzał na nią, wydymając dolną wargę do przodu. Musiał jakoś wyperswadować jej ten plan, żeby uratować własny tyłek. No szkoda pozbawiać świat takich widoków, nie?
— Ale tutaj akurat jestem pewny, że nie czeka nas nic złego. Musieli przecież dopilnować nawet najmniejszej śrubki zanim dopuścili coś takiego do użytku. — zapewnił, chcąc ją trochę uspokoić. Gdyby coś się stało byłby to chyba skandal na cały kraj, a tego typu atrakcje przez jakiś czas kurzyłyby się w magazynie. Nie wiadomo tylko czy ze strachu przed powtórką czy bardzo dokładną kontrolą? — Zapytam czy mają linę, którą mógłbym Cię przywiązać dla bezpieczeństwa. — zażartował, łaskocząc ją lekko w obok. W sumie nigdy nie sprawdzał czy miała łaskotki, ale jeśli tak — na pewno kiedyś to wykorzysta.
— No to ja może zacznę pisać już testament? Co chcesz po mnie? Kolekcję komiksów czy dom? — zapytał, myśląc ile dni zostało do jego śmierci. No bo kiedy może jej przejść taka trauma? Miał nadzieję, że chociaż da mu kilka lat spokoju.
Siedząc już w wagoniku objął mocno dziewczynę w talii. Powoli pięli się w górę, zatrzymując co chwila, żeby kolejne osoby mogły wejść do wagoników. — Ale wiesz, że to oznacza mniej czasu na inne rzeczy? Jak zaliczymy wszystko będziemy mogli powtórzyć co Ci się najbardziej podobało jeśli będzie czas. — zaproponował, cmokając delikatnie miejsce za jej uchem. Niby mieli te dwa dni, ale czym one były przy tych wszystkich atrakcjach? Byli już na tyle wysoko, że mógł zobaczyć nawiedzony hotel z którego niedawno wyszli jak i niektóre kolejki, które były na ich liście. Widoki już teraz były niesamowite, a co będzie jak wjadą na samą górę?

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
180

Post

Z daleka było widać, że to jej krytykowanie miało lekkie drugie dno. Ale co tu dużo mówić. Idealnie sprawdza się tutaj stwierdzenie kto się lubi ten się czubi. Więc co za tym idzie ta dwójka na prawdę się lubiła, więc nie było co się dziwić, że czasem sobie lubili dogryzać, czy też krytykować, jak to było teraz w tym przypadku. W sumie to nawet tego nie oczekiwał, bo robił to tylko i wyłącznie dla siebie, więc nie oczekiwał od innych poklasku czy jak to tam się inaczej nazywa. Na odpowiedz dziewczyny nie musiał w sumie zbyt długo czekać, więc co za tym idzie chwilę później zamienił się w przysłowiowy słuch. Ona zresztą również, bo dość szybko się odezwał do niej.
**- O proszę, jaki zbieg okoliczności bo moja także. I nie chodzi mi tu o proszę mnie o zdjęcia, tylko o chęć zobaczenia ich. A może się o to założymy co? -**
Zagadnął do niej zadziornie, jednocześnie uśmiechając się do niej niewinnie jeszcze zanim zaczęła się ich podróż na górę i ponownie na dół. Nie dało się nie zauważyć, że każdy jej ruch wprawiał w ruch wagonik. Wolny ruch Wielkiego Młyna akurat dla niego był dużym plusem, bo swobodnie mógł wykonać jakieś zdjęcia. I pewnie by jakieś zrobił gdyby nie złośliwość jej towarzyszki. Ale jak to się mówi, co się odwlecze to nie ucieczce. Przyjdzie następnym raz sam i będzie miał pole do popisu. Chociaż kto wiec czy te obecne zdjęcia tez będą udane. Poruszone zdjęcia czasem też czasem są spoko. A z samej góry to był chyba najlepszy widok na całą okolicę i to dosłownie z każdej strony. A co do wspomnianej sceny pocałunku to pewnie by mogło wypalić, ale ta dwójka nie była parą zakochanych. Kiedy spytała go o jego dalsze plany, miał jej właśnie odpowiedzieć kiedy ta wspomniała o jakimś morskim muzeum. Brzmiało to niezwykle ciekawie.
**- Brzmisz ciekawie, nie powiem. Ale nie musisz uczyć fachowca robić zdjęcia. Wiadome jest, że przy niektórych zwierzętach lepiej nie używać flesza, bo je można oślepić, tak jak właśnie w tym przypadku ryby. Więc chwilę później, kiedy w końcu koło zrobiło okrąg, mogli go opuścić i udać się do wspomnianego wcześniej muzeum.

Suzie Cervantes

2 x z/t
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW
mów mi/kontakt
autor
ODPOWIEDZ