RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
174

Post

Coco Villeda pisze:
28 cze 2020, 21:24
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Brendon Urie
toto wyżej można usunąć, kod mi się źle skopiował
o, to dla mnie :hopsa:
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
BOGATE CV PRACA W GASTRONOMII PEWNY SIEBIE PRACOWITY
mów mi/kontakt
Ikumi
a
Awatar użytkownika
Przyjechał do miejsca, z którego pochodzi, gdy znalazł się na skraju bankructwa; zdecydowanie nikt nie cieszy się z jego powrotu.
33
186

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa):lucy boynton
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja dodatkowa przedłużona do 12:00 1 lipca w związku z remontem — Ruth
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM CZARNA OWCA I’M MOVING OUT! PANIE WŁADZO... DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
pan maruda
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
19
175

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Louise Fankhänel
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Halston Sage
bo się nie wyrobiłam :C
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona o jeden dzień z powodu remontu. — Teddy
Rezerwacja dodatkowa przedłużona do 12:00 1 lipca w związku z remontem — Ruth
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Czy kiedy ukrywasz przed kimś tajemnicę i jednocześnie stajesz się czyjąś tajemnicą, to to już karma?
31
183

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Aron Piper
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Casanova 2020 I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD KARTA DUŻEJ RODZINY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA WIECZNIE NIEWYSPANY PIJAM TEQUILĘ lubię upały Czytam poranną prasę inspektor gadżet Uprawiam sporty wodne Preferuję kilkudniowy zarost Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas #CZYSTEHOPEVALLEY Food Fight Oops, I did it again
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
What if we had a chance to do it again and again, until we finally did get it right? Wouldn’t that be wonderful?
24
157

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Cindy Mello
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona o jeden dzień z powodu remontu. — Teddy
Rezerwacja podstawowa przedłużona do 06.07 23:59 — Cesar
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ALL BY MYSELF WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU STUDENT DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WOLĘ OSTRO Odsłaniam kolana w sukienkach NOTHING BREAKS LIKE A HEART SUNRISE SUNSET SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY Maybe you're my boss, but fuck you
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
165

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Lindsey Morgan
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
cierpkie chwile, można się z piekła wydostać, lecz to zostanie w nas, za głęboko wsiąka
31
189

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Florence Pugh
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! SINGIEL BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN EMERGENCY SERVICES PSIARZ ŁAMACZ SERC PRACOHOLIK biegam Jesteśmy identyczni
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
doktorantka lingwistyki zakochana w językach i podróżach
25
168

Post

Miles Carter pisze:
29 cze 2020, 16:02
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Florence Pugh
Tu! <3
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona o jeden dzień z powodu remontu. — Teddy
I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI STUDENT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI lubię upały #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
165

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Nora Arnezeder
zmieniam na Norę i oddaję Lindsey :)
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Lindsey Morgan wraca do obiegu <3 — Cesar
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
naczelny baran wśród baranów » zamiata kino za pieniądze » chaotic neutral » anarchista po godzinach » no chill club » ciepła klucha, ale się nie przyzna
23
170

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): dongyoung kim
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona o jeden dzień z powodu remontu. — Teddy
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 06.07, 23:59 — Ruth
BOGATE CV LGBT+ BARAN CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
jóme#8697
a
Awatar użytkownika
+ Ostatni rok leżał w śpiączce po wypadku samochodowym. Spędził dwa miesiące na wózku inwalidzkim, uczęszcza na rehabilitacje i dopiero stara się chodzić o własnych siłach.
+ Przed wypadkiem był zaręczony i planował ślub z dziewczyną, która podczas jego śpiączki odeszła do innego.
+ Jest właścicielem warsztatu samochodowego w którym wznowił pracę dopiero od niedawna. Szukam mechaników, którzy pomogli by przy pracy kiedy on wciąż walczy z niepełnosprawnością.
+ Od dziecka pomagał rodzicom w restauracji, która prowadzili, więc naprawdę świetnie gotuje. Po śmierci ojca przejął warsztat samochodowy, więc w knajpie pomaga matce rzadziej.
28
184

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni):alberto rosende
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): dylan o'brien
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja dodatkowa przedłużona do 12:00 1 lipca w związku z remontem — Ruth
BOGATE CV MAN UP! WŁASNY BIZNES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI MIĘSOŻERCA
mów mi/kontakt
marta, rejwen
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
170

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): taylor swift
pościk jest pisany ok
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
kevin day#1727
ODPOWIEDZ