XGeorge Hockley
a

Post

Obrazek
George
Hockley
Swoje życie nieprzerwanie wiąże z muzyką, która od najmłodszych lat jest jego pasją. W trasach koncertowych zjeździł już pół świata, przyzwyczajony do ciągłego życia na walizkach. Jednakże po śmierci dziadka psotanowił nieco przystopować i obecnie stara się zarządzać przepisaną mu w spadku Deep Hollow Horse Ranch.
bandmates
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
collaboration
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
playback
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Hej - ludzie z branży trzymają się razem? Miriam nie jest jakąś ekstra gwiazdą, bo bardziej upodobała sobie deski wszystkich teatrów na świecie niż granie przed kamerami i pojawianie się na wielkich ekranach, ale stara się korzystać ze sławy jaką ma. Niewątpliwie jest dostrzegana w wielu wielkich spektaklach, szczególnie lubuje się w rolach miusicalowych, głosicho dziewczyna ma dobre, tak samo jak słuch. Polubmy się, może w sumie Diaz boi się koni, ale jakoś ją tak przywiało na ranczo, żeby spróbować czegoś nowego, bo jeszcze jej tam tylko nie było. Mimo wszystko - jest dość pozytywną, a przede wszystkim bezpośrednią osobą, chętnie też nią coś namące, jeśli będzie takie życzenie, co by nie zmiotła nas nuda. <3
George Hockley
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
XGeorge Hockley
a

Post

Zgadzam się w pełni, niech trzymają się razem. Profesje nieco inne, ale oboje jako artystyczne dusze, które w pewnym momencie swojego życia były na świeczniku, na pewno zjadą nić porozumienia. Może poznali się na przyjęciu po jednym z musicali, w którym to Miriam grała jedną z ról? Od tego czasu George dodatkowo próbuje zarazić ją swoją pasją do koni i oczywiście na mieszanie i mącenie zawsze się piszę <3
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

George Hockley

No to my tu już wszystko mamy ustalone :) <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
Emma Whitely
a

Post

Chcesz zobaczyć najgorszą jazdę konną, jaką można wykonać na tej planecie? Mam pomysł na wątek! :D Ale sprawdź najpierw, czy rancho jest ubezpieczone! :)

George Hockley
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

George Hockley, potworzymy razem jakąś muzykę? Wprawdzie Ines nie ma takiej dużej kariery, jak George, który koncertował po świecie, ale na pewno będą mogli nauczyć się czegoś od siebie nawzajem :juggle:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Ines Villeda jego to naucz, by nie latał za pannami, o!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
XGeorge Hockley
a

Post

Luna Holmes potwierdzam <3
Emma Whitely wchodzę w to! Myślę, że ubezpieczyciel z przyjemnością pokryje koszty jej spektakularnych upadków, więc jeśli masz pomysł to wchodzę w to w ciemno.
Ines Villeda a w sumie to czemu nie. George odkąd postanowił zatrzymać się na dłużej w Hope trochę zwolnił tempa jeśli chodzi o muzykę, więc taka współpraca mogłaby odświeżyć jego spojrzenie na aranżacje i same koncepcje tego co chce tworzyć w przyszłości.
Zina Villeda towarzyski chłopak z niego, no co :sese:
mów mi/kontakt
Zablokowany