nowy post
Posty: 15
zatrzymaj avki
kod
Awatar użytkownika
43 y/o
186 cm
hello, it's me
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Post Joseph Warren »

Obrazek
Joseph
Warren
43-letni szef wydziału zabójstw wyczekujący emerytury i w końcu szczęśliwy mąż Grace i ojciec - przesyłkę od bociana odbierze z żoną w marcu. Nawrócony grzesznik. Niedoszły alkoholik. Wciąż w trakcie powiększania masy, bo forma już jest. Najbardziej postrzelona głową, a może i nie tylko głowa; blizn już nie liczy.
rodzina
Grace Warren (née: Blackbird)żona; „najukochańsza istota na świecie”
34-letnia doktor psychologii, specjalistka z zakresu profilowania terenowego. Poznając ją, był w trakcie wykańczania samego siebie i to ona dosłownie „przywracała dzień w dzień do życia” Josepha, który po tygodniu oddał jej klucz do domu, w którym mieszkał, a po trzydziestu sześciu dniach od pierwszego spotkania, oświadczył się Grace, która była pierwszą i jedyną osobą, której powiedział o swojej przeszłości i tym, co doprowadziło go do miejsca, z którego wydawało się mu, że nie ma odwrotu. Obecnie spodziewając się córki — ich pierwszego dziecka, wycofała się z zawodowych obowiązków i skupiając całą uwagę na przygotowaniach do ślubu i obrony habilitacji.
John WarrenNPC, ojciec
76-letni właściciel nieistniejącej już firm budowlanej. Od ponad trzydziestu lat osadzony w wiezieniu w Lake City, gdzie oczekuje na wykonanie wyroku śmierci za zabicie żony. Od roku stara się nawiązać kontakt z rodziną; szczególnie — Josephem.
Grace Warren (née: Callaghan)♰NPC, matka
35-latka w chwili śmierci. Skończywszy college, nie pracowała nigdy, starając się zająć domem i synami. Trzy lata przed tragiczną śmiercią wdała się w romans z sąsiadem, którego owocem jest jej jedyna, najmłodsza córka Dalila Warren.
Jacob WarrenNPC, starszy brat
45-letni kapitan marynarki wojennej. Po rozwodzie z Leah starał się ułożyć sobie życie z inną kobietą, ale ostatecznie podjął decyzję o powrocie do czynnej służby wojskowej. Od dnia rozwodu nie utrzymuje żadnych kontaktów z Josephem.
Logan WarrenNPC, bratanica
24-latka szukająca wciąż swojej życiowej ścieżki nieślubna córka Jacoba. Rozwód ojca z Leah, którą traktowała jak matkę przeżywała długo i boleśnie. Po kilku miesiącach doszła do wniosku, że lepiej jeśli wyjedzie, odcinając się od rodziny.
Leah Blackbird (née: Wheeler)NPC, bratowa
40-letnia właścicielka restauracji Nobu. Odkrywając coraz więcej kłamstw Jacoba i angażując się coraz bardziej w romans z Laurence’em Blackbirdem, rozwiodła się, odcinając od Warrenów — jedynie z Josephem wciąż ma zażyłą relację (nie, nigdy nie byli kochankami, wbrew temu, jak uważaj kilka osób!) i przyjaźnią się mimo odmiennego zdania, opinii i poglądów, a przede wszystkim, mimo że związała się z Laurence’em, z którym Warren nie żył nawet w względnej zgodzie nigdy przez byłą żonę, siostrę Blackbirda
Dalila Warren-Reevismłodsza siostra
33-letnia właścicielka księgarni. Po tym jak mąż Dalili zginął w wypadku, doszła do wniosku, że powinna wrócić do Hope Valley, gdzie zakładała, że może liczyć na pomoc najbliższych — tak było jak długo Joseph nie padł ofiarą polującego na najbliższych i jego samego wariata i dopóki nie dowiedział się, co tak naprawdę doprowadziło do rodzinnej tragedii.
Alice ReevisNPC, siostrzenica
6-latka z zaburzeniem odżywiania od dłuższego czasu; mała przestała jeść po opuszczeniu szpitala. Samochodowy wypadek i śmierć ojca mocno odbiły się na Alice, w której Joseph widzi zlepek siebie i..., swojej-nie-swojej córki z pierwszego małżeństwa.
Meryl Toussaint szwagierka
Po powrocie z Francji, Meryl zamieszkała u siostry i, o dziwo!, szybko złapała dobry kontakt z Josephem, odkrywając, że cąłkiem sporo - głównie skłonność do podejmowania nieprzemyślanych decyzji - ich łączy.
znajomi i przyjaciele
Aaron McKayZnają się z komendy i - jak zazwyczaj - dzięki Grace zaprzyjaźnili się na tyle, że Aaron był jedną z peirwszych osób, które dowiedziały się o ich związku i.., małej Lily.
Audrey WilloughbyJoseph jest ojcem chrzestnym jej półtorarocznej córeczki Josephine
Carter HollowayZastępca Josepha na komendzie, ale i coraz lepszy przyjaciel, z którym może porozmawiać o pracy i o prywatnych sprawach
Chase AthertonW stosunku do Chase'a Joseph ma mieszane uczucia, ale stara sie pomóc mu wyjść na prostą z takim samym zaangażowaniem, z jakim wspiera go grace
Everette LansburyNPC
Najlepszy przyjaciel, z którym zaczął kolegować się za dzieciaka; byli sąsiadami i często babcia Josepha pilnowała jego i jego rodzeństwa. Chodzili do tej samej szkoły, a potem poszli do tej samej akademii policyjnej, gdzie mimo różnicy w latach, trzymali się razem. Po akademii ich drogi się rozeszły, ale po przypadkowym spotkaniu odbudowali dawną więź tak, że to Everette'a Warren poprosił na ojca chrzestnego małej Lily
Hailee BurkhartNajlepsza przyjaciółka Grace, ale chyba i Josepha, na której Warren wie, że może zawsze polegać. Po cichu kibicował jej i swojemu przyjacielowi, ale nie zamierza wtrącać się w jej sprawy i jedynie wspierać, kiedy będzie oczekiwała wsparcia albo pomocy.
Harvey SherwoodPrzyjaźnią się od dłuższego czasu i Joseph starał się wspierać Harveya we wszystkich sytuacjach, szczególnie tych towarzyszących rozstaniu z Dolores, ale w zabieganiu o względy swojej siostry pomagać nie będzie.
Lisbeth FletcherNowa (i Joseph liczy, że ostatnia) partnerka Remiego, z którą spotkał się pierwszy raz na cmentarzu przy grobie jego córki i matki.
Remi SorietneZaprzyjaźnili się przez Grace, mimo że poznali się w niekoniecznie sprzyjających warunkach, kiedy Remi wjechał w starą Iskierkę Warrena.
Rhys Wheelerbrat jego bratowej, z którym nadal stara się utrzymywać kontakt, bo mimo wszystko przez tych kilkanaście alt zdążyli się zaprzyjaźnić
Thanatos D. MaverickNPC
Pracują razem z Josephem w wydziale zabójstw, a że Maverick przyjaźni się od dawna z Grace, siłą rzeczy zacisęnił więzy z Josephem, który - wyjątkowo jak na Warrena - jest oczarowany jego synem
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
unikać
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
http://64.media.tumblr.com/a54347f76f61 ... o2_400.gif')">

Awatar użytkownika
24 y/o
173 cm
hello, it's me
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.

Post Logan Warren »

Chyba nie było osoby w rodzinie Warrenów, która nie przeżyła tragicznej śmierci Lori. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że córka Josepha była małym oczkiem w głowie także jej starszej kuzynki, która - paradoksalnie - nigdy nie miała dość energicznego towarzystwa dziewczynki. Nie chcę tu wchodzić z butami interesu "Ej, jak jesteś moim wujaszkiem, to może w razie czego uchronisz mnie przed prawem?" bo to raz że byłoby słabe, a dwa - kompletnie nie na miejscu względem Warrena. Wprawdzie Logan jako sama Logan nie potrafi zdziałać w tej kwestii wiele, ale odkąd mała umarła, symbolicznie - przestała żartować o dzieciach w swoich programach. Nie potrafi zmusić się do dobrego humoru, bo od razu ma przed oczami Lori i wuja przypominającego niezmiennie od jakiegoś czasu zombie. Może razem przerabiają sprawę na wspólnych treningach bokserskich? Albo w ogóle w siłowni - najpierw dają sobie konkretny wycisk, a potem otwierają im się jadaczki, bo gdy na siebie patrzą to widza tylko jak ten mały brzdąc łapał się brody taty i siedział na barkach Logan, gdy akurat spędzali razem czas choćby i na rodzinnych spotkaniach w święta, etc.
Ogólnie, to chętnie bym nawet wzięła udział w wątku szukania tego skurczybyka odpowiedzialnego za tragedię. Rodzina musi się wspierać. :idk:

Joseph Warren
https://64.media.tumblr.com/bc06d26db9e ... o1_500.gif')">

Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Nathaniel Quincey »

Joseph Warren

No cześć! Jestem młodszym bratem Twojej bratowej, więc myślę, że powinniśmy się znać - tym bardziej, że w domu Warrenów bywam dość często ;P
https://64.media.tumblr.com/bc06d26db9e ... o1_500.gif')">

Awatar użytkownika
43 y/o
186 cm
hello, it's me
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Post Joseph Warren »

Logan Warren wszelaką ochronę w pakiecie e strony stryja :hug: Nie wiem jak się ustosunkujesz, ale pomyślałam, że kiedy Jacob był w wojsku, to Joseph był częstym gościem w ich domu (tak, tak - w tej wielkiej chawirze); pilnował czy dziewczynom nic nie brakuje, a że sam hajtnął się późno, bo w 2015 roku, to może aktywnie uczestniczył w wychowaniu Logan (czy to przez Josepha zaczęła trenować boks? Czekam na info :candy: )? Widzę go w roli stryjka, który broni, ale jak trzeba to i op***doli. Lori na pewno była pierwszym niemowlakiem, z którym Logan miała kontakt i pewnie pozostanie w jej wspomnieniach takim maluchem, który uczepiony czyjejś nogawki domagał się atencji (po mamusi). I jeśli faktycznie nie potrafi się zmusić do dobrego humoru, Joseph na pewno zadba, żeby się w końcu zmusiła. Wspólne treningi - jestem w 100% na tak, ale ciężko będzie Ci wyciągnąć go na siłownię; próbuj może się uda. ^^

Nathaniel Quincey na pewno się znamy! I może z tego względu Joseph zdecydował się zapisać do Nathaniela, jako lekarza pierwszego kontaktu? Nie pała miłością do pracowników służby zdrowia, ale tutaj robi wyjątek (co rodzina, to rodzina) :hehe: byle Quincey nie wspominał siostrze ile Joseph schudł w ciągu ostatniego miesiąca :roll: Nie wiem czy lubi wyskoczyć do baru/pubu ( :alko: ), ale jakby potrzebował się wygadać, to ma w razie potrzeby komu.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
http://64.media.tumblr.com/a54347f76f61 ... o2_400.gif')">

Awatar użytkownika
28 y/o
172 cm
hello, it's me
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować

Post Audrey Willoughby »

Joseph Warren , podrzucę Audrey! Mogą się znać przez Nathaniela, bo dzięki niemu na kontakt też z Leah czy Jacobem, ale jeśli chcesz to możemy oprzeć to o coś zupełnie innego <3
https://media.tumblr.com/cec3711b3839ae ... xd_540.gif')">

Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Nathaniel Quincey »

Joseph Warren spoko, tajemnica lekarska obowiązuje! Poza tym i tak by nie wygadał nikomu, jak ktoś mu coś mówi po przyjacielsku! A na piwo do baru bardzo chętnie wyskoczy!
https://64.media.tumblr.com/bc06d26db9e ... o1_500.gif')">

Awatar użytkownika
43 y/o
186 cm
hello, it's me
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Post Joseph Warren »

Audrey Willoughby a ja właśnie miałam iść do Ciebie po relację! I skoro z Nathanielem mają kontakt rodzinno-przyjacielsko-zawodowy, to Joseph pewnie wpada czasami do nich? ^^

Nathaniel Quincey no i świetnie!
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
http://64.media.tumblr.com/a54347f76f61 ... o2_400.gif')">

Awatar użytkownika
28 y/o
172 cm
hello, it's me
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować

Post Audrey Willoughby »

Joseph Warren, z pewnością jest mile widziany, a Audie już zdobyła jego serce domowymi wypiekami bo są najlepsze w mieście (hehe, skromność). Zastanawiam się tylko, jak on po śmierci Lori reaguje na córeczkę Audrey i Nathaniela, nie byłoby to zbyt bolesne?
https://media.tumblr.com/cec3711b3839ae ... xd_540.gif')">

Awatar użytkownika
43 y/o
186 cm
hello, it's me
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Post Joseph Warren »

Widzę Audrey Willoughby będzie kolejną kobietą, która będzie dbać, żeby Joseph przypadkiem nie zapomniał zjeść :roll: W pierwszym okresie na pewno unikał brania małej na ręce itp., ale obecnie myślę, że wszystko powoli się normalizuje i może nawet taki kontakt z małą sprawia, że radzi sobie lepiej. <33
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
http://64.media.tumblr.com/a54347f76f61 ... o2_400.gif')">

Awatar użytkownika
28 y/o
172 cm
hello, it's me
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować

Post Audrey Willoughby »

Joseph Warren to idealnie, mamy to!
https://media.tumblr.com/cec3711b3839ae ... xd_540.gif')">

Awatar użytkownika
25 y/o
188 cm
hello, it's me
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.

Post Dean Atherton »

Lysander Lennox Ci to z pewnością się znają, skoro Lysek to kroi dla nich ciała, jeśli nagle kogoś zabiją.

Kai Sanders może czasami pomaga w jakiejś sprawie? Informatyk znający się na swoim fachu jest zbawieniem, jeśli nielegalnie trzeba się gdzieś włamać.

Kieran Burreau To co, pewnie nie raz Kieran bronił jakiegoś oskarżonego? Może nawet wybronił takiego, którego Joseph chciał posadzić, przez co nie pała do niego sympatią?

Mia Walker Mogli się spotkać na basenie. Mia mogła mieć zły dzień, zaczęła się topić, ale ten jej pomógł. A teraz zamęcza go gadkami o kryminalistyce, bo marzy jej się praca w takim laboratorium.

Dean Atherton Może kiedyś Dean wbił się w bójkę i jakoś tak wyszło, że Joseph go aresztował?

Creed Whittemore Pewnie kilka razy zdarzyło mu się przynieść ciasteczka policjantom, bo kto nie lubi świeżych pączków?

Oliver Jung Nie do końca wiem z jakiego powodu mogliby się znać, bo Oliver to rozpieszczony dzieciak z bogatej rodziny, ale równie dobrze mógł być gdzieś świadkiem w jakiejś sprawie.

Aaron McKay Tu wiadomo, że się znają, pracując nawet w jednym budynku.
https://i.imgur.com/8CI0oKC.jpg')">

Awatar użytkownika
43 y/o
186 cm
hello, it's me
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Post Joseph Warren »

Aaron McKay jest już zaklepany :giggle: O, proszę:
Joseph Warren pisze:
18 maja 2020, 12:20
Aaron McKayZnają się z komendy i - jak zazwyczaj - dzięki Grace zaprzyjaźnili się na tyle, że Aaron był jedną z peirwszych osób, które dowiedziały się o ich związku i.., małej Lily.
Kai Sanders i Lysander Lennox to na 100% zna z racji wykonywanych obowiązków i tak dobrze znać i informatyka, i patologa. O! Właśnie..., może nawet teraz Lysander Lennox robił re-sekcję zwłok jego -nie-jego córki i byłej żony? Z tym, że Józek będzie oporny jeśli idzie o współpracę w tej materii, bo odciął się od przeszłości i ma lekko mówiąc, wyłożone na to, co dotyczy Magnolii i być może nie jego jednak dziecka. :idk:

Oliver Jung z pewnością był świadkiem w jednej ze spraw, które prowadził Józek, a Kieran Burreau jeśli wolisz negatyw to mógł faktycznie wybronić jakiegoś zwyrodnialca, za którym Józek latał tygodniami, jeśli nie miesiącami. Jeśli wolisz pozytyw, Warren mógł skorzystać z jego usług przy rozwodzie, dzięki czemu wyszedł na skończonego drania, zagarniając dom dla siebie. :roll:

Creed Whittemore musi być zawsze mile widziany na komendzie, skoro przynosi tam pączki i ma psiaka, więc jest opcja, że zapoznali się, kiedy ich pupile zdecydowały się poobwąchiwać.

Dean Atherton jeśli wdał się w bójkę, to pewnie zanim Józek go zaaresztował, to starał się wyciszyć konflikt; musiałby zacząć odgrażać się Warrenowi, żeby ten zdecydował się sięgnąć po kajdanki. :partyhard:

No i Mia Walker tutaj, jakkolwiek i cokolwiek chcesz :hug: poza romansami oczywiście, ale na to nie ma opcji, bo oboje mają swoje p-ołóweczki *.*
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
http://64.media.tumblr.com/a54347f76f61 ... o2_400.gif')">