a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
180

Post

Obrazek
Cassey
Scott
Miły chłopak, pracuje w labie i może poopowiadać Ci o komórkach macierzystych, wypić alkohol i wypaliś papierosa (lub coś innego).
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
Cassey
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
189

Post

Chętnie wypalę coś innego niż piapieroska i głównie z tego typu znajomość może nas łączyć, choć jeśli chcesz, Cassey Scott może widzieć jakąś korzyść płynącą z relacji z Jorge. W końcu to dość bliski kuzyn Harringtonów, którzy mają swoje legalne i nielegalne interesy na wyspie, nad którą właściwie panują. Ewentualnie możemy ich zakręcić wokół siebie, trochę powozić się po okolicy, zrobić trochę niebezpiecznych czy szalonych rzeczy (zapolujmy na aligatora). Różne to pomysły na zielono wpadają do głowy, szczególnie jeśli się przesadzi. :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV TUBYLEC ARTYSTA WEGETARIANIN WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
180

Post

Jorge Pérez
A owszem, możemy palić co tam sobie chcesz i jakieś niebezpieczne rzeczy robić... Cassey w sumie otwarty i gotowy na wszystko jest.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
Cassey
ODPOWIEDZ