a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
175

Post

Obrazek
Woody
Willoughby
lat 33, Hope Valley zna jak własną kieszeń, chociaż trochę go tu nie było - wrócił kilka miesięcy temu, wyremontował antykwariat i teraz go sobie prowadzi licząc na ciche i spokojne życie, chociaz tak naprawdę to nie
you've got a friend in me
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
If you've got troubles, I've got 'em too
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
There is no thing I would do for you
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM CÓRKĘ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA
mów mi/kontakt
miss Persian-ality
a
Awatar użytkownika
Urodzona w Hope Valley i zaadoptowana przez Ridericków, którzy dali jej najlepszy możliwy dom. Studiowała w Nowym Jorku, gdzie wyszła za mąż i miała być szczęśliwa, ale zamarzył jej się powrót w rodzinne strony. Rozwód i dziecko trochę pokrzyżówały jej plany zawodowe. Zrobiła specjalizację z onkologii i dopiero od niedawna próbuje swoich sił w chirurgii. Boi się diagnozy, ale jest bardziej niż pewna, że ma guza mózgu. Szczęścia w miłości też nie.
32
170

Post

Obrazek

Ale i tak mnie kochaj :eddie:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROZWODNIK/ROZWÓDKA ADOPTOWANY MEDYCYNA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Woody Willoughby, no cześć starszy bracie, wpadłam po miłość dla najmłodszej siostry :omgomg:
Audrey się będzie się o niego max martwić jak się dowie, że ma problemy z serduszkiem, ale od leczenia w tej rodzinie jest Carol! A poza tym to skoro Woody już ogarnął techniki plecenia warkoczy, to będzie liczyła na pomoc z Josie <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

prawda, ja leczę! :lol: I wpadam, wiadomo :secrethandshake:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

O matko, Tom z Peaky Blinders! :omg:
Koniecznie bym coś chciala! Są w podobnym wieku, więc może uderzyłabym coś w tę stronę? <3
Woody Willoughby
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
Emma Whitely
a

Post

Dobrze tam, spokojne życie... Kiedy można Ci je trochę pozatruwać? <3

Woody Willoughby
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

Woody Willoughby, skoro wychowany w Hope Valley, mogliby znać się z Ines od dzieciaka. I tutaj pojawia nam się bardzo istotne pytanie - uderzamy w coś pozytywnego, czy stawiamy na negatyw? :hm:
Bo jeśli coś pozytywnego, to mogli kręcić ze sobą po szkole średniej, co zakończyło się krótkim, wakacyjnym związkiem, ale rozstali się w zgodzie i nigdy nie żywili do siebie urazy.
A jeśli miałaby to być negatywna relacja, to Woddy mógłby być jednym z tych chłopców, którzy dokuczali Cygance ze względu na jej pochodzenie :idk: LET ME KNOW!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.
45
185

Post

Woody Willoughby miałem wpaść inną postacią z zupełnie inną relacją, z zupełnie innym pomysłem... ale przybywam z zimnym Cathalem. W przeciwieństwie do pań nie oczekuję miłości, ani nawet sympatii. Ale razem ze mną możesz kochać wyjątkowe rzeczy, a ja może swoim spokojem pomogę Ci w czym tylko chcesz... o ile przyjmiesz tą pomoc.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie
mów mi/kontakt
Sherlocked
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
175

Post

Silver Roderick,
ObrazekObrazek
obawiam się, że nie mam specjalnego wyboru :roll:

Audrey Willoughby, nawet sobie, maluchu, nie wyobrażasz jak się woody ucieszy, że będzie miał z kim dzielić się tajnikami udanego rodzicielstwa, znaczy, no... :lol: w każdym razie najlepsze tricki na wychowanie szczęśliwej córy ma obcykane, więc z radością sprzeda kilka auds <3

carol willoughby, dobra, słowo, że jak was woody od lat czasem pomyli to nie robi tego specjalnie <3 i oczywiście liczę na kilka przesadzonych acz opartych na medycznych faktach wykładów o tym, jak powinien się lepiej przykładać do szanowania własnego zdrowia, kiedy już się wyda dlaczego wrócił :lol:

Nancy Stryker, ooh, moja ulubiona Sarah *.*
jaka to jest okropna szkoda, że już nie jest takim cudownym promyczkiem jak dawniej, ale przez to tym bardziej chcę, aby znali się jeszcze od dzieciaka - taka absolutnie platoniczna i ucierająca nosa wszystkim, którzy mówią, że chłopak z dziewczyną nie mogą się przyjaźnić <3 i teraz dalej mogą się niezobowiązująco przytulać po szklaneczce jak już uśpią dzieciaczki :hug:

Emma Whitely a można i od zaraz!

Ines Villeda a możemy iść na kompromis, zmiksować obie te opcje i postawić na to, że faktycznie kręcili ze sobą w szkolnych czasach, ale skończyło się to mniej pokojowo niż tu zakładasz, i w sumie mimo że minęło tyle lat, to i tak jak się zobaczą gdzieś przypadkiem, to zawsze jedno drugiemu jakimś złośliwym komentarzem przysoli? :lol: :lol:

Cathal Ackermann pomówić o wyjątkowych rzeczach można zawsze, to najlepsze hobby jakie istnieje
WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM CÓRKĘ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA
mów mi/kontakt
miss Persian-ality
Ines Villeda
a

Post

Woody Willoughby pisze:
21 cze 2020, 14:09
a możemy iść na kompromis, zmiksować obie te opcje i postawić na to, że faktycznie kręcili ze sobą w szkolnych czasach, ale skończyło się to mniej pokojowo niż tu zakładasz, i w sumie mimo że minęło tyle lat, to i tak jak się zobaczą gdzieś przypadkiem, to zawsze jedno drugiemu jakimś złośliwym komentarzem przysoli? :lol: :lol:

Woody Willoughby no pewnie, wszystko bardzo mi pasuje! :secrethandshake: trzeba będzie ustawić się na jakąś gierkę ^^
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

Woody Willoughby pisze:
21 cze 2020, 14:09

@Nancy Stryker, ooh, moja ulubiona Sarah *.*
jaka to jest okropna szkoda, że już nie jest takim cudownym promyczkiem jak dawniej, ale przez to tym bardziej chcę, aby znali się jeszcze od dzieciaka - taka absolutnie platoniczna i ucierająca nosa wszystkim, którzy mówią, że chłopak z dziewczyną nie mogą się przyjaźnić <3 i teraz dalej mogą się niezobowiązująco przytulać po szklaneczce jak już uśpią dzieciaczki :hug:
O mamo, taaaak *.* *.* *.*
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
a
Awatar użytkownika
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.
45
185

Post

Jeśli zechcesz zagrać to chętnie coś popiszę! <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie
mów mi/kontakt
Sherlocked
ODPOWIEDZ