RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
187

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Dexter Knightley
Imię i nazwisko wizerunku: Chace Crawford
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
viewtopic.php?f=53&t=1328&p=9213#p9213 -karta postaci,
viewtopic.php?f=54&t=1416&p=10251#p10251 - relacje,
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! URODZONY JESIENIĄ PRAWO WAGA
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Noelle Covington
Imię i nazwisko wizerunku: Johanna Braddy + https://66.media.tumblr.com/0c2a6c8461c ... o6_250.png
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=2144 +viewtopic.php?f=19&t=2246
ps. dokonałam zmian
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: donato villeda
Imię i nazwisko wizerunku: jorge lopez (i klik)
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
relki
telefon
instagram
Proszę o dodanie linku do avka i gifka, który podmienimy w karcie <3 — Teddy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

o, prawda, nie wkleiłam, gupia pałka ze mnie :lol:
AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: donato villeda
Imię i nazwisko wizerunku: jorge lopez (+ klik avek & klik gif)
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
relki
telefon
instagram
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
pani weterynarz z głową, w chmurach
28
166

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Brie S. Arreola
Imię i nazwisko wizerunku: Maria Pedraza
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
relacje
telefon
ig
Post zawiera 1472 znaki, proszę o dopisanie przynajmniej 28 <3 — Teddy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
pani weterynarz z głową, w chmurach
28
166

Post

znowu ja bo jesyem lama
AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Brie S. Arreola
Imię i nazwisko wizerunku: Maria Pedraza
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia:
relacje
telefon
ig
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
165

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: dia sheridan
Imię i nazwisko wizerunku: lily james
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: -
mów mi/kontakt
stop, nadiu
a
Awatar użytkownika
mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć pozwól mi być! nie chcę już słuchać tych kłamstw, nieeee!
35
183

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Camden Willoughby
Imię i nazwisko wizerunku: Chris Pine
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=702
viewtopic.php?f=20&t=704&p=2285#p2285
viewtopic.php?f=19&t=703&p=2284#p2284
Proszę jeszcze o podesłanie nowego avatara i kwadratowego gifka do karty — Teddy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV KARTA DUŻEJ RODZINY PRACA ZE ZWIERZĘTAMI POMYSŁOWY DOBROMIR
mów mi/kontakt
lenny
a
Awatar użytkownika
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3
26
168

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci:Camila Villeda
Imię i nazwisko wizerunku: Beer madison
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: :)
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=20&t=1874&p=16901#p16901 kalendarz
viewtopic.php?f=19&t=1873&p=16899#p16899 msg
viewtopic.php?f=21&t=1875&p=16912#p16912 insta
viewtopic.php?f=17&t=1872&p=16897#p16897 relki
Warunkiem odzyskania rangi jest napisanie posta fabularnego o regulaminowej długości — Teddy
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC
mów mi/kontakt
Kama#3499
a
Awatar użytkownika
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3
26
168

Post

viewtopic.php?f=229&t=2727

Link do postu
Proszę jeszcze o złożenie dodatkowej rezerwacji na wybrany wizerunek <3 — Teddy
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC
mów mi/kontakt
Kama#3499
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Sophie Golighty
Imię i nazwisko wizerunku: Josephine Skriver
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=1449 + viewtopic.php?f=20&t=2365 + viewtopic.php?f=19&t=1803
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
zaplątany w przeszłość w tułaczce bez celu... z barowym chaosem w tle
34
190

Post

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: caleb mcfadden
Imię i nazwisko wizerunku: -
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: -
mów mi/kontakt
kosmiczna odyseja
ODPOWIEDZ