nowy post
Posty: 22
zatrzymaj avki
paradise
Challenge me!
OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupyChallenge me!Temat miesiącaevents
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
Idą święta, a święta to czas życzliwości: pamiętaj o codziennym karmieniu piesków: https://www.olx.pl/lp/nakarm-psa/

Post Hope Valley »

00Challenge me!
UWAGA! Wszystkie pytania dot. "Challenge me" prosimy kierować na skrzynkę administratorki Teddy Westfield.
A po wykonaniu wyzwania, nie zapomnij przypomnieć się o odznakę, pisząc do Grace Blackbird.


Nauczone doświadczeniem wyniesionym z innych forów, zdecydowałyśmy się nie zakładać typowego tematu "Kto zagra?". Zamiast tego przedstawiamy Wam znacznie unowocześniony sposób znajdowania wątków:
Challenge me! to zabawa, dzięki której każdy gracz może otrzymać nie tylko piękne odznaki, ale i urozmaicić życie zarówno swojej, jak i cudzych postaci. Zasady dołączenia do gry są proste.

Wersja #1 - dla tych, którzy szukają wątku:
W polu "STATUS" wpisz "szukam", w polu "kto" nick swojej postaci, a w polu "opis" preferowany typ rozgrywki. Z jednym graczem? Z dwoma? Fabuła umożliwiająca rozegranie jej w niecałe dwie godziny? Długi, emocjonalny wątek, który zarysuje się w pamięci na zawsze? Wypisz tam wszystkie swoje oczekiwania!

Wersja #2 - dla tych, którzy lubią mieszać:
W polu "STATUS" wpisz "wyzwanie", w polu "kto" nick postaci, której je rzucasz, a w polu "opis" dokładny pomysł challenge'u.
Wyzwanie możesz rzucić zarówno postaci, która zgłosiła się po nie w tym temacie, jak i postaci, która wcale się tego nie spodziewa! Lubisz uprzyjemniać (lub rujnować!) innym życie? To dobre miejsce do wyrzucenia z siebie nadmiaru weny.

Dodatkowo: za każdy rozegrany challenge przysługuje jedna, spersonalizowana odznaka.

Ważna informacja! W polu "status" wpisz jedynie "szukam" lub "wyzwanie" (nic innego!), ponieważ jest to warunek poprawnego wyświetlania się kolorowych pól.


Bawcie się dobrze!
01Kod

Kod: Zaznacz cały

[challenge=szukam / wyzwanie | aktualne / nieaktualne]
[dlakogo]Tutaj za pomocą @ oznacz graczy, którzy wezmą udział w wyzwaniu[/dlakogo]
[opiswyzwania]Tutaj dokładnie opisz wyzwanie.[/opiswyzwania][/challenge]
https://64.media.tumblr.com/b1bd3f1a01b ... 05fc56.gif')">

Awatar użytkownika
28 y/o
168 cm
hello, it's me
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale

Post Maeve Houghton »

KtoKto
OpisOpis
Rae lada chwila rodzi, a to oznacza, że Fae i Mae odzyskają wreszcie trzecią atomówkę. Z tego tytułu Maeve wraz z Ferby organizują wspólny wieczór podczas którego przetestują połączenie wszystkich składników, które znajdą w domu jednej z nich z alkoholem, by stworzyć drink idealny. Taki, który zasługuje na pierwsze, wspólne picie po tym, jak już ich przyjaciółka będzie znowu mogła z nimi imprezować. Wiele niepowodzeń nietrafionych smaków, wylanego alkoholu i chaosu - nic dodać, nic ująć.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Cukier, słodkości i różne śliczności — Grace
https://64.media.tumblr.com/4948a441a25 ... 8ac2a.gifv')">

Awatar użytkownika
36 y/o
191 cm
hello, it's me
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.

Post Christian Donovan-Hill »

KtoKto
OpisOpis
Trochę się namieszało ostatnio, prawda? Mimo wyznania prawdy, atmosfera nadal jest napięta, chociaż starania widać jak na dłoni, mimo że nie jest tak idealnie jak być powinno. Chris jeszcze bardziej to odczuwa w swoje urodziny, kompletnie niczego się nie spodziewając, wracając do domu z zamiarem spędzenia tego dnia samotnie, ty jednak, czując impuls, postanawiasz zaskoczyć przyjaciela, zdając się na targające tobą emocje i w najdrobniejszym calu planując ten wyjątkowy dla blondyna dzień. Jednak czy aby na pewno atmosfera będzie sprzyjająca?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania osoby obecne na przyjęciu - niespodziance otrzymają spersonalizowaną odznakę Happy Birthday, Stuart! — Grace
https://i.imgur.com/WFjX4Lz.gif')">

Awatar użytkownika
25 y/o
162 cm
hello, it's me
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.

Post Calanthe Carter »

KtoKto
OpisOpis
Wróżka, u której byłą Calanthe, przepowiedziała jej pojawienie się w jej życiu przystojnego mężczyzny, który zwróci jej uwagę. Dlatego, gdy tego samego dnia pewien strażak pojawia się w barze i pyta, czy to tutaj miał się zjawić, nic dziwnego, że Cala od razu ochoczo przytakuje, mając w pamięci słowa wróżki. Ile minie, zanim oboje zrozumieją, że to jedynie niefortunne nieporozumienie?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę It's a kind of magic — Grace
https://66.media.tumblr.com/5d9075590b3 ... 5ff93b.gif')">

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
hello, it's me
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna.

Post Ines Villeda »

KtoKto
OpisOpis
Ines wcale nie miała ochoty na te spotkanie, zdecydowanie wolałaby zostać w domu, zakopać się pod kocem, słuchać smutnych piosenek i przytulać cielaka, choć ten nie był już wcale małą krówką. Ale może dobrze się złożyło, że Johnny wyciągnął ją na wspólne spożywanie alkoholu i nawet jeśli miała upić się na smutno, to była świetna okazja, żeby wręczyć mu list napisany przez Miriam. List, który powinien zniknąć w otchłani oceanu, ale butelka niefortunnie wróciła na brzeg, więc Cyganka, korzystając z chwili nieuwagi przyjaciółki, wyjęła go i ukryła w kiszeni. Przecież Johnny musi w końcu dowiedzieć się o uczuciach Diaz.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Romeo! Czemuż Ty jesteś Romeo! — Grace
https://i.imgur.com/JNKXw3V.gif')">

Awatar użytkownika
32 y/o
179 cm
hello, it's me
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.

Post forest renshaw »

KtoKto
OpisOpis
Podobno wiosną powinno sadzić się kwiatki i inne roślinki, ale kto zwracałby na to uwagę na Florydzie, gdzie słońce świeci przez cały rok? Na pewno nie Wy, a szczególnie w sytuacji, gdy tak długo zbieracie się już do zasadzenia Waszego pierwszego, wspólnego dziecka. Co prawda nie jest to mandragora i nie zacznie Wam płakać w czasie wyciągania z ziemi, ale kto wie, może korzonki bazylii też przyniosą jakieś niezapomniane emocje? Tylko nie zapomnijcie kupić doniczki i ziemi!
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Co mówiła profesor Sprout? — Grace
https://i.ibb.co/XtYsw23/tenor.gif')">

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
hello, it's me
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out

Post Teddy Westfield »

KtoKto
OpisOpis
Teddy ostatnio przeszedł ciężkie rozstanie. Najpierw były ciche dni, później ciche miesiące, aż pewnego dnia pani Westfield spakowała manatki, wzięła psy pod pachę i po prostu zniknęła, zostawiając go samiutkiego jak palec w ogromnym, pustym domu.
Teddy, jak to Teddy, w trudnych chwilach lubi zajrzeć do kieliszka. Niechcący wypił odrobinę za dużo i, kołysząc się z nogi na nogę, wylądował w jednym z barów na wyspie. I, co gorsza, w tłumie znalazł właśnie ciebie! Spodobałaś mu się na tyle, że już podczas pierwszego tańca okropnie się rozkleił i przez łzy zaczął opowiadać historię swojego życia.
Poradź sobie z rozryczanym natrętem, ratuj się ucieczką lub poproś kogoś o pomoc! Wszystkie chwyty dozwolone.

Za rozegranie zadania obie postacie otrzymają odznakę specjalną: Ain't no crying in the club — Teddy
wyzwanie wyzwanie
aktualne
https://i.pinimg.com/originals/22/be/aa ... d3242e.gif')">

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
hello, it's me
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out

Post Teddy Westfield »

KtoKto
OpisOpis
Eudora jest wielką fanką kiepskich horrorów. Teddy — nienawidzi przeciętnych filmów. W sali kinowej wylądował przez przypadek, przekonany, że rezerwuje bilety na film nominowany do złotej statuetki. Okropnie znudzony, z ustami pełnymi popcornu, zaczyna głośno komentować poczynania postaci. Eudora może się do niego przyłączyć i zaryzykować zostanie wyrzuconą z kina albo wypełnić obywatelski obowiązek i poprosić go, by wreszcie się zamknął.
Miłego seansu!

Za rozegranie zadania obie postacie otrzymają odznakę specjalną: Straszny film — Teddy
wyzwanie wyzwanie
aktualne
https://i.pinimg.com/originals/22/be/aa ... d3242e.gif')">

Awatar użytkownika
28 y/o
164 cm
hello, it's me
Marzyła o zostaniu baletnicą, ale z tego wykluczyła ją kontuzja, więc obecnie uczy dzieciaki tańca. Kilka miesięcy temu zakończyła poważny związek i bardzo chciałaby zostać mamą, dlatego uznała, że namówienie przyjaciela na dziecko to dobry pomysł.

Post Celia Cabral »

KtoKto
OpisOpis
The One With Only One Line

Po pierwszej wojnie przyszła pora na zakopanie topora wojennego, dlatego Celia zdecydowała się przekupić Lando klockami. Wbrew jego późniejszemu znalezisku, była to jedyna niespodzianka, którą dziś dla niego przygotowała. Czeka ich zatem dość trudna rozmowa, a Moran dodatkowo zmuszony będzie ocenić czy na wieść o odsunięciu ojcostwa w czasie odczuje ulgę, czy może jednak odrobinę zawodu.
wyzwanie wyzwanie
nieaktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę The One With Only One Line — Grace
https://64.media.tumblr.com/67b885ae837 ... 375515.gif')">

Awatar użytkownika
31 y/o
171 cm
hello, it's me
Próbowałam biegać zanim nauczyłam się chodzić.
Podróżnika (alpinistka) po wypadku. Aktualnie kuśtyka po Hope Valley starając się nie popaść w paranoję przez 'siedzenie w miejscu'.

Post Andrea Thorn »

KtoKto
OpisOpis
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda duża ozdobiona choinka (tak, ta w świątecznej wiosce) od dołu? Thorn też nie, ale podobno opos, którego dwa lata temu zobaczyła w lesie, powiedział jej, że musi tego spróbować. Podobno, bo była wtedy upalona Indiańskim ziołem, więc zweryfikowanie tego będzie trudne, jak zrozumienie ciągu przyczynowo skutkowego doprowadzającego Thorn oraz osobę jej towarzyszącą do miejsca pod choinką. Kto nie chciałby chować się wśród wielkich sztucznych prezentów? Tylko ktoś trzeźwi.. a oni nie byli. Doskonale o tym wiedzieli, o czym przekona się również policja, bo szanowana pani Dorotka ze straganu z świątecznymi szopkami postanowiła poskarżyć się biednej Maryli z numeru alarmowego.
Ta impreza może się udać albo skończy w areszcie.

Alkohol - 30 dolarów
Kaucja - 200 dolarów
Ujrzenie cudów pod choinką - BEZCENNE
wyzwanie wyzwanie
NIEaktualne
Za rozegranie wyzwania obie strony otrzymają spersonalizowaną odznakę Christmas mirracles — Teddy
https://i.imgur.com/p8R0vP6.gif')">

Awatar użytkownika
37 y/o
185 cm
hello, it's me
Pilot myśliwca wojskowego, po stracie żony i dzieci w wypadku wrócił do Hope i założył w Miami szkołę latania na awionetkach. Próbuje ułożyć sobie życie na nowo, starając się być rozważnym, ale po pijaku przespał się że swoim najlepszym przyjacielem i nie wie, co o tym wszystkim myśleć.

Post Carlos Villeda »

KtoKto
Carlos Villeda
OpisOpis
Oddam Carlosa do gry, możemy coś ustalić, możemy iść na żywioł, albo po jakąś odznakę jak chcesz. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, ze mną można się dogadać <3
szukam szukam
aktualne
https://zapodaj.net/images/6663d38449001.gif')">

Awatar użytkownika
28 y/o
186 cm
hello, it's me
Policjant, który pracy poświęca trochę za dużo uwagi, by nie musieć skupiać się na problemach w życiu prywatnym. Niedawno wprowadził się do otrzymanego w spadku domu swojej babci, który planuje sprzedać, gdy tylko go wyremontuje.

Post Jamie Lockwood »

KtoKto
Jamie Lockwood/Joshua Sheppard
OpisOpis
Przygarnę coś dla moich chłopów, szczegóły preferuję ustalić na pw lub disco!
szukam szukam
aktualne
https://i.pinimg.com/originals/02/d1/8f ... 376848.gif')">