a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Harrington Billy
imiona Billy
nazwisko Harrington
data urodzenia24/03/1994
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna Heteroflexible
miejsce pracy La Casa De Flores
stanowisko pracy Recepcjonista
narracja 3 / przeszły
wizerunek Holland, Tom
⛳ Najstarsze dziecko Państwa Harrington i kuzyn Rykera i Jacksona Harringtonów. Żywiołowe dziecko biegające po domu w piżamce Spider-Mana, a potem opiekuńczy starszy brat w koszulce z napisem "Dumny starszy brat". Nie przyzna się, ale wciąż ma tę koszulkę ukrytą w kartonie na strychu.
⛳ W przedszkolu zawsze bronił słabszych czym imponował koleżankom z grupy i każda chciała siedzieć z nim w ławce albo chodzić za rękę. Później bronił młodszą siostrę jeśli była taka potrzeba.
⛳ Dość dobrze radził sobie w szkole bez potrzeby spędzania całego dnia nad książkami. Uczył się wszystkiego na lekcji, a będąc wzrokowcem wystarczyło, że w domu przeczytał coś raz i już umiał.
⛳ Prowodyr jeśli chodzi o najgłupsze akcje w swojej paczce znajomych. Przez niego często lądowali na dywaniku u dyrektora.
⛳ Często przesiadywał z ojcem w garażu, grzebiąc przy aucie czy naprawiając jakieś meble. Ogólnie ojciec był jego najlepszym przyjacielem i często przychodził do niego po porady.
⛳ Rodzina jest dla niego najważniejsza i zrobi dla nich wszystko. Matka i siostra to najważniejsze i jedyne kobiety w jego życiu. Zawsze kupuje im kwiaty na urodziny i inne ważne święta.
⛳ Studiował Turystykę na Uniwersytecie w Miami. Praktyki miał w hotelu, którego właścicielami są jego kuzyni, a potem zatrudnił się tam jako recepcjonista.
⛳ Ogólnie nie podoba mu się narkotykowy biznes jego rodziny i jak tylko zaproponowano mu współpracę kategorycznie odmówił. Jedyne przy czym pomaga to aukcje, bo ma z tego dodatkowe pieniądze. Krążą plotki, że rzeczy wystawiane tam nie zawsze są z legalnego źródła ale on nie zwraca na to uwagi.
⛳ Póki co nie planuje wyjechać z miasta, ale nie wyklucza, że kiedyś wybierze się na jakąś dłuższą podróż po świecie.


🍕 Uzależniony od niezdrowego jedzenia i posiadacz żołądka bez dna. Na szczęście dzięki szybkiej przemianie materii tego po nim nie widać, ale nie przestrasz się jak zamówi ogromną pizzę i zje ją sam, a potem poprosi o dużą porcję frytek. Wszystko popije Colą, ale nie Zero bo fujka.
🍕 Uczulony na awokado i grzyby.
🍕 Mówi biegle po hiszpańsku .
🍕 Rodzynki? Fe. Wywala je z ciasta i ma gdzieś, że ludzie krzywo na niego patrzą.
🍕 Lubi grać w golfa. To go relaksuje. No i może się wtedy pochwalić zgrabnym tyłkiem.
🍕 Drażni go zapach lakieru do włosów i zmywacza do paznokci, ale za to uwielbia zapach benzyny.
🍕 Czasem zdarza mu się lunatykować i śpiewać przez sen.
🍕 Ma psa Staffordshire Bull Terrier niebieskiej maści o imieniu Suzie. Zabiera ją ze sobą wszędzie.
🍕 Ma lekką wadę wzroku, ale na co dzień funkcjonuje bez okularów. Jedynie jak wzrok mu się zmęczy przez pracę przy komputerze, więc w okularach ujrzysz go prawdopodobnie jedynie na nocnej zmianie w hotelu.
🍕 Nie ogarnia Tik Toka, Twittera i Snapa. Jedynie instagrama ma na swoim telefonie.
🍕 Pije tylko piwo i whisky. Za winem nie przepada.
🍕 Pierwszy raz złamał nos jak miał osiem lat. Potknął się wtedy na wfie podczas biegania. Drugi raz poślizgnął się podczas salta na zajęciach gimnastycznych mając trzynaście lat. Ostatni raz wydarzył się na afterze po balu maturalnym w domu jednego z kolegów. Tańczył wtedy pijany na stole i próbował z niego zeskoczyć w jakiś efektowny sposób i wylądował na twarzy. Nos jest teraz trochę krzywy, ale jemu się taki podoba.
🍕 Czasem zachowuje się jakby miał ADHD i biega po domu jak wariat, ale to po prostu nadmiar energii, który musi jakoś spożytkować, żeby móc zasnąć w nocy. Szkoda tylko, że to nie zawsze działa i ma problemy z zaśnięciem. Pewnie dlatego tak bardzo lubi nocne zmiany w hotelu. Ale jak już zaśnie to prawdziwa z niego Śpiąca Królewna. Możesz skakać po nim i krzyczeć mu do ucha, ale on będzie spał jak zabity. Ale spoko, on żyje, więc nie wzywaj pogotowia.
🍕 Ma problem z wybraniem dzwonka na telefon, więc zawsze ma ustawiony na tryb wibracji. Musisz mu wybaczyć jeśli nie odbierze od Ciebie telefonu za pierwszym razem. Za drugim też. Do trzech razy sztuka, nie?
🍕 Przechodzą go ciarki gdy ktoś żuje przy nim gumę. Nie znosi tego!
🍕 Świetny z niego tancerz, ale podczas chodzenia nogi mu się plączą. Czasem zdarza mu się potknąć ale wyplątuje się z tego jakimś fikołkiem czy saltem i udaje, że tak miało być.
🍕 Boi się pająków. No wydziera się jak baba na widok nawet najmniejszego z nich. Posada naczelnego pogromcy pająków wciąż wolna jakby co!
🍕 Nienawidzi sushi. Nie rozumie jak można jeść surową rybę. Fujka.
🍕 Nigdy nie był w prawdziwym związku, a w szkole uchodził za Casanovę. Uwielbiał bawić się dziewczynami, a potem porzucał je gdy liczyły na coś poważnego.
🍕 Fan Horrorów. Od małego spędzał przed telewizorem namiętnie oglądając programy typu "Gęsia skórka" albo "Czy boisz się ciemności?". Ogólnie filmów się nie boi, gorzej z grami w które musi się bardziej wczuć przez co słychać go w całym domu jak się przestraszy. Czasem przyłapuje się na tym, że nie ma ochoty pójść nocą do lasu bo spotka go tam coś złego, ale po kilku głębszych robi się odważniejszy i leci pierwszy.
MIEJSCOWY ISLA DE FLORES
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany