ODPOWIEDZ
Remi
kod
Remi SorienteEverglades Campsite

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short
Marzył o Lisbeth od dawna, ale bał się, że różnica wieku jest zbyt wielką przeszkodą, aby mogli być razem, w końcu jednak przestał być tchórzem i wyznał jej co czuje. Poza tym siedzi na planie swojej nowej produkcji i ma nadzieję, że nareszcie jego życie przestanie być serią niefortunnych zdarzeń.

Remi

Post Remi Soriente »

relacjepozytywne
INES VILLEDA
Zaczęło się od interesów, a skończyło na przyjaźni. Remi ma słabość do ciekawych i nietuzinkowych osób, więc przyjaźń temperamentną Ines była tylko kwestią czasu.
Camila Villeda
Kiedy ich relacja przerodziła się w związek i kto miał prawo tak ją nazwać? Coś się poplątało, zbyt wiele tematów przemilczał, a na parę sytuacji nie zareagował. Obecnie jest z Camille i do końca nie wie jak odnaleźć się w tej rzeczywistości.
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Lisbeth Fletcher
Najlepsza przyjaciółka jego zmarłej siostry.
Imię i nazwisko
Opis relacji
Borsuk
SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Filling your dreams to the brim with fright Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik BOGATE CV I’M A LEGEND MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Oczko Sej łaaat? TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Lubię aktywne zwiedzanie HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ Chodzę na siłkę Mam ciężką nogę Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Rozrzutny PIJAM WHISKY Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem #TEAM_MARVEL WIELBICIEL SUSHI TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM wieczny Piotruś Pan JESTEM PUCHONEM MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant Mam wiecznie pokaleczone ręce NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Are you gonna be my girl? Fake it till you make it toss a coin to your witcher sweet disaster Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! A TY CAŁUJ MNIE! THIEF DANCING QUEEN SING A SONG FOODIE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! NO CHEATING How did this happend?

Lisbeth FletcherOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
22 y/o
163 cm
long story short
Ma deprechę, treningi, Remiego i potrzebę udowodnienia całemu światu, że jest wystraczająco dojrzała na ten związek.

Remi

Post Lisbeth Fletcher »

Elo Remi Soriente Ja tu tylko taktycznie napiszę, że proszę mnie wpisać w neutralne, jako przyjaciółkę Twojej zmarłej siostry, ok? Ok. To świetnie! :giggle:
autor
celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą CHUDERLAK mam lęk wysokości Prawko mam, samochodu nie Nie jem słodyczy Esteta Boje się szybkiej jazdy Wierzę w detox sokowy związuję włosy w koński ogon Boje się potworów spod łóżka Walczę z depresją Mam swoje demony Mam słabą głowę boję się pająków chodzę w dresach WYSPORTOWANA biegam Chodzę na siłkę zmarzluch NA DIECIE NIEJADEK PRACOWITY SKRYTY WRAŻLIWIEC BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ WIERZĘ W BOGA SPORTOWIEC Boję się tłumów I LOVE YOU, BABY! CRY BABY I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI DANSE MACABRE Koniara Food Fight Takin' this one to the grave sticks and stones Like a virgin Zaopiekuj się mną Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short
Marzył o Lisbeth od dawna, ale bał się, że różnica wieku jest zbyt wielką przeszkodą, aby mogli być razem, w końcu jednak przestał być tchórzem i wyznał jej co czuje. Poza tym siedzi na planie swojej nowej produkcji i ma nadzieję, że nareszcie jego życie przestanie być serią niefortunnych zdarzeń.

Remi

Post Remi Soriente »

Lisbeth Fletcher pisze:
19 sie 2020, 19:38
Elo @Remi Soriente Ja tu tylko taktycznie napiszę, że proszę mnie wpisać w neutralne, jako przyjaciółkę Twojej zmarłej siostry, ok? Ok. To świetnie! :giggle:
Oczywiście panno Fletcher ^^
Borsuk
SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Filling your dreams to the brim with fright Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik BOGATE CV I’M A LEGEND MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Oczko Sej łaaat? TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Lubię aktywne zwiedzanie HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ Chodzę na siłkę Mam ciężką nogę Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Rozrzutny PIJAM WHISKY Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem #TEAM_MARVEL WIELBICIEL SUSHI TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM wieczny Piotruś Pan JESTEM PUCHONEM MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant Mam wiecznie pokaleczone ręce NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Are you gonna be my girl? Fake it till you make it toss a coin to your witcher sweet disaster Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! A TY CAŁUJ MNIE! THIEF DANCING QUEEN SING A SONG FOODIE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! NO CHEATING How did this happend?

Cameron WhiteEverglades Campsite

Awatar użytkownika
34 y/o
190 cm
long story short
Do Hope Valley wrócił pół roku temu. Jego mama ciężko choruje. Pracuje w Castaway Divers jako instruktor nurkowania.

Remi

Post Cameron White »

Remi Soriente Ja ci jeszcze podrzucę moje dwie kobitki Trinity Morrow i Ava Doyles daj znać a będziemy kombinować.
Triny i Robert McAllister są przyjaciółmi, a Ava... Jeszcze nie ma z nim relacji :lol:
Werson#8900
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC SINGIEL Wychowała mnie matka PSIARZ

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short

Remi

Post Remi Soriente »

Cameron White pisze:
19 sie 2020, 22:22
@Remi Soriente Ja ci jeszcze podrzucę moje dwie kobitki @Trinity Morrow i @Ava Doyles daj znać a będziemy kombinować.
Triny i Robert McAllister są przyjaciółmi, a Ava... Jeszcze nie ma z nim relacji :lol:
Mam plan dla Doyles, old friends with benefits :D
Borsuk

long story short

Remi

Post Lou Wellsh »

Poznajmy się w lesie! Remi mógłby szukać artystycznej inspiracji, Charlie spokoju i odosobnienia. Marzy mi się zderzenie dorosłego artysty, a bliżej światopoglądu dojrzałego mężczyzny, który dużo przeżył i jest niezwykle ciekawy zzzzz młodą siksą, która w dorosłe życie jeszcze w zasadzie nie weszła, a już popełniła szereg dziwnych życiowych decyzji - jak np. to, że właśnie jest w zaawansowanej ciąży, co robi w ramach przysługi dla siostry. Szukam kumpelstwa w dziwnej formie!
Charlie jest ciekawa świata, ale uwielbia rozmawiać o śmierci, kocha muzykę i potrzebuje podręczyć kogoś dziwnymi telefonami w środku nocy. A ponieważ jest stan psychofizyczny jest, jaki jest to partnerka Sorente zdecydowanie może spać w spokoju :D

Remi Soriente

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short

Remi

Post Remi Soriente »

Oooo z miłą chęcią i jak najbardziej mogliby się poznać w lesie <3 Sądzę, że Remi mógłby widzieć w niej swoją młodszą siostrę, która zginęła w wypadku, bo Charlie wydaję się być do niej podobna. To mogłoby pomóc im w nawiązaniu wspólnego języka. Nie da też się ukryć tego, że jak na swój wiek on sam czuje się całkiem młodo, więc nietrudno mu dogadać się z innymi :lol: W każdym razie podoba mi się bardzo i nie mogę się doczekać pierwszego telefonu w środku nocy :D

Charlie Wellsh
Borsuk

francisco delgadoMidtown Avenue

Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

Remi

Post francisco delgado »

Matka to cię chyba do kaloryfera przywiązywała za dzieciaka
Remi Soriente
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat CRAZY IN LOVE GHOST MOVIE Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! BABY BOOM! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short

Remi

Post Remi Soriente »

francisco delgado pisze:
24 sie 2020, 21:42
@Remi Soriente
Przynajmniej mi poświęcała jakąkolwiek uwagę, a nie zostawiała psom na wychowanie <3
Nie ma to jak rzetelnie opisać relacje rodzinne. Prawda kuzynie?

francisco delgado
Borsuk

francisco delgadoMidtown Avenue

Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

Remi

Post francisco delgado »

Remi Soriente pisze:
24 sie 2020, 21:44
francisco delgado pisze:
24 sie 2020, 21:42
@Remi Soriente
Przynajmniej mi poświęcała jakąkolwiek uwagę, a nie zostawiała psom na wychowanie <3
Nie ma to jak rzetelnie opisać relacje rodzinne. Prawda kuzynie?

@francisco delgado
Tyle opieki ze wyglądasz jak goryl? Urocze naprawdę
Remi Soriente
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat CRAZY IN LOVE GHOST MOVIE Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! BABY BOOM! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?

maeve houghtonOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
28 y/o
168 cm
long story short
Poprawia błędy w erotykach i tutejszej gazecie. Do Hope Valley wróciła ponad pół roku temu.

Remi

Post Maeve Houghton »

mam Finneas Carter trochę starszego, gdyby chciał kumpla, a jak nie to mam Maeve właśnie i Lene Harrington, obie w tym samym wieku :lol: Mae jest głupsza, Lene bardziej ogarnięta, ale chyba dają radę :lol:
becia#6797
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM ŚLIZGONEM PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW DEVIL IN DISGUISE PRÓŻNY UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY Czytam poranną prasę Przypalę nawet wodę lubię stroić choinkę Boje się małych dzieci NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANCING QUEEN BAD HAIR DAY SMERF PRACUŚ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Maybe you're my boss, but fuck you Kajdany miłości GROUP CHAT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Shame, shame, shame!

Awatar użytkownika
30 y/o
165 cm
long story short
Pani chirurg, która dla ratowania ludzkich żyć zaprzepaściła karierę muzyczną. Wyjechała do Miami na studia, ale na stałe do Hope Valley wróciła dopiero rok temu. Wyszła za pana Tadeusza, z którym jest już od prawie dekady, ale ostatnio sporo kłócą się o bąbelka, którego urodzi im jej młodsza siostra. Wielka fanka koszykówki, włoskiego żarcia i ,,Friends".

Remi

Post cece wellsh-westfield »

to przyszłam! podrzucam tę Cece, bo zbliżeni wiekowo i mogę dać też Asher Harrington, ale to gówniak w sumie :lol:
kix#5424
BOGATE CV MEDYCYNA PSIARZ Jak anioła głos