a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
173

Post

Obrazek
Parker
TALLE
Jest córką pary wziętych prawników. Urodziła się w Miami, ale od 18 roku życia mieszkała w San Diego. W wieku 22 lat przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie leczyła białaczkę. W Hope Valley jest od trzech miesięcy.
UWAGA: Szukam dla niej pomysłu, w który mogłaby zainwestować swoje pieniądze! Jesteś kucharzem i marzysz o własnej restauracji? A może masz talent do produkcji ubrań i chcesz założyć małą markę? Odezwij się! Wspólnie zawładniemy światem biznesu! <3
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL FAST FOODÓW
mów mi/kontakt
Presta#1949
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
185

Post

dzień dobry pączusiu, rozdziewiczam :nolove:
MAN UP! PALACZ PRACA W GASTRONOMII NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
Marta
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
173

Post

Cześć, drożdżóweczko, rozdziewiczanie już mamy za sobą :giggle:

Flynn Rosenfield
TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL FAST FOODÓW
mów mi/kontakt
Presta#1949
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
185

Post

cicho, sprawdzam czy jeszcze pamiętasz :giggle:
MAN UP! PALACZ PRACA W GASTRONOMII NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
Marta
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
163

Post

ja tu grzecznie podbijam po cokolwiek co mi dasz w imię tego, że byłyśmy rodzeństwem i zagrałyśmy pół gry na LA :lol: Parker Talle
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POŚREDNIK GRUBASEK PRACA W HOTELARSTWIE WIELBICIEL SŁODYCZY I LOVE YOU, BABY!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
173

Post

Maddie Henderson Powiedziałabym, że dam Ci co tylko zechcesz, bo byłaś super siostrą, ale nie mogę! Przyjaźnisz się z Flynnem, więc z Parker wyczuwam napięte relacje - moja panna to raczej dość zawzięta, arogancka i kłótliwa dama, więc mógł się między nimi wywiązać jakiś piękny hejt <3
A przecież wiadomo, że od nienawiści do miłości bardzo blisko, więc może kiedyś uda im się przełamać tę nienawiść i będą razem kupować pluszowe jednorożce
TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL FAST FOODÓW
mów mi/kontakt
Presta#1949
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Parker Talle - a może podrzucę Basię? :hm: ona trzynaście lat temu też stoczyła walkę z nowotworem hematologicznym, więc czuje klimat. tak myślę, że mogły się poznać internetowo przez jakieś forum/grupę wsparcia na fejsie dla onkologicznych pacjentów? niby wiele lat minęło, ale Basia lubi być w kontakcie z ludźmi, którym albo sama pomogła zrozumieć chorobę, albo którzy jej pomogli :inlove: dobra, powiedz, jak na to się zapatrujesz i pomyślim dalej, co dalej! :lol:
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
163

Post

Parker Talle okej, biorę więc tą niekoniecznie przyjemną na starcie relację <3 czego Maddie nie rozumie w ogóle! boże, bo czemu tyle bab jej nie lubi, skoro ona jest przesympatyczną i zawsze uśmiechniętą dziewusią? :lol: a później, jak już się lepiej poznają, to na pewno znajdą wspólny język <3
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POŚREDNIK GRUBASEK PRACA W HOTELARSTWIE WIELBICIEL SŁODYCZY I LOVE YOU, BABY!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

Parker Talle przyjmiesz Giannę na jakąś koleżankę? :hm:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

moja Olive Sheridan przez pewien czas była w NY, więc mogę ci ją na jakąś dłuższą znajomość podrzucić ^^ A z krótszych, to zależy gdzie mieszkasz, ale masz po sąsiedzku moją Marcy Shumway lub Finley Bowden-Lyons ^^
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ