a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
187

Post

Obrazek
Eddie
Spence
Chłopek roztropek. Najmniej ogarnięty policjant na całym świecie. Jest bez pamięci zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce Candy, narzeczonej swojego najlepszego przyjaciela Teddiego, która niedawno złamała mu serce. Bywa chamem, glupolem, nie ogarnia życia, ale za to jakie ma dobre serduszko!!
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV That's a start STARY KAWALER EMERGENCY SERVICES LEKKODUCH
mów mi/kontakt
mamchomika#2145
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
163

Post

To jak zapraszasz to wbijam :aww: Szczególnie, że podobny wiek, a skoro z niego taki nieogarnięty policjant to go Lyanna mogła kiedyś zszywać :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL MEDYCYNA BYK
mów mi/kontakt
lia
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
187

Post

Tak mogło być! i pewnie za każdym razem, jakimś cudem trafiał tylko na nią . Mogą darzyć się sympatią albo właśnie nie! żeby było ciekawiej ^^
Lyanna Quincey
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV That's a start STARY KAWALER EMERGENCY SERVICES LEKKODUCH
mów mi/kontakt
mamchomika#2145
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
163

Post

Zawsze to może być coś na zasadzie kto się czubi, ten się lubi, czyli niby się kłócą, niby na siebie narzekają i w ogóle na siebie prychają, to jednak jest w tym jakaś dziwna nić sympatii :D
Eddie Spence
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL MEDYCYNA BYK
mów mi/kontakt
lia
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
187

Post

Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV That's a start STARY KAWALER EMERGENCY SERVICES LEKKODUCH
mów mi/kontakt
mamchomika#2145
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

Możemy mieć trochę wspólnego, bo Giny ojciec jest policjantem, mieszkają chyba dwa domy od siebie i ona często dostaje mandaty więc wbijam :lol:
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
ODPOWIEDZ