a
Awatar użytkownika
Pomoc humanitarna i reportażysta w jednym - żyje na krawędzi, gdy trzeba. A czasem, gdy nie trzeba.
32
195

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA PALACZ
mów mi/kontakt
cash
Ines Villeda
a

Post

Cześć, Lennart Lindgren, fajny z Ciebie facet, więc wymyślmy jakąś równie fajną relację. Jesteśmy w podobnym wieku, ale od ilu lat siedzisz już w Hope Valley? :hm:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Dobra, ja coś mam :shy: Wpadł mi do głowy pomysł, ze mogli poznać się w szkole, w której Triny pracuje od 3 lat. Nie wiem od kogo, ale może dowiedziała się o jego podróżach i pracy, napisała do niego i zapytała czy nie opowiedziałby dzieciom (tym starszym oczywiście) o jego pracy, podróżach i tym czym się zajmował. Może wykład nie bym płatny, ale w ramach podziękowania Triny zaprosiła go na obiad. To mogło być jakiś czas temu i może kontakt się nie urwał i to zależy, jak długo jest w Hope Valley to może przy okazji pomaga mu w zaaklimatyzowaniu się w mieście. A i chętnie pożyczy mu książki do czytania- ma ich mnóstwo :giggle:

Lennart Lindgren
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Pomoc humanitarna i reportażysta w jednym - żyje na krawędzi, gdy trzeba. A czasem, gdy nie trzeba.
32
195

Post

Ines Villeda w takim razie proponuję coś prostego, ale też konkretnego - Lennart w mieście jest od paru miesięcy. Ale już w pierwszym miesiącu mógł wpaść na nią w jakieś kameralnej knajpce, gdzie akurat wróżyła kelnerce, a on akurat zahaczył wtedy przypadkiem ręką o stolik, zwracając na siebie uwagę. Może wpadł w oko kelnerce, a może chodziło o zwykłą ciekawość - w każdym razie kelnerka zaproponowałaby wróżenie z fusów na nim. I... Tutaj zadziałaby się dziwna rzecz, bo wyszłoby na to, że to nie będzie pierwsza jego styczność, ani ostatnia z rodziną Ines i że pod pewnymi względami doprowadzi do chaosu wewnątrz familii (fabulsrnie mam zaplanowany wątek z Hugo, więc to o niego chodzi). To sprawi pewnie, że Ines go zapamięta. I da nam możliwość do gry kiedyś. Jeśli byśmy tego chciały.

Trinity Morrow super pomysł. W zasadzie niewiele mam do dodania - mogła zauważyć jego artykuł gdzieś w gazecie Hope Valley i stąd go zaprosiła.

A jakby któraś z Was była chętna na grę, to ja się na to piszę! Dajcie wtedy znać :)
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA PALACZ
mów mi/kontakt
cash
Ines Villeda
a

Post

Lennart Lindgren pisze:
23 lip 2020, 07:57
w takim razie proponuję coś prostego, ale też konkretnego - Lennart w mieście jest od paru miesięcy. Ale już w pierwszym miesiącu mógł wpaść na nią w jakieś kameralnej knajpce, gdzie akurat wróżyła kelnerce, a on akurat zahaczył wtedy przypadkiem ręką o stolik, zwracając na siebie uwagę. Może wpadł w oko kelnerce, a może chodziło o zwykłą ciekawość - w każdym razie kelnerka zaproponowałaby wróżenie z fusów na nim. I... Tutaj zadziałaby się dziwna rzecz, bo wyszłoby na to, że to nie będzie pierwsza jego styczność, ani ostatnia z rodziną Ines i że pod pewnymi względami doprowadzi do chaosu wewnątrz familii (fabulsrnie mam zaplanowany wątek z Hugo, więc to o niego chodzi). To sprawi pewnie, że Ines go zapamięta. I da nam możliwość do gry kiedyś. Jeśli byśmy tego chciały.
Lennart Lindgren, świetnie, wszystko mi pasuje! Tym bardziej, że masz znać się z Hugo i niezależnie od waszej relacji, będę miała was na oku. I na pewno odezwę się po weekendzie, żeby coś zagrać :juggle:
mów mi/kontakt
Zablokowany