a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
180

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

Podrzucę Candy! Mogli znać się jeszcze z dzieciństwa - może poczuła zazdrość, że tak super się Harry wspina, więc też postanowiła wejść za nim i zrąbała się z gałęzi, co poskutkowało siniakami wszędzie. Wobec lekkich wyrzutów sumienia (bo może jeszcze ją zachęcał, żeby weszła wyżej) Harry mógł jej przynosić chrupki i czekoladę :lol:

Poza tym:
W planie ma zrobić jakiś tatuaż, jednak te plany wciąż odkłada w odległą przyszłość. Pewnie matka ;
dostałaby jakiegoś zawału. Nie jest fanką tatuaży, nie akceptuje ich.
chodźmy razem!

Harry Hartley
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

No cześć Harry Hartley :giggle: :devil:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
162

Post

Hejo Harry Hartley chcę coś fajnego!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG PRZYJEZDNY URODZONY LATEM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
180

Post

noo heej :heja:
owszem, mogliby się znać z dzieciństwa :giggle:
brzmi to bardzo ciekawie :popcorn:
a co do tatuaży brzmi całkowicie kusząco ^^

Candy Villeda

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

no cześć :heja: :aww:
w czym mogę pani służyć ^^ :hihihi: :sese:

Suzie Cervantes

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

hejo :heja:
coś fajnego czyli :hehe:

Bella Dohemy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

My to chyba wiemy, kumplu. Pilnuj tylko szklanek w naszej pracy, pewnie parę zbiję a to wszystko pójdzie na ciebie! :D
Harry Hartley i narzekanie na Ciebie to moje hobby. :aww:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
21
180

Post

wiemy wiemy :sese:
bede pilnować :hehe: najwyzej będa z jednorazówek pic albo ze swoich :giggle: :devil:
to ciekawe hobby masz Suzie Cervantes :wstyd: :shy: :hehe: :aww:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany