nowy post
Posty: 3 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
paradise
Challenge me!
OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupymieszkaniaChallenge me!Temat miesiącaevents
hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

00Challenge me!
UWAGA! Wszystkie pytania dot. "Challenge me" prosimy kierować na skrzynkę administratorki Billy Harrington .
A po wykonaniu wyzwania, nie zapomnij przypomnieć się o odznakę, pisząc do któregokolwiek z administratorów <3 .


Nauczone doświadczeniem wyniesionym z innych forów, zdecydowałyśmy się nie zakładać typowego tematu "Kto zagra?". Zamiast tego przedstawiamy Wam znacznie unowocześniony sposób znajdowania wątków:
Challenge me! to zabawa, dzięki której każdy gracz może otrzymać nie tylko piękne odznaki, ale i urozmaicić życie zarówno swojej, jak i cudzych postaci. Zasady dołączenia do gry są proste.

Wersja #1 - dla tych, którzy szukają wątku:
W polu "STATUS" wpisz "szukam", w polu "kto" nick swojej postaci, a w polu "opis" preferowany typ rozgrywki. Z jednym graczem? Z dwoma? Fabuła umożliwiająca rozegranie jej w niecałe dwie godziny? Długi, emocjonalny wątek, który zarysuje się w pamięci na zawsze? Wypisz tam wszystkie swoje oczekiwania!

Wersja #2 - dla tych, którzy lubią mieszać:
W polu "STATUS" wpisz "wyzwanie", w polu "kto" nick postaci, której je rzucasz, a w polu "opis" dokładny pomysł challenge'u.
Wyzwanie możesz rzucić zarówno postaci, która zgłosiła się po nie w tym temacie, jak i postaci, która wcale się tego nie spodziewa! Lubisz uprzyjemniać (lub rujnować!) innym życie? To dobre miejsce do wyrzucenia z siebie nadmiaru weny.

Dodatkowo: za każdy rozegrany challenge przysługuje jedna, spersonalizowana odznaka.

Ważna informacja! W polu "status" wpisz jedynie "szukam" lub "wyzwanie" (nic innego!), ponieważ jest to warunek poprawnego wyświetlania się kolorowych pól.


Bawcie się dobrze!
01Kod

Kod: Zaznacz cały

[challenge=szukam / wyzwanie | aktualne / nieaktualne]
[dlakogo]Tutaj za pomocą @ oznacz graczy, którzy wezmą udział w wyzwaniu[/dlakogo]
[opiswyzwania]Tutaj dokładnie opisz wyzwanie.[/opiswyzwania][/challenge]
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
35 y/o
195 cm
hello, it's me
Księgowy, który zaczyna prace w pewnej szkole. Jest dość specyficznym człowiekiem, chamskim, zimnym, ale to tylko pozory, którymi sie otoczył.

Post Colton Gallagher »

KtoKto
Chętnie oddam moich wszystkich chłopców do gry.
OpisOpis
Bardzo chętnie zagram wszystko, naprawdę. Byle trochę podkręcić akcje w ich życiu. Może być gra o odznakę czy wyzwanie. Na pewno się dogadamy!
szukam szukam
aktualne
ONE BIG FAMILY MAN UP! I love my children I killed Laura Palmer LGBT+ Oszczędny Lubię siedzieć po ciemku

Awatar użytkownika
24 y/o
172 cm
hello, it's me
Pinokio w żywej postaci, który oprócz kłamstw lubi także ludzi. Co ważniejsze dosyć często zmienia pracę, więc całkiem możliwe, że tydzień temu widziałeś go jako kasjera w sex-shopie, a wczoraj robił już u Ciebie na imprezie za kelnera, żeby dzisiaj bawić się z aligatorami, z rana jeszcze śmigając po uniwersyteckim korytarzu.

Post Phineas Fenlator »

KtoKto
Phineas Fenlator
OpisOpis
Chętnie oddam Phineasza; do czegokolwiek. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, a w przypadku braku konkretnego pomysłu, chętnie pomogę w wymyśleniu, jakiejś pasującej do naszych postaci, gry.
szukam szukam
aktualne
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Hope Valley ma głos! Funny Bunny - za udział w evencie Coconut Egg Największy uparciuch 2021 temat miesiąca - lipiec BOGATE CV TUBYLEC STUDENT Mam własny samochód Jak anioła głos Mijam się z prawdą Ustawiam piętnaście drzemek Wierzę w przesądy