a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
189

Post

Obrazek
Chico
I tyle wystarczy
Kuzyn Harringtonów, ten bardziej latynoski. :aww: Gorąca krew wre, artystyczna dusza na miejscu, dryg do zabawy również. Mogę Ci zrobić ładny obrazek na skórze, który zostanie z Tobą do końca życia i nie będą to brzydkie bazgroły! Jestem również artystą pełną gębą, który swoją sztukę sprzedaje na płótnie oraz papierze, a w dodatku - dla chętnych - pozuję przed obiektywami, zdarzyło mi się kilka razy przejść po wybiegu i wystąpić w reklamie. Niech żyją modele alternatywni!
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV TUBYLEC ARTYSTA WEGETARIANIN WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
Ines Villeda
a

Post

To u Ciebie robiłam sobie pierwszą dziarkę, a skoro taki Ciebie artysta, to na pewno się dogadamy, Chico ^^
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

Jorge Pérez No to wbijam! Ogólnie to Stu jest facetem, który 5 lat temu przespał się z Kate, Twoją kuzynką i teraz ma 5 letniego syna. Oczywiście o nim nie wie, bo po wakacyjnej przygodzie wrócił do Miami i dopiero niedawno ponownie pojawił się w Hope Valley. Jest także biseksualny i lubi zawiesić oko na uroczych chłopaczkach. Lubi eksperymenty i nie wstydzi się tego, że jarają go nie tylko dziewuchy.
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
189

Post

Ines Villeda ja się z Tobą zawsze, ale to zawsze dogadam, no i te nasze artystyczne dusze zawsze się spikną! Możemy sobie nawet pograć razem, bo Cicho to nie tylko gitarzysta, ale i zapalony perkusista, który lubi robić HAAŁAAAS. Villeda na pewno wprowadza do Perezowego życia sporo koloru, a ktoś taki jest mu stanowczo potrzebny.
Stuart Hill a tutaj mamy z kolei taką niejasną sytuację, bo widzisz -Chico nigdy się nie obnosił ze swoimi preferancjami. BA! Nawet dość długo starał się stworzyć związek z jakąś dziewoją i zakorzeniło się to w nim zbyt mocno, aby teraz tak na hop siup wyjść ze swojej strefy komfortu. Dlatego mam nadzieję, że Hill ma dobry gej radar i po prostu wykorzysta sytuacje, aby przełamać pierwsze (hehe) lody. I tak widzę nasz pierwszy wątek - pełen luzik, alkohol już rozluźnił, może trochę się pobujali na parkiecie, krew w żyłach pędzi i no... No co? Zobaczymy!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV TUBYLEC ARTYSTA WEGETARIANIN WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Cześć kuzynie <3
Jorge Pérez
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
189

Post

Witam kuzyneczkę Katie Harrington , zamówienia na słodkości składam do studia, żeby mieć co jeść. Chętnie też przykuchcę z Tobą, ale taki ze mnie cukiernik jak z koziej dupy trąba i zrobię Ci pożar w kuchni?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV TUBYLEC ARTYSTA WEGETARIANIN WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Jorge Pérez, Audrey była dziewczyną Rykera (i trochę go zepsuła, sorka) i kumplowała się z Lene, a poza tym są w tym samym wieku, więc pewnie chodzili razem do szkoły także... coś bym chciała <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
160

Post

Środowisko lgbt musi trzymać się razem. Więc co im dajemy? :D

Jorge Pérez
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
BonBon #9251
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
189

Post

Marina Alonso-Hatheway - słuchaj, Jorge raczej nie obnosi się głośno ze swoją orientacją, wręcz przeciwnie, dopiero ostatnio coś się zmienia w jego myśleniu. Przyda mu się taka psiapsi, co go kopnie w dupę, żeby przestał się przejmować takimi duperelami. Zachęci, żeby się nie zamykał ciągle na nowe doświadczenia, bo to dotychczas robił. <3

Audrey Willoughby A co by pani chciała? Może, może... Mieli jakieś nie do końca doświadczenia w szkole? Może kręcili się wokół siebie, ale Jorge robił to bardziej na pokaz, bo przecież go laski nie do końca interesują tak, jakby sobie tego życzył. A teraz? Teraz to nie mam pojęcia, co by im tu wcisnąć, ale chętnie z Tobą razem po mędrkuję. *.*
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV TUBYLEC ARTYSTA WEGETARIANIN WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Jorge Pérez w sumie to pasuje, ale nie mów Rykerowi :giggle: Teraz to jej może unikać trochę jak ognia po tym, co zrobiła jego kuzynowi, bo pewnie bros over hoes, ale moż trochę mu jednak szkoda bo ich szipował i próbuje sie jednak co do niej przełamać?
No i dorobiłamsię jeszcze kuzynki Chico Veronica Harrington także tu lofki rodzinne koniecznie!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
ODPOWIEDZ